Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

найтонше місце там - це при спуску по Шевченка, під'їдь туди і стань на краю трикутника безпеки, там навіть коли в дону смугу їдуть, то досить близько будуть проїжджати повз твій бампер, а якщо там ще почнуть в дві смуги їхати, то знесуть тобі пів капота.

тож показували тобі яндекс.рулеткою якраз на цьому трикутнику що ширина проїжджої частини по колу метрів 5-6 і аж ніяк не 2,75!! Не треба з мосту капота висовувати далеко - він буде цілий по перше, і по друге не прийдеться комусь авто ремонтувати, не надавши переваги у русі.

За твоєю логікою оскільки на Набережній немає розмітки проїжджої частини по смугам, а є тільки подвійна суцільна, то можна їхати лише в один ряд?

це не моя логіка, так написано в правилах, і формально випереджати з правого боку не можна. але здається на Набережній від кільця до Ковельської все ж є розмітка (на 4 смуги), немає її тільки в напряму Ківерцівської

перечитай визначення смуги руху: смуга руху - поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху нерейкових транспортних засобів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

формально випереджати з правого боку не можна

Перший абзац Пункту 10.3 "Правил ДР" говорить, що:

У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.
це не виключає можливості ситуації, коли справа авто їде швидше, правда? ;)

А другий абзац цього пункту каже:

...

За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.

а це вже стверджує ситуацію, коли по правій смузі авто їде швидше, правда? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пункт, будь ласка?

я почну підозрювати, що ви прогулювали уроки в автошколі :)

розглянемо ділянку дороги, про яку писав Dream, від Яровиці до кільця

розміткою передбачено по одній смузі в кожному напрямку, а якщо смуга одна, то, незалежно від її ширини, випередження неможливе

смуга руху - поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху нерейкових транспортних засобів.

якраз в цьому випадку смуга позначена розміткою і вона лише одна, переривчастої лінії по центру немає

якщо водії перестануть звертати увагу на розмітку і будуть міряти лише 2.75 м, то тебе будуть справа обганяти на всіх дорогах, а міліціонери будуть показувати тобі рулетку і штрафувати за те, ще не їдеш в "правій" смузі (бо на рулетці 6 метрів ширина смуги) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не виключає можливості ситуації, коли справа авто їде швидше, правда?

це все правильно, але не має жодного стосунку до на нашого випадку, бо в твоїх цитатах ключове слово "смуга"

на відрізку дороги, про яку ми говоримо, немає двох смуг, а є тільки одна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як моя бабка казала, "ти йому сци в очі, а він буде казати "божа роса""

Пункт 11.1 "Правил ДР"

11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16, 5.17.1, 5.17.2, а за їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз в цьому випадку смуга позначена розміткою і вона лише одна, переривчастої лінії по центру немає

ти підміняєш поняття. Те, що ти називаєш смугою руху, називається проїжджою частиною (п.11.1)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.здець, вибачте за мій французький.

:))

ну давай для прикладу візьмемо ось таку ситуацію

http://maps.yandex.ru/?ll=25.29022%2C50.71406&z=19&l=sat

чи має право даішник оштрафувати водія автобуса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи має право даішник оштрафувати водія автобуса?

ширина проїжджої частини яка?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ширина проїжджої частини яка?

ширина смуги така як ти любиш - 6 м

а розділювальна лінія яка?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розглянемо ділянку дороги, про яку писав Dream, від Яровиці до кільця

розміткою передбачено по одній смузі в кожному напрямку, а якщо смуга одна, то, незалежно від її ширини, випередження неможливе

На Набережній подвійна суцільна, це вже дає знати, що там по дві смуги руху в кожному напрямку.

І ще там є знаки:

post-10847-0-67003800-1374751238_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а розділювальна лінія яка?

ніби суцільна (одинарна чи подвійна не видно)

в принципі вже не смішно. у мене все. я вийшов з "дискусії".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Набережній подвійна суцільна, це вже дає знати, що там по дві смуги руху в кожному напрямку. І ще там є знаки:

ніхто ж і не спорить

читай кінець мого повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто ж і не спорить

:_09:

Значить до знаку "рух по смугах" на Набережній 2 смуги: по одній в кожну сторону? Ти це хочеш сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить до знаку "рух по смугах" на Набережній 2 смуги: по одній в кожну сторону? Ти це хочеш сказати?

я хочу сказати, що там немає розділювальних (розривчатих) ліній, які б позначали смуги

але, якщо slk35 стверджує, що там подвійна ліній по центру (я на супутнику не бачу, а згадати не можу), то мій приклад з цією ділянкою дороги можна вважати не дуже вдалим (я думав там одна лінія, а дві починаються десь після мийок)

і тоді ми повернемося до того, з чого почали, до обгону/випередження на кільці на Набережній:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хочу сказати, що там немає розділювальних (розривчатих) ліній, які б позначали смуги

а якщо ліній немає, то тоді що? На Набережній до знаку "рух по смугах" 2 смуги: по одній в кожну сторону, так? Чи може знову перечитаєш визначення що таке "смуга руху"?

смуга руху - поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху нерейкових транспортних засобів;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смуга руху - поздовжня смуга на проїзній частині завширшки щонайменше 2,75 м, що позначена або не позначена дорожньою розміткою і призначена для руху нерейкових транспортних засобів

повністю згідний і з тобою і правилами, але твій головний козир не ширина смуг, а подвійна суцільна розділювальна лінія, адже саме вона свідчить про те, що на проїзній частині є чотири і більше смуг для руху. отже, якщо ми бачимо подвійну суцільну, то тоді ми підключаємо твою цитату про 2.75.

якби slk35 раніше написав, що там подвійна лінія від самого кільця, то цієї суперечки і не було б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні дописувачі, підскажіть таке. якщо з Набережної на кільце виїзжають на двох різних смугах з однаковою швидкістю дві машини, проїзжають 1/2 кільця і повертають далі на Набережну, так само рухаючись по двом смугам, то чи хтось з водіїв порушує ПДР і чи є хтось з них бидлом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій, який вїхав на кільце з лівої смуги, десь після 1/4 кола мав би увімкнути правий поворот, пригальмувати щоб пропустити водія який рухається по правій смузі і перестроївшись здійснити зїзд з кльця з правої смуги, якщо він так не зробив напевно порушив ПДР, водій що рухався по правій смузі нічого не порушив, але заставив водія з лівої смуги змінити швидкість свого руху. Що про нього можна сказати судіть самі, я думаю правильно вїзджати з правої якщо плануєш виїхати в перший зїзд, якщо в другий і далі - все таки краще це робити з лівої смуги(як писав хтось вище щоб не ускладнювати дорожню обстановку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи не буде порушенням виїзд з кільця з правої а не з лівої смуги?

Пункт 10.5 §10. Початок руху та зміна його напрямку

Поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини, крім випадку виїзду з перехрестя, де організовано круговий рух, де напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або де рух можливий лише в одному напрямку.

І чи цей пункт означає, що виїзжаючи з кільця потрібно рухатися не ближче до правого краю, а до лівого? Поясніть, хто знає.

І ще - якщо виїзжати з кільця ближче до правого краю (з правої смуги), то ускладнюється рух для тих, хто повертає праворуч на Набережну з Волі, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільце можна виїхати з будь-якої смуги.

Єдине, для чого перекривати правий поворот тим хто їде праворуч так як вони мають більше можливостей швидше покинути перехрестя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...