Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Тут без коментарів. Скоро мудило на зустрічній вже стане звичним явищем.

А тут, на початку відео кільце, що обговорюється. Ось я на нього в'їхав з правої смуги, проїхав по правій і виїхав знову ж таки в праву не зробивши жодного перестроювання. Скажіть, тепер я "нехороша людина"?

Якщо дивитись далі, то може хто пояснить мені, чому Hyundai мене почав вчити різко загальмувавши і потім спецом сунувся 20 на підйом? Я до останнього думав, що він буде їхати прямо, але потім вже боковим зором побачив правий повторювач на крилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Якщо дивитись далі, то може хто пояснить мені, чому Hyundai мене почав вчити різко загальмувавши і потім спецом сунувся 20 на підйом? Я до останнього думав, що він буде їхати прямо, але потім вже боковим зором побачив правий повторювач на крилі.
Я пробував на такому проїхатись, там гальма ппц, чуть натиснув і вже стоїш. Судячи по серії номерного знаку і манірі їзди машину водій придбав зовсім не давно. Ну і так, про праве дзеркало він ще не знає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і потім спецом сунувся 20 на підйом?

якщо він в дзеркало не дивиться, то цілком можливо, що він на підйом на четвертій пішов, ну і.... не дотягнув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та там баба дзєвушка за кермом, на 100%. По манері їзди. Коробка не автомат, от і забула переключитись перед підйомом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для забезпечення правильного вибору дистанції під час руху слід керуватися приблизними розрахунком: безпечна дистанція в метрах між однотипними транспортними засобами, що рухаються з однаковою швидкістю на сухому твердому дорожньому покритті, чисельно дорівнює половині швидкості руху в км / год (наприклад: якщо швидкість руху автомобіля 60 км / год, то дистанція має бути не менше 30 м).

Ти дотримуєшся дистанції?

И эти люди борются за звание дома высокой культуры быта...

Не включай окуня. Дотримання дистанції не рятує від твого "поприторможувати". Але на кожного такого "вчителя" знайдеться ще Вчитель, як на відео. Цей маршрутчик вже не одного навчив, в нього ціла колекція такого відео.

http://www.youtube.com/watch?v=DZbMdRutZ0s&feature=player_detailpage

Ми тут за ніками всі Д'артань'яни! А якби тако на дорозі одно одного зустріли не знаючи хто є хто! (Окрім krava, його машину всі знаю, мабуть).

Женя, я на дорозі таких не автобидлом чи просто бидлом називаю, а довбо*обами (це не в адресу MrVes-а). Причому і того хто порушив правила і того хто вирішив провчити. І не перший поганий д., а другий хороший д., а обоє однакові. Можливо я помиляюся, бо перший може це зробити не свідомо, наприклад, через брак досвіду чи неуважність, а от другий-то робить це свідомо. Ну не довбо*об? Та ще й сцикливий, бо боїться і по закону відповідати і по морді отримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дотримуєшся дистанції?

30 м = приблизно 6 корпусів машин. В місті такого ніколи не буде. Аргумент не доцільний.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До-речі, да... хто більший долб*йоб це ще питання.

Ну попався урод, так пропусти і хай летить собі далі, ато шукають пригод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну попався урод, так пропусти і хай летить собі далі, ато шукають пригод.

в принципі можуть бути різні життєві обставини, може й не "урод".....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти дотримуєшся дистанції?

30 м = приблизно 6 корпусів машин. В місті такого ніколи не буде. Аргумент не доцільний.

Ні, ти не капітан, ти генерал очевидність.

Ясно, що не буде. Я навіть не думав, що комусь потрібно буде це розписувати.

А от щодо ПДР чи у випадку, не приведи Боже, якщо комусь заїдеш в дупу - от тоді й розкажеш ДАІшнику аргумент чи ні.

З.І. Посани, відпускайте потроху закушені вудила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут, на початку відео кільце, що обговорюється. Ось я на нього в'їхав з правої смуги, проїхав по правій і виїхав знову ж таки в праву не зробивши жодного перестроювання. Скажіть, тепер я "нехороша людина"?

в даному відео показано ідеальний варіант для даного кільця - коли немає на ньому та в лівому ряду автомобілів. В даній ситуації все ок :0151: але якби Ви їхали все-таки в лівому ряді, то не прийшлося б пропускати той Хюндай, і як наслідок він би не загальмував би перед самим носом та не прийшлося б їхати за ним 20 на підйомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже давно пропонував зробити можливість по бажанню вводити свої імена (хоча б) в свій профіль. Хоча, можна було б і тему створити типу "Хто є хто на Борді", де б кожен, ПО БАЖАННЮ, міг запостити свою "візитку" :)

(а може така тема вже є?)

Була темка, "хтось" видалив. Бажаючі вказували рід своєї діяльності, контакти, чим можуть допомогти бордівцям, на яку знижку можуть розраховувати бордівці і т.д.. Автор теми групував цю інформацію в першому пості. Я тією інформацією постійно користувався.

А зараз мабуть і потреби немає, кого треба і так вже знаю, як і мене. Хто чим заробляє і чим може допомогти і з постів ясно. Хто спішить "влитися" в колектив може і на бордовку сходити чи хоча б на міні-бордовку.

Ну а в профілі ніхто не заважає вказати своє ім'я, контакти і рід діяльності, ти ж до мене звертався "Ваня Ленін". ;) Є статуси, підписи і ще всякі місця де це можна вказати.

Но єслі шо - я ЗА тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ти не капітан, ти генерал очевидність.

а шо ж робити, якщо містер іронія в відпустці. Це я до того, що ти міг би іронію в повідомленні позначити, щоб не приходилось здогадуватись чи прикалуєшся, чи серйозно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пункт 16.8 "Правил дорожнього руху":

16.8. Водій, який виїхав на перехрещення проїзних частин згідно із сигналом світлофора, що дозволяє рух, повинен виїхати у наміченому напрямку незалежно від сигналів світлофора на виїзді. Проте, якщо на перехрестях перед світлофорами на шляху руху водія є дорожня розмітка 1.12 (стоп-лінія) або дорожній знак 5.62, він повинен керуватися сигналами кожного світлофора.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там ще 1102 на червоне поїхала, так має бути?
1102 їхала від АЗС, там зелений.

ти екстрасенс? чи то ти на Таврії був? ;) Бо на відео не видно, звідки вона їхала, від самого початку вона вже стояла перед переходом :)

Якщо хтось не зрозумів, я вказав пункт правил, згідно якого Таврія не тільки мала право, а й змушена була проїхати далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти екстрасенс? чи то ти на Таврії був?
Той хто там постійно їздить зрозуміє ;)

Якщо хтось не зрозумів, я вказав пункт правил, згідно якого Таврія не тільки мала право, а й змушена була проїхати далі.
Таврія ще мала надати перевагу пішоходам.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що вона й робила. А для того, щоб розуміти Правила дорожнього руху, не потрібно "там постійно їздити" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ти дотримуєшся дистанції?

30 м = приблизно 6 корпусів машин. В місті такого ніколи не буде. Аргумент не доцільний.

Є така приблизна формула для дистанції: дистанція в метрах повинна відповідати поточній швидкості в км розділена на 2.

Тобто при 60 км/год - це 30 м. а при 20 = 10м.

До того ж слід вважати на стан дорожнього покриття, стан гуми, погодні умови, Вашу реакцію і т.і.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Велосипедисту пощастило

А там був велосипедний переїзд чи пішохідний перехід?? бо щось недодивився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця, там перехрестя, велосипедист мав завершити маневр, а ті, хто нервово стартує ще на жовитий, мали б йому дозволити безперешкоодно це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...