Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

Мені впадло їхати на карбишева, на 8-му відділені написав заяву щоб привезли туди. НА 8-му сказали якщо завтра 6-те запрацює, то товар буде на 6-му відділені, якщо не буде працювати, то заберу на 8-му відділені. Така вот канітєль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 2 нормально все, працюють. Смс прийшла, що можна приходити, забирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла смс, забрати вантаж (1 місце) в місті Алупка). 99% що це не до мене, бо ніякого відношення не маю до міст з якого відправляли і куди приїхало. Можна їх якось повідомити, що не буду цей вантаж забирати? Чи хз що робити, чи нічого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла смс, забрати вантаж (1 місце) в місті Алупка). 99% що це не до мене, бо ніякого відношення не маю до міст з якого відправляли і куди приїхало. Можна їх якось повідомити, що не буду цей вантаж забирати? Чи хз що робити, чи нічого?

Нічого не робити, забий болт, хай самі розбираються, там зазвичай просто номером в смс помиляються, а так посилка йде на того на кого потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

viperVS,

У моєму випадку в треку відображалась одну сумма до сплати, а у відділенні сказали іншу.

Аргументи "ось дивіться що у Вас на сайті написано" були сприйнято агресивно - "що я вам зі своєї кишені маю доплачувати".

А Ви маєте повне право вимагати переміру/переважування вантажу у Вашій присутності. І тоді всі питання відпадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав справоу з Новою поштою..... Нестандартна ситуація, потрібно було перевірити цілісність та придатність до використання девайсу, який прислали (автозапчастина)... Після нетривалої та досить приємної розмови з адміністрацією, питання вирішилось позитивно, пішли на зустріч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мені теж не приходилося стикатися з якимось неадекватом серед працівників Нової пошти. Завжди пояснюють спокійно всі деталі, завжди допоможуть. Правда, я бував на 2 чи 3-х відділеннях, хто зна, як там в інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчера зашла на 2-е отделение. Один мужчина очень жаловался на Новую Почту. Назвал работников нелюдями. А они всего-то требовали от него нормальные документы, удостоверяющие личность. А если б его посылку забрал бы кто-нибудь чужой по читательскому билету, например? Как бы тогда он их назвал? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив телефон із доставкою через "улюблену" Нову пошту. Ніяких претензій, окрім одного нюансу: мій товар з Житомира до Луцька їхав через Сімферополь...

Доставка тривала 11 днів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на Новій Пошті пропав кабель(бухта 600м). з Дніпропетровська до Києва доїхав, а далі десь подівся....

Відправник взяв всі проблеми на себе(оскільки застрахував всього на 400грн), відправив мені новий кабель і з новою поштою розбирався сам, чим закінчилось не відомо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на Новій Пошті пропав кабель(бухта 600м)

Там скоро й люди почнуть пропадати...

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю на скільки то правда але така історія про троянського коня і нову пошту:

В машину, яка везе вантаж і гроші(зворотню доставку) в коробці грузили працівника, який серед дороги вилазив з коробки, діставав гроші і залазив спокійно назад. в іншому місті спільники його вигружали. Схема працювала доти. поки не поставили в машині камеру спостереження і розкрили схему. Кажуть що мова йшла про десятки тис грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чушь, наверное. Ведь обратную доставку не везут отдельной машиной. А там бывают и копейки, 100-300 грн. Кто будет из-за мелочи, или не зная, сколько и в каком пакете денег, сочинять такие сложные схемы, с кучей сообщников. Такое затевают ради вернякового хорошего куша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю на скільки то правда але така історія про троянського коня і нову пошту:

В машину, яка везе вантаж і гроші(зворотню доставку) в коробці грузили працівника, який серед дороги вилазив з коробки, діставав гроші і залазив спокійно назад. в іншому місті спільники його вигружали. Схема працювала доти. поки не поставили в машині камеру спостереження і розкрили схему. Кажуть що мова йшла про десятки тис грн...

Гроші їдуть не разом з товаром. Мається на увазі, що вони не в вантажному відсіку, де знаходиться все, що завантажили зі складу.

Таким методом крали в одній з відомих фірм перевізників в Європі. І було то вже давненько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в коробці грузили працівника

чергова байка, цікаво як і куди він мав би вилізти, якщо зазвичай вантажівки запаковують так, що вільного простору практично нема, до того ж як було зазначено вище гроші перевозяться окремо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В машину, яка везе вантаж і гроші(зворотню доставку) в коробці грузили працівника, який серед дороги вилазив з коробки, діставав гроші і залазив спокійно назад. в іншому місті спільники його вигружали. Схема працювала доти. поки не поставили в машині камеру спостереження і розкрили схему. Кажуть що мова йшла про десятки тис грн...

Це вже як у фільмі "14 друзів Оушена (з України)".)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно якась голівудська історія)) Уявіть, як того робітника по сортувальній лінії в коробці передають))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, на счет соответствия цены доставки товара на сайте и реальной стоимости разница существенная, так как на сайте не учитываются пункты за которые взимается плата: оформление документов и страховка, так же не уточняется тип упаковки и ну и прочие мелочи. Порой пользователь сам не правильно выполняем расчет на сайте (например, не правильно учитывается объем товара к его весу). Поскольку таких нюансов много и об этом нигде ничего не написано, а в накладной указывается только цена за доставку, вот и получается будто обман.

А вообще Новая почта сейчас дорогая, по этому я перешел на Интайм.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще Новая почта сейчас дорогая, по этому я перешел на Интайм.

А ще краще "Курьер" (kurier.ua) та "Деливери" (delivery-auto.com)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну приколів на НП вистачає, вказав номер телефону і ПІБ людини в накладній, яку друкував вдома. Дзвонить через кілька днів інша людина, каже що ви мені відправили, я на морі. Як виявилось - СМС прийшов однофамільцю з тим же ім'ям, але на інший номер. Як воно розсилає хз. Мені теж приходило кілька разів смс, що прийшов вантаж, хоча нічого не чекав. А однофамілець реально міг прийти і забрати вантаж, а не подзвонити.

Останній прикол - це в мене забрали картку, роздруковану з сайту і видали пластикову. З новим номером не вдалось увійти в кабінет на сайті,

наступного разу дав картку на НП, подивились - зареєстрована на інше прізвище і всі бонуси перенесені вже туди. Написав про це в службу підтримки, не відписували, подзвонив на гарячу лінію, дали номер телефону координатора програми. Сказав, що дану картку активувати не можна, бонуси повернули на стару. Сказав взяти на НП іншу картку, але зараз на НП карток пластикових нема.

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несмотря на все приколы, НП должна очень сильно огорчить, меня например, чтобы перейти на услуги Деливери, Интайма, за которыми нужно ехать в луцкие ебеня. И я уж молчу про Ваш Час. :)

А НП всюду под боком. Ниче не поделаешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто і не спорить - швидко, зручно, відділення усюди по всій Україні, але є куча дрібних нюансів. Використання бонусів онлайн вже кілька років не можуть зробити, напевно ніхто цього і не робить, хоча написано незабаром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже уявляю скільки скарг має бути на тих хто не приходить по товар на Нову Пошту!) Мені вчора з Одеси вантаж відправили, щойно прийшла смс, що можна забирати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно, що останнім часом НП додала в якості послуг.

Правда, можливо це через те, що обслуговуємось як Юридична особа і маємо менеджера якого можна задовбовувати коли щось не так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...