Перейти до змісту

Foross

Power users
 • Кількість зміста

  2 569
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

126 Продвинутий

3 Підписників

Про Foross

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 13.07.1993
 1. Вроді узгодили. Чекаєм понеділка. LAN 10 мб - 200грн
 2. З телекомом мабуть більше як рік ніяких проблем не було. Брат волю підключав то це *іздец. Більше немає еіж є. Дата відповіді не дає. Можна чи ні.
 3. Ну. Ось такі справи. Жаль дуже. Бо залишилась воля, або датагруп( сервер за стіною стоїть) але я щось з ними спільної мови знайти неможу.
 4. Я підключав договір за 50 грн в місяць. Безлім. Торрент більше 1мб/хв не качав. Але мені хватало з головою. Но я не один користувався ним.
 5. Модем. Живу у гуртожитку де стоїть їх wifi точка доступу ,по логіну та паролю. Неділю назад модем перестав давати ір - адресу. 4 дні розмовляв з києвов ,заявку нарешті склали. На наступний день перезвонила людина з луцька і сказала, що це стара технологія, та фінансової підтримкі вже немає. Модема ніхто міняти не буде.
 6. Бордівці хелп. Укртелеком здох. Волю розглядаю в саму останню чергу. За стєнкою стоїть така штука від дати. Є варіант їх мусолити щоб мені щось провели?
 7. Кінчівся в мене укртелеком. Неділю часу чекав від тех.відділу відповідь. Перезвонили сказали ніхто ремонтувати не буде, стара технологія. Жаль було дешево і досить непогано.
 8. Доброї ночі. А на s6 edge? Потрібен бампер пластмаса.
 9. 8 з 10 інтернет магазинів у луцьку беруть зп у буса або у пітіка. ( тільки зі своєю знижкою) всі заробити хочуть. якщо купуєте через базар ( avto pro) там да, там ціни будуть різні , бо авто.про пише свій курс до євро чи до доллара, і він незавжди адекватний. exist непогана кантора але мінусів вагон. якщо вже під замовлення то через репартс. там і якість запчастин краща, і ціни.
 10. а більш конкретніше можна?)) ато прям так цікаво стало, якого кольору може бути масло в дизельному двигуні)
 11. а як візуально можна перевірити масло на дизелі?)
 12. це вічна битва. і переможця тут немає і не буде. хтось молиться на оську огризків, хтось на дизайн самсунгів. тут кожному своє , хіба можна вліпити голосування. воно щось покаже
 13. знімається з продажу. закрийте тему
×