Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
і вирулив у той бік, шо треба.
Відколи ти став таким АСсом у водінні? Правилами ПДР заборонено маневрування і їм дуже поталанило що у них обох відмінна реакція і вільна дорога. А якби він їхав швидше, він би опинився на тротуарі з пішоходами, чи у стовпі. Якщо не тямиш то утримайся від коментарів будь-ласка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR,Заспокойся хлопче, ти сам не АС. Чого ти вз"ївся на мене? Я теж учасник дорожнього руху. І, якшо ти вдруг сліпий, дивись

Тормоза в Берлінго супер!

і вирулив у той бік, шо треба.

про шо я пишу, то утримайся від коментарів, будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відколи,скажи мені, маневрування заборонено? Знаток

«маневрування (маневр)» - початок руху, перестроювання транспортного засобу в русі з однієї смуги на іншу, поворот праворуч чи ліворуч, розворот, з'їзд з проїзної частини, рух заднім ходом;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever,

Заспокойся хлопче, ти сам не АС. Чого ти вз"ївся на мене? Я теж учасник дорожнього руху. І, якшо ти вдруг сліпий, дивись
Якщо ти учасник то сідай і вчи ПДР. За разом спробуй усвідомити різницю між перешкодою і небезпекою, умнік.
12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.

10.3. У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, До чого тут перешкода і небезпека?

Хлопче, поясни, де маневрування заборонене ? і тон свій збав, а то ше злякаєш когось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасникам 'диспуту' пропоную відмовитись від практики ведення розмови `а ты кто такой? Нет, а ты кто такой?!`. поки ПРОПОНУЮ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасникам 'диспуту' пропоную відмовитись від практики ведення розмови `а ты кто такой? Нет, а ты кто такой?!`. поки ПРОПОНУЮ

Вибачаюсь за срач, докулупались просто на рівному місці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever:

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Тобто, якщо у випадку уникнення дтп, різко загальмувавши, ти (тьху-тьху) зупинився у своїй смузі, а тобі в дупу в'їхали, то винний буде задній. Якщо ж робити так як на відео, то якби Берлінго в праву бочіну влетіло інше авто, то водій берлінго був би винним у дтп, а дєд поїхав би собі спокійно *іронік* далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері десь о 18,30 навпроти риббази через одного хмиря (дед років 60 на ногах ледь стояв) чуть не розвалили дві машини,Той їхав до варшавки і вирішив розвернутися не пропустивши машин, я їхав ззаді за Кенго чи то за Пижиком, той дав по тормозам я за ним...не знаю як ми не полюбили один одого.

Кароче той дед рішив набрити в дворах, ми його догнали...рішили не бити...а він туди сюди... в машину ...по газам і попер скотина.

може є в когось з реєстратора відео??? цікаво було б глянути

сюдячи по відео, там мєнти ззаду були. І що вони?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сюдячи по відео, там мєнти ззаду були. І що вони?

Яке діло державній службі охорони до цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сюдячи по відео, там мєнти ззаду були. І що вони?

Яке діло державній службі охорони до цього?

А шо ті менти зробили ....ніфіга . включили свої мігалки і поперли далі. А я за тим Берлінго двома ногами тормозив, якщо ви замітили на відео.

був практично впевнений, що відео ніхто не виложить, але ні ...ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!

а тому деду...ну повезло конкрено...

а тут є водій з Берліного??? бо він погнав за тим старим пірдуном!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сюдячи по відео, там мєнти ззаду були. І що вони?

Яке діло державній службі охорони до цього?

мало лі... Тут така погоня, може й вони приєднались :)

(я в курсі, що це охорона)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тому деду...ну повезло конкрено...
Треба було ДАЙ викликати, той дід по ходу з пива на риббазі їхав. І проконтролювати щоб його штрафанули за це по повній програмі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось як справжні люди поступають

а не бачити таку ситуацію і не догнати порушника, а просто викладати відео і гризтися між собою))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тому деду...ну повезло конкрено...
Треба було ДАЙ викликати, той дід по ходу з пива на риббазі їхав. І проконтролювати щоб його штрафанули за це по повній програмі.

Да там все так швидко було, що і не встигли в ДАЙ подзвонити. він вже ж втік...а там пивком явно не обійшлося...Щоб так тупити треба бочку пива певно вдути...

треба було просто ключі забрати і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valdis, чувак собі зробив репортаж. Палити бензин, доказувати невідь кому, що він встрапив в ДТП = брати собі геморой на дупу. "Нащо тобі чиїсь проблеми, маєш багато часу?"

Реально речі були б так: Запамятали номер і в ДАІ. Сфоткати пошкодження + протокол. Далі діло техніки. Вічно він всеодно не кататиметься.

Інша справа збив людину і втік - тоді доганяти і по повні програмі.

Звичайно, бувають різні ситуації в житті, і не дай Боже в них втрапити. Ганятися ща тим, хто підрізав когось - брєд, ІМХО

Andriy_L, Ключі таки хороша ідея :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і вирулив у той бік, шо треба.

щось мені здається що то нестільки повернув, як передній правий тормоз хватає краще, при такому різкому тормозінні ще й поворот керма добавити - авто повинно було б розвернути до (+/-) 90 град. (моя особиста думка). А тормоза в чобітках типу пижиків чи кенгурятників - шикарні дійсно! (сам 2,5 роки їздив на таких).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12.10.2013, 14 год. 55 хв.

post-263-0-69786400-1381602870_thumb.png

Луцьке бидло, яке намагається в базарний день пертися по дорозі з одностороннім рухом проти напрямку руху. У відповідь на моє емоційне зауваження вийшло з машини і перешкоджало мені їхати далі, після чого стукнуло ногою по дверям мого авто. Далі з автомобіля вийшов вже я, тільки те мудло вскочило в машину і втекло задом - вдалося зняти на відео. Оскільки зіткнення не було - парафія не ДАІ, а міськвідділу. Страхову попередив. Може, хтось знає власника авто - поділіться, бо поки запит відправлю, поки відповідь дадуть - ще злість мине... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всьо Ярослав напевне злякався трішки, жим жим зробило, то йому не школоту на борді лякать)))))))))))))))))))))))))))))))))

П.С. зараз буде писать що злість пройшла, на відео немає нічого цікавого,страхова повернула гроші, та й Бог суддя йому)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...