Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

я з мобілки. відео проблемно відправити. та і нема там нічого цікавого - здає взад і вирулює на Глушець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Директор Луцьк Тепло.якщо не помиляюсь.

Він?

придивіться на відео, як читає, як бігають оченята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Спостерігав сьогодні дуже цікаву картину, очікував все ж на борді побачити відео :)

Стою значить на вул.Січовій, біля БТІ. Думаю що тільки лінивий не знає що там односторонній рух. Як раптом чую затяжний клаксон, дивлюсь у зеркало а там картина:

червоний Ланцер їде по ПДР, а Мерседес їде що називається проти шерсті і Ланцер до останнього не зрушив з місця. Я спочатку спостерігав за картиною у дзеркало, а потім вийшов з машини. В той момент з авто що було припарковане біля Мерседесу вийшов старший чоловік і каже водію що він не правий, що тут односторонній рух і він повинен пропустити людей, хоч і порушуючи, а не затримувати їх. Той у свою чергу довго кричав і не міг зрозуміти того що він все ж не правий і водій Ланцера не зобов"язаний пропускати йому дорогу. Закінчилось все тим що старший чоловік все ж переконав порушника звернути у провулок щоб Ланцер та люди за ним проїхали.

Відео чекав тому що побачив що в Ланцері був відеорегістратор і я лайком (пальцем вверх) підтримав чоловіка :)

P.S. Знайте Лучани свого героя :)

post-153-0-76503000-1382550898_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281, я одразу подумав шо когтями лице роздряпає.... Вони стопроцентів знайомі, а можливо - навіть близько. нічого такого - вона розрахується. Від того як бігла навшпиньки видно шо спішила :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не помиляюсь то део матіз, а значить там "тёлка" за рульом яка пішла на обгон перед самим носом водія що зняв це відео! баба з гранатой - шо мавпа за рульом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не помиляюсь то део матіз, а значить там "тёлка" за рульом яка пішла на обгон перед самим носом водія що зняв це відео! баба з гранатой - шо мавпа за рульом :)

у матізах не лише жінки їздять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не помиляюсь то део матіз, а значить там "тёлка" за рульом яка пішла на обгон перед самим носом водія що зняв це відео! баба з гранатой - шо мавпа за рульом :)

Здається, то Авео хетчбек була
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не помиляюсь то део матіз, а значить там "тёлка" за рульом яка пішла на обгон перед самим носом водія що зняв це відео! баба з гранатой - шо мавпа за рульом :)

у матізах не лише жінки їздять

я в плані стилю їзди... а про авто то то вже так в народі повелося що червоне та ще й маленьке - то деффчёнок тема...

П.С. кого образив - Пробачте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не помиляюсь то део матіз, а значить там "тёлка" за рульом яка пішла на обгон перед самим носом водія що зняв це відео! баба з гранатой - шо мавпа за рульом :)

Стереотип, що жінки-водії не так реагують на дорожні ситуації, як чоловіки-водії має під собою підгрунтя. Однак чим більше взнаю жінок-водіїв, тим більше впевнююсь, що це дійсно в наш час стереотип. Навіть готовий стверджувати, що жінка так на обгін би не пішла.

Ситуація: Ранок (8-30). Виїзд від Краю по вул. Шевченка - скажений рух. Думав, що застряг надовго. Проїжджає великий білий lexus, зупиняється і пропускає мене на виїзд. За кермом блондинка. Рух продовжила прямо за мною. Якщо ця пані випадково читає ці рядки, то велика їй вдячність .... і за руйнування моїх стереотипів також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Коли така їзда в корках щодня забирає по 4 години життя зранку і ввечері, доводиться пристосовуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Реальні п0цони" їздять ТАК

Хай бог прюбачить, але фуру йому на зустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Реальні п0цони" їздять ТАК
Дивився відео, і весь час думав що йому щось "прилетить".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось автобидло level 90

УВАГА! На початку відео присутня ненормативна лексика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальні п0цони" їздять ТАК -

мені цікаво, для чого автори подібних відео викладають їх в інтернет? Щоб довести всім свою т.з. "крутість", щоб потішити своє роздуте ЧСВ? хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рано чи пізно він знайде свій причал, до якого так спішить.

такому і не гріх допомогти знайти той причал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не здивуюсь, якщо в нього немає водійського посвідчення і техпаспорта на машину...

На будь кого крутого знайдеться крутіший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидлопішоходи:

у них наче череп броньований, я на всяк випадок палочку в авто вожу, якби мого коника хтось зачепив я б цього придурка в багажнику до міліції привіз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось автобидло level 90

УВАГА! На початку відео присутня ненормативна лексика.

Ось такому точно треба рукі ногі поламати, щоб він вже ніколи не сів за кермо. БИДЛО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...