Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

:) рідкісний випадок, коли вони опиняються саме там, де потрібно :)

по-народному - ДЖЕКПОТ! :)

Це у випадку, якщо воділа синій )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

:) рідкісний випадок, коли вони опиняються саме там, де потрібно :)

по-народному - ДЖЕКПОТ! :)

Це у випадку, якщо воділа синій )

синій, без прав, техпаспорту та страховки, по тел. пи*дить з побитим лобовим склом та на лисій резині :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[offtop]Зараз Дрім буде знову згадувати "Вішньовую девятку"))[offtop]

після перегляду таких нарєзок, за кермо мінімум 2 години сідати не можна - злості набрався на мдаків що пісєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після перегляду таких нарєзок, за кермо мінімум 2 години сідати не можна - злості набрався на мдаків що пісєц.
Дай Дурню Дорогу і нехай собі вони їдуть з Богом до стовпа який їм призначений.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після перегляду таких нарєзок, за кермо мінімум 2 години сідати не можна - злості набрався на мдаків що пісєц.
Дай Дурню Дорогу і нехай собі вони їдуть з Богом до стовпа який їм призначений.

так то воно то так, але при цьому приходиться робити міміку "пі.дєц, ти гониш!" і розводити руками в сторони. І да, в мене авто незатоноване - красіві пацани машини не тонірують ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"пі.дєц, ти гониш!"

Автобидло 80 левел

Пааачему при перестроении Форд поворотник не включил?! Ненавижу таких! :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, а вот на этом видео на 0:39

разве есть переход? Разве он не по одной стороне идет, там где светофор? На этом перекрестке давно надо сделать стрелочку зеленую влево, а то пока зеленый - встречный поток, переключается на красный - есть пару сек чтобы 2-3 машины проскочило и все т.к. с спортивной уже едут и красный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На этом перекрестке давно надо сделать стрелочку зеленую влево

наскільки бачив - добавочний зелений встановлюється на таких перехрестях та полосах, де рух автомобіля при проїзді на нього (зелену стрілку) не буде перетинати інших полос дороги, а тим більше полосу зустрічного руху, тобто з крайньої правої полоси можна здійснювати поворот направо, при умові, що при цьому не здійснюється перешкод іншим учасникам дорожнього руху. Наприклад - з Соборності від ТАМ-ТАМУ на Чорновола, з Набержної від кільця на Яровицю.

встановлення на даному перехресті "зеленої стрілки" може створювати аварійну ситауцію на дорозі. І так неадекватів та "дуже ділових", тобто поспішаючих постійно, вистачає.

разве есть переход? Разве он не по одной стороне идет, там где светофор?

переходу там немає. Дійсно, він лише зі сторони світлофору.

той поворот на Чорновола дійсно не дуже зручний, особливо коли купа машин, можна довго чекати, щоб проїхати. Думаю, оптимальним та найбезпечнішим було б встановлення такого світлофора як на перехресті Ковельська/Набережна - тобто для повороту наліво є свій сигнал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разве есть переход? Разве он не по одной стороне идет, там где светофор?

переходу там немає. Дійсно, він лише зі сторони світлофору.

Якщо ви глянете в пдр, то там, поряд з визначенням пішоходного переходу є таке речення:

За відсутності дорожньої розмітки межі пішохідного переходу визначаються відстанню між дорожніми знаками або пішохідними світлофорами, а на перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки - шириною тротуарів чи узбіч.

Отут (зліва) відразу за світлофором (за напрямком руху авто) є тротуар, перпендикулярно проспекту, і отут (справа) тротуар зі сторони Чорновола виходить прямо до поребрика. Тобто маємо по суті пішоходний перехід, і напевно таки регульований, хоча пішоходних світлофорів немає.

Поправте мене, якщо я помиляюсь.

Думаю, оптимальним та найбезпечнішим було б встановлення такого світлофора як на перехресті Ковельська/Набережна - тобто для повороту наліво є свій сигнал.

Навіщо далеко ходити - поворот до Тамтаму має такий світлофор. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тут і тут показано аналогічне перехрестя Винниченка/Франка, з переходом лише з однієї сторони перехрестя. Тобто, користуючись згаданим Вами правилом, можна переходити дорогу так, як показано на малюнку і навіть обурюватися, що водії сигналять? Я думаю - це створення аварійної ситуації на дорозі, особливо за поганих погодніх умов.

Витяг з ПДР:

4.14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

До речі, пункт "г" підходить для прикладу з перехрестям Чорновола/Соборності - 4 смуги+огородження. Думаю, в даному прикладі згадане Вами означення для пішохідного регульованого переходу не застосовується, та є хибним.

post-13465-0-60978200-1380741680_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хвилин 30 назад "оперативний" бус гайців штрафував мудака, який на бусі звернув з перемоги і поїхав на Клима Савура під "кирпіч" .

Частіше б таких мудрил штрафували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тут і тут показано аналогічне перехрестя Винниченка/Франка, з переходом лише з однієї сторони перехрестя. Тобто, користуючись згаданим Вами правилом, можна переходити дорогу так, як показано на малюнку і навіть обурюватися, що водії сигналять?

погана аналогія - там суцільна лінія розмітки. там пішоходам не можна "дратувати" водіїв своїм знаходженням на дорозі. :) От коли розмітка стреться, то тоді пішохід має повне право перейти там дорогу. )

До речі, пункт "г" підходить для прикладу з перехрестям Чорновола/Соборності - 4 смуги+огородження.

огородження там немає, а от по причині 4-х смуг згідний - не можна переходити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливості проїзду залізничних переїздів та рівня культури деяких особин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись стояв 15 хв, поїзда за цей час не було, розвернувся і поїхав іншим шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері десь о 18,30 навпроти риббази через одного хмиря (дед років 60 на ногах ледь стояв) чуть не розвалили дві машини,Той їхав до варшавки і вирішив розвернутися не пропустивши машин, я їхав ззаді за Кенго чи то за Пижиком, той дав по тормозам я за ним...не знаю як ми не полюбили один одого.

Кароче той дед рішив набрити в дворах, ми його догнали...рішили не бити...а він туди сюди... в машину ...по газам і попер скотина.

може є в когось з реєстратора відео??? цікаво було б глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ввечері десь о 18,30 навпроти риббази через одного хмиря (дед років 60 на ногах ледь стояв) чуть не розвалили дві машини,Той їхав до варшавки і вирішив розвернутися не пропустивши машин, я їхав ззаді за Кенго чи то за Пижиком, той дав по тормозам я за ним...не знаю як ми не полюбили один одого.

Кароче той дед рішив набрити в дворах, ми його догнали...рішили не бити...а він туди сюди... в машину ...по газам і попер скотина.

може є в когось з реєстратора відео??? цікаво було б глянути

дед-ссикун, стидно мало би бути в такому віці...

А чи хто знімав то діло як на перехресті (за СМ ПАККО на Ковельській, біля спіртзавода) люди на ліво повертають із правої смуги підрізаючи мирно їдучих мешканців? там кожен третій світлофор у час пік можна теке бачити...хано на моб. прожку автореєстратора поставлю - викладу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливості проїзду залізничних переїздів та рівня культури деяких особин

Шо ж ви хочете, усі гроші пішли на авто. На Совість пару копійок не залишилось((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а можна того діда якось оштрафувати? свідки є, відео теж...

Якщо автівка зареєстрована на дідугана - дуже навіть можна, я би сказав потрібно.

Тим більше він, як я зрозумів, навіть не вибачився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже менти, котрі їхали слідом ніяк не відреагували?

Разве там было ДАИ это же вроде ДСО было. А водила молодец, среагировал быстро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...