Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Їдучи прямо на кільце з правої смуги порушуєте правила, створюєте аварійну ситауцію.

Яке правило порушую? Я навіть більше скажу, маю право по зовнішньому кільці їхати навіть на Чернишевського, а ті хто хочуть з'їхати з внутрішнього на Набережну - повинні мене пропустити.

Ось для прикладу перше відео, яке попалось з гугла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Водій, який в’їжджає на кільце з правої смуги і їде до останнього з’їзду згідно ПДР правий і нічого не порушує, але повністю відповідає назві цієї теми, моє ИМХО

з.і.

1.3

Учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бл*! У Луцьку ВСІ кілця ГОЛОВНІ. Тобто, якщо я їду по кільцю, то я правий, всі решта ЗОБОВ'ЯЗАНІ мене пропустити. Виключення становить той, хто їде напрво з будьякої сторони дороги, не заїжджаючи на кільце!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бл*! У Луцьку ВСІ кілця ГОЛОВНІ. Тобто, якщо я їду по кільцю, то я правий, всі решта ЗОБОВ'ЯЗАНІ мене пропустити. Виключення становить той, хто їде напрво з будьякої сторони дороги, не заїжджаючи на кільце!

Як це "не заїжджаючи на кільце"?

При головному кільці водій який "не заїжджаючи на кільце" повинен пропустити тих, хто рухаються/звертає з кільця (вони можуть рухатися в 2-х смугах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бл*! У Луцьку ВСІ кілця ГОЛОВНІ. Тобто, якщо я їду по кільцю, то я правий, всі решта ЗОБОВ'ЯЗАНІ мене пропустити.
Тут мова взагалі не про це.
Виключення становить той, хто їде напрво з будьякої сторони дороги, не заїжджаючи на кільце!
Без виключень.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водій, який в’їжджає на кільце з правої смуги і їде до останнього з’їзду згідно ПДР правий і нічого не порушує, але повністю відповідає назві цієї теми, моє ИМХО

Ось картинка на швидку руку, для прикладу кільце на набережній.

Чим синій буде завжати жовтому, що аж стане бидлом? При тому, що жовтий формально по ПДР не правий (а в нас так всі їздять).

ПС. На Чернишевського, тобто вже на третій з'їзд завжди їду по лівій смузі, щоб не підставлятися. Але на другий зїзд, чому б ні, якщо це нікому не заважає, не суперечить ПДР і затори зменшує.

post-10847-0-91000300-1374670989_thumb.j

post-10847-0-91000300-1374670989_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і звідки беруться такі, що описані в цій темі. Більшість не знаючи правил ще й спорять, а в реалії сигналять, їздять по лівій полосі, підрізають і біля виска польцем крутять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тому, що жовтий формально по ПДР не правий (а в нас так всі їздять).

синій не правий. А раптом мені вздумається посерд кільця праворуч рвонути??? І я буду правий! Хоч я перд тим і лівий вмикнув!

Синій - це обгін справа на кільці!

Без виключень.

Згоден. Я змушений буду пропустити того, хто з кільця теж в мою сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим синій буде завжати жовтому, що аж стане бидлом?

А як на рахунок того, що машини з волі стоять так, що жовтий і синій одночасно просто не влізуть... плюс немає адекватної розмітки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось картинка на швидку руку, для прикладу кільце на набережній.

Чим синій буде завжати жовтому, що аж стане бидлом? При тому, що жовтий формально по ПДР не правий (а в нас так всі їздять).

А якщо синій поїде далі, на Чернишевського, то хто буде бидлом? правильно: всі скажуть-синій, а по ПДР - жовтий, бо він для з'їзду з кола повинен перелаштуватись в правий ряд, пропустивши синього, який не змінює траекторії руху

Zheny@ не говори дурниць, подивись ролик постами вище, а вздуматисьрвонути може і по рівній дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільце можна заїжджати з будь-якої смуги ©пдр.

Zheny@, не можна змінювати рух як тільки надумав. Ступив, пропустив свій поворот - проїдь ще коло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Синій - це обгін справа на кільці!
Не обгін, а випередження.

І взагалі є правило про те, що ти повинен пропустити тих хто рухається по сусідніх смугах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні на прехресті біля ТАМ-ТАМу в бік центру чекаючи на світлофорі руху прямо, спостерігав, як по лівій смузі, яка тільки наліво, обминув всіх мерс, і пристроївся передімною, а потім його ж таким чином оминула і беха, і стала перед мерсом, то водій мерса сходився слюною і сигналив як навіжений. А такі маневри там роблять в день понад 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При тому, що жовтий формально по ПДР не правий (а в нас так всі їздять).

синій не правий. А раптом мені вздумається посерд кільця праворуч рвонути??? І я буду правий! Хоч я перд тим і лівий вмикнув!

Синій - це обгін справа на кільці!

Без виключень.

Згоден. Я змушений буду пропустити того, хто з кільця теж в мою сторону.

Жека, іди но ти в автошколу. Бо якщо ти так будиш їздити то про тебе будуть на форумі точно также писати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раптом мені вздумається посерд кільця праворуч рвонути??? І я буду правий! Хоч я перд тим і лівий вмикнув!

Реєстратор все покаже.)))

ПС. Другий з основних пунктів моєї покупки реєстратора. Перший - ПІШОХОДИ!!!

Підправив на "з основних"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС. Другий пункт із причин моєї покупки реєстратора. Перший - ПІШОХОДИ!!!

Для купівлі реєстратора всі пункти підходять, окрім одного - коли ти не правий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жека, іди но ти в автошколу.

ОЙ ТАМ ВЖЕ. тут дехто і з автошколою гонить гірше, ніж я без!

Згодьтеся, що рух по кільцю це не є єдине для всієї України правило! У всіх містах свої нюанси. А знак, не вдімніяв ніхто!

Не обгін, а випередження.

Випередження на кільці? При повороті? Дуже цікаво....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випередження на кільці? При повороті? Дуже цікаво....

льоооогко )) по зовнішньому колу, як правило, прямо по кільцю проїхати швидше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ж це моветон. Власне, про кого й назва теми!

Чому моветон? Якщо на кільці за наявності розмітки можуть поряд їхати 2 машини і заїзд на кільце дозволяється з будь якої смуги, то це не моветон.

Що не заборонено, то дозволено. Просто на кільці треба бути більш уважнішим ніж на прямій.

Zheny@, задачка: якщо на кільці одна машина в'їхала другій в ліве заднє крило - хто винен? :)

Я сьогодні на прехресті біля ТАМ-ТАМу в бік центру чекаючи на світлофорі руху прямо, спостерігав, як по лівій смузі, яка тільки наліво, обминув всіх мерс, і пристроївся передімною, а потім його ж таким чином оминула і беха, і стала перед мерсом, то водій мерса сходився слюною і сигналив як навіжений. А такі маневри там роблять в день понад 100.

А немає відео? Я щоразу як бачу якогось такого вумника, то просто мрію щоб з'явився ще один такий самий. Тобі повезло більше ніж мені. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви про яке кільце говорите? перехрестя Шевченка і Набережної?

хіба там є дві смуги на кільці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви про яке кільце говорите? перехрестя Шевченка і Набережної? хіба там є дві смуги на кільці?

на всіх кільцях в Луцьку при нанесеній розмітці є дві смуги для руху по кільцю. Інша справа що розмітки то немає ) Тоді кожен сам собі вибирає смугу, виходячи з ширини смуги 2,75м і кількості смуг на дорозі перед кільцем.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді кожен сам собі вибирає смугу

саме так: ПДР

11. РОЗТАШУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ДОРОЗІ

11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16, 5.17.1, 5.17.2, а за їх відсутності - самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви про яке кільце говорите? перехрестя Шевченка і Набережної?

хіба там є дві смуги на кільці?

Так, саме про це. Навіть якщо там і не розчерчено смуги і немає можливості безпечного руху по колу в два ряди (а вона є), то тим паче авто, що рухаються по лівій смузі за відсутності знаків рух по смугам (якиї нема) повинні прелаштовуючись в правий ряд простутити авто, що їдуть по цій смузі. Це згідно ПДР, а не по-понятіях, або "моветону", як каже Zheny@

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на всіх кільцях в Луцьку при нанесеній розмітці є дві смуги для руху по кільцю

саме на цьому перехресті є розмітка, яку чітко видно. ніякої розділювальної смуги, яка б свідчила про наявність двох смуг, тут немає

http://maps.yandex.ru/?ll=25.31763%2C50.74851&z=19&l=sat

для порівняння - літак на рівненській, розділювальна смуга є

http://maps.yandex.ru/?ll=25.40097%2C50.74554&z=19&l=sat

випередження на перехресті Набережна-Шевченка заборонене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...