Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

А чому три? То ж по 2 бакса за запрошеного?

Так, 2 запрошення для 4$.

3 - це для максимальної кількості купонів за день в грі 4$ + 2$ + декілька центів за власну гру.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

56 minutes ago, MaestroA said:

Так

А тобі вдавалось скільки фейкових логінів в Алі через браузер робити з одного (свого) телефона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

А тобі вдавалось скільки фейкових логінів в Алі через браузер робити з одного (свого) телефона?

Фейковий зі свого роблю один - з іншої мережі. А далі в хід йдуть телефони людей поряд.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, MaestroA said:

Фейковий зі свого роблю один - з іншої мережі. А далі в хід йдуть телефони людей поряд.

О, а я з опису зрозумів, що можна анлімітед лівих акаунтів з одного телефона)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, yu2007 сказано:

О, а я з опису зрозумів, що можна анлімітед лівих акаунтів з одного телефона)))

Можна, але з різних точок доступу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з монетами можна толкове зробити? Назбиралося їх трохи.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, MaestroA said:

Сходіть з мобільного (тільки так) за посиланням

Сходив через браузер, вибрав хард і опен. Але видно я вже залогінений був, бо реєструватись не запропонувало. Тобі це дало щось?


пс. Поміняв бали на купон 4 бакса. Порадьте, що цікавого купити до 9 баксів :)))

Вчорашні 2 бакса потратив на базове реле сонофф (4 з копійками коштувало),

давно хотів спробувати, а тут така халява))) Що з соноффа є ще цікавеньке до 10 баксів? Може якась бюджетна модель вимикача чи розетки? 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, yu2007 сказал:

Сходив через браузер, вибрав хард і опен. Але видно я вже залогінений був, бо реєструватись не запропонувало. Тобі це дало щось?


пс. Поміняв бали на купон 4 бакса. Порадьте, що цікавого купити до 9 баксів :)))

Вчорашні 2 бакса потратив на базове реле сонофф (4 з копійками коштувало),

давно хотів спробувати, а тут така халява))) Що з соноффа є ще цікавеньке до 10 баксів? Може якась бюджетна модель вимикача чи розетки? 

На Алі є офіційний магазин Соноффа, там якраз весь асортимент і побачиш. На 4pda є порівняльна таблиця усіх гаджетів Соноффа. Мені цікаве реле Pow R2 і TH16 з датчиками, розетки у них були по амперажу слабенькі, тому для бойлера я взяв собі Blitz Wolf.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

А що з монетами можна толкове зробити? Назбиралося їх трохи.

Трохи, то скільки, якщо не секрет?

 

Монети можна:

* обміняти на купони Aliexpress (діють на все; як їх обмінювати на постійній основі - не знаю, лише вдавалося при конкретній пропозиції Аліекспрессу);

Спойлер

01.thumb.jpg.039c844725aa59b6a8d1b724734a9d1c.jpg

* обміняти на спеціальні купони (діють лише на первні магазини; обміняти можна як в особистому кабінеті так і на сторінці товарів);

Спойлер

02.thumb.jpg.309caecd861bf8bc4f6849b7209b277a.jpg image.thumb.png.a61f70fb8ac34c7ef35a33043918f7af.png

* обміняти на товар, доплативши 0,01$ (але це якийсь на*об від Алі, тому що або товар не в наявності для обміну, або платна доставка, або наявність в рф, Іспанії, США тощо без доставки в Україну);

Спойлер


05.thumb.jpg.41a43b4b54520e1c73e748d708b528cd.jpg 06.thumb.jpg.ad97a2721e55280d46e4812f62af3c25.jpg

 

* частково ними доплатити (нічого цікавого там не зустрічав).

Спойлер

07.thumb.jpg.c48e2a118bddd02ea5b6fa1782ebbad0.jpg

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yu2007 сказано:

Поміняв бали на купон 4 бакса. Порадьте, що цікавого купити до 9 баксів :)))

 

Переглянув, що купував я на суму ~8$ (в якості ідей):

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.01.2021 at 11:24, MaestroA сказано:

Бордівці, допоможіть, будь ласка!

Ставки піднімаються, і хочу спробувати отримати бонусні 20$ через послугу "Бонусні друзі".

Сходіть з мобільного (тільки так) за посиланням:

https://a.aliexpress.com/_A800TX

Виберіть "Сложный - Открыть", потім при реєстрації вкажіть фіктивну/вигадану електронку та пароль, потім ще раз "Открыть".

  Показати прихований контент

253610670__2021-01-15_11-08-14.thumb.jpg.c3d37d6c0637ae528b2c42a8beccde3f.jpg

 

Усім буду вдячний за допомогу та обов'язково поділюся досвідом!

Розібрався! "Довга пісня". Дякую тим небагатьом, хто підтримав, але нічого не вийшло. Щоб отримати халявні 10$, - потрібно 15 "підтримань" з щойностворених аккаунтів Алі. 20$ - 30 переходів за лінком з реєстрацією.

Як вияснив в ході іншої гри Аліекспресу, з одного телефону можливо зареєструвати багато аккаунтів, але лише з різних мереж інтернету. На все про все 24 год. Тому 15 (і тим паче 30) таких маніпуляцій є проблемними.

 

Повертаємось до гри "ДРУЗІ КУПОНІВ". Помітив цікаву деталь: за першу гру через запрошення свіжий аккаунт отримує біля 3000 балів, + ще 3 гри по запрошенню уже від "свіжого" і маємо:

3000+1000+1000+1000=6000=12$

Спойлер

_2021-01-18_23-03-10.thumb.jpg.8005d2b72c1c7210aaef1e5d0d27eec2.jpg

 

Отже, щодо ефективності витрату часу (кількість фіктивних реєстрації, далі "фр") до винагороди:

  • "БОНУСНІ ДРУЗІ": 15 фр = 10$ (невідомі умови оплати бонусними $);
  • "БОНУСНІ ДРУЗІ": 30 фр = 20$ (невідомі умови оплати бонусними $);
  • "ДРУЗІ КУПОНІВ": 3 фр = 4$+2$ (оплата від 8$+4$, до 50% суми);
  • "ДРУЗІ КУПОНІВ": 1 реальна реєстрація + 3 фр = 12$ (оплата від 18$, до 67% суми).

Останній варіант дуже навіть привабливий. На практиці, для прикладу: SSD 128 ГБ = 185,84 грн. Як вам?

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MaestroA сказано:

 

Отже, щодо ефективності витрату часу (кількість фіктивних реєстрації, далі "фр") до винагороди:

  • "БОНУСНІ ДРУЗІ": 15 фр = 10$ (невідомі умови оплати бонусними $);
  • "БОНУСНІ ДРУЗІ": 30 фр = 20$ (невідомі умови оплати бонусними $);
  • "ДРУЗІ КУПОНІВ": 3 фр = 4$+2$ (оплата від 8$+4$, до 50% суми);
  • "ДРУЗІ КУПОНІВ": 1 реальна реєстрація + 3 фр = 12$ (оплата від 18$, до 67% суми).

Останній варіант дуже навіть привабливий. На практиці, для прикладу: SSD 128 ГБ = 185,84 грн. Як вам?

Умови то шикарні, якщо їх робити на нових користувачів, дають червоні купони 10/10.01 і 20/20.01, але якщо на власний основний аккаунт ви просто робите замовлення і все ок, то на нового користувача замовлення можуть закрити, і весь час втрачено марно. Тому третій і четвертий варіант, з точки зору економії часу кращий, з точки зору економії коштів перші два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, MaestroA said:

Як вам?

Ali-козалежність прогресує? :) Вже сам відчув, що підсідаю))


По темі. Вирішив зібрати за день 4+2 бакса (до того більше двох ФР не робив). «Заробив» 3000 + 140 балів (140 дало за перше тапання по екрану). На вибір було обміняти 1100, 2100, 3100 балів. Обміняв 2100, здійснив купівлю. А от 1100 стало неактивним (бо ж лишилось 1040 балів). Я думав 1100 зміниться на 1000, але фіг там. Так 2 бакса і «згоріло».

 

І ще питання про реєстрацію нового реального акаунту (описаний тобою 4 варіант). Ім’я, адреса і картка можуть бути такими ж, що й в основному акаунті? Скільки таких «реальних» акаунтів ти вже створив? Після першої гри треба відразу запрошувати ще трьох чи спочатку підтвердити мейл? 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

Ім’я, адреса і картка можуть бути такими ж, що й в основному акаунті? 

Не можуть. Гроші з картки списало, Алі повідомив про блокування покупки, щось запропонував (чи то пройти аутентифікацію чи що, вже не пам'ятаю), я проігнорував і через декілька днів гроші повернулися на карту. По чому заблокували (ІР чи поштова адреса чи дані карти) не вникав. Бавився з новорегом по іншій акції, але суть та ж сама.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, nickel said:

Не можуть. Гроші з картки списало, Алі повідомив про блокування покупки, щось запропонував (чи то пройти аутентифікацію чи що, вже не пам'ятаю), я проігнорував і через декілька днів гроші повернулися на карту. По чому заблокували (ІР чи поштова адреса чи дані карти) не вникав. Бавався з новорегом по іншій акції, але суть та ж сама.

Зрозуміло.

Минулого року якось дитина каже: мені треба кольорові гумки, знайшла на алі. Зареєструвала в телефоні акаунт (отримала халявний 2 баксовий купон), ввела нашу адресу і банківську картку дружини. Посилка прийшла.

Сам на днях, як пробував розібратися з цими "купонодрузями", залогінився раз через реальну гугловську пошту (замість створення фейкового користувача). Відповідно отримав стандартний купон за новорега. Чому добру пропадати :)? Ввів картку Моно (в старому акаунті приватівська), змінив дві літери в імені латиницею, замовив чохол. Щойно подивився - замовлення відправлене.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

24 хвилин тому, yu2007 сказано:

Я думав 1100 зміниться на 1000, але фіг там.

Так, після стартової власної гри кількість балів в "обміннику" на поточний раунд (10 год.) залишаються фіксованими.

 

29 хвилин тому, yu2007 сказано:

140 дало за перше тапання по екрану

Теж це помітив. Один тап - 140 балів, максимально тапів сьогодні - 40 балів. Гра ще та! :)

До речі, ще однин цікавий момент: кількість сприйнятих грою тапів залежить від потужності телефону. Потужніший телефон - більше (на Google Pixel 3 пробиваю до кінця шкали, на слабших - це нереально). Хоча, як бачимо, це на кількість балів в результаті впливає, м'яко кажучи, дивно.

 

50 хвилин тому, yu2007 сказано:

Скільки таких «реальних» акаунтів ти вже створив?

Поки жодного.

 

48 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ім’я, адреса і картка можуть бути такими ж, що й в основному акаунті?

Можуть, але з нюансами. Див. посилання нижче.

 

38 хвилин тому, nickel сказано:

Не можуть. Гроші з картки списало, Алі повідомив про блокування покупки, щось запропонував (чи то пройти аутентифікацію чи що, вже не пам'ятаю), я проігнорував і через декілька днів гроші повернулися на карту. По чому заблокували (ІР чи поштова адреса чи дані карти) не вникав. Бавався з новорегом по іншій акції, але суть та ж сама.

Мабуть, ти робив все прямолінійно.

Тут аліекспресс-маньяки все пояснили по нових реєстраціях:

https://www.pepper.ru/discussions/kak-sozdat-neskolko-novykh-akkauntov-aliexpress-bez-bana-50500

Будемо експерементувати! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, MaestroA said:

Можуть, але з нюансами. Див. посилання нижче.

 

Основна умова - новий номер телефону? Ну купівлею нового стартового я вже точно займатися не буду)))

Вище зазначив, що заюзав 2-баксовий купон в новому акаунті (після входу через гуглопошту). Вказав той самий телефон, що й в старому. Пише наразі "товар відправлено".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Основна умова - новий номер телефону?

Ніби так, але основна теза, що номер телефону може бути й неіснуючим.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, MaestroA said:

Ніби так, але основна теза, що номер телефону може бути й неіснуючим.

 

Не зовсім розумію, як без реального номеру можна обійтися. Загалом замовляю на Алі нечасто, 10-15 відправлень на рік. Дружина ще менше. Дружині недавно зателефонував кур'єр Містекспреса і приніс додому. З укрпошти теж телефонують за безтрекові посилки (прийдіть заберіть). Нова пошта ніби як теж комунікує смсками (відправлення № прямує до вас на відділення)... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Не зовсім розумію, як без реального номеру можна обійтися. Загалом замовляю на Алі нечасто, 10-15 відправлень на рік. Дружина ще менше. Дружині недавно зателефонував кур'єр Містекспреса і приніс додому. З укрпошти теж телефонують за безтрекові посилки (прийдіть заберіть). Нова пошта ніби як теж комунікує смсками (відправлення № прямує до вас на відділення)... 

Укрпошта, Нова Пошта - без проблем отримати по паспорту, а відслідковувати рух і прибуття на сайтах.

Meest - можна змінити номер телефону відправлення через дзвінок на гярячу лінію.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MaestroA сказал:

Мабуть, ти робив все прямолінійно.

Та я спеціально робив прямолінійно, хоча потім і шкодував - купон був жирний в новорега.

Навіть без твого посилання я розумів, що ніхто ж вручну адреси не перевіряє. І можна спотворюючи їх зробити "різними" для алгоритму. Мій браузер по замовчуванню Опера з вбудованим впн, змінити ІР не проблема як і куки почистити на всякий випадок. В Приваті можна легко робити віртуальну карту хоч на кожну покупку і потім видаляти. І я думаю мене по номеру карти й блоканули, здається навіть писали щоб змінив карту чи щось схоже. Але основний акаунт не чіпають, я вже після цього робив замовлення з основного тією ж картою.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, MaestroA сказано:

Укрпошта, Нова Пошта - без проблем отримати по паспорту, а відслідковувати рух і прибуття на сайтах.

Meest - можна змінити номер телефону відправлення через дзвінок на гярячу лінію.

є маленькі нюанси - наприклад, китайці не завжди відправляють з треком, і не завжди дають коректний трек номер

ще - мої три посилки Новою поштою їздили в Ківерці і Піддубці, ще три - Укрпоштою не на ті відділення. а в Міст-експреса є "урізані" треки - коли всю дорогу вони не трекаються, а смс приходить по факту доставки в поштомат - не впевнений, що ти їх "перехопиш" через "гарячку".

так що номер - важливий.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, rrid сказано:

є маленькі нюанси - наприклад, китайці не завжди відправляють з треком, і не завжди дають коректний трек номер

ще - мої три посилки Новою поштою їздили в Ківерці і Піддубці, ще три - Укрпоштою не на ті відділення. а в Міст-експреса є "урізані" треки - коли всю дорогу вони не трекаються, а смс приходить по факту доставки в поштомат - не впевнений, що ти їх "перехопиш" через "гарячку".

так що номер - важливий.

Хз, в мене за більше 100 покупок подібних ситуацій не було.

Але, думаю, що знайти свою посилку з трек-номером і доступом до аккаунту завжди можна, навіть якщо й зі складнощами.

А якщо вже й не отримав, то Ali гроші поверне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 hours ago, MaestroA said:

Будемо експерементувати!

 

І як, вдалося зібрати 6000 балів і здійснити оплату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...