Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

То все ж таки,як правильно?

 

 

Правильно так: 

 

Рулони з матеріалами ===== Гофрокартон + стрейч-плівка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не зовсім скарга, а, скоріше питання.

Суть в наступному: 

Виставив я на ОЛХ матрицю. на продаж. Сфоткав, модель вказав. Людина зателефонувала, уточнили деталі і я ту матрицю відправив наложкою. Упакував в "бульбашки" і коробку. Покупець прийшов на НП з ноутом, підкинув матрицю і побачив, що зображення спотворене, хоча сама матриця ціла, не побита. Звісно покупець відмовився забирати товар.

Тепер питання: як мені діяти в цій ситуації? Я відправляв робочу матрицю, прийшла неробоча, але без слідів удару і т.п. Матриця слімовська, з платкою знизу, яку, теоретично міг і покупець пошкодити, а могли і на НП коробку кинути на той бік, з якого платка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше вльот, НП спокійно може аргументувати - ти такою її відправив, а ми довезли цілою, тріщин-сколів немає, от і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що дали йому матрицю перевірити, мені на 6-му віділенні відмовили перевірити SSD на ноуті, тільки візуальний огляд. Мотивуючи тим, що електронний пристрій (SSD) може бути не сумісний з ноутом і може бути пошкоджений. Кіт в мішку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Просто раді цікавості. Питання на засипку: наприклад відправили телефон наложкою, телефон не розбірний, з лотком SIMки, при розпаковуванні і огляду телефону покупець зламав лоток, але працівник НП цього не замітив, продавець швиденько каже що телефон наприклад не того кольору і т.д і відмовляється, повертає гроші, телефон приїхав до мене і я виявив зламаний лоток, які мої дії? Чи можна запити водою? Запитую на всякий випадок так як ніразу не відправляв телефони наложкою, і всяке може бути...

Лотки, комплект, ІМЕІ на включеній трубі - показуєш працівнику перед відправкою, бажано на їх IP-камеру, можеш паралельно сам фіксувати.

В разі конфуза, буде 1-2 відеодокази, що ти не верблюд.

А морозняки на рахунок кольору, стану, я-поняв-шо-хотів-ващєто-більше-лєново-а-не-самсунг, дуже бажано з покупцем обсудити в телефонному режимі перед відправкою, так легше задетектити дійсно зацікавлену особу від мозголюба, ну і в ідеалі - підстрахувати себе на вартість доставки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скарга, запитання:

Робив сьогодні відправки. Коли почав відправляти людям номера ТТН вияснив що десь немаю 1 накладної.

Так як при відправленні роблю собі в зошиті позначку, то варіант що забув взагалі відправити відпадає.

Залишається 2 варіанти.

1.Згубив десь по дорозі від ваги до оператора наклейку і не дооформив вантаж.

2.Все оформив і відправив, але згубив квитанцію.

 

Думаю в разі першого варіанту вантаж буде лежати поки я не звернусь? Але як доказати що це мій вантаж? Я ж біля ваги кажу тільки місто куди їде і номер складу.(НП 1 на Карбишева).

 

При варіанті 2 де я можу дізнатись номер ТТН до того, поки він прийде в смс отримувачу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що дали йому матрицю перевірити, мені на 6-му віділенні відмовили перевірити SSD на ноуті, тільки візуальний огляд. Мотивуючи тим, що електронний пристрій (SSD) може бути не сумісний з ноутом і може бути пошкоджений. Кіт в мішку.

Якщо постійцно працюєш з відділенням, то з"являються знайомі ) Тоді і паспорта можна не брати і перевірити дадуть нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Якщо постійцно працюєш з відділенням, то з"являються знайомі ) Тоді і паспорта можна не брати і перевірити дадуть нормально...

тимчасове явище, НП практикує ротацію працівників, в тому числі і по цих самих причинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це відомо, але все ж маємо то шо маємо...

По моїй ситуації - в мене є фото, де матриця не спотворює зображення. Це може бути для них доказом, чи дійсно вльот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не скарга, запитання:

Робив сьогодні відправки. Коли почав відправляти людям номера ТТН вияснив що десь немаю 1 накладної.

Так як при відправленні роблю собі в зошиті позначку, то варіант що забув взагалі відправити відпадає.

Залишається 2 варіанти.

1.Згубив десь по дорозі від ваги до оператора наклейку і не дооформив вантаж.

2.Все оформив і відправив, але згубив квитанцію.

 

Думаю в разі першого варіанту вантаж буде лежати поки я не звернусь? Але як доказати що це мій вантаж? Я ж біля ваги кажу тільки місто куди їде і номер складу.(НП 1 на Карбишева).

 

При варіанті 2 де я можу дізнатись номер ТТН до того, поки він прийде в смс отримувачу?

 Ідіть на відділення, кажіть що так і так, там всюди стоять камери і по камерах буде видно яку в кортій годині коробку Ви лишили. Бувало забув наклейку наклеїти а в реєстрі відправка є і вантаж є. Телефонують питають чи сьогодні відправляли, о котрій орієнтовно годині, що має бути за вантаж і як виглядає, чи є якісь на упакуванні надписи. Якщо пазл склався то самі доклеюють наклейку. 

Змінено користувачем maluj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це відомо, але все ж маємо то шо маємо...

По моїй ситуації - в мене є фото, де матриця не спотворює зображення. Це може бути для них доказом, чи дійсно вльот?

Відповісти на твої питання може тільки спроба повоювати з НП. Та й нам розповісиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По телефону.

Никто не будет высматривать на камере исправность лотка - разрешение не то :)

И опять же можно спрыгнуть на то, что отправитель сам и заглючил лоток.

По матрице.

Фото должно было быть сделано работником НП и в тот же день залито в базу. Если матрица доехала в целой коробке и не разбитой - то претензии к её нерабочести приниматься не будут.

Примерно вот так...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і ціни...   з Рівного до Луцька за коробку 50х20х20см   і вагою 1.4кг.   хочуть 50грн. +комісія 1.77грн

 

ну як так?

 

водій автобуса за 20грн. довезе,  ще й  біля себе поставить...да й час питання кілька годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, по-простому - воділа автобуса мутить грязний нал.

В тарифі НП - зарплатня персоналу, витрати на ПММ, амортизація транспорту, податки, прибутки і тд...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і ціни... з Рівного до Луцька за коробку 50х20х20см і вагою 1.4кг. хочуть 50грн. +комісія 1.77грн

ну як так?

водій автобуса за 20грн. довезе, ще й біля себе поставить...да й час питання кілька годин.

1. Объёмный вес этой коробки - 5 кг. Тариф на доставку - 40 грн. Откуда цифра 50?

Оцени её в 300 грн - комиссии не будет (при условии отсутствия "наложки").

2. Если вам нравится искать автобус и договариваться с водителем, а получателю смиренно ждать его прибытия на автовокзал - пользуйтесь услугами данного перевозчика :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони постермінал не можуть поставити, а ти касовий апарат захотів.

Термінали вже стоять певно з місяць, а то й більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, теоретично мають працювати на усіх відділеннях. В центрі 10, 11 мають термінали. Але по них оплата тільки за послуги. Зворотку не проплатиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Откуда цифра 50?

 

неправильно трохи  написав  в кінці там не 20см а 25см.

 

a09969274a14.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Вони постермінал не можуть поставити, а ти касовий апарат захотів.

Термінали вже стоять певно з місяць, а то й більше.

 

Що ж мені в 6-му відділенні відмовили 2 тижні тому? Мусив їхати за готівкою (бо забув).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А як вам чергове підвищення мінімальної суми відправлення?

За річ вагою 200 грам вчора довелось заплатити, згідно нових тарифів, 30 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...