Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

29 хвилин тому, lilechka сказано:

А як вам чергове підвищення мінімальної суми відправлення?

За річ вагою 200 грам вчора довелось заплатити, згідно нових тарифів, 30 грн

А це за відправку і коробку/упаковку 30грн? Чи тільки за відправку? Останній раз відправляв на минулому тижні, то ще було 25.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав- з 1 лютого. Ну так тра їм оплачувати нові сервіси-форпост, грошові перекази... якось так мислять всі великі контори, а платим ми. Одне добре що є конкуренція- будем придивлятися до інших перевізників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Andriotti сказал:

будем придивлятися до інших перевізників.

 

Саме так, Нова Пошта зажирається потроху..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Antiphase сказано:

 

Саме так, Нова Пошта зажирається потроху..

Або рішили компенсувати суми ті що втратили із-за негоди. Сам хотів компенсації за затримки відправлень на херсон і миколаїв. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Andriotti сказал:

Або рішили компенсувати суми ті що втратили із-за негоди. Сам хотів компенсації за затримки відправлень на херсон і миколаїв. 

А коли негоди скінчаться, суми за відправлення стануть меншими, правда ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Miro сказано:

А коли негоди скінчаться, суми за відправлення стануть меншими, правда ж?

Звісно що ні. Це методики укр бізнесу-ппідняти легко, а опустить ціну ох як тяжко це дається компаніям ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як не крути, а НП такий собі монополіст...

дрібнота подорожчала на +5грн

палета +100грн.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, Deemon сказал:

як не крути, а НП такий собі монополіст...

Не, ще Укрпошта рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, nickel сказано:

Не, ще Укрпошта рулить.

Згоден. Нещодавно відправляв упаковку з памперсами. На НП "заспівали" 45грн. Пішов на Укрпошту, відправив за 20. Відправляв в суботу зранку, в понеділок ввечері посилка вже прибула за призначенням в Полтавську обл. А НП привезла її би тільки в вівторок. Мене ціни і сервіс Укрпошти цілком влаштовують, смислу платити більше поки не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й без Аліекспресу, пересилаємо по Україні здебільшого Укрпорштою. І дешево і відносно швидко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минуты назад, Arden сказал:

ну тільки оформити відправку на Укрпошті це треба скіл))

Стереотипи, вони такі, да. Жінка торгує одягом в інтернеті, я часто відправляю її посилки. Дає мені оформлену посилку і окремо листок з адресами (кому, від кого)(так рекомендували працівники пошти). Захожу на пошту, кладу посилку на вагу і віддаю листок з адресами, мені називають вартість послуги, оплачую і за дві хвилини я вже на вулиці. В чому складність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, nickel сказал:

В чому складність?

 

ну якщо вникнути, то може не складно, просто наші вантажники кажуть, що там треба бланк заповнювати майже 10 хв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.02.2016 18:29, nickel сказал:

Захожу на пошту, кладу посилку на вагу і віддаю листок з адресами, мені називають вартість послуги, оплачую і за дві хвилини я вже на вулиці. В чому складність?

 

Це якщо чергу не стояти, буває і по годині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Antiphase сказал:

 

Це якщо чергу не стояти, буває і по годині...

Ми напевно на різні пошти ходимо. Ну не бувало ні разу, щоб я простояв хоч пів години в черзі на відправку. Є два віконця: заплатити за квартиру і т.д. і відправити посилку. На відправці черг ніколи немає, виключення день виплати пенсій, тоді обидві черги довжелезні, бо пенсіонери отримують пенсію в одному віконці і відразу стають в іншу чергу - оплатити комуналку. Але це день-два на місяць. Якщо у вас інакше, радив би змінити відділення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть в 26 відділення, три вікна, всі універсальні,

на відправку лише одне,

але воно також бере платежі і видає відправлення, і у всі черга. ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20-му відділенні також одне вікно на відправлення посилок і комунальних платежів. А на получення пенсій одне окреме вікно...і да, пенсії видають не день-два, а набагато довший період...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вхід на відділення N8. Ось так, тулячись до лівих поручнів, люди ходять вже понад місяць..

 

117931b2af70.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найцікавіше, що права частина сходів в більш пристойнішому стані, ніж ліва. Проте за чиєюсь химерною логікою її повністю загородили, і людям, інколи з досить великогабаритними коробками, затуляючими огляд перед собою, приходиться тиснутись й козлами скакати по східцях, намагаючись не потрапити у дірки..

Усе до пори, до часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...