Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

а хіба огляд товару не проводиться обов'язково в присутності працівника НП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в присутності, але в нових кросах \ з шостим айфоном\ можна рванути і надвір... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді повертаємося на декілька сторінок назад - про детальний опис відправлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

не скарга,

просто опис хорошої відправки

прийшов в відділення перед обідом, хотів відправити ноут в оригінальній упаковці

був 1 "столик" вільний, зразу мене взялися обслуговувати

дав свою картку, назвав телефон отримувача (він є в них в базі)

спитали "а що в коробці", "ноут", "а покажіть", показую, "а екран", "дивіться", подивилась,

я кажу "у раз ми вже його дістали, то давайте вже й серійний зазначимо", "давайте", пікнула серійний сканером

запакував назад, заклеїв їхнім скотчем

заплатив, взяв накладну

зайняло 10ть хвилин

ноут вже у Львові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій плюсик

Вчора прямо з рук (вільний працівник адекватного відділення) забрав готові на відправку посилки і накладні, одразу при спробі стати в чергу, час перебування на відділенні ~ 10 секунд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій плюсик

Вчора прямо з рук (вільний працівник адекватного відділення) забрав готові на відправку посилки і накладні, одразу при спробі стати в чергу, час перебування на відділенні ~ 10 секунд :)

Аналогічно. Відділення №3 на Єршова. Зайшов - віддав посилки і накладні і пішов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склад №3. Отримував вантаж, вартість 80 грн. Предявив посвідчення водія, посвідчення учасника ліквідації на ЧАЕС, службове посвідчення, всі посвідчення з фото. Вантаж не віддали. Зїздив на ДПЗ за паспортом. Приїхав, дав паспорт. Не відкриваючи паспорт віддали вантаж. Формалісти-бюрократи. Отаке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sergo63, а вдруг ти таємний покупець\засланець СБ\ ще якийсь варіянт... Не хочуть порушувати посадову інструкцію і линяти на штрафи, тому так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По посвіденню водія можна.

В мене взагалі довіреність від п-ства на права, бо паспорт не ношу і ніколи проблем не було.

і вантажі далеко не 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На головному відділенні, при отриманні оплати через Global Money останній раз просили паспорт. Казали, що водійські не підходять. а загалом завжди з собою водійське посвідчення, ні разу не виникало проблем з отриманням вантажу, завжди було достатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

N.10 найближче та останні місяця три найпозитивніше відділення. респекти :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Help! Наприклад хочу замовляти телефон, пересилка Новою Поштою наложеним, при отриманні скільки часу я можу його перевіряти? І чи зможу я його включити, і повноцінно перевірити? Бо вроді пише шо 5 хвилин перевіряється в присутності працівника, але за 5 хвилин нереально перевірити все, максимум це позвонити і все...

мені присилали манеж ,то я з ним провозилася півгодини - поки оглядала

і ніхто з працівників нічого не казав

думаю,і з телефоном аналогічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nazarqa, повноцінно можеш і не перевірити, бо наполегливо кажуть не пхати сімки (після випадків з кидаловом на Icloud\AppleID), а все інше тестуй, не думаю що будуть штурхати в спину, давай мол, забирайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nazarqa, я мову веду про те, що по цій причині, зараз недовзволяють пхати у всі звонілки, не тільки в епл продукцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

роздрукуй це, щоб мав чим потикати в ніс співпробітнику, якщо будуть заперечення на рахунок сабжу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты не подумал, что после "потыкания" придётся той бумажкой что-то другое сделать ;) Ведь могут сказать - осмотрели на наличие внешних повреждений? Включили? Симку вставии? Позвонили? Извините, время закончилось - как и список того, что вам можно делать соответственно предоставленного вами документа ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Знову прийшло відправлення на відділення №1, хоча відправлялось на інше. Трапилось це не вперше. Перший раз якось проковтнув, трохи поспішав з вантажем, витратив годину власного часу на доїзд на Карбишева, та отримання вантажу. Але бачу, що кривизна роботи не міняється. Що робити і як з цим боротись, на звернення на гарячу лінію розводять руками "ми вас розуміємо", та ніхучого ви не розумієте, просто бракує слів.... б-ть...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову прийшло відправлення на відділення №1, хоча відправлялось на інше. Трапилось це не вперше. Перший раз якось проковтнув, трохи поспішав з вантажем, витратив годину власного часу на доїзд на Карбишева, та отримання вантажу. Але бачу, що кривизна роботи не міняється. Що робити і як з цим боротись, на звернення на гарячу лінію розводять руками "ми вас розуміємо", та ніхучого ви не розумієте, просто бракує слів.... б-ть...

А трахн винести "моск" відправнику, щоб перевіряв данні в експресс-накладній ?

Куда Вам відіслали - туди Вам і приїхало.

П.С. Якщо в накладній на товарі вказано інше відділення - беру свої слова назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в накладній на товарі вказано інше відділення - беру свої слова назад.

Якщо в накладній написано інше відділеня, то НП має туди безкоштовно довезти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в накладній написано інше відділеня, то НП має туди безкоштовно довезти

Або відправили, наприклад 40кг на те відділення, де можна відправляти тільк 35!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot, для тих хто в броні, в накладній вказане МОЄ відділення, а не №1

сказали чекати ДВА дні, а запчастини потрібні вже, клієнт не буде чекати всі вихідні, бо Нп помилилась, поїду заберу ще раз...

Змінено користувачем searcher
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, після дзвінків на ГЛ, вже перенаправили на мій склад з якого прийшов смс що вантаж там, а в Луцьку на 277500 сказали чекати до понеділка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...