Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

Деньги из Крыма уже неделю не едут, поэтому "наложкой" туда сейчас не отправишь ничего. Как долго - неизвестно.

Да и вообще сейчас такие требования к приёму грузов туда - вплоть до сертификатов качества и соответствия на товары нужно... Проще забить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги из Крыма уже неделю не едут, поэтому "наложкой" туда сейчас не отправишь ничего. Как долго - неизвестно. Да и вообще сейчас такие требования к приёму грузов туда - вплоть до сертификатов качества и соответствия на товары нужно... Проще забить

Гм.. місяць тому відправляв в Крим залізяку, наложкою. Гроші чекав десь 1,5 тижня. Чоловік одразу попередив, що так буде, до 2-х тижнів.

Проблем ніяких не було. Запакував зважив і відправив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм.. місяць тому відправляв в Крим залізяку, наложкою. Гроші чекав десь 1,5 тижня. Чоловік одразу попередив, що так буде, до 2-х тижнів.

Проблем ніяких не було. Запакував зважив і відправив.

Це було місяць тому. А зараз з наложеним відправити неможливо. Робив відправку днів 10 тому. Товар без наложенного якось доїхав, а от з наложенним вертається назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не те,щоб скарга,але осадок неприємний лишився

Відправляли вантаж наложним платежем ,вчора пришли за грошима - а тисячі гривень не вистачає :g12:

Надіюся на швидке вирішення і сподіваюся все таки отримати кошти до кінця тижня :g03:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кто-нибудь объяснит мне о программе лояльности по Новой почте? Пользуюсь постоянно, хочу получать бонусы за это)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-нибудь объяснит мне о программе лояльности по Новой почте? Пользуюсь постоянно, хочу получать бонусы за это)))

Пользуететсь постоянно, но спросить на месте не удосужились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-нибудь объяснит мне о программе лояльности по Новой почте? Пользуюсь постоянно, хочу получать бонусы за это)))

http://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/loyalty_conditions_ua.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нова Пошта вже вкрай обнагліла, ставлять вагу приблизну заокруглюючи до більшої + докидаючи до фактичної вартості відправки 3-5 грн

Мене звичайно ці 3-5 грн не виручають, але з кожного по копійці...

Замітив це на дрібних посилках, думаю на великих габаратах суми йдуть побільше

Змінено користувачем FunTom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставлять вагу приблизну заокруглюючи до більшої + докидаючи до фактичної вартості відправки 3-5 грн

Конкретные факты дай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставлять вагу приблизну заокруглюючи до більшої + докидаючи до фактичної вартості відправки 3-5 грн

Конкретные факты дай.

Замовив 2 запобіжники (ну явно не більше 100 г), вагу поставили 1 кг, в результаті доставка вийшла 24 грн. Принципово заївся, змусив переважити і перерахувати, вийшло 20 грн

І це не один такий випадок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була доставка груза. в легкову машину без питань влазить. Написали 200 кг. Прийшли двоє підняли піддон і питаєм як ви думаєте ми бл. у 2-х можем підняти 200 кг.

Переважилди перерахували. На великих грузах завищують що піпец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написали 200 кг. Прийшли двоє підняли піддон

Всё, что едет на поддонах, является палетой. Стандартный вес для палет (кг) - 204 (до 500 кг), 408 (до 500 кг), 612 (до 750 кг), 816 (до 1100 кг). Независимо от минимального веса (по желанию клиента можно хоть лампочку отправить на палете).

Кроме того есть объёмный вес - Длина х Высота х Ширина / 4000.

Если объёмный больше фактического - ставится объёмный.

Всегда ставится наибольший вес (факт или объём).

Если фактический вес больше 75 кг - груз едет палетой. Должен ехать.

Если груз весит меньше 75 кг, но зафиксирован на поддоне - он считается палетой.

© "Умови перевезення"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова Пошта вже вкрай обнагліла, ставлять вагу приблизну заокруглюючи до більшої + докидаючи до фактичної вартості відправки 3-5 грн

Мене звичайно ці 3-5 грн не виручають, але з кожного по копійці...

Замітив це на дрібних посилках, думаю на великих габаратах суми йдуть побільше

Ну неадеквати всюди трапляються. Може просто треба бути уважним і не давати їм себе дурити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова Пошта вже вкрай обнагліла, ставлять вагу приблизну заокруглюючи до більшої + докидаючи до фактичної вартості відправки 3-5 грн

Мене звичайно ці 3-5 грн не виручають, але з кожного по копійці...

Замітив це на дрібних посилках, думаю на великих габаратах суми йдуть побільше

Ну неадеквати всюди трапляються. Може просто треба бути уважним і не давати їм себе дурити?

так я і не дав,

а от буквально через кілька днів така ж ситуація трапилась в колеги по роботі і йому категорично відмовились переважувати і переваховувати, так толком і не обгрунтувавши чому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берете телефон і прямо на відділені перед оператором телефонуєте на Гарячу лінію 0800... Дуже швиденько зашивеляця, за кожну "гарячку",керівника в таку позу ставлять, що питання ваше буде дуже швидко вирішене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...или не будет, потому что далеко не всегда клиент хотя бы приблизительно знает Умови Перевезення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішла сьогодні відправляти посилку на відділення, що на Б. Хмельницького. А його вже нема там

СКАРЖУСЬ! Найближче відділення від дому перенесли вже давніше, а тепер найближче до роботи :g04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішла сьогодні відправляти посилку на відділення, що на Б. Хмельницького. А його вже нема там

СКАРЖУСЬ! Найближче відділення від дому перенесли вже давніше, а тепер найближче до роботи :g04:

Чудова погода, прогуляйся трошки далі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, немає? я і не звернув уваги хоч і був там вчора :(

p.s. я ним користувався поки на ГПЗ не зявилось

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішла сьогодні відправляти посилку на відділення, що на Б. Хмельницького. А його вже нема там

СКАРЖУСЬ! Найближче відділення від дому перенесли вже давніше, а тепер найближче до роботи :g04:

Чудова погода, прогуляйся трошки далі)

Сьогодні то я прогулялась, але постійно не хочеться :g03:

p.s. я ним користувався поки на ГПЗ не зявилось

моє забрав :g12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє забрав :g12:

ні,

на ГПЗ перенесли з іншого місця, ще десь літом, декілька сторінок назад було обговорення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє забрав :g12:

ні,

на ГПЗ перенесли з іншого місця, ще десь літом, декілька сторінок назад було обговорення

перенесли з Молоді - відділення що було біля мого дому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...