Перейти до змісту

Потрібна консультація по замовленню з Ali Express


Рекомендовані повідомлення

Щойно, yu2007 сказано:

І як, вдалося зібрати 6000 балів і здійснити оплату?

Ще поки ні.)

6000 балів - не проблема. Треба визначитися, що купити. Я трохи захопився цим у вільний час на цьому локдауні (вже 13 покупок за 9 днів), але при цьому намагаюся не втрачати здоровий глузд і купувати лише необхідні речі.

Треба подумати над подарунками на 08.03...

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

36 minutes ago, MaestroA said:

6000 балів - не проблема.

Створив я нову пошту на компі. Відкрив свій додаток, пограв, скинув перше запрошення на телефон дитині (в неї додаток Алі про всяк випадок видалений). Відкрив в неї запрошення в браузері, «зареєструвався» (ввів створену адресу гмейл) натапав 2850 балів. Далі натиснув запросити, а там таке:

F4873519-2606-42BB-9B01-3DD36949D449.jpeg.b6353f6ae251f6ecb4cb036285e1cc21.jpeg

це треба встановити їй додаток і увійти під цим створеним акаунтом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

це треба встановити їй додаток і увійти під цим створеним акаунтом?

Хз. Але думаю, що діло не в додатку.

Телефон з основним аккаунтом і телефон дитини були під однієб точкою доступу Wi-Fi?

 

Ali на новий аккаунт завжди дає 2$ без обмежень по умовах. А якщо спробувати попередньо щось купити за ці 2$ без доплати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, MaestroA said:

Хз. Але думаю, що діло не в додатку.

Телефон з основним аккаунтом і телефон дитини були під однією точкою доступу Wi-Fi?

 

Ali на новий аккаунт завжди дає 2$ без обмежень по умовах. А якщо спробувати попередньо щось купити за ці 2$ без доплати?

Я слав з увімкненим ВіФі, дитина переходила за посиланням з лише увімкненим ЛТЄ.

Так я в акаунт ще не заходив :), відразу після тапання в браузері натиснув "запросити" і отримав таке повідомлення.

 

ПС. Зайшов в акаунт з додатку, при спробі запросити нового користувача видає помилку, хоча поміняти 2900 балів на купон дає. Вирішив потратити купон новорега, увімкнув на компі ВПН, ввів іншу карту привата (ніби не платив нею на Алі), але телефон реальний вказав. Гроші списує і відразу повертає та повідомляє про помилку. 
Експеримент невдалий :).

 

пс2. Хотів ще «звичайним» варіантом отримати 2 чи 4 бакса (ще двох міг сьогодні запросити зі свого справжнього ака), так не дало (робив як і минулі рази, з-під ЛТЄ на незадіяних сьогодні телефонах). Якщо і завтра не спрацює, значить китайці мене вже взяли на замітку)))

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA, працює ще в тебе схема з ФР?

В мене вже ні. Для купонів 2/4 дол. я ще позавчора заходив в додаток з увімкненим віфі і посилав лінк запрошення на телефон собі, дружині і дитині, перемикав телефони в ЛТЄ і відкривав лінки в браузері. Зазвичай хоча б на двох або всіх трьох телефонах спрацьовувало. Сьогодні на жодному вже не спрацьовує. Можливо вчорашні маніпуляції далися взнаки))

9D3A36AD-0890-4AAE-BFED-D26C9C17474B.jpeg.aad1a567aeb55161c5247d4fa9e3475a.jpeg

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.01.2021 at 00:04, MaestroA сказано:

Повертаємось до гри "ДРУЗІ КУПОНІВ". Помітив цікаву деталь: за першу гру через запрошення свіжий аккаунт отримує біля 3000 балів, + ще 3 гри по запрошенню уже від "свіжого" і маємо:

3000+1000+1000+1000=6000=12$

 

Поки не вийшло. Вевідомий "підводний камінь".

Не вдається здійснити обмін балів на купони:

Спойлер

002.thumb.jpg.672f2c378da62d15431a1de64d8bcac7.jpg

 

По пошуку в Google стосовно цього нічого не знайшов.

Думка лише одна: можливо, по причині того, що сьогодні з цього аккаунту вже використав один (стартовий) бонус?

До покупки не пускало в запрошення "Друзі купонів".

Спойлер

003.thumb.jpg.abafa0d6e7ba42249377b8452c8361e0.jpg

 

P.S. Принаймі, практично на халяву матиму пристойний метровий шнурок в авто type c - type c. :)

Номер телефону в аккаунт Алі ввів неіснуючий.

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, MaestroA said:

Номер телефону в аккаунт Алі ввів неіснуючий.

А банківську картку? Іншу?

28 minutes ago, MaestroA said:

Думка лише одна: можливо, по причині того, що сьогодні з цього аккаунту вже використав один (стартовий) бонус?

Як вчора бавився, то теж не дозволяло запросити. Зі стартовим бонусом не проканало. Але після цього перші натапані 2800 балів на купон поміняло, хоча заюзати їх певно теж буде не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, yu2007 сказано:

А банківську картку? Іншу?

Так, іншу (створив інтернет карту в Приват24).

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій сьогоднішній улов. B)

Спойлер

image.thumb.png.702d7c07b45646cd33164320cb597236.png

 

Вийшло досить випадково. Вирішив трохи поексперементувати з грою "Бонусні друзі". Запрошення з основного аккаунту підтримав під своїм другим Google-аккаунтом, який використовую по роботі. Мета була підтримати основний, але тут на другий неочікувано прилетіло $9,93. Щоб їх перевести в купон потрібно було добрати 7 центів. 4 фейкові аккаунти і мій основний (з різних точок доступу) виконали завдання.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.01.2021 at 14:15, nickel сказано:

А що з монетами можна толкове зробити? Назбиралося їх трохи.

Сьогодні мені проскакувала пропозиція обміняти 15000 монет на купон $300 для покупки від 900$.

Хоча золотих в мене втричі менше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, MaestroA said:

Вийшло досить випадково.

Везе ж декому))

 

Вирішив ще раз зайти у новостворений вчора акаунт. Вчорашній купон 5,8 доларів за обміняні бали лишився. Створив нову інтернет картку, ввів телефон родички (яка точно ніколи не буде нічого замовляти з аліекспреса :) ) і вирішив здійснити покупку. І купон спрацював (оплата пройшла, очікується доставка). При цьому 2-доларовий купон новорега, який невдало пробував вчора використати, відразу деактивувався. Дивина та й годі :D

Ще спробував з додатка в телефоні (там мій старий акаунт) позапрошувати, і два з трьох запрошень спрацювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, yu2007 сказано:

При цьому 2-доларовий купон новорега, який невдало пробував вчора використати, відразу деактивувався. Дивина та й годі

Як я зрозумів, купон новорега зберігається до першої покупки.

Як видно на моєму скріні

3 годин тому, MaestroA сказано:
Спойлер

image.thumb.png.702d7c07b45646cd33164320cb597236.png

 

в мене поряд з $10 набутими в грі, було ще $4 теж з відти родом (за що саме, - не розумію).

Так от після того, як на першій покупці використав $10, пропали мої $4.

Спойлер

2021-01-21_21-28-32.thumb.jpg.a925de26be35554896e6295ac3e99521.jpg

 

image.thumb.png.61dc1d614cc2332bc57f3cd71cbb0d0f.png

Чому - загадка.

P.S. Але знижка на покупку вийшла файна. :)

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.01.2021 at 17:19, MaestroA сказано:

Оскільки помітив, що Ali при реєстрації не просить підтвердження з мейлу, то все ще простіше. Ніяких нових поштових аккаунтів! Копіюю лінк запрошення з гри. На своєму ж телефоні завантажую сторінку в браузері. Вибираю зареєструватися. Ввожу "ліві" електронку та пароль (вигадані, на кшталт [email protected], putinhuilo). Граю 10 сек (в браузері, під щойнозалогіненим Ali). Переключаюся на свій додаток, забираю свої 1000 балів (2$). І за 1,5 хв. знову половину покупки на халяву.))

 

  Показати прихований контент

image.thumb.png.0acdff3b163d9d374b9faada9aa0c054.png

 

я з своїм прокаченим акком манав таке робити. блокануть назавжди і привєт =)

але спосіб геніальний :0016::ok2:

ну хіба 1 раз щоб не сильно підозріло було, створювати ботоферму з фейкакками це вже перебор.

 

от би найти скрипта який би викупляв товари по 0,01 цента... а то дійсно монет вагон, а толку мало. але я щось навіть згадок на них в інеті не зустрічав. або це все велике наіпалово.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, laser сказано:

я з своїм прокаченим акком манав таке робити

Прокачаний - це який? Які привілегії твого акка?

 

12 хвилин тому, laser сказано:

ну хіба 1 раз щоб не сильно підозріло було, створювати ботоферму з фейкакками це вже перебор.

Перебор в плані чого? Моралі? Чи доцільності витрат часу?

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше 1000 замовлень. на минуле ДН алі показувавло рейтинг 99,86%

привілегії звичайні для діамантового учасника, можете переглянути в  своєму профілі.

а от тут більше буде шкода своєї історії покупок, оскільки часто нею користуюсь.

крім того майже постійно в режимі доставки десяток і більше посилок. що робити коли наприклад я замовив товар за умовних 100 баксів, мені заблочили акк, а потім виявилось товар не прийшов?

 

перебор в плані витраченого часу. ті довбані купони дістати складно, а таким як я уже давно нічого смачного і не дають.

багато дирок уже закрили, де можна було файно зекономити.

а гаяти свій час , пів дня клацати щоб назбирати 1-2 долари не хочеться.

через специфіку плащадки і так приходиться постійно шерстити вдоль і в поперек в пошуках дешевших пропозицій, читати відгуки і тому подібне

а ще з кешбеком заморочки, трекінг... от і виходить що кілька годин в день вже і так там заліпаєш.

 

Змінено користувачем laser
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, laser said:

пів дня клацати щоб назбирати 1-2 долари не хочеться.

Чому ти зробив такий висновок? 2 долари «назбируються» за 2 хвилини, і це в повільному темпі :) 

 

За ці три запрошення в день аж ніяк не повинні забанити, скидай лінки на телефони дружині, дітям, батькам і т.д., (перевівши про всяк випадок в 3джі). Реєстрація на Алі з неіснуючим імейлом? Ну так може твої рідні потім той імейл зареєструють і стануть купувати))

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, laser сказано:

привілегії звичайні для діамантового учасника, можете переглянути в  своєму профілі.

Я поки ще платиновий учасник.

Але, читаю, що різниця з діамантовим в купонах та знижках на вибрані товари, серед яких нічого путнього ніколи не зустрічав, один мотлох.

 

35 хвилин тому, laser сказано:

а от тут більше буде шкода своєї історії покупок, оскільки часто нею користуюсь.

Тут згідний. Своєю історією покупок теж користуюся.

 

43 хвилин тому, laser сказано:

крім того майже постійно в режимі доставки десяток і більше посилок. що робити коли наприклад я замовив товар за умовних 100 баксів, мені заблочили акк, а потім виявилось товар не прийшов?

Як я вже писав раніше, правилами гри сказано, що ризик лише позбутися можливості грати.

Спойлер

259613755__viber_2021-01-23_11-35-20.thumb.jpg.728be5e8f860c75b926595b958616d63.jpg

 

43 хвилин тому, laser сказано:

перебор в плані витраченого часу ... а гаяти свій час , пів дня клацати щоб назбирати 1-2 долари не хочеться.

Не 1-2 долари, а 2-6.

Спойлер

878224335__viber_2021-01-23_11-35-19.thumb.jpg.69c2d4fc4a4704706491eb3a66bc110c.jpg

 

Щоб дістати $6, треба три акка (рахуймо, просто логіни, оскільки ніяких підтверджень не потрібно). Я на це витарачаю хвилин 5. Нехай буде 6, щоб було зручно рахувати. Отже маємо $1 за 1 хв. Я стільки ($480 за 8 год.) не заробляю, тому для мене це дуже навіть ефективно.

 

Та й віддаю перевагу приділяти вільний від роботи та сім'ї час на те, що приносить якусь користь: знайти як/де ефективніше витратити кошти, переглянути/почитати щось пізнавальне і т.д. Я абсолютно не маю на меті нав'язати своє бачення, лише показую можливості, ділюся досвідом.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все правильно, якщо купуєш речі, які дійсно потрібні, а не просто так, бо виходить купити на декілька баксів дешевше, і думаєш який я молодець, що намахав китайців)

Це замануха торгової площадки чистої води. Там добре все прорахували і дали таку невелику лазєйку не просто так.

Такого роду знижки, купони і тд з незначними варіаціями діють скрізь, де є торгівля.

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Saddy said:

замануха торгової площадки чистої води.

Так і є. Далеко не всі будуть виважено підходити до витрачання халявних купонів. 
Та цю замануху можна використовувати і з користю для себе.

Мені от давно вже хотілось спробувати щось з домашньої автоматизації. Та все шкода було грошей, бо ж для мене це просто «іграшка». Ціна міні релюхи з віфі (сонофф) в Україні + доставка виходить така сама, що й звичайна ціна на Алі. Але з купоном економія склала 50%. От і не втримався)) Хоча з іншої сторони, якщо гратись набридне, то завжди можна продати за ту ж суму, що була потрачена. Тому внутрішня жаба задоволена :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Saddy сказано:

Це все правильно, якщо купуєш речі, які дійсно потрібні, а не просто так, бо виходить купити на декілька баксів дешевше, і думаєш який я молодець, що намахав китайців)

Це замануха торгової площадки чистої води. Там добре все прорахували і дали таку невелику лазєйку не просто так.

Такого роду знижки, купони і тд з незначними варіаціями діють скрізь, де є торгівля.

Кеп, ну то зі всім так. В АТБ по акції дня з суперпрайсом теж можна з дуру набрати непотрібу. Вміння контролювати свої витрати - одна з базових навичок сучасної людини.

З допомогою молотка можна дім збудувати, а можна голову розбити.

 

2 годин тому, laser сказано:

Ще одна схема ''заробітку'' B)

https://board.lutsk.ua/imgstore2/image/bQCX

Вчора спробував з цікавості. Через запрошення зробив реальну реєстрацію під іншою точкою доступу і за $0,01 з купоном новачка зробив покупку.

Пройшло 15-16 год. Поки нічого не отримав.

Спойлер

image.thumb.png.b755c2e2ece6881f9e7c411ff2fc5804.png

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки догрався. Гру забанили.(

Грати можна, але жодних балів "Друзі купонів" тепер не видають. Пробував з різних IP.

Спойлер

132770927__viber_2021-01-27_22-42-26.thumb.jpg.a8202c735a075a0f031e0f05f28a1075.jpg

 

Але "на полі" з'являється запасний гравець аккаунт під номером 2... ))

 

P.S. Хоча етап "що то ще купити" я вже пройшов, але на 08.03 дружині подарунок взяти не встиг.

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.01.2021 at 15:46, MaestroA сказано:

Вчора спробував з цікавості. Через запрошення зробив реальну реєстрацію під іншою точкою доступу і за $0,01 з купоном новачка зробив покупку.

Пройшло 15-16 год. Поки нічого не отримав.

а я теж спробував. і отримав 5 баксів. но хохма, вони не для україни а якоїсь іншої країни. не зрозумів чого, але ну їх нахрен з тими іграми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, laser сказано:

отримав 5 баксів. но хохма, вони не для україни а якоїсь іншої країни

Не знаю де і як були отримавні "5 баксів", але купони з "Друзі купонів" працюють на будь-які товари, принаймі з доставкою в Україну. Це 100%!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...