Перейти до змісту

foma144

Power users
 • Кількість зміста

  1 377
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  7

Всі записи від foma144

 1. Якщо порівнювати тарифи, то в нас еще "нормальні", а тут опа: https://tsn.ua/groshi/naydorozhche-opalennya-v-ukrayini-zhiteli-raycentru-na-hersonschini-otrimali-5-tisyachni-platizhki-1282905.html Жителі Каховки на Херсонщині шоковані отриманими платіжками, бо за опалення 2-кімнатної квартири їм треба віддати від 4 до 5 тисяч гривень. Більше читайте тут: https://tsn.ua/groshi/naydorozhche-opalennya-v-ukrayini-zhiteli-raycentru-na-hersonschini-otrimali-5-tisyachni-platizhki-1282905.html
 2. Дивлюсь на зміни та й думаю, куди ми рухаємось. Це ж який треба тримати штат людей, щоб потім переводити ці СМС виду "Молоді 1-а 12345" в базу, а якщо "людський фактор? Невже не можна по коду: вулиця-буд-кв., наприклад: 326-8-3. А потім вони ж будуть кричати, що треба піднімати тариф. Інший момент, ми маємо подавати ці самі дані пізніше в Луцькводоканал для оплати водоведведення (за каналізацію гарячої води платимо Луцькводоканал окремо). Невже не можна все об"єднати. З іншого боку навіщо то все. Мене немає пару місяців, тижнів дома, а якщо я не подам дані, мені нарахують по середньому, потім виникне борг зі всіма тяжкими... Хто таке придумав.
 3. Якщо проаналізувати в цілому, то в нас погода від балтики, майже як у Лондоні. Згадай як не можна вирахувати відпочинок на Світязі, дощ та холод літом буває кожен рік. Аналогічно і зима. Не така люта як в столиці чи на сході країни. В Рівному вже не така погода, як у нас.
 4. Про Париж, трохи не точно, він південніше Одеси. Ми на широті Лондона: Географічні координати Луцьк, Україна Широта: 50°45′33″ пн.ш. Довгота: 25°20′32″ сх.д. Висота над рівнем моря: 192 м Географічні координати Лондона, Велика Британія Широта: 51°30′30″ пн.ш. Довгота: 0°07′32″ зх.д. Висота над рівнем моря: 25 м Географічні координати Одеса, Україна Широта: 46°28′38″ пн.ш. Довгота: 30°43′57″ сх.д. Висота над рівнем моря: 58 м Географічні координати Парижа, Франція Широта: 48°51′12″ пн.ш. Довгота: 2°20′55″ сх.д. Висота над рівнем моря: 42 м В нас пів будинку утеплено, вартість опалення за грудень вийшло по 23 грн.м2, є також система керуванням системи опалення фірми Данффос, а також теплопункт.
 5. 1. В авто, як правило, є два датчика, один в ЕБУ, другий на стрілку. В ВАГ може бути в одному корпусі. 2. Перевірка реальної температури по діагностиці (що бачить ЕБУ) та по реальним замірам, наприклад пірометром. 3. Перевірка термостату, якщо заклинив у відкритому стані, дизель нагріти практично неможливо. 4. Виходячи з пп. 1-3, на діагностику.
 6. foma144

  Дорожная обстановка

  Це питання не до мене. Я теж проти. Але аварійність там підвищена. На мою думку треба було поставити знаків по більше і раніше, а також намалювати розмітку правильно. Не завжди видно, що головна не прямо йде далі.
 7. foma144

  Дорожная обстановка

  В продовження теми роботи світлофорів. Днів 10-12 назад подзвонив на телефон чоловік, спитав чи я бачив результат звернення щодо зміни роботи світлофорів, я сказав, що ні. Ще раз виказав свою думку що роботи в цілому і ці два конкретно. А потім.... (!) запитав, звілки він телефонує, відповідь вбила - Луцьксвітло. Тобто, мене запитали, чи вони зробили свою роботу (!!!). Але 07.01.2019 року побачив на переїзді К.Карого-Задворецька, що режим роботи світлофора змінили, було 44-22 сек., стало 57-33 сек., 57 стоїмо, 33 їдемо. Побачимо, які будуть корки в час пік. Щодо Рівненської-Автозаводської без змін 65-18(22), на міст їдемо 18 сек., з мосту 22 сек., 65 стоїмо.
 8. Завжди був підключений на ДатаГруп, як інет, так і кабельне телебачення. Останнім часом кабельне сильно глючить, кожного дня вимикаються декілька каналів одночасно, або чорний екран, або стоп-кадр. І це практично кожного дня, а то і по декілька разів за вечір. Скарги в коллцентр проходять, далі толку ноль. Хоч бери та шукай альтернативу. Інет більш стабільно працює.
 9. foma144

  Анекдот №9

  Продавщица — кассирше:— Манька, скажи этим ханурикам, чтобы 72-й портвейн не выбивали — кончился!— Lаdiеs аnd gеntlеmеn, аttеntiоn рlеаsе! Роrt numbеr 72 is оvеr. Тhаnk уоu!
 10. Швидкість виросла по причині виправлення ситуації (побороли проблему). Я відразу, як замітив перегрузив роутер, не допомогло. У вашому випадку - "совпаденіє"
 11. Аналогічно і на Київському майдані. В коллцентр не дозвонитись, як завжди.
 12. Дякую. Всім нам мирного неба.
 13. Плівка, оракал писало, тілько не пам"ятаю номера. Виглядає як інші самоклейки
 14. Робив на білій основі, в квітні. Почепив на гараж та на заднє скло авто ще в квітні. Авто стоїть на вулиці, раз 5 мив керхером. Літом на ворота приклеїв наклейку реклами масла, так вона вже вицвіла, перша кольори не змінила, трошки по краях на 2 мм всохла. Робив тут https://goo.gl/maps/HDPfoDBPgC62 вул.Романюка, навпроти школи №3 Ціна питання була формату А4 чотири листи за 50 грн.
×