Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, sergkots said:

У людей завищені очікування плюс їх системно поливають інформаційним брудом. 


хто і де їх поливає ? Їх ніхто не зачіпає переважно — вони самі лізуть зі всіх щілин зі "своїми" лозунгами, пропагандою і розумінням всього. Це саме вони у всіх можливих каналах поливають усіх інакомислячих гівном.
Яка б не була тема — прийдуть і переведуть все на "наш хороший, ви — тупі". Практично збувся страшний сон освічених людей — четвертина населення стала Свідками Єгови :)

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sergkots сказал:

У людей завищені очікування

Ну багато очікувань можуть різко розтанути коли прочитаєш список мажоритарників від Волині у "Слуги" - це пи...ць просто :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Соромітник сказал:


хто і де їх поливає ? Їх ніхто не зачіпає переважно — вони самі лізуть зі всіх щілин зі "своїми" лозунгами, пропагандою і розумінням всього. Це саме вони у всіх можливих каналах поливають усіх інакомислячих гівном.
Яка б не була тема — прийдуть і переведуть все на "наш хороший, ви — тупі". Практично збувся страшний сон освічених людей — четвертина населення стала Свідками Єгови :)

 

Если вы заботитесь о своем пищеварении, вот добрый совет: не говорите за обедом о большевизме политике и о медицине. И, Боже вас сохрани, не читайте до обеда советских газет fb, telegram, борду и группы в вайбере!

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

І в голові знову крутиться оте "сх"ялі ?"... 

Є в Україні форум-клуб однієї автомобільної марки, такого трешу я ще не бачив ніде!

Розділ політики відкритий лише користувачам які мають овердофіга постів, тобто старожилам, але якщо вони бодай слово скажуть проти ПО - їх банять, при цьому у відкритій формі створюється новий акк-двійник і на це закривають очі.

Зеленого з причинами чи ні змішують з гівном, про Порошенка або добре, абі дуже добре.

Я теж думав що зомбоящик це міф...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Ha3aP сказал:

 

Я теж думав що зомбоящик це міф...

Це результат багаторічної  вечірньої обробки мозгів з Прямого всякими токшоу від жидів Марголіса /Ганапольського/, Кісєльова, Вересня  інших прикормлених журнашлюшок. Особливо діє на пенсіонерів, для яких зомбоящик основне джерело інформації.

Не даремно в Совєцькій армії кожен вечір перед отбоєм був обов"язковий півгодинний перегляд програми "Время", де ми дружно куняли на тебуретках.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте, це добре, що кинуті такі сили кругом щоб паплюжити всі останні 5 років і довести, що нічого змінити не можна. І це все навіть не доя нас, а доя них. Це чудово - значить «за поребриком» все значно гірше і кинуто все, щоб не втратити все.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Соромітник сказал:

Практично збувся страшний сон освічених людей — четвертина населення стала Свідками Єгови :)

Три четверті не менші свідки. Сама козирна фраза "Сам дурак", тобто "Порох так само робив"

Змінено користувачем volks
  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Соромітник сказал:


хто і де їх поливає ? Їх ніхто не зачіпає переважно — вони самі лізуть зі всіх щілин зі "своїми" лозунгами, пропагандою і розумінням всього. Це саме вони у всіх можливих каналах поливають усіх інакомислячих гівном.
Яка б не була тема — прийдуть і переведуть все на "наш хороший, ви — тупі". Практично збувся страшний сон освічених людей — четвертина населення стала Свідками Єгови :)

використовуєтся проста схема. Спочатку окремій групі вливаєтся в мозок впевненість, що та група розумніша за інших, а потім всьо, роби з нею щло хочеш. Постить один *розумний* якусь ху*ню, інші *розумні* ту ху*ню підхвачують, ну не може ж *розумний* друг брехати, перевірити ? а нафіга ? то ж перевірений *розумний* друг запостив. Недавно в моїх кругах вилізла подібна фігня. Дивно, що борду минула. Порохоботи розганяли волну, що мол Зеленський за 11 днів *вкрав* 27 мільярдів гривень з казначейського рахунку держави. Ну і що, хватило 5 хвилин, щоб взнати, що по перше, Гройсман збрехав про стан казначейського рахунку станом на 1 травня на 20 мільярдів, ітого тіпа ушло не 27 мільярдів, а 7 мільярдів. Саме головне, куди реально вони пішли і хто має доступ до кзначейського рахунку, *розумних* порохоботів мало цікавить. А коли глянути на таблицю , то стає взагалі весело :

spacer.png

коли станом на перше січня 2018 року *поділось* 49 мільярдів, то жоден порохобот мовчав, бо жоден *розумний* корєш про це не писав, а як став Зеленський президентом, давай пупа надривати. Всі нормальні люди розуміють, що нема смисла *розганяти волну* не володіючи інформацією, хто, коли й в яких цілях користуєтся казначейським рахунком, але порохоботів то не стосуєтся, бо вони самі вумні і ворон ворону порохобот порохоботу око не виклює :) 

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 доволі прогнозовано назвав порошенка брехуном, сподіваюсь йому не дивно, чому низький рейтинг у нього :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MANJAK11 сказано:

мабуть тут залишу. Чувака реально прорвало

як на мене, то це більше підходить для теми "Наші" ЗМІ і на кого вони реально працюють?

здавалось би, яким боком тут шостий?

 

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.06.2019 в 17:06, Ha3aP сказал:

З 26 на 30 то не з 8 на 16!

Хоч це й прогноз,але мені подобається,як вже "хуже нє будєт" потроху затирають іншим гаслом- "Ну ішо? Хуже,але  ж не настільки,як при попередніх!"
Здобули!
А шо скажете про мінус лярд в рік з пенсійного фонду через скасумання мінімального мита нотаріусів? Мабуть посони готуються багато майна на себе переписувать,коли в лохів позабирають.
 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переданный ГПУ участок в Киеве застроит друг Богдана - Наші гроші

https://news.liga.net/politics/news/peredannyy-gpu-uchastok-v-kieve-zastroit-drug-bogdana---nashi-groshi

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, zaHARE сказано:

але мені подобається,як вже "хуже нє будєт" потроху затирають іншим гаслом-

:) не видавай бажане за дійсне :) Ніхто взагалі особо вже не реагує на ваш тролізм

  • Дякую! 1
  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, jack74 said:

:) не видавай бажане за дійсне :) Ніхто взагалі особо вже не реагує на ваш тролізм

 

Як у тебе язик повертається називати тролями цих "гавновбросерів". Тролінг – то інтелектуальне мистецтво :) а вони ж тупо репостять чиїсь помиї.

  • Дякую! 3
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.06.2019 at 14:04, Соромітник сказано:

легенький оффтопік, але тісно пов'язаний з президентами
Хоч і не так давно ніби, але достатньо щоб чверть населення забулася :) ми всі дивувалися — чому ті східняки такі озлоблені ? невже можна так зазомбувати телевізором ? як вони не розуміють ? ну і так далі...
Так от, йопта, в мене дежавю :) купа цілком сопокійних та адекватних людей просто взбісилися. Перехід на особистості, відкрита агресія, повне занурення в навколополітичний срач з нав'язуванням навколишнім "своєї" точки зору — то лише вершина айсберга. Фіг з тим фейсбуком, бордою чи лавочкою біля під'їзду, вони тупо кругом — в вайберній групі однокласників, в групі кумів, в групі з продажу велосипедів чи кросівок....

І в голові знову крутиться оте "сх"ялі ?"... 

 

spacer.png

Оксана Забужко:
Мені взагалі з 2008 року після Сакартвело було зрозуміло, що Україна – наступна у черзі. Скреготнувши зубами, я де-факто працювала ось цим добровольцем інформаційного фронту.

“Вибори виграються серіалами”
“І знов я влізаю в танк” – це книжка про війни ХХІ століття, які точитимуться не засобом бомбардування міст, а засобом бомбардування мізків. Сучасні інформаційні технології дають такі можливості – які є значно більшими, ніж мали диктатори попередніх епох (у Сталіна не було Інтернету, у Гітлера не було телевізора, його ще не було запущено в маси).

Нинішні інформаційні технології дають можливість інсталювати на великі маси людей оте троляче дзеркало, оту картину світу, яка не тільки не даватиме людині адекватної картини реальності, а не даватиме прийняти раціональних рішень, навіть в інтересах своєї власної безпеки.

Тобто досить правильно і грамотно, як показав Брексіт, як показали попередні експерименти: певні маніпуляції з виборами в Італії – “Рух п’яти зірок”, у Литві – “Союз фермерів і зелених” (хочеться називати партія жулікав і варов), яка виграла вибори завдяки серіалу. Я не жартую. І ми теж в останніх виборах вписалися зараз рядком у глобальну маніпулятивну інформаційну війну, про яку уже вголос говориться на якихось інтелектуальний майданчиках…

Серіали стають політичною технологією, якою відбувається бомбардування мізків, і це, зрештою, і є та зброя.
Люди добрі – ХХІ століття, а ми досі мислимо про війни в категоріях Другої Світової (ака Велікая аттєчествєнная). Ми досі готуємося до минулої і позаминулої війни. Те, що відбувається зараз на Донбасі, це лише крихітний вершечок айсберга.

Насправді війни ХХІ століття виграватимуться не бомбардуваннями міст, а бомбардуванням мізків, і люди з розбомбленими мізками самі винесуть загарбнику ключі од свого міста і самі організують свою власну смерть і свою власну страту.

Це реальність, яку просто треба усвідомити. Це реальність, про яку кричали, волали і писали антиутопісти 20 століття: той самий Оруел, той самий Гакслі. Це нова оруелівська епоха, неооруелівська епоха.

Про боротьбу проти “хакання мозку”
Европа раптом прокинулася і раптом усвідомила, якого роду війни ведуться зараз в сучасній цивілізації, в медіапросторі. І редактор “Die Zeit” сказав з цього приводу дуже гарно, що “Путін проти нас воює, а ми проти нього ні”. Тобто лише зараз прийшло усвідомлення, до чого були всі ці “Раша тудей”, до чого були всі ці сайти, тарґет-групи, і що все це, виявляється, небезневинно… Одним словом, Европа зараз якось усвідомила і починає боротися проти цього хакання мозку.

Це не є ані теорією інформаційної війни, ані підручником з гібридних воєн, але це книжка, яка говорить читачеві: “Зроби це для себе сам”. Максимум, що може зробити письменник, це поділитись своїм досвідом і показати читачеві, як пливти самому в ось цьому морі тотально засміченої ментальної екології нашої, тобто як собі самому вишукувати ці самі орієнтири.

Ми встигли виростити ціле покоління, готуючи його (нинішню молодь) до зовсім іншого світу. І виросло ціле покоління з вірою в Фукуямин “Кінець історії”: що все буде добре, і тепер треба вчитися тільки, як dress for success, як отримувати диплом, заробляти гроші.. І ура – вперед, дорогі діти.

І дорогі діти виросли у глибокому переконанні, що тоталітаризм десь там у минулому… І відповідно, коли в 2014 році це минуле вивалило їм чоботом двері, вдерлося і сказало: “привіт, я –твоє майбутнє”, то молодше покоління досі ще не може в це повірити і йде голосувати за Зеленського, який йому скаже: “Всьо рассасьотса, пацани. Та всьо парєшаєм. Всьо нармальна. Take it easy”.

Книга “І знову я влізаю в танк”, яку я в 2016 році змонтувала з різних своїх текстів… продалася 15,000 примірників. Для будь-якої книжки це непоганий наклад. Я отримую за неї багато вдячних відгуків. З досвіду читачів вона справді багатьом допомагає орієнтуватися і зараз випливати в ось цьому самому морі тотальної дезорієнтації. Але слухайте: 15,000 це п’ятнадяцть тисяч, а серіали, які виграють вибори, це 16,000,000 за один вечір...

І я тримаю стиснуті кулаки, і невміло повторюю за своєю героїнею, ту саму розпачливу просьбу, адресовану в простір, – “не введи нас у спокусу”. Не дай ввіритись обману, замкни нам на нього слух. Не дай – розлюбити себе. Бо це було б уже геть глупо – стільки витримавши, і витримавши гідно, – за яких-небудь “півпокоління до перемоги” піддатись “на ніщо”, так таки геть на ніщо: на напущені на нас хмарою чужі слова з вивернутими значеннями, гнилі й облудні, як болотяний туман… Не дай нам зрадити наших мертвих. І живих. І тих, що ще мають колись народитися.

Тільки це, і більше нічого. Бо більше нам боятися нічого.

  • +1 3
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Соромітник сказал:

 

Як у тебе язик повертається називати тролями цих "гавновбросерів". Тролінг – то інтелектуальне мистецтво :) а вони ж тупо репостять чиїсь помиї.

 

Ти правий. Тільки як ти написав це, відразу два репости опісля. Навіть не читаю ті вброси.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Volyniaka сказал:

Весь інет в а#ує

Та ну? Інет ВЕСЬ це який? :) :) Коли Петруня туди їздив, а потім крав з грошей, що йшли на оборонку, то вважаєте Європа тупа і нічого не розуміє і не бачить? Помиляєтесь! І що б Зе зробив і міг взагалі зробити якщо рішення вже давно було прийняте, хто б його послухав? Чи для вас головне, щоб він там був присутній, а яке рішення то вже не важливо... Ви, я так розумію, тільки на таке і розраховували, головне Зе мокнути... Він тільки починає свої кроки і на міжнародній арені теж, багато амбітних планів, все з чистого аркушу, а ви хочете, щоб він туди клоуном поїхав? Ну так чому на багаточисельні виступи Пороха за 5 років така реакція і ніяких висновків у Європи, не задавались цим питанням?! Може там всі такі недолугі, а тільки Україна сама "розумна", що її повинні слухати і реагувати?! А дивлючись на тих хто туди їздить, то взагалі... з такими справ не хочуть мати!

P.S. Самим спочатку треба лад в країні навести, показати, що тут не брехуни і злодюги при владі, а потім щось від інших вимагати!

 

Змінено користувачем ForZa
  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення Парламентської асамблеї Ради Європи про повернення російської делегації до ПАРЄ без будь-яких попередніх умов - серйозне, я б навіть сказав, історична поразка Заходу перед обличчям країни, яка першою в новому тисячолітті порушила міжнародне право і силою приєднала до себе чужу територію

Але не будемо себе обманювати. Це не тільки поразка Заходу. Це ще й серйозна поразка Української держави. Звичайно, знайдуться ті, хто назве це провалом дипломатії. Але коли програє держава, коли поразка стає вибором цілого народу, дипломатія виявляється безсилою.

Уже доводилося писати про те, що Захід скористався ситуацією, яка склалася після президентських виборів в Україні для того, щоб забезпечити повернення Росії до ПАРЄ і свої майбутні домовленості з Кремлем - а вони не за горами. Але що значить - скористався?

Західні політики мають особливу чуйність до власної громадської думки. А громадська думка і в Європі, і в Північній Америці завжди на боці слабкого, якого атакує сильний. На боці слабкого, який бореться із сильним навіть тоді, коли не може цього сильного перемогти - але здатися також не може. На боці Давида, який виходить проти Голіафа.

Але якщо Давид не хоче воювати з Голіафом - то чому з Голіафом повинен воювати глядач їхнього двобою? Навпаки, якщо Давид хоче помиритися з Голіафом, завдання глядача - допомогти йому у цьому примиренні. І у першу чергу - заспокоїти самого Голіафа.

Після президентських виборів в Україні західним лідерам просто нема чого соромитися. Весь світ бачив, як українці переважною більшістю голосів проголосували за людину, яка пропонувала їм “просто перестати стріляти”. Те, що ця людина говоритиме після свого обрання президентом, для Заходу ніякого значення мати не буде. Для Заходу має значення програма, з якою людина перемагає на виборах. “Просто перестати стріляти” - це і є програма. Тому що в країні, яка дійсно хоче чинити опір агресії, людина з таким гаслом не потрапить навіть у першу десятку претендентів після першого туру голосування.

А в Україні така людина перемогла на виборах глави держави із вражаючим відривом. Вражаючим не тільки для нас самих, але і для Заходу.

Українці можуть розповідати самим собі будь-які історії про мотиви, якими вони керувалися, коли голосували за Володимира Зеленського. Про свої надії, про нові обличчя, про втому про традиційних політиків, про бажання припинити війну і знизити тарифи.

Все це дуже є дуже цікавим і корисним для журналістів, соціологів і психологів.

Але головне, за що проголосували українці - так це за можливість поразки своєї держави. І тепер нам всім просто потрібно навчитися жити в країні, яка буде зазнавати одну поразку за іншою.

https://espreso.tv/article/2019/06/25/vitaliy_portnykov_rosiya_peremogla_ukrayinu_v_parye

  • +1 2
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вже задовбали ці боти. Ну нічого своїми словами не можуть висловити. Форум для спілкування перетворився на фейсбук, стрічку новин, репости... Дайте мені модераторство, буду грохати всі ці "шпаргалки", щоб вчилися доносити свою точку зору без чужої допомоги.

  • Ха-ха 2
  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

Дайте мені модераторство, буду грохати всі ці "шпаргалки", щоб вчилися доносити свою точку зору без чужої допомоги.

Ця борда і так на хер нікому не впала, а ти хочеш її добити до решти.

 

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бл.., вже шонєбудь сюди тащать... якісь мозгові висєри недоаналітєгів, недополітиків, недожурнашлістів... І все, блін, з пальця висмоктане... Ото не мають люди чим смоктальний апарат зайняти, а інші руки...

 

Панове "політінформатори", вам від того перечитування отих помиїв і перепощування сюди оцього "абищо" що, небо світлішає? Чи свербіж зникає? Не набридло ще?

Змінено користувачем jack74
  • +1 7
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Віталій СК сказал:

Ця борда і так на хер нікому не впала, а ти хочеш її добити до решти.

 

 

Я хочу добити недобитків, щоб нормальні люди могли спілкуватися...спілкуватися, а не репостити все підряд. 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...