Перейти до змісту

KGress

Учасники
 • Кількість зміста

  250
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Репутація громади

176 Продвинутий

Про KGress

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

5 365 перелядів профілю
 1. Судячи з відео в Луцьку вже 5 років хлор не використовують. https://tsn.ua/video/video-novini/ukrayincyam-zagrozhuyut-pereboyi-z-pitnoyu-vodoyu-cherez-deficit-hloru-dlya-yiyi-znezarazhennya.html
 2. KGress

  Конкурс прогнозистів 2

  Франція 2-0 Хорватія
 3. KGress

  Чемпіонат світу - 2018

  Просто лишу це тут: Александр Хацкевич: «На ЧМ-2018 фавориты Германия, Бразилия, Франция, Аргентина. Но буду переживать и за Россию»
 4. Ну так не я ж говорив, що Сільпо по всім рейтингам на останньому місці)) А таких посилань, можна найти багато, про любу торгову мережу. P.S. А щодо рейтингів, то, принаймні, по одному критерію мережа Сільпо була першою в 16 році) (за 17-й не знайшов)
 5. KGress

  Єврокубки. Сезон 2017/18 рр.

  Ага, ніхто не сперечається..
 6. Не зовсім. Тумба має бути з дверкою і стільницею зверху. Щоб виглядало, як продовженні самої кухні.
 7. У зв'язку з заміною старого котла на новий навісний, на кухні з'явився невеликий простір, куди хотілось би поставити тумбу. Цікавлять контакти толкового майстра, який міг би виготовити таку річ..
 8. KGress

  Хто скільки заробляє?

  Так, більша там зарпалата, спору нема. Але, якби людина тут так ху*рила на роботі, як в Польщі, то і в нас можна заробляти досить таки непогані гроші, ІМХО
 9. KGress

  Хто скільки заробляє?

  А Польщі працюють по 8 годин?
 10. Можливо хто знає, хто продає пилок дерези. В аптеках не знайшов. Говорять, десь на базарі бабки продають... Може хто знає, де саме?
×