Перейти до змісту

Liontiger

Учасники
 • Кількість зміста

  391
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

87 Байдужий

2 Підписників

Про Liontiger

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 14.08.1974

Останні відвідувачі профілю

3 098 перелядів профілю
 1. Платив через Приватбанк. Але першу квитанцію вчасно не сплатив та отримав другу де штраф виріс в два рази. Можна платити через приват24. Раджу платити одразу.
 2. Замовлю тумбу для взуття на три полички, нижня відкрита, дві закриті для взуття вертикального розміщення. Розміри: ширина тумби 1050 висота 1050 глибина 230. Цікавить термін виготовлення та ціна.
 3. Доброго дня! Можливо хтось вже укладав декларацію з сімейним лікарем (для дружини) в поліклініці №1 у Луцьку. Проживаю на вулиці Липинського, на підїзді були оголошення укладання деклалації з лікарями з Привокзальної (напевне де швидка). Чи можна укладати з любим лікарем чи тільки з приписаної полікліники? Як проходить процедура? Хтось може порекомендувати хорошого лікаря? Планую укладати договір, можливо, в когось є досвід лікування в якогось сімейного лікаря.
 4. Розібрався, по інструкції користувача при включенні обдува скла на максимальну повітря автоматично починає братись з зовні. Обдув так дме, що може просквозити. Можливо велика вологість причина цих проблем?
 5. Куплю підставку для пляжної (садової) парасолі. Можливо хтось знає де в Луцьку продається? В Епіцентрі та Новій лінії немає.
 6. Треба звернути увагу, можливо було включино циркуляцію повітря в салоні.
 7. В мене виникало такі ситуації: 1. Їхав в горах почав йти дощ почало запотівати з зовнішньої сторони лобове скло та бокові, тільки після виключення кондиціонера все припинилось. 2. Їхав по Луцьку попав під сильний дощ почалось запотівання всередині лобового та бокових стекол, нічого недопомагало крім привідкрити скло в дверках. Став на стоянці включив кондер запотівання знову почалось, включив просто теплий обдув то саме. Через пів години після дощу запотівання припинилось.
 8. Дрбрий день! Можливо хтось вже їздив до Чернівців, Болгарії цього року яким краще їхати маршрутом? Планую їхати через Русе. По оплаті мостів цікавить інформація та ночівлі в дорозі.
 9. Куплю колпак R16 volkswagen passat. Можливо хтось бачив на шротах, або підкаже де є шроти на volkswagen біля Луцька.
 10. Цікавить тоже почистити EGR на Пассат Б7, ціна?
 11. Добрий день! Потрібен ремонт пральної машинки на дому. Машинка Indesit WISL105X після включення програми прання хвилин 20-30 працює в штатному режимі, потім блимають всі індикатори, а машинка пере на одному циклі безкінечно, вода не гріється. Прошу відгукнутись майстра по ремонту машинки, або напишіть номер майстра, який здійснює ремонт на дому.
 12. Планую в серпні зїздити в Грецію на машині. Цікавлять міста в Греції Кастор і Паралія Катерини. Спочатку в Болгарію на відпочинок, а потім в Грецію за покупками. Можливо хтось їздив, хотів би почути відгукі та поради.
 13. Буду чекати наступного виходу зі строю. А то якось самому вирубати та залишитися без нету нема бажання.
×
×
 • Create New...