Перейти до змісту

butaha

Учасники
 • Кількість зміста

  382
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Репутація громади

249 Продвинутий

8 Підписників

Про butaha

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 08.07.1981

Контакты

 • ICQ
  460018253
 • Skype
  butaha2

Информация

 • Интересы
  Пневматика, ножі, логістика

Останні відвідувачі профілю

4 453 перелядів профілю
 1. В мене такий вже біля 3 місяців, поки працює без нарікань. До слова, це простий годинник, просто, стрілки заміненні двома фарбованими дисками. Виглядає оригінально.
 2. Послуга заточки ножів

  Доброго часу, маю хобі - заточка ножів, зібрав декілька станочків для заточки (ручні та електричні). Можливо, когось зацікавить послуга заточки ножів, бажано складних, карманих, хоч можу заточити і фікси. Переточу під певний кут, або заточу під існуючий. Заточка на ручному станочку алмазними брусками, можливо, з доводкою на пасті. Так як це хобі, заточую при наявності вільного часу, оплата, також, по домовленості. Демонстрацію своєї заточки - при зустрічі, сталь 440С вільно "бриє" волосся. Якщо цікавить дана послуга - прошу в приват, бажано, з фото "улюблеця". Фото заточних станочків:
 3. Станок для заточки ножів, порошкове фарбування, прекрасна підгонка деталей, зручний в користуванні.
 4. Вміння приходить з практикою, тому для першого разу хороше. Чим спуски знімав? Добавлю крайню роботу, спуски односторонні, матеріал - мех.пилка, товщина по обуху - 2,3мм:
 5. Хтось планує поїздку на "Сталеву грань 2017"? Сам не поїду, але якщо ще хтось, можна скооперуватися. http://steeledge.com.ua/
 6. Як на мене - не витрачайте часу. Це, трошки, хлам, більше замороки, ніж результату.
 7. Обновочка, Kershaw 1555TBW, достався б/у з Ebay. Перебрав, виставив клиночок по центру, зараз літає, робота Speedsafe нарікань не викликає. Далі чекає переточка і ляже на карман у вигляді EDC.
 8. Довідка потрібна, робить ЦНАП. Приходиш, замовляєш і через декілька днів забрати.
 9. Точилочка працює тепер в мене від Ken Onion worksharp
 10. Оновлення колекції - CH3001. Складень від китайського виробника СН, власний дизайн. Ніж дуже приємний, легкий та ергономічний. Хороша механіка та обробка матеріалів, по підводах та заточці питань не має. З мінусів: відсутні металеві шайби на титанових плашках, підшибник катається по титану. З часом можливий поперечній люфт.
 11. Оновлення колекції: SOG Twitch 2, лайнери - стальні, клиночок - 440С, напівавтомат. Дуже приємний та легкий ножичок. Zero Tolerance 0801CF (репліка), плашки - титан з вставками карбона, клиночок D2, фліпер на стальних підшибниках.
 12. Дуже мало вільного часу, та й натхнення потрібно
 13. Трішки з запізненням, але обіцяв фото: Вставити інші файли
×