butaha

Учасники
 • Кількість зміста

  372
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Репутація громади

241 Продвинутий

7 Підписників

Про butaha

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 08.07.1981

Контакты

 • ICQ
  460018253
 • Skype
  butaha2

Информация

 • Интересы
  Пневматика, ножі, логістика

Останні відвідувачі профілю

4 262 перелядів профілю
 1. Оновлення колекції - CH3001. Складень від китайського виробника СН, власний дизайн. Ніж дуже приємний, легкий та ергономічний. Хороша механіка та обробка матеріалів, по підводах та заточці питань не має. З мінусів: відсутні металеві шайби на титанових плашках, підшибник катається по титану. З часом можливий поперечній люфт.
 2. Оновлення колекції: SOG Twitch 2, лайнери - стальні, клиночок - 440С, напівавтомат. Дуже приємний та легкий ножичок. Zero Tolerance 0801CF (репліка), плашки - титан з вставками карбона, клиночок D2, фліпер на стальних підшибниках.
 3. Дуже мало вільного часу, та й натхнення потрібно
 4. Трішки з запізненням, але обіцяв фото: Вставити інші файли
 5. Можна, в п"ятницю, зараз на роботі в іншому місті.
 6. Мені, в минулу п"ятницю, прийшла вся електроніка та не механіка. Потрібно ставати збирати, а час відсутній.
 7. Просто, міркую зараз, що наявний 180w блок живлення буде замалий для 3d принтера. Треба 350w
 8. Все то так, але коли монтуєш підшибники в такий виріб і він розслоюється в руках - це не феншуй. Вчора замовив друк пластикових деталей на редуктор екструдера, але вже в іншої людини, порівняю якість.
 9. Кріплення двигунів - комплект з рамою ( 3мм метал, порошкове фарбування), пластикові деталі - замовив на 3D принтері. Якість друку жахлива, але надіюся, що складу свій принтер і передрукую. Хочу, згодом, перевести на такий формат:
 10. Ну, як сказати маленький розмір. Ось я, практично, склав мех. частину 3D принтера P3Steel, по осі Y має 35см. Так при натискані на стіл, навіть з малим зусилям є невеличке прогинання. Але це принтер, там, як такої, силової роботи роботи не буде. Так що ХЗ, як воно буде.
 11. Читаю тему, цікаво. В мене є розпочатий проект по ЧПУ, який вже півтора роки не можу закінчити. Ось і виникає запитання: Направляючі лінійних підшибників 8мм? Якщо так, то на мою думку, вібрації не уникнути. (в своєму проекті ставив 12мм направляючі).