Перейти до змісту

foma144

Power users
 • Кількість зміста

  1 406
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  8

Всі записи від foma144

 1. Від 150 грн. Все залежить, що треба знайти і як довго шукати.
 2. Я багато можу чого сказати як про компресію, так і про інше. Лише наголосив на температуру, приїхати і провести заміри не правильно. Крім того є інші, більш надійні, точні методи безрозборної діагностики двигуна мотор-тестером.. Наприклад, тут я описував проблему, яку ніякою компресією не виявити - https://www.drive2.ru/b/496233787944862028/
 3. Правильно компресію міряти треба при 20 градусів двигуна
 4. Уночі поліція зупиняє п'яненьку дамочку:-Куди поспішаємо?- На лекцію.- Хто ж в такий час лекції читає?- Чоловік!
 5. Доставка з інет магазину 150-200 грн., перевод коштів 50-100 грн., даставка з пошти ще 30-50 грн. на авто. Сверла ламаються, коронки сточуються, це так, розхідний матеріал, як і інший інструмент, а його треба ще на не одну сотню доларів, не рахуючи ноута. Не треба порівнювати ваш, одноразовий випадок і проф.роботу. Один тільки кабель коштує 18 євро, а дешевим не радив оновлювати прошивку газового блоку.
 6. YOTA це китайські копії нормального обладнання, ніде і нічим не сертифіковані, і це копії минулих версій, тобто всі виробники пішли вперед, щось випустили нове, краще, а китайці зробили копії застарілого обладнання, . Якість виконання на 3 бали. Крутив в руках, сказав, що ставити таке не буду, крім випадків (вже один був), коли клієнт привозить, ми ставимо. Все патрубки і шланги самої низької якості. Мінімальний набір коштує 7500 без фарби, хомутів, сверл, ізоленти і т.д., з ними 8000 грн. У вас плюс доставка, оплата та розхідники і вийде тех на 1000-1500 більше, та й балон напевно Б/У з мільтиклапаном, який без електроклапана. В Польщі заборонили такі клапана, то всі вони до нас приїхали. Ми ставимо все нове і мультиклапан класу "Е", з електроклапаном.
 7. зі встановленням
 8. Таке враження, що сірий герметик - єдиний герметик, що виробляють німці. Яке призначення, характеристики, марка, фото.
 9. Є певні правила та аксіоми встановлення ГБО на авто і якщо їх дотримуватись, то мінімальна вартість мінімального набору буде на даний час 10000 грн. Багато хто не пропаює провода, саме просте підключення редуктора до системи охолодження, самі дешеві патрубки та шланги, деякі використовують не за призначенням - встановлюють шланги, що йдуть для розрідження замість шлангу подачі газу після форсунки. Отвори після свірління в металі не обробляють, вентиляцію балона не роблять і т.д. І в більшості це як раз ті (в тому числі і з Ківерців, але не буду стверджувати, хто конкретно, бо не знаю, люди проста кажуть - ставив там), що пропонують демпінгові ціна на встановлення ГБО-4. Поки нове їде, а далі починають шукати інший спеціалістів, як по газу, так і по діагностиці авто в цілому. Практично щодня з цим маємо справу. Я вже не описую сам підбір компонентів ГБО, інколи просто суперечить здоровому глузду. Будь-яке порушення правил веде до тяжких наслідків, в кращому випадку тільки двигуну.
 10. Платимо за гігакалорії. А розрахунок лічильника наступний = куби води *(різниця температури води - подача обратка) і це все поділити на 4000. Колись (років 10 назад) ми теж платили копійки, як виявилось лічильник кубів барахлив, показував 9-12 кубів, потім замінили і маємо стабільні 23 куби і плата в 2 рази виросла. За минулий місяць вийшло по 29.07 грн. за метр. Стоїть теплопункт фірми Данфосс та лічильник.
 11. Дякую. Але, я вношу дані зараз, в даний момент, чому система видала дату, що буде завтра? Або могли і попередити, що дата не відповідає. З іншого боку, занесені дані можна трактувати по різному: станом на 01.02. чи станом на 31.01. Я не повинен догадуватись, як системі треба вносити, при умові, що цю дату система ставить сама. Це я до того, що не у всіх можна отримати швидку відповідь, як тут на Борді. Та маючи певний досвід, я не додумався, що треба змінити дату. Як бути тим, що ледве вміють користуватись ПК.
 12. 1. Вношу дані електроенергії, останній показник на 28.01.2019 р становить 22218 (знятий працівниками обленерго), пішов, глянув реальні дані - 22243 кВт. Вношу, а мені таке - На жаль, Ваш постачальник послуги не дозволяє вносити показання на майбутнє, будь ласка, або оберіть сьогоднішнє число, або дочекайтеся закінчення місяця, щоб внести показання на перше число місяця. І як це розуміти? Ситуація геть маразматична, вже так організували захист від накручування, що варіант з підвищеним з поживанням за пару днів не проходить. 2. Як виявилось, є ще один "сюрприз". Зайшов в особовий кабінет Луцькводоканал. А там появилось таке - Заборгованість80,37грн, переплата на початок місяця 0,22, нараховано в поточному –80,59. Вище в темі писав літом, що виявились розбіжності, я їх погасив (розбиратись довше вийшло б, чит тих 20-30 грн.). Все було чудово, а тут бац і я в боргу. Це як? Як може бути борг, якщо відкрив рахунки, добавив до сплати 1-2-3-4 куби, система порахувала, я заплатив. А переплата звідки? Коли порядок буде.
 13. 1. Вношу дані електроенергії, останній показник на 28.01.2019 р становить 22218 (знятий працівниками обленерго), пішов, глянув реальні дані - 22243 кВт. Вношу, а мені таке - На жаль, Ваш постачальник послуги не дозволяє вносити показання на майбутнє, будь ласка, або оберіть сьогоднішнє число, або дочекайтеся закінчення місяця, щоб внести показання на перше число місяця. І як це розуміти? Ситуація геть маразматична, вже так організували захист від накручування, що варіант з підвищеним з поживанням за пару днів не проходить. 2. Як виявилось, є ще один "сюрприз". Зайшов в особовий кабінет Луцбкводоканал. А там появилось таке - Заборгованість80,37грн, переплата на початок місяця 0,22, нараховано в поточному –80,59. Вище в темі писав літом, що виявились розбіжності, я їх погасив (розбиратись довше вийшло б, чит тих 20-30 грн.). Все було чудово, а тут бац і я в боргу. Це як? Як може бути борг, якщо відкрив рахунки, добавив до сплати 1-2-3-4 куби, система порахувала, я заплатив. Коли порядок буде.
 14. Я би радив почитати це - https://glavcom.ua/columns/ostapdrozdov/127184-kozhen-nelviv’janin-musit-zrozumiti-isnujut-dva-andrija-sadovih.html Зверніть увагу на дату публікації З тих пір краще не стало. Щодо сміття, то за час перебування на посаді мера, ще до трагедії, йому неодноразово надавали пропозиції щодо створення переробного заводу іноземні інвестори. Але містер доля і тут захотів "долю", а його не зрозуміли і не має заводу. Практично всі, хто йде в президенти "варяться" в політиці та керують Державою вже майже тридцять років. Що змінилося? А що змінеться, якщо знову їх вибрати? Всі лідери перегонів - голови фракції/партій вже сьогодні можуть по Конституції змінити все в цій Державі. Хочуть? А можуть, в нас парламентсько-президенська республіка - https://uk.wikipedia.org/wiki/Парламентсько-президентська_республіка
×
×
 • Create New...