Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Справжнісіньке бидло, але й об’їзджати зправа нашо було?)

А це що заборонено? о_0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

"обсасувати" даний інцидент, на мою думку, можна ще кілька сторінок, а смисл? всі і так все зрозуміли, неправі обидва, в більшій чи меншій мірі але порушили ПДР.

Я їжджу, і Вам рекомендую, їздити за самим головним правилом ДДД (Дай Дурним Дорогу), можливо це не дасть вам "прєвасходства джидая" на дорозі, зате допоможе зберегти цілим Ваші авто, нерви і саме головне здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на стороні SysR-а. Ось як я бачу ситуацію: 99 поволі їде в лівій смузі, далі, випередивши маршрутку і побачивши, що позаду хтось їде швидше (по-моєму SysR там в межах допустимої швидкості рухався), треба спокійно з поворотником прийняти вправо і зайняти праву смугу, де, до речі, дорога не розбита. Що ми бачимо, мудило тупо їде посередині, грубо кажучи, займає обидві смуги і не дає себе випередити. Дальше SysR виконує маневр випередження по правій смузі і тут появляється іще одна дійова особа - вантажівка, яка ІМХО виїхала з порушенням, так як створила перешкоду автомобілям, які рухались по головній. І тут у SysR-а є два варіанта: перший - гальмувати, об'їхати вантажівку і потім все таки обставити мудилу на 99; другий - те що він і зробив. Але тут є питання, коли SysR робив випередження, чи не піддав газку керманич 99, якщо піддав - то він двічі неправий і тоді сам винен, у тому що його різанули (якщо такий момент мав місце бути...). Подальші "танці" 99 на кільці залишу без коментарів.

Ну і від мене теж подібна сьогоднішня ситуація. Навіть і не думав викладати, бо ситуація дріб'язкова, але коли така п'янка...

Отже, головний герой - водій 9-ки, який забив болт на поворотники, і хворіє подібною хворобою "пофіг що дві смуги - я буду їхати ПО СЕРЕДИНІ і нікого не пущу", бо девятка коптить синім димом і не їде в гору (на відео погано видно, але димом вона коптіла)

З.І. Якщо придивитись, то праворуч видно Ниву, яка їздить по пішохідному переході.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Якщо придивитись, то праворуч видно Ниву, яка їздить по пішохідному переході.

lY2oC.jpg

регулярно там бачу водіїв нетрадиційної сексуальної орієнтації, котрі намагаються таким чином чи то скоротити дорогу чи час і мають далеко та глибоко десь усіх оточуючих (інших водіїв та пішоходів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, ясно, буду мати на увазі)). Та, в принципі, і з тією девяткою нічого особливого я не видумував, не сигналив, не блимав. Просто прижався ближче, чим дав знати, що хочу його випередити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де є знак, що там дві смуги? ПДР що кажуть (це питання).

ПДР каже що якщо немає знака і розмітки,водій повинен сам вирішити скільки рядів.Думаю тут очевидно,що не один на Відродження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, ясно, буду мати на увазі)). Та, в принципі, і з тією девяткою нічого особливого я не видумував, не сигналив, не блимав. Просто прижався ближче, чим дав знати, що хочу його випередити.

Я от читаю пости по "дев'ятці" і по-трошки офігіваю, чи автор не може, чи не хоче читати ПДР. Що той воділа на 9-ці мудак, це однозначно: і що їхав без причин по лівій смузі, і що під кінець змушував на кругу зупиниться в злочинний спосіб. Але те, як автор його об'їжджав, створюючи небезпечну ситуацію, що могла б призвести до аварії, а можливо до жертв (наприклад, перекидання тієї 9-ки), честі йому робить. Дотримуючись ПДР він повинен був перестроюватися в лівий ряд за умов, що його авто не має перешкод в лівому ряду. Далі дії мали б бути наступними: призупинитися перед Газеллю, пропустивши 9-ку, обігнати Газель, наздогнати і обігнати 9-ку згідно ПДР, а далі вже за бажанням вломити воділі 9-ки і Газелі. А автор просто піддався емоціям і налихачив, ще й не довольний, що всі мудаки, а він білий і пушистий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а далі вже за бажанням вломити воділі 9-ки і Газелі.
А потім би дивились відео як неадекват вломлює водятлу 9ки і зіла. І казали ай-ай-ай який неадекват, не можна емоціям піддаватись на дорозі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де є знак, що там дві смуги? ПДР що кажуть (це питання).

П. 34 Дорожная разметка

post-6504-0-12685100-1397047201_thumb.pn разделяет транспортные потоки противоположных направлений на дорогах, имеющих четыре и более полос движения;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда... відео не варте навіть уваги, а обписали його аж двома сторінками :)

Вставлю і я свої "5коп"...

Водія "девятки" бидлом не рахую (причин такої його їзди може бути багато), а от автора відео вважаю лузером-холериком за кермом, і такі більш небезпечні на дорозі, чим такі, як "девятка".

А от на рахунок "треба було бібікати", "треба було фарами моргати" і т.д., скажу так, як мені колись казав батько:

справжній водій, коли ти йому будеш заважати на дорозі, не буде тобі сигналити, бібікати, моргати, матюкати і т.д. - він просто, не марнуючи своїх нервів, знайде момент і обійде тебе так, що ти цього навіть не помітиш. От в цьому і є майстерність водіння, а не у вмінні привертати до себе увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водія "девятки" бидлом не рахую (причин такої його їзди може бути багато), а от автора відео вважаю лузером-холериком за кермом, і такі більш небезпечні на дорозі, чим такі, як "девятка".

Причини такої їзди посередині дороги з швидкістю 40 км/год як правило розмови по телефону.

P.S. Девятки в правому ряду не їздять, це ж принизливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А от на рахунок "треба було бібікати", "треба було фарами моргати" і т.д., скажу так, як мені колись казав батько:
справжній водій, коли ти йому будеш заважати на дорозі, не буде тобі сигналити, бібікати, моргати, матюкати і т.д. - він просто, не марнуючи своїх нервів, знайде момент і обійде тебе так, що ти цього навіть не помітиш. От в цьому і є майстерність водіння, а не у вмінні привертати до себе увагу.

Доля правди є, але якщо так минати, щоб вони цього не бачили, то ці так звані "девятки" через пів року по зустрічці гасати будуть. Псіхати на дорозі теж не варіант( могати , летіти з криками, підрізати) нічого не допоможе, головне бути трезвим і спокійним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом є дійсно причини рухатись в лівій полосі. Поясню свою позицію. Одного разу рухаючись по Набережній, в лійвій полосі із дозволеною швидкістю в нп 70 км/год (я знаю про обмеження в 60), тобто я не тошнив, як тут пишуть, що є тошноти по 40 км/год в лівій полосі. Мені почав блимати фарами черговий "спішун", я приймаю вправо (весняного фарватера із ямами я не знав, у зв"язку із довгим перебуванням у іншому місті), в"їжджаю в калюжу і вириваю в свому авто задню балку. Тому якщо дорога дозволить я пропущу, а якщо я знаю що там є ями, будь-ласка спішун нехай випереджає справа.

П.С. не водій 99

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доля правди є, але якщо так минати, щоб вони цього не бачили, то ці так звані "девятки" через пів року по зустрічці гасати будуть. Псіхати на дорозі теж не варіант( могати , летіти з криками, підрізати) нічого не допоможе, головне бути трезвим і спокійним.

Тиждень тому їхав по Відродження в сторону Лучеська в лівому ряді, з Щусєва повернув один і по зустрічній в правому ряді повз мене поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сам то чого зупинився прямо перед переходом? Чи ти теж правила забув?

Це ти на фольксі :0159: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такому водію посвідчення водія не потрібні..

Обгон, перехід, подвійна роздільна - тимчасово. Пох*й - незмінно вічно <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сам то чого зупинився прямо перед переходом? Чи ти теж правила забув?

а що я по вашому порушив?який пункт ПДР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сам то чого зупинився прямо перед переходом? Чи ти теж правила забув?

18. Проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів

18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, був не правий.

Пам"ятаю коли вчився то завжди росказували що перед пішоходним потрібно зупинятись за 5-10 м.

Полистав пдр, не знайшов даного пункту ((

Та життя вже не одноразово навчило, я впритик ніколи не стаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...