Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

43 minutes ago, MaestroA said:

Таки догрався. Гру забанили.(

Грати можна, але жодних балів "Друзі купонів" тепер не видають. Пробував з різних IP.

  Reveal hidden contents

132770927__viber_2021-01-27_22-42-26.thumb.jpg.a8202c735a075a0f031e0f05f28a1075.jpg

 

Але "на полі" з'являється запасний гравець аккаунт під номером 2... ))

 

P.S. Хоча етап "щоб ще купити" я вже пройшов, але на 08.03 дружині подарунок купити не встиг.

Акаунт №2 - це той що з лівим номером телефона? Вище писав, що теж здійснив купівлю з новоствореного ака з використанням купона на 5,9 дол. Ввів там номер родички. Але відразу як система перевірила платіж написав китайцю щось типу: май френд, випадково вказав свій бізнес-номер замість приватного, чи можеш змінити на мій приватний (реальний) на посилці? Китаєць відписав, що змінить, і ще й кілька разів подякував, що я вибрав саме його магазин :).

 

А на яку приблизно суму купонів використав, перш ніж це трапилося? Я вже кілька днів не "граю", може й в мене вже балів не дають, треба з понеділка перевірити)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

Акаунт №2 - це той що з лівим номером телефона?

Ні, №2 з моїм робочим (службовим) номером.

На два аккаунти з лівими номерами в тестовому режимі їдуть usb-кабелі по $0.01. Хоча стосовно безпроблемності сумнівів не маю.

 

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

А на яку приблизно суму купонів використав, перш ніж це трапилося?

~ 45$. 17 товарів в дорозі.

 

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

треба з понеділка перевірити)

Можна спробу й не відкладати. Якщо без запрошень грати, то чітерства не має і ризики на бан не зростають. А кількість ігор "по-чесному" не обмежена.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верховна Рада збільшила ліміт на міжнародні відправлення без оподаткування. Українці зможуть отримувати замовлення з іноземних інтернет-магазинів вартістю до €150 без додаткової сплати податків.

Відповідний законопроєкт №4278 прийняла в 1-му читанні Верховна Рада. Ліміт збільшили з €100 до €150, повідомляє пресслужба уряду.

  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.01.2021 at 22:59, MaestroA сказано:

Таки догрався. Гру забанили.(

Грати можна, але жодних балів "Друзі купонів" тепер не видають. Пробував з різних IP.

  Показати прихований контент

132770927__viber_2021-01-27_22-42-26.thumb.jpg.a8202c735a075a0f031e0f05f28a1075.jpg

 

А можливо й не забанили, а є інша причина. Вчора показував фокус з грою знайомому з іншого міста. В нього аккаунт дуже прокачаний, але в "Друзі купонів" він каже, що ніколи не грав і на Алі ніколи не хитрував. Так в нього теж гра не дала балів і показала ту ж помилку. Отакої!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, MaestroA сказал:

А можливо й не забанили, а є інша причина. Вчора показував фокус з грою знайомому з іншого міста. В нього аккаунт дуже прокачаний, але в "Друзі купонів" він каже, що ніколи не грав і на Алі ніколи не хитрував. Так в нього теж гра не дала балів і показала ту ж помилку. Отакої!

Якщо ви в одній WI-FI мережі були, то нічого дивного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.01.2021 at 13:44, Bliksss сказано:

Верховна Рада збільшила ліміт на міжнародні відправлення без оподаткування. Українці зможуть отримувати замовлення з іноземних інтернет-магазинів вартістю до €150 без додаткової сплати податків.

Відповідний законопроєкт №4278 прийняла в 1-му читанні Верховна Рада. Ліміт збільшили з €100 до €150, повідомляє пресслужба уряду.

Та ще хто зна, чи добра новина, так як разом з тим планується введення електронних декларацій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Якщо ви в одній WI-FI мережі були, то нічого дивного.

Ні, це виключено. Ми сиділи в авто, тому кожен з нас був в своїй мобільній мережі.

 

Та й в інших аккаунтах з домашньої мережі я прекрасно отримую бонуси.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, NeoN сказано:

Та ще хто зна, чи добра новина, так як разом з тим планується введення електронних декларацій...

і що? можна приклад, як це стосується простих громадян, які не барижать контрабасом?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, NeoN сказано:

так як разом з тим планується введення електронних декларацій

Яка їх суть,  і в чому проблема для рядового покупця? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Bliksss сказано:

і що? можна приклад, як це стосується простих громадян, які не барижать контрабасом?

 

18 годин тому, Unknown сказано:

Яка їх суть,  і в чому проблема для рядового покупця? 

Ну наприклад, проста схема знижки, яку тут вже обговорюють дві сторінки стане неможливою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

 

Ну наприклад, проста схема знижки, яку тут вже обговорюють дві сторінки стане неможливою)

Чому? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Unknown сказано:

Чому? 

Тому що кожен раз, при створенні замовлення на новому користувачеві, вам потрібно буде ідентифікувати себе ід кодом, який автоматично буде робити вас старим користувачем. Прощавай знижки новачків, привіт фул прайс, а так да, якщо ви часто берете товари більше 100 євро, то ви в виграші. Я беру набагато частіше менш вартісні товари, а дорогими зазвичай є телефони, які собі купую раз в 3-5 років, і то останній проскочив таможню просто так. Тому як на мене краще варіант той що є, але я надіюся, що в нас, як завжди, відразу рідко йде все по маслу, побачимо що буде, панікувати явно не варто, та тут і немає кому

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну гуру, Алі, підкажіть мені. :rolleyes:

Замовила товар ще 24 грудня. Термін доставки тоді ніби був 18 січня (через доставку  Аli express). 

Тепер заходжу  в відслідкування, ніби ще з 25  грудня знаходиться на сортувальному терміналі. А пише що скаргу можна подати лише 9 березня ( по моєму цей строк постійно збільшується).  І що робити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, natalka) said:

Ну гуру, Алі, підкажіть мені. :rolleyes:

Замовила товар ще 24 грудня. Термін доставки тоді ніби був 18 січня (через доставку  Аli express). 

Тепер заходжу  в відслідкування, ніби ще з 25  грудня знаходиться на сортувальному терміналі. А пише що скаргу можна подати лише 9 березня ( по моєму цей строк постійно збільшується).  І що робити? 

 

А продавець якось реагує на повідомлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, natalka) сказано:

Ну гуру, Алі, підкажіть мені. :rolleyes:

Замовила товар ще 24 грудня. Термін доставки тоді ніби був 18 січня (через доставку  Аli express). 

Тепер заходжу  в відслідкування, ніби ще з 25  грудня знаходиться на сортувальному терміналі. А пише що скаргу можна подати лише 9 березня ( по моєму цей строк постійно збільшується).  І що робити? 

В мене теж є три посилки, останній статус 23 грудня, хоча по треку має нова пошта везти, зазвичай оперативно все. Тут залишається лиш чекати і дивитися, щоб термін не пройшов для відкриття спору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

 

А продавець якось реагує на повідомлення?

А я йому ще не писала. 

В замовленні пише що він відправив і трек є. 

Але я в замовленні ніде тепер не бачу що доставка мала бути до 18 січня. 

Ніби так все виходить, що продавець ні до чого, що претензії до служби доставки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, natalka) сказано:

Ну гуру, Алі, підкажіть мені. :rolleyes:

Замовила товар ще 24 грудня. Термін доставки тоді ніби був 18 січня (через доставку  Аli express). 

Тепер заходжу  в відслідкування, ніби ще з 25  грудня знаходиться на сортувальному терміналі. А пише що скаргу можна подати лише 9 березня ( по моєму цей строк постійно збільшується).  І що робити? 

не може бути. терміни доставки алі та інші безкоштовні зараз здається 60 чи 70 днів. (було 45 до карантину).

короче якщо це дійсно доставка аліекспрес а не просто якась інша безкоштовна, тоді 99% що вас змусять чекати усі 60 днів. у мене так було уже 2 чи 3 рази. посилку розвертали назад по різних причинах і трекінгу явно писало типу "return to sender". я робив скріншоти і різних сайтів і самої сторінкі відстеження на алі, і скріншоти продавця, який підтверджував що готовий вернути гроші, а ті дебілоїди вперто писали що чекай, в тебе ще є час. я так на один товар 3 рази спір відкривав, вони його не підтверджували, морозились. я уже хотів їх матом обкладати.

якшо це інша доставка то взагалі діє правило, мінімум треба чекати 10 днів з моментьу відправки товару. щоб відкрити спор. скажем купили 24 гру, вам відправили 29 гру. отже можна відкрити спор з 9 січ десь. 

АЛЕ працює воно не завжди. дуже часто вилазить плашечка типу "ми перевірили. ваша посилка в дорозі, жди" або "ваша посилка уже в україні (країні призначення) і жди кілька днів поки тобі її віддадуть" - це у випадку якщо все таки вона попала в україну. і знову приходиться очікувати поки не спливуть 60 днів.

по хорошому рекомендую спочатку написати продавцю в приват. що у вас є якісь проблеми, хай він уточнить з транспортною компанією чи дійсно щось так чи не так.

третина проблем вирішується в такому режимі без відкриття спорів.

скажем він може підказати сайт чим трекнути, або підтвекрдити що посилка застряла, повернулась, або рухаєтьяс далі.

якщо вам постійно продовжують термін очікуваної доставки - нічого поганого. навіть добре. у вас є час не проґавити момент коли спор вже не відкрити по давності.

в будь-якому разі спор є смисл відкривати тільки якщо минуло 45-60 днів з моменту відправки. раніше шанси мізерні.

ну і у вас є 14 днів з моменту отримання посилки, або завершення очікуваного терміну, або автоматичного статусу підтвердження отримання. таке буває скажем коли трек лівий, і його получив який вася в житомирі. тоді алі автоматом закриє дату.

а ви пока трекайте його де можете і слідкуйте за аномаліями.

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер питання до інших гуру

у всіх зараз така жопа з міст експрес??? транзит в два рази довший звичайного. з польщі в україну замість 1 тижня більше двох. по україні замість трьох днів уже тиждень у львові тирчить. чи то тільки з моєю? вже нерви починають здавати.

дата відправки 19 листопада мля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, laser сказал:

тепер питання до інших гуру

у всіх зараз така жопа з міст експрес??? транзит в два рази довший звичайного. з польщі в україну замість 1 тижня більше двох. по україні замість трьох днів уже тиждень у львові тирчить. чи то тільки з моєю? вже нерви починають здавати.

дата відправки 19 листопада мля

Скористувався цим перевізником один раз (доставка по Україні), і більш ніколи з ним не матиму справу. Їх калькулятор розрахунку вартості бреше ще й дуже.

Дуже багато на них матюків на їх сторінці на мордокнизі: і по строках доставки і по вартості.

Якщо це щось їде за аліекспреса, можна тільки поспівчувати. Хоча мені приїхало досить оперативно і без проблем, чому й потім вирішив скористуватись їх послугами по Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну з МІСТ у мене не було суттєвих проблем. а які були доволі оперативно вирішувались і саппорт там нормальний. хоч і не реактивно реагує, але реагує.

а головне що вони самі лояльні до митних нарахувань! завжди митні платежі піддавались логічному обрахунку навідміну від довбаної нової пошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, laser сказал:

не може бути. доставка алі та інші безкоштовні зараз здається 60 днів. (було 45 до карантину)....

Ну чого не може? Перед цим замовляла пульсоксиметр 14 листопада, отримала 8 грудня (така сама безкоштовна доставка Aliexpress)

А зараз так:

Спойлер

 

1.thumb.jpg.644c8d30d8a3efd0c15730e7c2320838.jpg

2.thumb.jpg.40549b4739f86481435056c629a29c7b.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://novaposhta.ua/tracking/international/cargo_number/AENM000140****

що пише? доставка новою поштою звичайно 1-2 тижні. також вам мала прийти смс на мобільний що посилка з цим треком прийнята і буде доставлена на таке відділення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, natalka) said:

Ну чого не може? Перед цим замовляла пульсоксиметр 14 листопада, отримала 8 грудня (така сама безкоштовна доставка Aliexpress)

А зараз так:

  Hide contents

 

1.thumb.jpg.644c8d30d8a3efd0c15730e7c2320838.jpg

2.thumb.jpg.40549b4739f86481435056c629a29c7b.jpg

 

 

Глянув замовлені товари, що зараз в дорозі. В усіх Баєр Протекшн Період - 75 днів (в мене були випадки раніше, як стандартний період захисту був в основному 60 днів, коли продавець сам за тиждень-два після відправлення підвищував його з 60 до 90 днів). А те що пише знизу дату доставки - так там «естімейтед», тобто як карта ляже)


Запитай в продавця, чому товар за місяць так і не покинув Китай, а ще й домі лежить на сортувальному. Цікаво, що відпише.

 

В мене остання посилка певно побила рекорд по швидкості.

Spoiler

6BFAB91B-E3C3-4823-8FA5-98E4A702CC04.thumb.jpeg.8f061bc2b318af68daffc58c156d7a43.jpeg

Пс. А ні, не рекорд. Пульсоксиметр в листопаді прийшов взагалі за 9 днів (між відправленням і врученням). Хоча на сьогодні цей лот має теж 75 днів захисту, а орієнтовну доставку відображає 7 березня.

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...