Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

20 часов назад, Revolver сказал:

... але коли доїхала - на ВАЙБЕР прийшло повідомлення, а не смс(
 

«Нова пошта» почала інформувати клієнтів через месенджери

«Нова пошта» запровадила новий вид інформування про статус відправлень – повідомлення у месенджері Viber. Це означає, що клієнти можуть швидко отримувати інформацію про посилки та вантажі через зручний канал. Сервіс вже працює по всій Україні. Повідомлення від компанії надходять під єдиним іменем – Nova poshta.

Тож відтепер інформування клієнта компанії виглядає так:

  • Користувачі мобільного додатку «Нова пошта» отримують PUSH-повідомлення;
  • Якщо клієнт не користується додатком або не отримав PUSH-повідомлення і водночас номер його телефону підключений до сервісу Viber, клієнту відправляють повідомлення у месенджер;
  • Якщо повідомлення у Viber не прочитане, «Нова пошта» сповістить клієнта про статус посилки звичним SMS.

Сервіс інформування надає офіційний представник Viber в Україні.

За даними дослідження SimilarWeb, Viber – найпопулярніший месенджер в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, laser сказал:

ВАВ пораду запитав, на неї вже відповідь дали. причому досить адекватну. по цьому пододу додати мені немає що.

.. але усе одно вкінці (як же без тебе?) свої 5ть копійок всунув. Так, Laser?

Читаючи які, розумієш, що людина просто займається флудом. Може вистачить, найобізнаніший наш дописувач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж отримав пару раз на конякіна (НП міжн) посилки. потім плюнув, і якщо приходять на 17-те, міжнародне, то просто переадресовую на найближче мені (благо з китайськими замовленнями це безкоштовно).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найшов людину в інтернеті , яка за дякую допомагає людям з подібними ситуаціями як у мене. Після чого перезвонили з НП вибачились і запросили забрати посилку безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть чи може інша людина, моя дружина наприклад, із моїм паспортом отримати посилку на "Новій пошті"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, SunSeth сказал:

Підкажіть чи може інша людина, моя дружина наприклад, із моїм паспортом отримати посилку на "Новій пошті"?

якщо вона з наложним платежем то дружина може навіть із своїм паспортом.

якщо оплачений товар в посилці то тоді тільки замовник з любим документом із списку НП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, SunSeth сказано:

Підкажіть чи може інша людина, моя дружина наприклад, із моїм паспортом отримати посилку на "Новій пошті"?

офіційно ні ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saxo @flashmax зрозуміло, дякую вам. Як виявилось, ніфіга не дякую за дезінформацію. Але сам винен, якби мав більше часу міг би сам пошерстити сайт НП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви ліпите? На Новій пошті без проблем видають посилки будь-кому, якщо в будь-кого є паспорт отримувача посилки. Навіть родичем не треба бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

Підкажіть чи може інша людина, моя дружина наприклад, із моїм паспортом отримати посилку на "Новій пошті"?

За наявності і твого, і свого паспортів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

На Новій пошті без проблем видають посилки будь-кому

 

да ладно???

 

воно таке на*** непотрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось забув телефон з номером ТТН, сказали що так неможуть знайти, мусив іти за телефоном з ТТН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По правилах, якщо забирає дружина, батько, мати, то треба свій паспорт, а якщо геть ліва людина, то свій паспорт і доручення. А по факту, на роботі, забираємо чужі посилки з паспортом отримувача. Так само моя дружина забирає мої посилки з моїм паспортом, а не з своїм. Різні відділення, тому вважаю це негласним правилом. Офіційні тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче слухаючи вас- виходить якась х....

кожен робить як хоче і пох на правила - самоуправство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Saxo  я й сам такого не бачив

 

n12z5n7fmstzse2d4ex94yzmg.png

 

Список №2

1. Чоловік/дружина – паспорт громадянина України (з відміткою про шлюб з одержувачем, зазначеним в
    ЕН) та свідоцтво про шлюб або паспорт громадянина України одержувача, зазначеного в ЕН.

2. Батько/мати – паспорт громадянина України (за яким можливо встановити ступінь споріднення з
    одержувачем, зазначеним в ЕН) та паспорт громадянина України одержувача, зазначеного в ЕН.

3. Якщо у жінки-одержувача відбулася зміна прізвища, необхідний ще один документ – свідоцтво про шлюб.
4. Довіреність, засвідчена відповідно до чинного законодавства України, та паспорт громадянина України
   або інший документ, що посвідчує третю особу та зазначений в довіреності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, flashmax сказал:

офіційно ні ))

Прежде чем такое заявлять, хотя бы на сайт заглянул ;)

 

Если до посылка оценена на сумму до 14999 грн достаточно двух (трёх) документов. Если 15000 грн и выше - доверенность.

 

1. Чоловік/дружина – паспорт громадянина України (з відміткою про шлюб з одержувачем, зазначеним в
    ЕН) та свідоцтво про шлюб або паспорт громадянина України одержувача, зазначеного в ЕН.

2. Батько/мати – паспорт громадянина України (за яким можливо встановити ступінь споріднення з
    одержувачем, зазначеним в ЕН) та паспорт громадянина України одержувача, зазначеного в ЕН.

3. Якщо у жінки-одержувача відбулася зміна прізвища, необхідний ще один документ – свідоцтво про шлюб.
4. Довіреність, засвідчена відповідно до чинного законодавства України, та паспорт громадянина України
   або інший документ, що посвідчує третю особу та зазначений в довіреності.

 

Если есть "наложка", то:

 

Власний паспорт громадянина України/паспорт громадянина України для виїзду за кордон та номер експрес-накладної, якщо в експрес-накладній вказана послуга зворотної  доставки «Грошовий переказ» або «Контроль оплати» і сума зворотної доставки є не меншою, ніж оголошена вартість відправлення (для відправлень оголошеною вартістю менше ніж 15000 (п’ятнадцять тисяч)  гривень).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Oli сказано:

якось забув телефон з номером ТТН, сказали що так неможуть знайти, мусив іти за телефоном з ТТН

в мене було те ж саме, але видали по паспорту без номера. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Oli сказано:

@case_l так мені взагалі сказали що вони так не шукають

це дуже дивно, бо в базі даних це є елементарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушай, ты работал на НП?

Если да - то знаешь, как осущесвтвляется поиск посылки. Если нет - читай на сайте.

 

 

Для отримання відправлення достатньо мати при собі номер експрес-накладної, оригінал паспорту громадянина України/закордонного паспорту або телефон з номером, вказаним в ЕН.

 

Надати представнику ТОВ «Нова пошта» номер експрес-накладної (обов'язкова умова, якщо видача відбувається без  документів, що підтверджують особу Одержувача) або номер мобільного телефону, на який надійшло СМС-повідомлення про прибуття відправлення.

 

 SMS- ідентифікація – це сервіс, який надає можливість ідентифікувати одержувача у відділенні ТОВ «Нова пошта» шляхом надсилання SMS-паролю на його мобільний телефон. Сервіс надається за таких умов: відправлення має оголошену вартість до 14 999 грн; одержувачу відомий номер експрес-накладної; одержувач є фізичною особою та має при собі мобільний телефон із номером, який зазначено в експрес-накладній.

 

 

Сервіс «Відновлення номера експрес-накладної» передбачає повідомлення номера експрес- накладної Одержувачу або Відправнику після його звернення у відділення ТОВ «Нова пошта». Послуга надається за умови надання документів, що підтверджує особу Одержувача, зазначеного в експрес-накладній (особисто Отримувача)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ursa   це десь 2 роки тому, і смс-ідентифікації ніби небуло...

 

забирав на Фуршеті, кажу як є...телефон з номером ТТН забув, паспорт мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще таке питання: по треку із вчорашнього ранку показує, що посилка у Луцьку

Поточне місцезнаходження: Відправлення у місті Луцьк, орієнтовна доставка до . Очікуйте додаткове повідомлення про прибуття.

Повідомлень від НП по цій посилці не отримував жодних, до речі, як і про попередню посилку отриману тиждень тому. Чи може вже посилка бути на відділенні чи чекати, коли по треку покаже? Чи так можна до нових віників чекати? Просто графік роботи НП якраз збігається із моїм і вирватись з роботи не просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...