Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Полет прокурора

http://www.avtovzgly...-prokurora.html

На этом видео запечатлен момент жестокой аварии, произошедшей недавно на Рижском шоссе в ближнем Подмосковье. Тут отлично видно, как со встречной полосы внезапно вываливается ВАЗ-2114 и бьет только что обогнавший машину автора видео Mercedes Gelandewagen в заднюю ось. От этого тяжелый внедорожник опрокидывается, летит на встречные машины, а его водитель (скорее всего не пользовавшийся ремнем безопасности) совершает жуткое сальто-мортале, взлетев почти на 20-метровую высоту.

В этой аварии погиб он и девушка — водитель иномарки, на которую обрушился немецкий внедорожник. Всего в масштабном ДТП с участием семи машин на 29-м километре Рижского шоссе пострадали четыре человека. Раненых и отделавшихся легким испугом пострадавших в этом происшествии можно смело считать родившимися заново. Погибшим водителем Gelandewagen оказался 26-летний сотрудник отдела статистики и оперативного учета прокуратуры города Москвы.Что характерно, и прокурор, и водитель спровоцировавшей ДТП «девятки» были абсолютно трезвы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УПС!!

post-9141-0-32615600-1385647527_thumb.jp

post-9141-0-93867000-1385647570_thumb.jp

для такого типу водіїв в МРЕО мають бути заготовлені номерні знаки типу "УЄ 0001 БАН", головне щоб цифри всередині мажорними були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чия машина, хто знає?:) Колишнього губернатора "майданиста"!:) До Європи йдемо, високі гасла промовляємо...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чия машина, хто знає? :) Колишнього губернатора "майданиста"! :) До Європи йдемо, високі гасла промовляємо... :)

ага, і з ЄС підписали вже асоціацію... класс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чия машина, хто знає? :) Колишнього губернатора "майданиста"! :) До Європи йдемо, високі гасла промовляємо... :)

Налькович???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 0:28 с

Посадка пасажирів серед дороги

я коли сисьно-сильно махав рукою, то через дорогу приборзавода ЕТМ (біля аптеки волиньфармпостач) тролейбуса зупинив, вродь №4, непомню точно бо давно було, зупинки там немає, і то ппц, нас було п'ятеро, всі були в@ху...є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 0:28 с

Посадка пасажирів серед дороги

де автобидло? не бачу

ну взагалі то це і є порушення ПДР, оскільки то є небезпечне діло. зі сторони пасажира, тобто входу пасажирів могла їхати машина, або мотоцикл під час того як пасажири заходять в маршрутний транспортий засіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зрозумів анонімних мінусів? Для тих, хто в танку: тема називається "автоБИДЛО"! В контексті даного топіка значення "бидла" приблизно таке:

Быдло:Быдло (в современном понимании) - существо в образе человека, ограниченного ума, вызывающее своим непредсказуемым омерзительным поведением оскорбление граждан. Мотивации и интересы замкнуты только на самом себе. Это социальные отбросы по их собственному выбору. Основной отличительный признак – антиобщественное поведение. Язык силы - единственный на котором с ним нужно говорить. Например:Быдло - оно и есть быдло. Они сидели позади нас и вслух обсуждали мою девушку. Их было четверо. Трудно противостоять в одиночку - четверым крепим бандюханам

2. Быдло:Человек не имеющий моральных принципов.

На відео ж звичайне порушення ПДР. Хто там бидло?, ще раз запитую. Люди, які сідали? Водій, який їх підібрав, порушуючи ПДР? Ну то давайте будемо сюди постити всі рядові порушення?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-4893-0-97515100-1386941741_thumb.jp

Авто рухалось по мосту в сторону перемоги, потім раптово виїхало на тротутар на мості і висажувало пасажирку. Причому сама пасажирка зовсім не поспішала покинути авто, бігала від дверей до дверей. Потім їй ще не сподобалось що я сфотографував "це дійство"

Це все було б не так страшно, якби не відбувалось на мості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-4893-0-97515100-1386941741_thumb.jp

Авто рухалось по мосту в сторону перемоги, потім раптово виїхало на тротутар на мості і висажувало пасажирку. Причому сама пасажирка зовсім не поспішала покинути авто, бігала від дверей до дверей. Потім їй ще не сподобалось що я сфотографував "це дійство"

Це все було б не так страшно, якби не відбувалось на мості.

Молодець що сфоткав. Чучело не може пройтись від низу моста до сходів, ну а про того водія"Шо бидло-то бидло"

Ось вам і Європа бл.ть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Парковка по-луцьки...

Я знаю коли це було, я їхав з другої сторони там капець що було,(якісь змагання, напевно) в мене також є відео регістратор, як скінути на комп знаю,а як оформити музику і вирізати те що не треба не знаю(((((((((

PS/ Як їхав "тудою" такіх матів не існує! ОХ був злий ,так не можна в любому випадку,понаставляли, а людям, звичайним (по роботі) Ж.ПА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їхав з села по маневицькій трасі, був у шоці, власники жигулів старих моделей (мені лише такиі попались, я думаю то й в інших авто буває) - перевіряйте ваші габаритні вогні!!! у декого вони взагалі не світять, і це не через бруд, машина їде чистенька, а вогнів нема, ні підсвітки номера, ні бокових габаритів, темнота та й годі, вночі у потоці автомобілів тицьнути таке авто в зад раз плюнути. У мене був відеореєстратор і переглядаючи відео щоб сюди викласти - виявив що вночі він знімає препогано, тільки зустрічні фари видно.

Ще одне зауваження до учасників дорожнього руху - велосипедистів: або витирайте "отражатєлі" або встановлюйте їх на ваші велосипеди! Їхало кілька смертників-велосипедистів по праву сторону від дороги, але не прижавшись до узбіччя, а так, врозвалочку без заломлювачів світла і вночі на швидкості 90км/год їх завчасно побачити неможливо, а сідати у в'язницю із-за довбо....бів нехочеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша нічна поїздка?

ні, аж ніяк! я до нинішнього часу торговим та супервайзером обласніком в районі 8 років пропрацював, тож від'їздив всю обл. вздовж і впоперек, всередньому 1тис.км на тиждень зранку й до вечора... Раніше такого бардака небуло, як зустрінеться 1-2 автівки на місяць - то максимум, а тут щоразу коли виїжджаю то нариваюсь на щось подібне... велосипедистів то як було - то так і є, просто наболіло.... доречі велосипедисти Луцькі на нормальних велосипедах викликають все більше та більше поваги на дорозі до себе, як слід по правилах їздять, сигналізують (не так часто, але є) завчасно про маневри тощо, саме головне там відбивачів світла вистачає, а от тільки виїдиш за межі міста там може бабка заправивши шубу в труси їхати чуть не посередині дороги з таким самим дідом під анастезією паралельно їхати і язиками чесати, зайнявши при цьому майже половину смуги.... добре коли це вдень, а коли вночі?

про радянську спецтехніку чи трактори без габаритів взагалі мовчу, це хвороба ковельської траси там ппц часто зустрічаються у пізні години такі сюрпризи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...