Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

Доброго Всім))) Люди допомжіть будь-ласка хто може звичайно, от шо шо а вже в новій пошті сама паршива на мій погляд Програма лояльності, простим людям вона можна сказати недоступна, Народ хто часто выдправляэ, чи маэ знайомих людей якы роблять багато відправок але не користуються програмою лояльності.......прошу сильно не "пинать" мене, нікого не хотів образити!

Поцікавлюся..Якщо Ви "проста людина", то нащо Вам програма лояльності?

Відправляю немало, по програмі лояльності маю свої питання і претензії, але це інша справа.

Якщо ж Ви робите кілька відправок у місяць - програма лояльності Вам не потрібна і нічого не дасть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго Всім))) Люди допомжіть будь-ласка хто може звичайно, от шо шо а вже в новій пошті сама паршива на мій погляд Програма лояльності, простим людям вона можна сказати недоступна, Народ хто часто выдправляэ, чи маэ знайомих людей якы роблять багато відправок але не користуються програмою лояльності.......прошу сильно не "пинать" мене, нікого не хотів образити!

Какой поток сознания! Даже уцепиться не за что... О чём писал, чего хотел? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По програмі лояльності в мене одна претензія, карта пред'являється - бали не нараховуються, приходиться кожного разу писати їм на мило, хоча і це не завжди результативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є один в них глюк з створенням ТТн в себе вдома.

Відправив одній дівчині товар. Вказав її ПІП і № моб. тел.

Пише що ТТН оформлено якогось мужика. Я так зрозумів це її хлопець чи чоловік і в них по номеру тел. вибиває його дані і давай їм того мужика. Я бляха взяти посилку і глянути ТТн на посилці їм релігія чи щось там ще не дозволяє. За останні 2 тижні 3 випадки з фаміліями і 2 рази вимагали оплати за доставку яка вже була оплачена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, мені теж досі йде всяка фігня на телефон коли моє бувше місце роботи користується їхніми послугами... А коли користуюсь послугами як приватна особа - перепитують чи це те підприємство і чи доставляти на стару адресу [того підприємства]. Туго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой поток сознания! Даже уцепиться не за что... О чём писал, чего хотел? :)

...карточка хатєль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго Всім))) Люди допомжіть будь-ласка хто може звичайно, от шо шо а вже в новій пошті сама паршива на мій погляд Програма лояльності, простим людям вона можна сказати недоступна, Народ хто часто выдправляэ, чи маэ знайомих людей якы роблять багато відправок але не користуються програмою лояльності.......прошу сильно не "пинать" мене, нікого не хотів образити!

Поцікавлюся..Якщо Ви "проста людина", то нащо Вам програма лояльності?

Відправляю немало, по програмі лояльності маю свої питання і претензії, але це інша справа.

Якщо ж Ви робите кілька відправок у місяць - програма лояльності Вам не потрібна і нічого не дасть.

Да простий простий смертний як і всі), програма лояльності потрібна тому що відправляю товару середньо(а подальшому прийдеться ще більше), не сказавби шо багато, але точно не пару разів на місяць.......

а мені писали на мило таке: шо потрібно за місяць набрати оборота на 2000грн не балів тих шо за накладні получаєм а саме гривень, тобто оплата за доставку, в мене десь кожного місяця виходить шо більшк як пів тисячі гривень то більше то менше, дай вот і обідно шо вроді вже і близько але й нема шо довіправити шоби дойт до мінімума!

питався не раз на відділенні пошти, типу шо потрібно зробити чи набрати шоб отримати пластикову картку класік(наступний рівень) - вони мені кажуть треба 3 місяці назбирувати по 2000 балів, вже на другому відділені кажуть шо просто набрати 1700балів дай представник перезвонить До Вас і замовить картку, і вже на кінець телефоную на центральне відділення 20 07 07 кажуть мені - ми якось не в курсі, значить робіть багато відправок........

от такі то пироги..нажаль..((((

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно за місяць набрати оборота на 2000грн

в мене десь кожного місяця виходить шо більшк як пів тисячі гривень то більше то менше,

обідно шо вроді вже і близько

чоловіче, скільки в школі з алгебри було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно двічі отримував посилки через НП. Ніяких нарікань стосовно сервісу немає, більше того, поки що лише позитив. Замовляв для батьків телевізор перед Новим роком (бо попередній, якого їм вже давно слід було поміняти, наказав довго жити). Замовив в Алло (Дніпропетровськ) 27.12, на сайті НП подивився прибуття - 31.01, якщо буде відправлений 28-го, якщо пізніше - тільки 03.01. 29-30-го прийшла СМС з номером накладної - моя думка була, що на Новий рік батьки залишаться без телевізора. Але 31-го перевірив на сайті - вже практично без надії, бо до того вже двічі перевіряв - і, о чудо, ТВ уже в Луцьку! СМС тоді, здається, так і не прийшла. А другий раз якраз навпаки - прийшла СМС, але на сайті ще довго писало, що вантаж прямує в місто отримувача :)

Дещо оффтоп. Не НП, і навіть не Україна - США, на які ми досить часто хочемо рівнятись за рівнем сервісу, одна з найбільших мереж магазинів Wallmart

Таке як на відео робиться у всіх без виключення перевізників-поштарів :)

Особливо нема відео як в машину не влазить і допихається навантажувачами; роклами і вантажиться тяжке на легке (бо в ковелі завантажили легке а в луцьку важке) :)

сам бачив як крила ;двері до авто палетами допихали(а палети не влазять) :)

Як передавав так і отримую новою поштою альтернатив поки нема, а головне найбільше відділень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відправляв посилку у Харків, чітко задекларував вмість, написав, що і скільки. Отримувач не перевірив вміст на Новій пошті, а побачив недостачу лише вдома, вкрали майже половину посилки.

Скаржитись толку вже мало, хто зна, може ти по дорозі частину посилки згубив, або впарив комусь і т.п.

Одна порада: при отриманні перевіряйте вміст, бо потім буде пізно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то логічно... Завжди при отриманні відкрить посилку і перевірити все... А інакше як? Люди різні є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А працівники НП перевіряють посилку перед відправкою? Ну по списку наявність і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А працівники НП перевіряють посилку перед відправкою? Ну по списку наявність і т.п.

Якщо Ви робите детальний опис, то вони перевіряють (ІМЕІ, серійні номери) мене інколи навіть простя увімкнути товар, щоб глянути чи він справний. Просто якщо ти забрав товар і не перевірив у відділені Нової пошти, то скаржитись потім нема змісту.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто якщо ти забрав товар і не перевірив у відділені Нової пошти, то скаржитись потім нема змісту.

А тебе это кажется неправильным? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тебе это кажется неправильным?

Чого неправильним? Я стверджую, що скаржитись нема змісту)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене здивувало одне, був випадок відправляв товар наложим платіжо в друге місто , товар забрали гроші прислали, але коли я пришов заберати гроші то просто назвав фамілію і все, гроші віддали , навіть не перевірили квитанції чи номер декларації, тобто могли видати мої гроші якійсь "левій" людині)дуже здивувало ,думав їм нерви попортити і прийти сказати мол" де мої гроші ось декларація все", "кому ви мої гроші відали" але якось невистачило часу, дай бажання пропало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Отримувач не перевірив вміст на Новій пошті, а побачив недостачу лише вдома, вкрали майже половину посилки.

ну треба ж такі збіги! Крадуть якраз з тих посилок, які не перевіряють при отриманні! От же ш шамани на НП! А мо гіпнотизери?!

мене здивувало одне, був випадок відправляв товар наложим платіжо в друге місто , товар забрали гроші прислали, але коли я пришов заберати гроші то просто назвав фамілію і все, гроші віддали , навіть не перевірили квитанції чи номер декларації, ...

номер відділення в студію! і Дату.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Отримувач не перевірив вміст на Новій пошті, а побачив недостачу лише вдома, вкрали майже половину посилки.

ну треба ж такі збіги! Крадуть якраз з тих посилок, які не перевіряють при отриманні! От же ш шамани на НП! А мо гіпнотизери?!

мене здивувало одне, був випадок відправляв товар наложим платіжо в друге місто , товар забрали гроші прислали, але коли я пришов заберати гроші то просто назвав фамілію і все, гроші віддали , навіть не перевірили квитанції чи номер декларації, ...

номер відділення в студію! і Дату.

віділення №7. ой даду точно нескажу давненько було. хібащо якщо квитанцію найду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Грушевського... молодці....

А якщо давно було, то не шукай, вже все-одно не знайдеш, хто працював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Грушевського... молодці....

А якщо давно було, то не шукай, вже все-одно не знайдеш, хто працював

так да, добре що я забрав, а так би плакали мої гроші. я ще сам здивувався раньше завжди паспорт питаки і квитанцію. а тут так як подарунок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну треба ж такі збіги! Крадуть якраз з тих посилок, які не перевіряють при отриманні! От же ш шамани на НП! А мо гіпнотизери?!

Ну коли отримуєш посилок 100, перевевіряєш і все Ок, на 101 вирішуєш розслабитись і може спіткати невдача... Розслаблятись не можна. Просто якщо крадуть з посилки і ти виявляєш при отриманні, то страховка компенсує, ну звісно якщо застрахував.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страхуєш ти автоматом, коли відправляєш. Оголошена вартість, по-твоєму, для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

страхуєш ти автоматом, коли відправляєш. Оголошена вартість, по-твоєму, для чого?

Відкрию велику таємницю, тільки нікому не кажи.

Оголошену вартість зазначає відправник, і може її вказати будь-яку (мінімальна 400 грн.) і коли людина відправляє посилку реальною вартістю 50000 грн. а оглошену вартість вказує 500 грн. (захотіли зекономити) то при втраті максимум на що можна розраховувати це 500 грн.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...