Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

HP 5L. Їхня коробка трохи вартує також. Може й всякі там стрейчі чи бульбашки.

Знайшов габарити і вагу. Порахував приблизно. Без упаковки, в Київ - 50 гривень.

А от інші 50 - то вже упаковка+страховка (я нею знехтував)

Уяви, якщо на інтаймі його просто б кинули на підлогу? Отримав би 200 гривень компенсації.

А якщо НП упакує і не довезе (себто якийсь Вася його ногою вдовбе), а ти його на 8000 гривень застрахував - отримаєш 8000 гривень. За це і платиться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, да нет смысла разжёвывать. Ты ещё до сих пор не убедился в этом? ;)

НП всегда будет дорогой, чего б ты не рассказывал недовольным клиентам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, є сенс, і я в це вірю. Щось я комусь розжую - хтось мені щось розжує. Так повинно бути, до того ж - з найпримітивнішими прикладами. І нехай дослухається лише кожен 5-тий - але тоді в нашої нації є шанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позавчора відправляв ІН-ТАЙМ-ом принтера. Отримувач заплатить за доставку (8 кг) і за зворотню (гроші) - 45 грн.

Скажіть - є така ціна в НП??

НП - зажралися. Дівчина з Інтайма розповідала, що прийшов чоловік, хотів відправити дитяче ліжечко кудись там.

НП сказала -850 грн.... в Інтайма обійшлося у (!!) 400 грн.

Так, доставув довше. Але й ціна вийшла більш, ніж у двічі дешевша.

НП своїми цінами відбиває постійну рекламу на ТВ.

Відправка нп такого дитячого ліжечка в будь-яку точку України становить 82грн, інтаймом же вдвічі дорожче.

Ти уточняй що ти відправляєш по фактичній вазі (25 кг, а не 40 об'ємної) + ти не робиш обрештування (0,5 куба = 50 грн), що є порушенням правил НП. І ти свідомо береш на себе ризик, якщо НП покоцає вантаж, то ніхто застраховану вартість не віддасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чкщо брати найдешевший перевізник/службу доставки то це, мабуть, тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще на Делівері дуже дешево виходить, і вони уже доганяють нову пошту по покритті населених пунктів (щоправда, не по кількості відділень).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чкщо брати найдешевший перевізник/службу доставки то це, мабуть, тут.

Порахувало твоє ліжко склад-склад Загальна вартість: 77 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на послуги Нової (ЗОЛОТОЇ:))) Пошти просто жах!!! Вдвічі дорожче чим в Інтайм, і втричі!!! дорожче ніж в ДЕЛІВЕРІ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на послуги Нової (ЗОЛОТОЇ :))) Пошти просто жах!!! Вдвічі дорожче чим в Інтайм, і втричі!!! дорожче ніж в ДЕЛІВЕРІ!!!

отримував з Одеси велосипед дитячий...

ну Ви уявляєте собі, - дитячий велосипед..13 кг. метр в довжину 60 в висоту..

вгадайте скільки заплатив за доставку..

400 грн. шановні..400 грн.

питаю а чому ж так дорого..

виявляється вони навколо того велосипеда обрештування 2 метра на 2 метра зколотили..і за фактичний обєм гроші згрибли..

ну їх ...уй...

останній раз я з ними працював..шкуродери

Змінено користувачем xriaps
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на послуги Нової (ЗОЛОТОЇ :))) Пошти просто жах!!! Вдвічі дорожче чим в Інтайм, і втричі!!! дорожче ніж в ДЕЛІВЕРІ!!!

отримував з Одеси велосипед дитячий...

ну Ви уявляєте собі, - дитячий велосипед..13 кг. метр в довжину 60 в висоту..

вгадайте скільки заплатив за доставку..

400 грн. шановні..400 грн.

питаю а чому ж так дорого..

виявляється вони навколо того велосипеда обрештування 2 метра на 2 метра зколотили..і за фактичний обєм гроші згрибли..

ну їх ...уй...

останній раз я з ними працював..шкуродери

Ціни космос, але відправник певно оцінив його повну вартість та і пакування в обриштовки і в стрейч і в скоч було на новій пошті. І їхало від дверей до складу нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на послуги Нової (ЗОЛОТОЇ :))) Пошти просто жах!!! Вдвічі дорожче чим в Інтайм, і втричі!!! дорожче ніж в ДЕЛІВЕРІ!!!

отримував з Одеси велосипед дитячий...

ну Ви уявляєте собі, - дитячий велосипед..13 кг. метр в довжину 60 в висоту..

вгадайте скільки заплатив за доставку..

400 грн. шановні..400 грн.

питаю а чому ж так дорого..

виявляється вони навколо того велосипеда обрештування 2 метра на 2 метра зколотили..і за фактичний обєм гроші згрибли..

ну їх ...уй...

останній раз я з ними працював..шкуродери

Ціни космос, але відправник певно оцінив його повну вартість та і пакування в обриштовки і в стрейч і в скоч було на новій пошті. І їхало від дверей до складу нє?

та ні..

їхав зі складу на склад

оцінили його в 1500 грн.

відправник не просив його в обриштування запаковувати..нова пошта сама його туди заколотила..а мене вже при отриманні поставили перед фактом..що мол вот..щоб не побився..ми його в таку фігню вколотили..

кажу - а велік що зі скла зроблений?.. що бля з ним стальним зробиться? стрейча повнісню би хватило..ну на крайняк картоном ще можна було..але ж не будку цілу робити..

та що тут говор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я відправила в київ ноутбук чоловікові, щоб поремонтував. З Луцька 45грн з коробкою, через 4 дні він мені назад відправив в такій самій коробці, доставка 75грн. відстань одна та сама, вага одинакова.....вони як хочуть так оцінюють, вагу і габарити ставлять приблизні, а не по вазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на послуги Нової (ЗОЛОТОЇ :))) Пошти просто жах!!! Вдвічі дорожче чим в Інтайм, і втричі!!! дорожче ніж в ДЕЛІВЕРІ!!!

отримував з Одеси велосипед дитячий...

ну Ви уявляєте собі, - дитячий велосипед..13 кг. метр в довжину 60 в висоту..

вгадайте скільки заплатив за доставку..

400 грн. шановні..400 грн.

питаю а чому ж так дорого..

виявляється вони навколо того велосипеда обрештування 2 метра на 2 метра зколотили..і за фактичний обєм гроші згрибли..

ну їх ...уй...

останній раз я з ними працював..шкуродери

Ціни космос, але відправник певно оцінив його повну вартість та і пакування в обриштовки і в стрейч і в скоч було на новій пошті. І їхало від дверей до складу нє?

та ні..

їхав зі складу на склад

оцінили його в 1500 грн.

відправник не просив його в обриштування запаковувати..нова пошта сама його туди заколотила..а мене вже при отриманні поставили перед фактом..що мол вот..щоб не побився..ми його в таку фігню вколотили..

кажу - а велік що зі скла зроблений?.. що бля з ним стальним зробиться? стрейча повнісню би хватило..ну на крайняк картоном ще можна було..але ж не будку цілу робити..

та що тут говор

Якщо підпис поставлений до вищезгаданий операцій то це все можна оспорити. типу я не просив обриштовувати і ви мене не попереджалит про таке. Повірте таеке працює. При отриманні попросіть щоб переміряли і переважили при вас, якщо розбіжність то її вам повертають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипеды едут в "обрешетуванні", в заводской коробке в полуразобранном состоянии или не едут вообще. В "Умовах Перевезення" это чётко прописано.

В чём проблема? В том, что читать лень? ;)

Отправителю пофиг, сколько вам придётся платить за доставку, особенно если деньги за товар он уже получил.

Кроме того отправителю при оформлении говорят, что велосипед поедет в "обрешетуванні" и никак иначе. То, что потом вам он рассказывает, что ему ничего не говорили - ложь.

Что с ним станется? Да. Что. Действительно.

Всем насрать, что рулём и педалями этот лисапедик может проткнуть не одну коробку и испортить груз не одному получателю.

Конечно. Срать. Велосипедик-то мой целый приехал. А что там кому повредилось из-за него - так это не мои проблемы.

Не нравятся тарифы и условия НП - пользуйтесь другими перевозчиками, альтернативы ведь предостаточно :)

И ещё одно. За оверквотинг все отличившиеся идут на два дня в РО. Ладно, на один.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нравятся тарифы и условия НП - пользуйтесь другими перевозчиками, альтернативы ведь предостаточно

підтримую, НП не перегляне тарифів доки не відчує істотний віддік клієнтів.

на даний момент одна проблема незручність, що на склади по місту вантаж приїжджає трошки пізно (в 14-15 годин).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний момент одна незручність, що на склади по місту вантаж приїжджає трошки пізно (в 14-15 годин).

Как выход - склад №1.

Но даже тут далеко не всё можно забрать с восьми утра. Некоторые машины только к двенадцати доезжают на выгрузку... Отсюда и такой график доставки на отделения.

Вже в нової виходить що треба о"бємну платити це звіздец.

Так было всегда. Представляешь? С самого начала перевозок ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну Ви уявляєте собі, - дитячий велосипед..13 кг. метр в довжину 60 в висоту..

вгадайте скільки заплатив за доставку..

400 грн. шановні..400 грн.

питаю а чому ж так дорого..

виявляється вони навколо того велосипеда обрештування 2 метра на 2 метра зколотили..і за фактичний обєм гроші згрибли..

Не надо приукрашать :)

Ты представляешь, что такое 2х2 метра деревянный каркас? ;)

Если бы это было правдой - ты заплатил бы около 1500 грн ;)

Кусочек из "Умов перевезення НП":

sNRyZ.jpg

А теперь подробно для непонимающих принципы тарификации.

Комиссия 7.5 грн берётся за объявленную стоимость 1500 грн.

Заявленный размер велосипеда = 100 см (длина) * 60 см (высота) * сколько-то см (ширина). Да-да, ширина тоже учитывается. Ширина будет около 40 см. В итоге выйдет 60 кг (объём).

Обрештовки там на 0.5 куба.

Подставив всё это в калькулятор мы получаем:

Вартість перевезення 170.00 грн

Комісія 7.50 грн

Послуга "Пакування" 50.00 грн

Разом: 228.00 грн

Ну пусть там ещё стрейтч (заматывается обрештовка им)... Должно было около 250 грн выйти.

Это при условии, что размеры действительно правильно указаны! :)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Но вот ради интереса я померял детский велосипед (20").

Длина 130 см, со снятым передним колесом - 110 см. С повёрнутым рулём - 120 см. Со снятыми обеими колёсами - 90 см.

Ширина по педалям 40 см, с открученными педалями - 20 см.

Ширина по рулю - 60 см.

Высота 75 см, со снятым колесом 55 см.

Если взять максимальные размеры без разборки - 130*75*60/4000=146,25 кг (объём).

Обрештовки там на 0.6 куба

Считаем:

Вартість перевезення 310.00 грн

Комісія 7.50 грн

Послуга "Пакування" 60.00 грн

Разом: 378.00 грн

Плюс стрейтч гривен на 20 - и тогда получаем 400 грн.

Теперь - внимание! - разбираем велосипед (снят руль, скручены педали, снято переднее колесо). Получаем 110*55*20/4000=30,25 кг.

Ну пусть там ещё плюс пару кг добавится (погрешности измерения).

Обрештовки - на 0.5 куба (это минимум).

Считаем:

Вартість перевезення 115.00 грн

Комісія 7.50 грн

Послуга "Пакування" 50.00 грн

Разом: 173.00 грн

Плюс стрейтч гривен на 20 - и вписываемся в 200 грн.

А теперь снимем ещё и заднее колесо. Тогда получится примерно такое: 90*55*20/4000=24,75кг (объём).

Обрештовка - всё те же 0.5 куба.

Считаем:

Вартість перевезення 85.00 грн

Комісія 7.50 грн

Послуга "Пакування" 50.00 грн

Разом: 143.00 грн

Плюс стрейтч на те же 20 грн - и в итоге впишемся в 170 грн.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Вывод. Прежде чем гнать на компанию, можно почитать про её принципы тарификации.

posulka.png

А если груз весит больше 30 кг - то по этой ссылке (появляется зависимость от расстояния между городами, т.н. Тарифные Зоны).

И после этого подумать, а как можно уменьшить объёмный вес? И сделать это, если возможно (а в случае с велосипедом это реально сделать, уменьшив объёмный вес более чем в пять раз!).

Но, повторюсь, отправителю как правило плевать, сколько заплатит получатель за доставку. Исходя из опыта.

Очень немногие заботятся о своих клиентах и стараются уменьшить стоимость доставки для них.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на послуги Нової (ЗОЛОТОЇ:))) Пошти просто жах!!! Вдвічі дорожче чим в Інтайм, і втричі!!! дорожче ніж в ДЕЛІВЕРІ!!!

Не завжди. Доставка дрібних пакунків вагою 1-1,5 кг на новій пошті виходить 25 грн (якщо не страхувати на суму вищу 500грн).

А от на Інтаймі доставка буде 23-24 грн, але якщо їм не сподобається твоя упаковка - можуть впарити свій пакетик за 3 грн.

І в загальному вийде дорожче ніж на НП, бо НП свої пакетики впарює безкоштовно :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня днем на 9-м отделении забирал посылку, и решил после оплаты вскрыть. К столу, где я открывал пакет, подошел работник и уставился на меня. Я повернулся к нему и он молча смотрит на меня в упор, аж как-то жутко стало. Я его спросил: чем могу помочь, на что он мне ответили - что должен находится при вскрытии, что бы не возникало претензий к новой почте. Я всё конечно понимаю, но это было как минимум неприятно. Больше у меня нет желания пользоваться эти отделением.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что должен находится при вскрытии, что бы не возникало претензий к новой почте. Я всё конечно понимаю, но это было как минимум неприятно. Больше у меня нет желания пользоваться эти отделением.

Ну і що тут такого??? що було не приятно??? а якби ви були відправник, наприклад продали телефон а хтось підмінив би вам його при огляді на якусь пустишку, то ви б напевне потім кляли теж ту нову пошту чому це працівник не спостерігає при огляді товару і т.д.

67347488_sut-obschestvennogo-mneniya.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что должен находится при вскрытии, что бы не возникало претензий к новой почте. Я всё конечно понимаю, но это было как минимум неприятно. Больше у меня нет желания пользоваться эти отделением.

Ну і що тут такого??? що було не приятно??? а якби ви були відправник, наприклад продали телефон а хтось підмінив би вам його при огляді на якусь пустишку, то ви б напевне потім кляли теж ту нову пошту чому це працівник не спостерігає при огляді товару і т.д.

67347488_sut-obschestvennogo-mneniya.jpg

Раньше такого не было, и если бы он меня хотя бы предупредил, то вопросов нет. К тому же посылка была уже оплачена. Я с таким же успехом мог её открыть и вне помещения. То, что он бы за мной домой пошел смотреть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то такий логістичний вуаєризм :)

а якщо без приколів, то бували випадки підміни навіть тих самих айфонів, і продавцю повертався вже "ой шось тут не робить нічого, я не буду брати" - лом кольорових металів.

також по причині розвода на AppleID\ICloud,чомусь в усі телефони вже не дозволяють страмляти сімки\флешки, включив, потапав і вирішуй так\ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то такий логістичний вуаєризм :)

а якщо без приколів, то бували випадки підміни навіть тих самих айфонів, і продавцю повертався вже "ой шось тут не робить нічого, я не буду брати" - лом кольорових металів.

також по причині розвода на AppleID\ICloud,чомусь в усі телефони вже не дозволяють страмляти сімки\флешки, включив, потапав і вирішуй так\ні...

Посылка не была по наложенному, она уже была оплачена. Про подмены и всё такое я вкурсе, если бы я заказал по наложке то не вопрос, вскрываем с сотрудником, смотрим и всё такое. А тут просто захотел открыть посылку положить в рюкзак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посылка не была по наложенному, она уже была оплачена. Про подмены и всё такое я вкурсе, если бы я заказал по наложке то не вопрос, вскрываем с сотрудником, смотрим и всё такое. А тут просто захотел открыть посылку положить в рюкзак.

Видно відповідальний працівник, побачив що ви колупаєте посилку вирішив наглянути щоб потім не було притензій! А так вам тоді і треба було відкрити посилку у дома чи поза приміщенням якщо вона не наложкою і все:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умова мінімально-єдина, претензії пред"являй - доки не виніс посилку з приміщення, а співробітник може дуже бдящий, або попрацював місяць за так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...