Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

11 годин тому, Revolver сказано:

неправда був замовив 30 грудня - 15 січня вже отримав, через укрпошту, правда з треком

Можу показати 4 треки. З кінця листопаду. Тільки зараз доходять! А одна і взагалі ще десь блукає..

Тому не варто бути таким категоричним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On Sat Feb 01 2020 at 1:22 AM, Dima4s said:

Можу показати 4 треки. З кінця листопаду. Тільки зараз доходять! А одна і взагалі ще десь блукає..

Тому не варто бути таким категоричним.

Ну я можу свій показати і що, може вина не укрпошти, а якоїсь проміжної точки, митниці чи окремого складу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Revolver сказано:

Ну я можу свій показати і що, може вина не укрпошти, а якоїсь проміжної точки, митниці чи окремого складу.

Може і не укрпошти. А може - саме її.

Кинь трек. Цікаво як йшла посилка.

 

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/1/2020 at 1:22 AM, Dima4s said:

А одна і взагалі ще десь блукає

 

З тобою укрпошта хоч раз сама зв'язувалася, після того як зареєстрували твій запит? Чи ти сам телефонував на гарячу лінію і питав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

З тобою укрпошта хоч раз сама зв'язувалася, після того як зареєстрували твій запит? Чи ти сам телефонував на гарячу лінію і питав?

Щоб самі то ніразу. Один раз я їх задовбав і мені написали що передзвонять для уточнення деталей.. в десятий раз)

Казали тиждень... тепер кажуть,згідно закону, рішення по заявці буде протягом 30 днів)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є тут ті хто отримувпв хочу б пару посилок з алі новою поштою?

Скільки в середньому йшла посилка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Dima4s сказал:

Є тут ті хто отримувпв хочу б пару посилок з алі новою поштою?

Скільки в середньому йшла посилка?

остання мені йшла новою поштою, десь три тижні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то вони ізольовані від дому чи таки Бог дав довгий відпочинок з сімьєю ? :) мабуть таки вони ізольовані від дому, але разом зі всією сімьєю :) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

Є тут ті хто отримувпв хочу б пару посилок з алі новою поштою?

Скільки в середньому йшла посилка?

Остання їхала трохи більше 2х тижнів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:

Є тут ті хто отримувпв хочу б пару посилок з алі новою поштою?

Скільки в середньому йшла посилка?

в листопаді 3 штуки за 16-18 днів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Dima4s said:

Щоб самі то ніразу. Один раз я їх задовбав і мені написали що передзвонять для уточнення деталей.. в десятий раз)

Казали тиждень... тепер кажуть,згідно закону, рішення по заявці буде протягом 30 днів)

Ясно) Не те щоб ми сильно переживали (Алі вернув вже гроші), але все таки хотілося б отримати ту «завислу» у Львові посилку )))

мені, доречі, китаєць прислав лед-лампи в авто новою поштою (хоча доставка була безкоштовною для мене), а газоаналізатор за 95 баксів інший китаєць «послав» укрпоштою, і посилка прострочила 2 місяці (правда він заздалегідь продовжив термін до 90 днів, видно щось знав ))) Сьогодні забрав, китайцю повезло )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Сьогодні забрав, китайцю повезло )

По моїй завислій в транзиті, продавець не захотів продовжувати більше 60 днів і написав щоб я відкривав диспут та вказував що посилка не прийшла через логістичні проблеми...

Таке буває....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Dima4s сказал:

Щоб самі то ніразу. Один раз я їх задовбав і мені написали що передзвонять для уточнення деталей.. в десятий раз)

Казали тиждень... тепер кажуть,згідно закону, рішення по заявці буде протягом 30 днів)

один раз перезвонили, но я не смог поговорить, занят был.

нам на гирлянды елочные продлили срок доставки))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється телефони відділеннь УКРПОШТИ тепер не працюють) Весь звязок через гавнячу лінію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо частину замовлення я отримав, а за іншу мені вернули гроші, то замовлення закривати? чи не чіпати?
http://prntscr.com/qygg5p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з твого скріна нічого не зрозуміло...

Якщо тебе все влаштовує - закривай. Не влаштовує - не закривай. Тобі від того точно гірше не буде.

 

І як це "частину отримав, а за частину вернулигроші"? Певно, ти замовляв просто в одного й того ж продавця, на одній і тій же сторінці товару різні позиції? Ну тоді там і різні підтвердження мали б бути, по кожному пункту (хоча й в "покупках" воно йде начеб-то одним замовленням). Інакше поясни, що це за "частини"

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

з твого скріна нічого не зрозуміло...

Якщо тебе все влаштовує - закривай. Не влаштовує - не закривай. Тобі від того точно гірше не буде.

 

І як це "частину отримав, а за частину вернулигроші"? Певно, ти замовляв просто в одного й того ж продавця, на одній і тій же сторінці товару різні позиції? Ну тоді там і різні підтвердження мали б бути, по кожному пункту (хоча й в "покупках" воно йде начеб-то одним замовленням). Інакше поясни, що це за "частини"

одне замовлення продавець поділив на 2 посилки. по факту замовлення одне а посилок -дві. одна прийшла, інша десь блукає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4sякщо не закриєш - особливо нічого не виграєш. Можеш зачекати 26 днів - авось прийде 2-га частина

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

одне замовлення продавець поділив на 2 посилки. по факту замовлення одне а посилок -дві. одна прийшла, інша десь блукає.

скільки не замовляв - ніразу ОДНУ посилку з ЄДИНИМ трек номером не відправляли окремо, або ти щось не дописуєш, або китаєць обманув :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

одне замовлення продавець поділив на 2 посилки. по факту замовлення одне а посилок -дві.

вперше таке чую... Навпаки, буває що в одного продавця береш декілька різних позицій (навіть в різних лотах), а він все-одно об'єднує в одну посилку. Навіть без твого прохання

... хіба що в тебе може що габаритне було?...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...