Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

34 хвилин тому, iiron сказано:

Не в курсі, не володію екстрасенсорними здібностями.

Вже десь вроді проскакувала інформація, що голосували не за Голобородька, а проти п....а(петра:))

Щоправда до осені буде стільки дров наломано, що мама-каравул! - А що залишається? - тільки надіятись на "краще"

 

В гідних було все щоб витягнути країну з сракі - свій президент, уряд, парламент, міжнародна підтримка і допомога.Але жадібність і хитрожопіє не дало цього зробити.Тому думаю справедливо відправити їх в еротичну пішу подорож:).

Перший пішов.

Цинус в тому, що якщо зараз прибрати «депутатьську недоторканість» та мати силовий блок (квота президента) ,- цей склад буде контролювати напопядок легше, ніж абсолютно новий. Розжовувати не буду. Тому,.... побачимо. Давайте через рік і глянемо що і як. З верху видеіше набагато ніж знизу. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Юріч сказано:

А на якому то каналі показують "Битву екстрасенсів"?

 

Борда ТВ

головний претендент, щоправда, перестав дописувати у розділі Політика

але це нічого, лишилася достатня кількість, щоб продовжити шоу передбачень:0016:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, zaHARE сказал:

В Турцію так в Турцію. Устал.

Завидки беруть? :) Ну з "жабою" якось боротись треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, igorgame сказал:

Завидки беруть? :) Ну з "жабою" якось боротись треба :)

 Я про Мальдіви те саме казав))))  Правда Мальдіви були аж через 4 роки без вихідних. 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

аж через 4 роки без вихідних.

Ну звісно без вихідних, бо гра і "робота" того потребувала, щоб все і вся розставити по місцях, а потім контролювати поступлення на свої рахунки, чого б не попрацювати :) А врахувати, що тебе завезуть-привезуть, охороняють, їсти приносять, за все дбають... чого б і цілодобово не попрацювати - "трудівник" пля...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, igorgame сказал:

Ну звісно без вихідних, бо гра і "робота" того потребувала, щоб все і вся розставити по місцях, а потім контролювати поступлення на свої рахунки, чого б не попрацювати :) А врахувати, що тебе завезуть-привезуть, охороняють, їсти приносять, за все дбають... чого б і цілодобово не попрацювати - "трудівник" пля...

А ти спробуй. Спробуй в переговорному темпі хоча б тиждень Я маю досвід і знаю про що кажу. Маю друга,який літає по міжнародних філіях компанії майже щотижня. Крута зарплата,але  пекельна праця. Особливо,коли просинаєшся в готелі і не відразу можеш згадати в якій ти сьогодні країні. Я краще ввечері дитині книжку почитаю.

 

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, zaHARE сказал:

 Я про Мальдіви те саме казав))))  Правда Мальдіви були аж через 4 роки без вихідних. 

Ти йому свічку тримаєш, що знаєш що без вихідних? Чи може просто про решту поїздок не всплило?

Щодо Турції, так Зе ще не на посаді.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, nickel сказал:

Ти йому свічку тримаєш, що знаєш що без вихідних? Чи може просто про решту поїздок не всплило?

Щодо Турції, так Зе ще не на посаді.

порох до інавгурації вже полетів в Європу на зустріч,де було  засновано нормандський формат і ініційовано розробку мінських угод.

  А стосовно свічки, то  президент публічна особа і кожен день його роботи висвітлюється в ЗМИІ або на офіційному порталі. Дивно ,що ти це не знав.
   

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, zaHARE сказал:

порох до інавгурації вже полетів в Європу на зустріч,де було  засновано нормандський формат і ініційовано розробку мінських угод.

Вова також вже багато з ким зустрічався.

24 минуты назад, zaHARE сказал:

  А стосовно свічки, то  президент публічна особа і кожен день його роботи висвітлюється в ЗМИІ або на офіційному порталі. Дивно ,що ти це не знав.
   

І що, на офіційному порталі писали про Мальдіви?

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

І що, на офіційному порталі писали про Мальдіви?

Ну так про це @zaHARE ніколи не скаже :) Якби не журналісти, то взагалі б ніхто нічого б і не знав! А про Іспанію, як там шарився, теж адвокатом @zaHARE виступить? :) Чим-же їх там заманюють так? :)

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

А ти спробуй. Спробуй в переговорному темпі хоча б тиждень Я маю досвід і знаю про що кажу. Маю друга,який літає по міжнародних філіях компанії майже щотижня. Крута зарплата,але  пекельна праця. Особливо,коли просинаєшся в готелі і не відразу можеш згадати в якій ти сьогодні країні. Я краще ввечері дитині книжку почитаю.

 

ой там так важко переговори вести, не смішіть тут нас. Важко вести коли не вмієш вести переговори, або хочеш попросити грошей чи якісь блага, а в замін нічого не можеш надати - так тоді складно. 

 

А на рахунок готелів і так далі, люди привикають і коли в тебе класна зарплата і класна компанія, то тебе селять не в хостелах а в гарні умови, і ти прилітаєш за пару днів (відсипаєшся, приводиш себе до ладу, гуляєш новим містом) до зустрічі з клієнтами, щоб був час освоїтись та привести себе до ладу. А якщо в день прильоту тобі треба на зустріч, то це не фірма а конюшня якась жмотска, яка жмотить гроші на день два готелю працівнику щоб він адаптувався і намітив стратегію для переговорів.

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

А ти спробуй. Спробуй в переговорному темпі хоча б тиждень Я маю досвід і знаю про що кажу. Маю друга,який літає по міжнародних філіях компанії майже щотижня. Крута зарплата,але  пекельна праця. Особливо,коли просинаєшся в готелі і не відразу можеш згадати в якій ти сьогодні країні. Я краще ввечері дитині книжку почитаю.

 

 

 

IMG_20190426_155804.jpg

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

Крута зарплата,але  пекельна праця. Особливо,коли просинаєшся в готелі і не відразу можеш згадати в якій ти сьогодні країні.

 

А це взагалі капєшний капєц, бідненький, потєрял орієнтацію в просторі... В смартфоні є Гугл карти.

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, zaHARE сказал:

Спробуй в переговорному темпі хоча б тиждень

Не змішуй все в одну купу, бізнес і політику! На рівні президента всі підготовчі роботи ведуть дипломати, міністри по напрямках, помічники, консультанти... Коли все готове і президент погоджується, тоді організовують візит і там вже офіційно, по протоколу, ЗМІ... і роблять всі справи. Так що не розповідай тут казочок якщо не знаєш як це робиться у верхах. Ну з приводу гарячих тем так - там може бути трохи по іншому, більше розмов за зачиненими дверима але такого в Порошенка не так багато було. На перших порах і "Нормандія" і окремі візити у ООН, ПАРЕ, ОБСЕ... но то давно було і всерівно виступи по підготовленим текстам. Потім все "устаканилось", головне щоб рашка не просувалась далі і... почались буденні жнива по доїнню країни, наповненню власних рахунків і всього іншого - ну ти у курсі :) Так що не роби тут дуже "роботящого" з ПОПа, переробився бідненький...

Змінено користувачем igorgame
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.04.2019 в 19:15, igorgame сказал:

Так що не роби тут дуже "роботящого" з ПОПа, переробився бідненький...

Та йому взагазі за вредність молоко африканських антилоп з межигірської ферми Яника давати треба - скільки бухати на переговорах!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jurgen007 сказано:

Та йому взагазі за вредність молоко африканських антилоп з межигірської ферми Яника давати треба - скільки бухати на переговорах!

дихав тобі в алкотестер, ? чи просто ти ляпнув, що небуть бо треба?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.04.2019 at 12:40, zaHARE сказано:

Власне вже зрозуміло,що наступним,шостим, президентом України  стане Володимир  Зеленський.
І хоча до офіційного вступу його на пост глави держави ще більше місяця,але відсьогодні кожна його заява,заяви його штабу і оточення вже мають вагу.
Які будуть його перші і подальші кроки в зовнішній політиці? Як він буде формувати силовий блок? Ці та інші питання будуть нас цікавити в першу чергу та на протязі всієї каденції. На даному етапі країна знаходиться в умовно-стабільному стані,на відміну від 2014 року. Тому слідкувати за кроками президента будуть всі досить уважно,звісно при умові,що ці кроки будуть публічними.
  Тож стартуєм.

ще навіть президентом не став, ще він не стартував, а ти вже попереду паровоза? :)

 

On 22.04.2019 at 14:23, nickel сказано:

Зарано ти стартонув, люди ще не відійшли від виборів, будуть гризтися по інерції.

100%

про що й довели наступні 5 сторінок

 

 

On 22.04.2019 at 15:55, fedot сказано:

Сільвуплє..Караючий кардан завжди у мене під рукою)))

а мітла, щоб вимести офтоп з теми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

а мітла, щоб вимести офтоп з теми?

є, та поки особливо ніхто не скаржиться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Liontiger не по темі...Ще один "прикритий" мат - буде неприкрите РО. 

Крім того, як я вже не раз просив, май повагу до інших. Ера -ботів, -білів та інших похідних на Борді закінчилася з закінченням виборів. 

Дві розумні (не мої) цитати:  

  - маємо те, що маємо.

  - я поважаю ваше право вибору, але не поважаю ваш вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, fedot сказал:

@Liontiger не по темі...Ще один "прикритий" мат - буде неприкрите РО. 

Крім того, як я вже не раз просив, май повагу до інших. Ера -ботів, -білів та інших похідних на Борді закінчилася з закінченням виборів. 

Дві розумні (не мої) цитати:  

  - маємо те, що маємо.

  - я поважаю ваше право вибору, але не поважаю ваш вибір.

Троха емоції!

Піду охолону, випью стопочку за свято!

Всіх прикордонників з професійним святом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Liontiger охолонь. Для чого в казан гівна вкидати карбід? Таке нещодавно вже було і, чесно кажучи, дуже набридло. 

  • Дякую! 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, fedot сказал:

@Liontiger охолонь. Для чого в казан гівна вкидати карбід? Таке нещодавно вже було і, чесно кажучи, дуже набридло. 

Щоб очистити казан!

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...