Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

один кращий за іншого, ганьба...

спорім 2-й вирішив першого "наказати"? ;)

можливо, але це його кращим не робить. наказувати можна й іншим способом, не на похилому перехресті перед автівками, які доволі таки швидко рухаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

один кращий за іншого, ганьба...

спорім 2-й вирішив першого "наказати"? ;)

я так завжди роблю :0165: аленажаль це не робить мене кращим за нього ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову всі поспішають....

це ж Глушець вулиця, вродь, а там обгін не заборонений, ні знаком не розміткою (я не бачив на відео сплошної), тож авто котрі обганяли (за виключенням ситуації з вітиком) нормальненько так собі катаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж Глушець вулиця

де ти Глушець там побачив, на відео ж написано Чернишевського (зправа інфекційна лікарня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а там обгін не заборонений, ні знаком не розміткою (я не бачив на відео сплошної), тож авто котрі обганяли (за виключенням ситуації з вітиком) нормальненько так собі катаються.

я бачу ти сьогодні зранку не виїжджав нікуди, тому поясню - була тягнучка на Чернишевського від лікарні МВС до кільця на Набережній, в певному моменті відео навіть видно її. Але "самиє умниє" не захотіли їхати як всі, а перли по зустрічній в лоб іншим авто. Чи ти думаєш, я перся за маршруткою 15-20 км/год щоб виложити тут цей прикол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такого їздуна по зустрічній я бачив сьогодні на Львівській, їхало воно на Інсігнії і чомусь раптово вирішило обганяти авта які їхали попереду. Вискочило на зустрічну перед маршруткою, благо маршрутчик не спав і вчасно натиснув на гальма ухилившись в сторону, тим самим уникнувши лобового зіткнення. Далі те муводіло "героїчно" обігнавши усіх сунулось 60 км/год виїхавши з Луцька з телефоном біля вуха. Логіка і зміст тих небезпечних віражів у місті залишились мені незрозумілими....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожного ранку по Чернишевського приблизно однакова ситуація, тянучка від госпіталя МВС це найдовша яку бачив. Їду там що дня, і дуже рідко буває що всі чесно "плітуться", як правило кучеряві іномарки ігноруючи все летять по зустрічній. Не раз спостерігав, як зустрічні (і зовсім не жигулі) зажимали і вправляли мозок, особливо наглим, а вони в свою чергу або просились назад в свій ряд, або знову ж таки в наглу впихались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж Глушець вулиця

де ти Глушець там побачив, на відео ж написано Чернишевського (зправа інфекційна лікарня)

ізвєнітє, непобачив...

оу, дякую за мінуси, "молодці" :0099: . Простого зауваження вистачило б з головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні порадувала ситуація:

Невже важко зробити невеликий кружок і заїхати зі сторони Глушця? Нехай втратив би декілька хвилин і грамів бензину, а тепер буде поповнювати держбюджет)).

Якщо що, то у даішників є реєстратор (неодноразово бачив), докази у них є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні порадувала ситуація:

Невже важко зробити невеликий кружок і заїхати зі сторони Глушця? Нехай втратив би декілька хвилин і грамів бензину, а тепер буде поповнювати держбюджет)).

Якщо що, то у даішників є реєстратор (неодноразово бачив), докази у них є.

На жаль зараз даішники там не так часто стоять, а то бачиш що робиться, пруть під знак як барани якісь, бо знають що пофіг. Ось ще одне, ситуація один в один.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись бачив таку картину: ДАІ стають на П'ятницькій гірці біля ВТ - видимість обалдєнна. Зловили чувака, який сам до них з Богдана Хмельницького приїхав. :) Після нього поїхали доганяти іншого "зрізАлу", який їх побачив і не поїхав на верх, а поїхав далі по Кривому Валу.

Досі ржу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте але наболіло.Стоїть моя машина гарно припаркована на вул.Кривий Вал біля пошти як якась сволочь рострощіла мені бампер та помяло ліве крило.Як таке створіння може тримати руля, щоб йому 4 колеса в глущі спустило за таке.Втік з місця ДТП і незалишивши ні телефону нічого...Вибачте але водії мене зрозуміють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте але наболіло.Стоїть моя машина гарно припаркована на вул.Кривий Вал біля пошти як якась сволочь рострощіла мені бампер та помяло ліве крило.Як таке створіння може тримати руля, щоб йому 4 колеса в глущі спустило за таке.Втік з місця ДТП і незалишивши ні телефону нічого...Вибачте але водії мене зрозуміють...

Як варіант, ставити два відео-реєстратора, і залишати їх ввімкненими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте але наболіло.Стоїть моя машина гарно припаркована на вул.Кривий Вал біля пошти як якась сволочь рострощіла мені бампер та помяло ліве крило.Як таке створіння може тримати руля, щоб йому 4 колеса в глущі спустило за таке.Втік з місця ДТП і незалишивши ні телефону нічого...Вибачте але водії мене зрозуміють...

Як варіант, ставити два відео-реєстратора, і залишати їх ввімкненими.

утому і річ що реестратор є але я функцію цю невмикав ((( тепер буду вмикати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк.Вул.Львівська.

Машина WV з іноземними номерами.

Ваша думка,що з такими робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк.Вул.Львівська.

Машина WV з іноземними номерами.

Ваша думка,що з такими робити?

Нічого, щоб не навести біду на себе, доля сама все вирішить.

PS: моя думка що це просто "гонщік"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк.Вул.Львівська.

Машина WV з іноземними номерами.

Ваша думка,що з такими робити?

це хочаб не один з тих випідків коли ти їдеш дотримуючись швидності 60-65 км/год, правий ряд зайнятий а воно взаді фарами моргає і сигналить, "бо спішить", а коли навіть і поступишся чи принажмеш і пропустиш, не моргне аварійкою і не подякує..... :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк.Вул.Львівська.

Машина WV з іноземними номерами.

Ваша думка,що з такими робити?

це хочаб не один з тих випідків коли ти їдеш дотримуючись швидності 60-65 км/год, правий ряд зайнятий а воно взаді фарами моргає і сигналить, "бо спішить", а коли навіть і поступишся чи принажмеш і пропустиш, не моргне аварійкою і не подякує..... :_11:

Саме в таких випадках я вижимаю щеплення і трохи (шоб загорілись стопи) жму на тормоз ... А в знайомого взагалі виведена кнопнка яка вмикає лампи "заднього ходу" - зразу перестають спішити . Або як варіант - просто не реагувати на таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за офф: але 4, чотири, четыре, four перепоста з уривком відео... ви блін по іншому відповідати не вмієте? хоч відео повидаляйте з перепостів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи в цю тему... але.

Сьогодні о 8.00 ранку, на переході через вулицю Конякіна, за 300 метрів від Луцького ДАІ (не відразу біля кільця, а ближче до зупинки з магазином), мене ледве не збив автомобіль з номерними знаками АС 1914 ВК (Універсал "коричневого-бєжевого" кольору), марку авто не запам'ятав, але не дуже нова. Перехід дороги я вже завершував, інші авто стояли, а цей урод промчав десь за см. 10 переді мною.....

І що з такою наволоччю робити????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...