Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

Власне вже зрозуміло,що наступним,шостим, президентом України  стане Володимир  Зеленський.
І хоча до офіційного вступу його на пост глави держави ще більше місяця,але відсьогодні кожна його заява,заяви його штабу і оточення вже мають вагу.
Які будуть його перші і подальші кроки в зовнішній політиці? Як він буде формувати силовий блок? Ці та інші питання будуть нас цікавити в першу чергу та на протязі всієї каденції. На даному етапі країна знаходиться в умовно-стабільному стані,на відміну від 2014 року. Тому слідкувати за кроками президента будуть всі досить уважно,звісно при умові,що ці кроки будуть публічними.
  Тож стартуєм.

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, HelloBoy сказал:

занадто небувалий розквіт) який "розквітав " аж до сьогодення)

Ну так давай конкретно по пунктах де зараз той анус, порівняно з весною 2014.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шановні прихильники поки що чинного будуть більше радіти здобуткам нової команди чи невдачам?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

  Тож стартуєм.

Зарано ти стартонув, люди ще не відійшли від виборів, будуть гризтися по інерції.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Arden сказано:

А шановні прихильники поки що чинного будуть більше радіти здобуткам нової команди чи невдачам?

"с опаской", як то кажуть москалики, що саме будемо відносити до здобутків?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Arden сказано:

А шановні прихильники поки що чинного будуть більше радіти здобуткам нової команди чи невдачам?

Я вмію визнавати свої помилки. Хоча це і важко. Якщо новий президент хоч наполовину буде так хвацько саджати топ-олігархів, як він це робив Голобородько, припинить війну на вигідних УКРАЇНІ умовах, підніме загальний добробут населення (ну і все інше на чому він піарився) - то я перший тут відпишуся, що був неправий, президент у нас МУЖИК, і щиро йому подякую. Але, на жаль, реальність трохи інша. І квиток до Ростова для вже другого президента може нам усім обійтися дуже дорого.

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Zevs_Isver сказал:

"с опаской", як то кажуть москалики, що саме будемо відносити до здобутків?

 

все що буде підіймати загальних добробут країни і покращувати відносини з ЗАХІДНИМИ партнерами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Serpent сказал:

Я вмію визнавати свої помилки. Хоча це і важко. Якщо новий президент хоч наполовину буде так хвацько саджати топ-олігархів, як він це робив Голобородько, припинить війну на вигідних УКРАЇНІ умовах, підніме загальний добробут населення (ну і все інше на чому він піарився) - то я перший тут відпишуся, що був неправий, президент у нас МУЖИК, і щиро йому подякую. Але, на жаль, реальність трохи інша. І квиток до Ростова для вже другого президента може нам усім обійтися дуже дорого.

Ви читали ,що написали?

"Я вмію визнавати свої помилки...

Якщо новий президент ....то я перший тут відпишуся, що був неправий, президент у нас МУЖИК, і щиро йому подякую  і  Але, на жаль, реальність трохи інша"

 

слухайте.людина ще й дня на новій посаді не пропрацювала - а ви вже хрест поставили

тобто по вашому допису зрозуміло,що ви вмієте так визнавати свої помилки,як Порошенко виконувати обіцяне

 

Змінено користувачем paksivatova
  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Arden сказал:

А шановні прихильники поки що чинного будуть більше радіти здобуткам нової команди чи невдачам?

  Я, мабуть,тут єдиний,хто радіє здобуткам. Невдачі будуть в кожного. Ставки  надто високі і люба невдача президента автоматично стає невдачею всього народу.То чому ж тут радіти? 

І давайте в цій темі не піднімати срач раніше часу. Наші бордівськи дебати вже скінчились. Відбулось те,що відбулось. Нам з цим жити якийсь час. Чи були праві 25% чи 75% покаже час.  Більшість обрала якийсь сценарій,можливо він не правильний і нас чекають важкі часи,але хочемо ми того чи не хочемо,але мусимо їх пройти.Але можливо він правильний і тоді нас чекають гарні часи.  Принаймні нам є з чим порівняти і здобутки і провали.

 Я ж написав,що тема для обговорення дій і заяв нового президента. Так чи інакше,я хочу щоб з нього питали не тільки ті,хто його не підтримав,а в першу чергу ті,хто підтримав. 

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

еску зе муа, але підкалувать,єслі шо буду))))

Сільвуплє..Караючий кардан завжди у мене під рукою)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, fedot сказал:

Сільвуплє..Караючий кардан завжди у мене під рукою)))

Ол райт,Хрістафор Баніфатіч,я буду м'яко,без образ,по дружньому)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Arden сказал:

А шановні прихильники поки що чинного будуть більше радіти здобуткам нової команди чи невдачам?

Ну то ж зрозуміло хто і для чого створив тему :) Я її створив на пару годин раніше і чомусь її не пропустили... Так що тут дещо вимальовується... 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що ті заяви,які сьогодні зробив Разумков від імені Зеленського,мені подобаються.
 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Кажуть путін не привітав зеленого. В многоходовучку запишим?

Зате привітав Янукович. А це поганий знак. Все до чого торкається Янукович іде по бороді. Ну і саме "шостий" президент - дуже правильна і символічна цифра. До речі, коли там хазяїн нашої "шістки" з Ізраїлю прилітає? Хай би розділив тріумф зі своїм протеже.

  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для розрядки, хоч по зовнішній політиці підпишуся обома руками, окрім позиції по Китаю. Моя особиста думка кардинально відрізняється - Україна якнайшвидше повинна записати собі у політичні друзі Сі Дзін Піня. Єдиною реальною країною, яку тваринно бояться москалі - це Китай.

https://apps.facebook.com/svyryd.opanasovych/posts/1289151844566498

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Serpent сказано:

 До речі, коли там хазяїн нашої "шістки" з Ізраїлю прилітає? Хай би розділив тріумф зі своїм протеже.

Ви про того що посередині?

56341734_2280655525589083_7352622950031294464_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Serpent сказал:

Зате привітав Янукович. А це поганий знак. Все до чого торкається Янукович іде по бороді. Ну і саме "шостий" президент - дуже правильна і символічна цифра. До речі, коли там хазяїн нашої "шістки" з Ізраїлю прилітає? Хай би розділив тріумф зі своїм протеже.

Китай завоює світ людьми, тому що вони не хочуть асимілюватись. вони створюють свої квартали та місця для своїх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...