Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

А бус в свою чергу не мав права створювати аварiйну ситуацiю, здiйснюючи обгiн через подвiйну суцiльну та ще й на перехрестi. За таке треба права забирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А я б догнав, і побив і повороти і дзеркала йому, раз не потрібні. :)

І мордяку. Для рівноваги :)

Щось бити - не тільки безглуздо, а й заборонено законом

Я холєрик.

Багато раз так робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей народ просто від’їжжає мозгами...

Їду по Глушець, нікого не трогаю... На зустріч грузовічок (тіпа Хлібовозка) і за ним якесь х*йло починає затяжний обгон тааак іздалєка і моргає мені фарами тіпа "прижмись до бровочки" бо я не влажу... Це просто... Немає слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страна непуганных идиотов... (с)

є певна категорія населення, що думає, що вони одні на дорогах.. на когного знайдеться свій "джигіт"

Приехал как–то один москвич в Тбилиси. И, как водится, решил воспользоваться услугами такси. Садится в машину, а там сидит бравого вида грузин.

– До такой–то улицы не подбросите?

– Паэхали, дарагой.

Едут. Вдруг, впереди загорелся красный свет (на светофоре). Шофер – бац! – топает по газам до упора и машина лихо проносится через перекресток.

– Вы что, как же это можно – на красный свет?!

– Зато как джигит пралэтэл!

Едут дальше. Впереди опять перекресток – такая же картина:

– Вы что, смертник?!?!?!?!?

– Зато как джигит пралэтэл!

Ну, короче, сколько раз красный цвет не попадется – все повторяется.

Наш москвич в угол зажался, свою жизнь напоследок вспоминает. И тут бац!

Зеленый цвет горит. Джигит по тормозам!

– Ну что, что вы остановились? – вылезает из угла москвич.

– Падажди, дарагой, сэчас справа джигит пралэтыт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні одна бидлятина на жовтому бусі гналась по обїзній по узбіччю, пісок туман встелив всю дорогу нічо видно не було, на зауваження відреагував відповідно, став раком на +карпенка/дубнівська карого висунув голову і ...жаль я толком не розібрав шо він казав, но вже був готовий до всякого розвитку подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-69-0-89522600-1377713916_thumb.jpg

Удосконалений проїзний

Начальник ГАИ продает золотые визитки, разрешающие нарушать любые правила. ВИДЕО

Журналисты Гром TV приобрели визитку начальника Департамента ГАИ Украины Владимира Астапковича. Визитка выполнена в виде золотой карточки, которая дает возможность нарушать безнаказанно любые правила дорожного движения, вплоть до езды пьяным за рулем.

Журналисты проверили визитку на практике - увидев ее, гаишники сразу же отпускают нарушителей, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Дорожный контроль.

Источник: http://censor.net.ua/v251551 Источник: http://censor.net.ua/v251551

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вибачаюсь за нецензурну лексику, наболіло!

http://www.youtube.com/watch?v=boDxQ4W4Y_g&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так думаю, що там ДТПшка невеличка. Просто зупинилися так, що ніби нічого й не сталося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так думаю, що там ДТПшка невеличка. Просто зупинилися так, що ніби нічого й не сталося.

ДТП було справді - коли я там проїжджав, то вже були даїшники на своєму новенькому бусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а що за бус такий модний? напевне якась лабораторія...

наскільки чув, отримали десь місяць тому, бачив на кожній ДТП за останніх 2-3 тижні. Їздять експерти з ДТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, а що за бус такий модний? напевне якась лабораторія...

мабуть ось ці

У волинської ДАІ – нові автомобілі. ФОТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так думаю, що там ДТПшка невеличка. Просто зупинилися так, що ніби нічого й не сталося.

Я там теж проїжджав сьогодні, Паджеро вже правда не було, як потім виявилось - http://www.volynpost...rytyj-lyuk-foto

Видно години простою водія Лексуса мають меншу вартість, ніж підкраска авто. Або можливо це водій якоїсь фірми і не хотів платити з власного карману, але ззовні не схожий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я так думаю, що там ДТПшка невеличка. Просто зупинилися так, що ніби нічого й не сталося.

Я там теж проїжджав сьогодні, Паджеро вже правда не було, як потім виявилось - http://www.volynpost...rytyj-lyuk-foto

Видно години простою водія Лексуса мають меншу вартість, ніж підкраска авто. Або можливо це водій якоїсь фірми і не хотів платити з власного карману, але ззовні не схожий...

конечно не схожий, адже за кермом була баба... а мужик чи то чоловік збоку сидів вмявшись у сидіння...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так у нас їздять!

Это даже не ФИРМАН! Такому воз, а его вместо коня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так у нас їздять!

Поглядую на TheCrashchanel по перегляду багатьох добірок зробив висновок, що більше половини ДТП стаються через ось таке "бикування".

До речі там розворот не дозволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так у нас їздять!

Поглядую на TheCrashchanel по перегляду багатьох добірок зробив висновок, що більше половини ДТП стаються через ось таке "бикування".

До речі там розворот не дозволений.

на рахунок розвороту знаю..але даному водієві пофіг на ПДР!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за неофіційною статистикою автошколи ДОСАФ основна кількість ДТП, порушень ПДР та бикувань припадає на термін після(!) 2-3-ох років після закінчення автошколи (не покупки прав), оскільки водії починають відчувати себе шумахерами і "властєлінами доріг", а ті ж хто щойно вивчився - їздять акуратно, не квапливо дотримуючись всіх ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

на рахунок розвороту знаю..але даному водієві пофіг на ПДР!

на наступному світлофорі в сторону 33-го бачив як Т4 взагалі переходив дорогу по пішоходному переходу, жаль камери не було з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені вчора підняв настрій випадок з бидляком на новому Кенго, який рухаючись в потоці по Волі перед світлофором на Київській нагло помчав по зустрічній, обганяючи 4 машини (при тому, що на світлофорі було червоне і всі пригальмовували), зупинився перед самим світлофором, включив правий поворот і перестроївся вже на свою полосу перед .... ДАІшним Рено Мастером ))), який стояв на стоп-лінії. ДАЙці витримали паузу, а потім "умикнувши" (с) мигалку зупинили красаву на острівку безпеки на самому майдані. Як кажуть, на ловця і звір біжить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) рідкісний випадок, коли вони опиняються саме там, де потрібно :)

по-народному - ДЖЕКПОТ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...