Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Шось останнім часом почав помічати все більше водятлів які в ночі по місту їздять взагалі без світла. Це якась нова струя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось останнім часом почав помічати все більше водятлів які в ночі по місту їздять взагалі без світла. Це якась нова струя?
Клінічний криетинізм.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клінічний критинізм.

крЕтинізм

Не так давно, на переході біля Фуршету, гналось чудо на джипі БМВ. Ще й сигналило, сцуко. Шкода, що номери були брудом заляпані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно, на переході біля Фуршету, гналось чудо на джипі БМВ. Ще й сигналило, сцуко. Шкода, що номери були брудом заляпані.

напевно той самий, що мені сигналив та щось кричав (100% нецензурщину в мою адресу) на переході на Шевченка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж на днях, здав задом на рівненську, проїхав 200 метрів та повернув на Зої і раптом побачив, що темно якось на дорозі, от тут і зрозумів, що в мене тільки габарити. Отаке буває і з 25 річним стажем водіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди думаю і говорю, що бидляцтво на дорозі не залежить від машини, бидло, воно і на жигулю і на мерседесі бидло. Але, як показує практика, чим крутіше авто - тим більша ймовірність бидла за кермом.

Черга перед світлофором? Навіщо стояти якщо можна по-хамськи об'їхати! (і затупити посеред перехрестя)

Недаремно же позашляховик купив

LgTP.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кілька днів тому розказали кіляка неприємних історій в тему, думаю всім цікаво буде:

перша позитивна. Знайомий на ланосі буля ст.ринку стояв у пробці, яка там практично завжди, і під'їхав до ЗІЛа, котрий стояв попереду тксказать впритик, коли колона рушила водій ЗІЛа відпустив щеплення і поки ловив передачу вантожівка відкотилась на пів метра назад, чим спричинила різкий сплеск емоцій власника сенсу, авто якого капотом опинилося під частиною вантажівки. Нічого страшного, в принципі, але капот подертий з мнятинками, ЗІЛу звичайно пох..., а неправі обоє (ну водій сенсу в першу чергу через недотримання дистанції) , але то таке :)

друга історія трішки жахливіша:

діло було на перехресті, як їхати від психіатричної лікарні у напрямку заводу Тигреса, на повороті на дорогу котра веде до Епіцентру, знак другорядної дороги, де всі авто зупиняються, адже дорога жвава і носяться там як ненормальні. Один з місцевих (за словами автора) катаючись у темну пору доби не любив пропускати автомобілі, і для "екстриму" вимикав фари, вдягав окуляри та робив музику голосніше і валив напролом через те перехрестя, орієнтуючись на фари авто котрі могли його зачепити. Так ось, катався так молодий чоловік до тої пори поки не збив діда на тому перехресті насмерть, за що й сів, як виявилось він не думав що там можуть бути пішоходи і в діда ліхтарика не було.

здавалось би тверезий водій, а ні, довбо...б!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в 24,00 дзвінок брата на мобільний: забери мене з радехова!.. ????

маршрутчик заїхав на каву в Радехові на ОККО, брат зайшов "по маленькому" вийшов, а маршрутки нема, а разом з нею багажа, грошей та документів. Довелось мені з Луцька в пів першого ночі валити назустріч тій маршрутці, зупиняти її шляхом підрізання (зупинятись відмовлялась) та діставати звідти барсетку з грошима (дивно як не сперли) та вантаж, а потім їхати за забутим пасажиром в Радехів. Прикол в тому що маршрутка майже порожня їхала.

от таке бидло-маршрутко їздить зі львова на Луцьк, майте на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в 24,00 дзвінок брата на мобільний: забери мене з радехова!.. ????

маршрутчик заїхав на каву в Радехові на ОККО, брат зайшов "по маленькому" вийшов, а маршрутки нема, а разом з нею багажа, грошей та документів. Довелось мені з Луцька в пів першого ночі валити назустріч тій маршрутці, зупиняти її шляхом підрізання (зупинятись відмовлялась) та діставати звідти барсетку з грошима (дивно як не сперли) та вантаж, а потім їхати за забутим пасажиром в Радехів. Прикол в тому що маршрутка майже порожня їхала.

от таке бидло-маршрутко їздить зі львова на Луцьк, майте на увазі.

А брат попередив водія що біжить на пересцик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну звичайно, там всі на перекур вийшли, брат не плаить, запитав водія, мол скільки соїмо, той сказав що 5хв., вот він і забіг в ВіСі, а вийшов і нема, а пасажирів там біло приблизно 7 шт (я нарахував в потьомках.) і брат був вдягнутий так що його важко було незамітити, да і сам він немаленький, спортивної статури... водію просто пох... було, главне до Луцьк докатіть да бабок срубіть, дк невийшло, я догнав його :0156::0145: . то він мені оплатив дорогу з Луцька до Радехова, оскільки в протилежному випадку змушений був би пиз...вати за втраченим пасажиром на свому багданчіку самотужки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В Одессе бизнесмен на Porsche открыл пальбу на дороге (видео)

http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=171163

таких ує*анів за грати саджати пачками треба, і взагалі переглянути відповідальність ФО за незаконне носіння та неправомірне застосування зброї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мерс" с патриотично-звездатыми флажками в дверях на вечернем проспекте Соборности - это АвтоМайдан?

А вот вам хрен! Это вместилище пьяного быдла, улюлюкающего вслед переходящей дорогу девушке.

Тошно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мерс" с патриотично-звездатыми флажками в дверях на вечернем проспекте Соборности - это АвтоМайдан?

А вот вам хрен! Это вместилище пьяного быдла, улюлюкающего вслед переходящей дорогу девушке.

Тошно.

Нуууууууу чувак тримай удар! ух .ща почнеться да ти, да як, хто, і шо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мерс" с патриотично-звездатыми флажками в дверях на вечернем проспекте Соборности - это АвтоМайдан?

А вот вам хрен! Это вместилище пьяного быдла, улюлюкающего вслед переходящей дорогу девушке.

Тошно.

Гаряча лінія самооборони 067 1100577, 067 1100677

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...