Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Поясніть мені будь-ласка що ви всі  мали на увазі під терміном строк захисту.

Бо в мене зараз ситуація: відправлення їде з квітня місяця, до закриття замовлення залишається 7 днів. 

Я так розумію що відправлення не приїде, бо воно не трекається, китайський сайт дав інфу що воно десь на території росії.

Спор по неотриманню товару можна вже відкривати чи по закриттю замовлення?

Дякую за відповідь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 13.06.2021 в 14:48, Electronshik сказал:

Бо в мене зараз ситуація: відправлення їде з квітня місяця, до закриття замовлення залишається 7 днів. 

Я так розумію що відправлення не приїде, бо воно не трекається, китайський сайт дав інфу що воно десь на території росії.

Спор по неотриманню товару можна вже відкривати чи по закриттю замовлення?

Відкрив спор за тиждень до закриття замовлення, у якому висунув вимогу повернути гроші. Гроші повернули без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.01.2021 at 14:15, nickel сказано:

А що з монетами можна толкове зробити? Назбиралося їх трохи.

Таки знайшов, як обмінювати монети на купони Aliexpress.

Через гру "Фантастична ферма" в додатку.

Спойлер

1596656109__01.thumb.jpg.f621cfc5099af42c3c10998a97dcfeca.jpg 996152340__02.thumb.jpg.5801eaa0c5af66a89eaffb1409735ac9.jpg

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, MaestroA сказал:

Таки знайшов, як обмінювати монети на купони Aliexpress.

Через гру "Фантастична ферма" в додатку.

  Скрыть контент

 

 

Та я  це відразу бачив, але з тими купонами також, здається, є нюанси. Вже не пам'ятаю, чи то купони конкретного магазину, тобто діють лише в конкретному магазині чи від суми діють, типу 2 долари знижки на покупці більше як на 200 доларів. Але пробуй, розкажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливість обмінювати купони в цій грі періодично пропадає, і потім знов з'являється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Та я  це відразу бачив, але з тими купонами також, здається, є нюанси. Вже не пам'ятаю, чи то купони конкретного магазину, тобто діють лише в конкретному магазині чи від суми діють, типу 2 долари знижки на покупці більше як на 200 доларів. Але пробуй, розкажеш.

Вже попробував.

Але взагалі з купонами все досить просто:

  • копони від магазину - оранжеві (відповідно, діють лише на товари конкретного магазину),
  • купони від Aliexpress - червоні (діють на все).

На кожному з них вказано термін дії та скільки знижки і від якої суми (в моєму випадку -$6 на покупку від $60).

Купон ще не почав свою дію. Буде діяти з 21.06-26.06 у період "Літнього розпродажу".

Спойлер

500351033__50.thumb.jpg.28fe03607450eb5f88846de77a9ceecf.jpg 1007315960__55.thumb.jpg.1ffce4764ad7e0cba3e5b9ebac1637b6.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, MaestroA сказал:

Вже попробував.

Але взагалі з купонами все досить просто:

  • копони від магазину - оранжеві (відповідно, діють лише на товари конкретного магазину),
  • купони від Aliexpress - червоні (діють на все).

На кожному з них вказано термін дії та скільки знижки і від якої суми (в моєму випадку -$6 на покупку від $60).

Купон ще не почав свою дію. Буде діяти з 21.06-26.06 у період "Літнього розпродажу".

  Показать контент

500351033__50.thumb.jpg.28fe03607450eb5f88846de77a9ceecf.jpg 1007315960__55.thumb.jpg.1ffce4764ad7e0cba3e5b9ebac1637b6.jpg

 

З купонами просто та не зовсім. Дали червоний купон на все, купую, а показує, що доступних до використання купонів немає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, nickel сказал:

показує, що доступних до використання купонів немає.

вони ще бувають або на певну групу товарів, або на конкретний товар з переліку продавця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

З купонами просто та не зовсім. Дали червоний купон на все, купую, а показує, що доступних до використання купонів немає.

Купували через додаток? Скоріш за все, монети чи купони продавця знизили ціну товару в кошику і вона вже не проходила по критерію мінімальної ціни купона Aliexpress.

 

2 годин тому, Saddy сказано:

вони ще бувають або на певну групу товарів, або на конкретний товар з переліку продавця

Ні, не бувають. Купони Aliexpress діють на будь-які товари при виконанні умов суми понад (рахується ціна товарів вже за мінусом купонів продавця, знижки за монети та інших дисконтів) та терміну купону.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

З купонами просто та не зовсім. Дали червоний купон на все, купую, а показує, що доступних до використання купонів немає.

а буває, що купон ще не діє :)

3 годин тому, MaestroA сказано:

Купон ще не почав свою дію. Буде діяти з 21.06-26.06 у період "Літнього розпродажу".

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Допоможіть знайти кабельок. В пріоритеті низька ціна.

Спойлер

H76cb98135ab448efbf78f6437960b5012.jpg

Але саме такий, а не такий для об'єднання мікрофону з навушнкиками

Спойлер

H860be7d4b87a451d9efdc829bd396e20i.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, nickel сказал:

Допоможіть знайти кабельок. В пріоритеті низька ціна.

  Показать контент

H76cb98135ab448efbf78f6437960b5012.jpg

Але саме такий, а не такий для об'єднання мікрофону з навушнкиками

  Показать контент

H860be7d4b87a451d9efdc829bd396e20i.jpg

 

https://a.aliexpress.com/_uW7g5Y

 

вроді тут є одним з варіантів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Pavelix сказал:

https://a.aliexpress.com/_uW7g5Y

 

вроді тут є одним з варіантів

Та це дорожче ніж я знайшов за 77 грн з доставкою, а мені треба ще дешевше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

а мені треба ще дешевше :)

тоді два штекера "папа" і один "мама" по 5 грн, шнурок від старих навушників і паяльник :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, vampirich сказано:

тоді два штекера "папа" і один "мама" по 5 грн, шнурок від старих навушників і паяльник :)

штекери за 5 грн розваляться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, nickel сказал:

Та це дорожче ніж я знайшов за 77 грн з доставкою, а мені треба ще дешевше :)

Та вроді ж не такі великі гроші )) по сучасним міркам то) є ризик що те що буде ще дешевше - розвалиться або не буде норм працювати довго...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Pavelix сказано:

Та вроді ж не такі великі гроші )) по сучасним міркам то) є ризик що те що буде ще дешевше - розвалиться або не буде норм працювати довго...

+ в дешмані китайці примудряються мідь заміняти якоюсь фігнею 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Pavelix сказал:

Та вроді ж не такі великі гроші )) по сучасним міркам то) є ризик що те що буде ще дешевше - розвалиться або не буде норм працювати довго...

Не факт, що дорожче буде якіснішим, а дорожче лише через використання декоративних алюмінієвих елементів.

Гроші невеликі, але й не повинен кабель коштувати дорожче за приблуду, яку я хочу підключити. :) Вже знайшов за 63 грн, точніше Алі сам запропонував. Дивні в нього алгоритми, прямий пошук нічого не дає, зате потім Алі сам підсовує те що шукав, тому й не спішу з покупкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не відкриваються сторінки. Пошук працює,  а вибрати не можна. Історію в хромі почистив, пароль змінив. Що може бути?

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, deluxkangoo сказано:

Не відкриваються сторінки. Пошук працює,  а вибрати не можна. Історію в хромі почистив, пароль змінив. Що може бути?

які сторінки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, deluxkangoo сказал:

Не відкриваються сторінки. Пошук працює,  а вибрати не можна. Історію в хромі почистив, пароль змінив. Що ще може бути?

В мене в Опері летить розмітка сторінок, неможливо користуватися Алі, то вмикаю вбудований в Оперу впн і сторінка виглядає по людські. Можливо це пов'язано з тим, що Опера краде кешбек, бо шукав чим вилікувати, знайшов як краде кешбек Драйв2 і тому в багатьох також злітає розмітка сторінки. Може і Хром схожим зайнявся.

image.thumb.png.ab8b855a60e4326a6a36dcd393f0921e.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно така сторінка. і вже пару тижнів , чи більше.

 

Змінено користувачем deluxkangoo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви використовуєте кацапський https://aliexpress.ru/

чи нормальний https://www.aliexpress.com/  ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би я ненабирав переадресує на кацапський. Поставив оперу , включив впн, ніби працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, deluxkangoo сказано:

Як би я ненабирав переадресує на кацапський. Поставив оперу , включив впн, ніби працює.

https://best.aliexpress.com/?lan=en&spm=a2g0s.9042311.0.0.1c014c4d8a0eTr

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...