Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Не знаю чи в цю тему... але.

Сьогодні о 8.00 ранку, на переході через вулицю Конякіна, за 300 метрів від Луцького ДАІ (не відразу біля кільця, а ближче до зупинки з магазином), мене ледве не збив автомобіль з номерними знаками АС 1914 ВК (Універсал "коричневого-бєжевого" кольору), марку авто не запам'ятав, але не дуже нова. Перехід дороги я вже завершував, інші авто стояли, а цей урод промчав десь за см. 10 переді мною.....

І що з такою наволоччю робити????

не переймайтесь, таких уродів життя наказує, з такою їздою він рано чи пізно знайде пригоди на свій бампер, дай Бог щоб ніхто не постраждав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

вибачте за офф: але 4, чотири, четыре, four перепоста з уривком відео... ви блін по іншому відповідати не вмієте? хоч відео повидаляйте з перепостів....

Яке це взагалі має значення, люди відповіли, свою думку показали, ось це головне,а якщо трішки не так, то краще підскажіть, чи роскажіть як правильно, а не "блінкати" повірте не всі "такі дєлкі".

PS: коментує людина ( щиро,трезво, зі своїм поглядом, а йому мінус тулять) якась монополія!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Яке це взагалі має значення, люди відповіли, свою думку показали, ось це головне,а якщо трішки не так, то краще підскажіть, чи роскажіть як правильно, а не "блінкати" повірте не всі "такі дєлкі". PS: коментує людина ( щиро,трезво, зі своїм поглядом, а йому мінус тулять) якась монополія!
Коли жмеш квопочку "отвєтіть" весь пост цитується, коли таких "отвєтіть" багато це називається оверквотінг за який карають. Щоб небуло оверквотінга можна просто виділити речення на яке відповідаєш і жмакнути кнопочку "вставка ника или цитирование....". Гарним тоном вважається приховування відео чи громізкого контенту під теги

[spoiler][/spoiler]

В доповнення теми автобидла:

Зпочатку займав ліву полосу недававши себе обїхати, а потім ще намагався "провчити" на колі.

https://www.youtube.com/watch?v=ei8r5scNkPo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зпочатку займав ліву полосу недававши себе обїхати, а потім ще намагався "провчити" на колі.

https://www.youtube.com/watch?v=ei8r5scNkPo

А зачем было явно подрезать возле грузовика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зачем было явно подрезать возле грузовика?
Для завершення маневру.

А взагалі: Для початку треба дивитись трохи по дзеркалах і якщо вже займаєш принципово ліву смугу, то дай хоча б себе безпечно обїхати по правій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обігнав, підрізав, не пропустив - а потім ай-яй-яй він кака?

Що ж ви всі на дорогах гарячі такі? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В доповнення теми автобидла:

Зпочатку займав ліву полосу недававши себе обїхати, а потім ще намагався "провчити" на колі.

https://www.youtube.com/watch?v=ei8r5scNkPo

Справжнісіньке бидло, але й об’їзджати зправа нашо було?) Дальнє світло навіть вдень мені допомагає в таких випадках =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжнісіньке бидло, але й об’їзджати зправа нашо було?) Дальнє світло навіть вдень мені допомагає в таких випадках =)
Водій якщо хоче уступити дорогу то він і без дальнього уступає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, а з якою швидкістю Ви рухалися?)

Так, сірий справжнє бидло і для розмови з такими варто возити в машині битку, але той маневр вам теж репутації не додає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В доповнення теми автобидла:

Зпочатку займав ліву полосу недававши себе обїхати, а потім ще намагався "провчити" на колі.

https://www.youtube.com/watch?v=ei8r5scNkPo

Справжнісіньке бидло, але й об’їзджати зправа нашо було?) Дальнє світло навіть вдень мені допомагає в таких випадках =)

дальні - це по перше, а сигнал бібіп нащо? якщо кожен хто не уступив мені дорогу буде мною підрізаний то морда у мене синя буде через пару днів такої їзди. Так, він провчив, зажорстко це однозначно, але SysR, ти неправий вкорні через те що втиснувся між вантажівкою та жужою чим ту жужу й підрізав, а якби там за кермом недосвідчений водій був і ти спричинив аварію своїм отаким маневром? а потім працівникам ДАІ пояснюй, я його підрізав бо він мені дорогу не уступив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зачем было явно подрезать возле грузовика?
Для завершення маневру.

Для завершення якого маневру. Ви їхали за грузовиком в правому ряді. Він в той же час їхав в лівому. Ви його підрізали. Причому нагло це зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де бидло? Чувак їхав в лівій, обігнав маршрутку, потім дав правіше, бо пускав між колес три ями (в які ти в'їхав), а потім дав газу і вернувся в ліву, бо на праву вантажівка виїжджала.

І тут ти його підрізаєш))

Треба дивитися не тільки як хто їде, а щей адекватно оцінювати дорожні умови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen, бидло бо на кільці створив аварійну ситуацію, а за це штраф і позбавлення прав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я до кільця питаю. Там ясно, шо мудак. Мститися дурна справа і ні до чого хорошего не призводить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку попався мудак на сараї мерседес віто, повернув з Чорновола до Там-тама на WOG по зустрічній смузі, бо транспорту взагалі не було, відітєлі впадло їхати на світлофор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім працівникам ДАІ пояснюй, я його підрізав бо він мені дорогу не уступив..
Кожен якби дивиться зі своєї колокольні. Вантажівка виїхала на дорогу не зовсім в тему, як сталося так сталося.

Ситуацію можна розглянути і з іншого боку, а чому б сірому не було пригальмувати і пропустити того хто випереджає праворуч коли він побачив що вантажівка виїхала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen, бидло бо на кільці створив аварійну ситуацію, а за це штраф і позбавлення прав...

А sysr хіба не створив аварійну ситуацію коли підрізав девятку? Просто на відео цього не видно, причому міг підрізати дуже небезпечно, просто цього не видно. Так кому штраф і позбавлення і все таке. Сірий винуватий тільки в тому, що не пропустив? В цьому його вина. Він іхав нормально. Швидкість була 50-60 км. А з якою швидкістю треба їхати по місту? Те що він не заняв правий ряд перед кільцем, це тільки тому що вантажівка виїжджала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуацію можна розглянути і з іншого боку, а чому б сірому не було пригальмувати і пропустити того хто випереджає праворуч коли він побачив що вантажівка виїхала?

Можна і так, але ти сам знаєш, що на прийнятя рішень на дорозі є долі секунд. І рішення ВАЗа було набагато менш аварійно небезпечно, ніж твоє свідоме рішення його обігнати і підрізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen, Не розглядайте ситуацію як підрізати, лише обїхати, навіть не обігнати, бо виїзду на зустрічну небуло і не передбачалось. Не хотів я різко перед ним маневрувати, але у нас на дорозі чомусь панує правило, виїхав на дорогу і всі хто позаду неправі, а те що ти заважаєш комусь їхати не розглядається апріорі. А наступні дії 9ки чим можна виправдати? Чим було необхідно створювати ситуацію на кільці? Ай-ай-ай, нехарочий чєлавєк несподівано зявився перед тобою, як він посмів, так виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen, А наступні дії 9ки чим можна виправдати? Чим було необхідно створювати ситуацію на кільці? Ай-ай-ай, нехарочий чєлавєк несподівано зявився перед тобою, як він посмів, так виходить?

Якщо Ви хочете якимось чином виправдати свої дії, то на мою думку неправі Ви. 9 їхала по місту кілометрів 50-60 що є нормально. Ви його підрізали і хоча на відео цього не видно, але це є фактом. Можливо навіть дуже сильно підрізали. І мове не про те, що Ви посміли перед ним зявитися, а те, що ви різко небезпечно і без відповідних сигналів виїхали на смугу якою рухалася 9. Далі на відею видно, що коли ви проїхали кільце, то 9 зупинялася на трикутнику, щоб Вам на місці пояснити Ваші і свої дії. Тільки Ви чомусь поїхали далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості офф-топу

Борда такая Борда.

На захист SysR вставлю і своїх 5 коп.: на відео не видно чи сильно він підрізав 9-ку, до того ж завершав маневр, я думаю це було зроблено ненавмисно. А от дії водія 9-ки 100% навмисні і якби за кермом був хтось інший, то теж могло бути ДТП, тим більше реально не давав проїхати. і взагалі 9-ка порушила багато ПДР - рухався по крайній лівій полосі, збільшував свою швидкість, не даючи можливості іншому учаснику дорожнього руху завершити маневр, захід на кільце з правого ряду, створення аварійної ситуації та зупинка на острівці безпеки - це спірне питання з точки зору ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі на відею видно, що коли ви проїхали кільце, то 9 зупинялася на трикутнику, щоб Вам на місці пояснити Ваші і свої дії. Тільки Ви чомусь поїхали далі...
Часом не Ви були у 9ці?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, одне питання - чому ти не зупинився на тому ж кільці і не вїбав дибіла того корита?

коли дно їздить в лівій полосі і не пропускає - це вже вердикт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, я б на місці SysR, почавши перестроюватись вправо і побачивши вантажівку попереду, вернувся б назад, дочекався б поки не випереджу вантажівку і тільки тоді - руль вправо, газ, і на кільце по зовнішній смузі, адьос 99тка!

))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі на відею видно, що коли ви проїхали кільце, то 9 зупинялася на трикутнику, щоб Вам на місці пояснити Ваші і свої дії. Тільки Ви чомусь поїхали далі...
Часом не Ви були у 9ці?

точно то не я. І не захищаю я водія 9. Але на мою думку трохи неправі були дійсно Ви. Хоча сам не люблю людей хто нагло не пропускає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...