Перейти до змісту

Такер

Power users
 • Кількість зміста

  1 275
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

Такер last won the day on Серпень 18 2017

Такер had the most liked content!

Репутація громади

1 154 Гуру

Про Такер

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 26.04.1987

Останні відвідувачі профілю

2 339 перелядів профілю
 1. Такер

  Дорожная обстановка

  Якщо люди навчаться триматись правої сторони дороги то, може, буде толк.
 2. Куплять квиток або запрошення за адекватною ціною. +380969930468
 3. Такер

  Анекдот №9

  Есть люди, которые несут в себе счастье. Когда эти люди рядом, всё как будто рассветает, становится ярким и красочным. Но моя жена их называет сраными алкашами... ***** -Мам, познакомься с моей девушкой. Это надувная кукла, ее зовут Лора. - Мда, сложно было бы найти кого-то получше? - Ну ты же знаешь, я стеснительный. - Я сейчас с Лорой разговариваю.
 4. Такер

  Потрібна послуга токаря

  а в пожарках вже є точать деталі?
 5. Звернувся до знайомого знайомих щоб зроби шафу - пенал і дві тумби під взуття. Пацан виявився запойним і я ледве позабирав всю порізку в розібраному стані. шафу склав, а от з тумбами для взуття зависло, ніби, розібнався але не знаю і немає чим прикріпити до бокових стінок пластикові системи типу "гамбургер". Підскажіть по нюансам і чи місцям де це можна зробити.
 6. Такер

  Анекдот №9

  - Тук-тук-тук - Кто там? - Полиция, откройте - А что я сделал??? - Вы в 1978 году в 3 классе забыли пионерский галстук повязать, пройдёмте отсидим пятёрочку за антисоветскую пропаганду.
 7. я в ті "солодкі" часи робив неспішно паспорт без рішал і без непотрібних рахунків...стояв у тій черзі, туди без краю лізли ті за кого замовили і хто пробашляв комусь щоб за нього зробили,бо він в той час зайнятий- "бабки дєлає". І поки не дав пілюлей дєвочкам улибчівим то ніфіга не виходило. Наступного дня проїжджав біля тої контори і заради цікавості заглянув-половина тих самих в черзі і стояли бо, можливо, не можуть постояти за себе і не мають можливості викинути 1000-1200 для одного паспорта. Це,на той час було половина місячної зарплати. volker78, не забувайте податок сплачувати від надєланих бабок
 8. поки одну візьму на пробу. В якому районі забирати?
 9. Такер

  Підкажіть де полагодити крісло

  поворот на Декабристів!
×