Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

моє забрав :g12:

ні,

на ГПЗ перенесли з іншого місця, ще десь літом, декілька сторінок назад було обговорення

перенесли з Молоді - відділення що було біля мого дому

ну прямо змова якась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато відділення на Ковельській біля ВОПАКа тепер дуже зручне :)

повністю згідний. і обслуговування на рівні. як прислали важкуватий вантаж, то працівник сам визвався допомогти донести до автівки. приємно вражений був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє забрав :g12:

ні,

на ГПЗ перенесли з іншого місця, ще десь літом, декілька сторінок назад було обговорення

перенесли з Молоді - відділення що було біля мого дому

зате тепер з ГПЗ не треба їздити десь в центр, перейшов дорогу і на місці )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішла сьогодні відправляти посилку на відділення, що на Б. Хмельницького. А його вже нема там

СКАРЖУСЬ! Найближче відділення від дому перенесли вже давніше, а тепер найближче до роботи :g04:

Его там уже ОЙ КАК ДАВНО нема :)

12-е (домашнее) перенесли в середине мая, а 2-е (рабочее) на новом адресе ещё с последних дней февраля ;)

Ох, как часто ты пользовалась им, судя по тому, что лишь только сейчас обнаружила переезд :)

Но расстраиваться нет причины - ведь 11-е совсем рядом, пару минут пройтись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, как часто ты пользовалась им, судя по тому, что лишь только сейчас обнаружила переезд :)

користуюсь 8-м

Мінімальна вартість посилки тепер 25 грн. Обдіраловка!

Вчора відправляла приблизно однакові посилочки. Нова пошта - 25 грн, Укрпошта - 7 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь 8-м

Мінімальна вартість посилки тепер 25 грн. Обдіраловка!

Вчора відправляла приблизно однакові посилочки. Нова пошта - 25 грн, Укрпошта - 7 грн

обдіраловка це до тих пір, поки і там і там все приходить вчасно, без пошкоджень й приходить взагалі. Та й ніби, поки що, ніхто з автоматом не заставляє відправляти виключно Новою Поштою :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінімальна вартість посилки тепер 25 грн. Обдіраловка!

Це прайс на відділенні?

П.С. День тому створював відправку з власного кабінета на сайті НП, невеличка коробка - 19 грн...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це прайс на відділенні?

подивіться тарифи на посилки http://novaposhta.ua/posulku

"конські" тарифи

Мене саме найбільше здивувало відділення №12 тим, що коли я замовляв сенсор до телефона, доставка обійшлась 22 грн. Наступного дня відправляв назад, бо не підійшов, доставка в ту ж саму точку з якої було відправлено уже коштувала 24 грн. Коробка та ж сама і всі упаковочні плівки ті ж самі, вага та ж сама (до 80-90 г), розмір упаковки, як 2 пачки сигарет. Короче я ніпанімать їх логіку.

На питання користуватись чи не користуватись я відповідаю, що буду користуватись але якщо є аналоги та час доставки ролі не грає можна і скористатись послугами іншого перевізника.

Змінено користувачем sanbOK
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене саме найбільше здивувало відділення №12 тим, що коли я замовляв сенсор до телефона, доставка обійшлась 22 грн. Наступного дня відправляв назад, бо не підійшов, доставка в ту ж саму точку з якої було відправлено уже коштувала 24 грн. Коробка та ж сама і всі упаковочні плівки ті ж самі, вага та ж сама (до 80-90 г), розмір упаковки, як 2 пачки сигарет. Короче я ніпанімать їх логіку.

Я тебе скажу, что и сам не понимаю этого. Забирали груз из Львова (или Львовской области), кажется, примерно за те же деньги по доставке (а может даже и те же самые), отремонтировали и высылали обратно в тот же день. Разница - те же две гривны, как и в твоём случае. Почему - я не смог понять, хотя честно пытался вникнуть в суть.

Дело тут не в отделении, а в чём-то другом.

Возможно, отправка оформлялась через сайт, это дешевле немного. А может, отправитель зарегистрирован как интернет-магазин в базе, у него свои тарифы. Или, может, у него есть персональная скидка от менеджеров...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше оцінка працівником габаритів\ваги вантажу "на глазок", з округленням в більшу сторону :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче я ніпанімать їх логіку.

Мб це як на автостанціях: з Рівного в Луцьк одна ціна, з Луцька в Рівне - інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, якщо зараз створювати ТТН в кабінеті мінімум 25 грн перевірено. Раніше з кабінету було дешевше, а зараз як не крути 25 і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше оцінка працівником габаритів\ваги вантажу "на глазок", з округленням в більшу сторону :)

Я говорю про абсолютно идентичные отправки с указанием абсолютно всех тех же данных, только отправитель и получатель местами поменяны.

а зараз як не крути 25 і все.

А сейчас крутить нет смысла, т.к. тарифная сетка кардинально изменилась.

Соотношение вес-цена изменено, нет больше зависимости стоимости от долей килограмма.

С 1-го числа новые прайсы действуют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от тільки одного не можу розуміти...

як НП рахує об’ємну вагу.

звідки така дивна формула? об’ємні речі геть не вигідно відправляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от тільки одного не можу розуміти...

як НП рахує об’ємну вагу.

звідки така дивна формула? об’ємні речі геть не вигідно відправляти.

http://yak-prosto.com/yak-porahuvati-obmnij-vagu/

Перще, що знайшлося. Результат від формули Нової пошти мало чим відрізняється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки така дивна формула? об’ємні речі геть не вигідно відправляти.

Формула, насколько я помню, взята из арсенала логистов авиакомпаний, которые рассчитывают объём для грузового отсека самолёта.

На счёт невыгодности...

Компания перевозит тяжёлые грузы и объёмные грузы одними и теми же машинами.

Грубо говоря - небольшой ящик подшипников может весить как 15 бамперов к автобусу. Только вот площадь и объём в фуре они занимают совсем неодинаковый.

Что мы имеем из этого?

Если машина везёт 15 бамперов по цене одного ящика с подшипниками (по весу) - условно возьмём цену в 1.000 грн за данную услугу.

В то же время один бампер занимает места, как 10 ящиков с подшипниками.

Несложный подсчёт показывает, что разница в цене при перевозке только ящиков с подшипниками составит 149.000 грн.

Внимание, вопрос! :)

Какой интерес для компании ВООБЩЕ в перевозке объёмного груза по фактической цене, если на этом не то, что заработка никакого нет, так ещё и в минус приходится работать ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові тарифи +50%. Доставка системника в стандартній коробці 90 грн. Раніше виходило 60.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НП для підрахунку об’ємної ваги використовують формулу:

ШхДхВ (в см) / 4000

мені просто цікаво наскільки обгрунтована така формула. чого б не рахувати об’єм законами математики і не ввести тариф за перевезення 1 м3, наприклад?

тут пише 1 куб = 167

а на НП, якщо вірити їх центру обслуговування віп клієнтів то 100х100х100/4000 = 250 кг

Змінено користувачем Arden
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у DHL и UPS объёмный вес рассчитывается по формуле length*width*height/5000

А вот USPS считает в фунтах и делит на 194.

А у TNT формула та, же, что и у НП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ, підкажіть як краще запакувати головку швейної машинки для відправки Новою Поштою. Зрозуміло, що найкраще було б зробити дерев'яне обрешетування, але на Новій Пошті воно обійдеться у 100 грн, а а самому немає можливості його зробити.

post-3393-0-44589800-1417693653_thumb.jp

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чергове відділення перенесли (з Грушевського на Шухевича). Добре хоч недалеко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чергове відділення перенесли (з Грушевського на Шухевича). Добре хоч недалеко :)

Ще в понеділок, як на мене, відділення більше і зручніше, напроти є парковка.

Змінено користувачем butaha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В то же время один бампер занимает места, как 10 ящиков с подшипниками.

Несложный подсчёт показывает, что разница в цене при перевозке только ящиков с подшипниками составит 149.000 грн.

Внимание, вопрос! :)

є ще вантажопідйомність автомобіля. і таку вагу він фізично не потягне. та і витрати пального будуть зовсім інші при завантаженні легкими габаритними речами

Ідеально для автівки і перевізників це набити на дно причепа важкі і малогабаритні речі, а зверху покласти габаритні і легкі. так прибуток буде максимальний. думаю народ на центральному складі чимось подібним і займаєця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...