Перейти до змісту

Такер

Учасники
 • Кількість зміста

  1 081
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Такер last won the day on Серпень 18

Такер had the most liked content!

Репутація громади

902 Професор

Про Такер

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 26.04.1987

Останні відвідувачі профілю

1 933 перелядів профілю
 1. Хтось знає нормативний акт країн Євросоюзу де визначені терміни робочого часу іт.д. і т.п. водіїв далекобійників?
 2. Скарга №2 на продавця trifoz

  я колись так сусіду гроші позичив і задовбався відмазки слухати. потім загуглив номерок і натрапив на інформацію про нього на сайті blacklisted.com.ua ...там і позики , крадіжки на роботі, звинувачення в брехні, благодійні організації і все на світі. а звиду чмо чмом
 3. Якщо у дитячий будинок, інтернат то задарма віддам усе зараз.
 4. Дитячі костюми до новорічних свят по 50 гривень, індіанські-80.
 5. доже мав проблеми з добиранням і чергами до того земану, а потім на районі відкрили магазин , а там все до 20 гривень і уже з їх пляшкою?
 6. Сталася одна у мене прикрість, поки був на роботі -прорвало патрубок перед краном і затопило, мене і сусідів... декількох. Чи міг би хтось позичити чи дати в оренду за недуже дорого промисловий чи будівельний обігрівач, теплову пушку? 220V. Потрібно просушити квартиру сусіда щоб далі усувати пошкодження, робити ремонт, боюсь, що у таку пору року стіни , бетонне перекриття, моя і чужа підлога самостійно не просушиться. Розраховую на четвер чи якусь пораду в цій справі, може, чув хтось про схожий досвід чи пережив схоже.
 7. Продаються світлодіодні лампи на TAS з 180 та 48 світлодіодами. характеристики за посиланнями: https://www.thomas-philipps.de/de/tas-led-akku-arbeitslampe-mit-48-leds https://www.thomas-philipps.de/de/tas-led-akku-arbeitslampe менша-350грн більша-650 грн.
 8. Продам редукторний моторчик, такий як за посиланням https://www.smolka-berlin.de/onlineshop/en/artikel/SWF_VALEO_NIDEC_ITT_404.907_gear_motor_12_V_DC_Typ%3A_GMPD/4264. шланг для прочистки труб і івідливів, в тому числі каналізації під апарат високого тиску (мийку), довжина 7,5 м. штекер під мийку Лавор але якщо обрізати край штекера підійде на інші моделі, вже так робив. є два штуки. ціна :все по 300 грн.
 9. Уматное картинкО №6

  я би танка пропустив у першу чергу
 10. Для мене це дуже приємна новина бо Дубнівську-К.Карого на дух не переношу, зранку проїзд не 3-4-5зелене світло світлофора, швидкості "додають" ями в центрі перехрестя
 11. Бронь, завтра під'їду на примірку. Киньте телефон в приват.
×