Перейти до змісту

Такер

Учасники
 • Кількість зміста

  996
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Такер last won the day on Січень 21

Такер had the most liked content!

Репутація громади

776 Професор

Про Такер

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 26.04.1987

Останні відвідувачі профілю

1 745 перелядів профілю
 1. Де ремонтувати авто

  В двигун з коробкою лізти то не колодки поміняти, тут "на авось" не получиться, переробляти дорого вийде. Собі мотор робив минулого літа на Трункіна, район Дубнівської, без нарікань вже рік і не дуже дорого. На прибалт сервісі колись з трафіком заїжджав, "спіралька" засвічувалась і машина тупила. Діагностика показала проблему в 3 свічці, там він і колупався день чи два, а коли не вийшло то направив, як і всі у Коршовець з приговором -кранти форсунці. Там фішку сказали поміняти на третій. Я ж знов на приалт поперся з новою фішечкою (защолка) щоб міняли, думаю, почали то хай доробляють. Гарно все так зробили, заізолювали але нічого не змінилося. В коршовці посміялись з мене чи з майстрів і сказали, що у французах вся та хрінь, яку показала діагностика рахується з права на ліво, а не навпаки. Мене то на двох освітах такому ніхто не вчив і електрика з Прибалт сервісу походу також. Але зате мужику, який купив мого буса тепер за проводку до 2 свічки переживати точно не треба, вся перебрана за мій рахунок. Пару років назад потратив на це все купу часу, нервів і грошей на сам ремонт, шрот і катання туди-сюди. на має обурення на сервісі сказали, що гроші компенсувати можуть, якщо вже аж так треба, в рахунок роботи по заміні масла за декілька разів але так як накатую10-15 тищ в рік-я відмовився, бо довго ще прийшлося б до них їздити.
 2. Я "своєму" 50 доларів давав, це син мого товариша з Бресту. На митниці недавно був, такого надивився, що заснути не міг. Бачив тих білорусів про які писали, навіть сфоткав
 3. Приколи Луцька

  окуляри треба міняти, чи щось інше, а то таке ж дибільне сприйняття чиєїсь надії і гумору вцілому
 4. Приколи Луцька

  jack74, Dimon, Zevs_Isver, що за хрінь, це ж не я там маркером виправляв. Комусь взбрело, що з нещасного котика сміються, а не з дебіла, який оголошення ковекав і пішов "стадний інстинкт "
 5. Анекдот №9

  Мы так давно женаты, что жена может договаривать мои фразы. Начало тоже придумывает она, и ещё что-то добавляет от себя в середине.
 6. Анекдот №9

  Надо ли идти к психиатру, спросил себя Николай. Мнения разделились.
 7. Ландшафтний дизайн

  У мене знайомі в Києві мають фірму і давно цим займаються. Пару місяців назад робили обьєкт в к-каширському, там і зацепилися з новими замовленнями. Якщо треба- дам телефон однокласника- переговорите.
 8. Продам погруддя Л.Українки. 150 грн. Гіпс.
 9. Анекдот №9

  чтобы сразу виден был при встрече ум глеб надел под стринги деловой костюм
×