Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Basil сказал:

Дата інавгурації буде визначена на засіданні ради 14-го згідно закону...

Ага - буде...

У ВР зареєстровано черговий проект постанови: інавгурацію Зеленського пропонують призначити на 1 червня

2 часа назад, Basil сказал:

Чи так хочеться "поруліть" що аж капєц як?

"Парулить" хочуть 73%, а 24% це відтягують і мутять незрозуміло що!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, igorgame сказано:

У ВР зареєстровано черговий проект постанови: інавгурацію Зеленського пропонують призначити на 1 червня

ну першого так першого....

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Basil сказал:

Порівняти Україну з номером єгипетського готелю... Достойне порівняння як для президента... Щось мені це нагадує...

 

Нє, він порівняв Пороха з кацапюрою, яка тягне з готелів курортів все що треба і не треба в свій сургут.

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Basil сказал:

Чого така нетерплячка?

 

Кому, як не прихильникам нинішнього говорити про нетерплячку. Не віриш? Спитай у Захара.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, risenseven сказал:

Достойне звернення до недостойних людей. Коментарі зайві, просто аплодую.

 

   Вибори вже закінчились,а він і далі продовжує розігрівати свій електорат. Намішав в купу святе й грішне. Але електорату це подобається- ось вона "жорстка рука". Захейтерили пороха,тепер будуть хейтерити ВР.  Я думаю пора з кіношного  образу вже вийти і ввійти в образ реального президента. Представити команду,програму 100днів і т.д.  В нас ще поки,Богу дякувати,парламентсько-президентська форма правління. А ще наш парламент специфічний в тому, що чим більше на нього тиснути,тим більше він дупою повертається. Я буду дуже здивований якщо депутати призначать собі на 19 травня робочий день.
 А нагадайте,ще хтось в історії України так випрошував булаву?

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, igorgame сказал:

Ага - буде...

У ВР зареєстровано черговий проект постанови: інавгурацію Зеленського пропонують призначити на 1 червня

"Парулить" хочуть 73%, а 24% це відтягують і мутять незрозуміло що!!!

тобто є порушення процедури і закону? 

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, MANJAK11 сказал:

в Пороха вибори були 24 травня, інавгурація 7 червня, тобто через 14 днів з ДНЯ виборів. В Зеленського вибори 21 квітня, пройшло ВЖЕ 19 днів, а 19 травня БУДЕ АЖ 28 , напишу прописом, ДВАДЦЯТЬ ВІСІМ ДНІВ з дня виборів. То кому хотілось *поруліть* більше ? Як ви задрали своїми подвійними стандартами, все ніяк не успокоїтесь

 Чекай,то ж було тоді,коли всі думали,що війна почалась і треба швидше верховного головнокомандувача.Тому так спішили? Ну, зараз ми вже знаємо,що то просто внутрішній конфлікт. 

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ну, зараз ми вже знаємо,що то просто внутрішній конфлікт. 

ага і Великдень невчасно настав.... та й депутати на великодні канікули звалили і залишили країну "на растєрзаніє" Порошенку....

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

упс,госдєп шось знає

Вау! Що за вкидання? Особистий адвокат Трампа і до Президента країни? :) Да хто він такий? Міністр закордонних справ, голова госдепу? На кого то розраховано? :)

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Basil сказал:

та й депутати на великодні канікули звалили і залишили країну "на растєрзаніє" Порошенку....

А не за жирно з їх зарплатами, коли війна в країні, а їм канікули???!!! "Студенти-трудівники" пля...!!! Доки таке ще терпіти? А ви так такими дописами тут хизуєтесь? Ну-ну...

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

упс,госдєп шось знає

 

"Виходячи з того, що я чув від двох дуже надійних людей сьогодні ввечері...."

Точно знає)))))))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

 Чекай,то ж було тоді,коли всі думали,що війна почалась і треба швидше верховного головнокомандувача.Тому так спішили? Ну, зараз ми вже знаємо,що то просто внутрішній конфлікт. 

який би не був конфлікт, як би хто його не називав, але він є й нікуди не діваєтся. Не за бардзо стільки часу пересмєнку робити ? Ще й при цьому ви*обуватись, так як ви ? Такі як ви, я бачу, просто із помсти, країну походу вздрючать так, що ніякий прокацапський президент не вздрючив би

  • Ха-ха 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, MANJAK11 сказал:

який би не був конфлікт, як би хто його не називав, але він є й нікуди не діваєтся. 

    так ти теж погоджуєшся,що  то українці напали на Донбас? 
 

8 минут назад, MANJAK11 сказал:

Такі як ви, я бачу, просто із помсти, країну походу вздрючать так, що ніякий прокацапський президент не вздрючив би

  А я думав,то коломойський з фірташем помстились і всю країну вздрючили. А то  виявляється  я і ще з кимось.

  • +1 2
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bublik007 сказал:

"Виходячи з того, що я чув від двох дуже надійних людей сьогодні ввечері...."

Точно знає)))))))

Не дуже -то й смішно.  Помпео з Лавровим без перекладачів вже  пару разів зустрічався якраз по питанню України. Це не дуже добре для нас.

  А на місці Лєщенка,я б замовив би цілодобову держохорону.

Змінено користувачем zaHARE
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

так ти теж погоджуєшся,що  то українці напали на Донбас? 

я навіть не на секунду не сумнівався, що ти до*бешся до цього. Видно, мозок вже зовсім атрофувався ізза  нерозділеного кохання до бувшого гаранта.

 

Ви як та теща, коли дочка вийшла заміж не за того, за кого мама хотіла й теща тепер нелюбимому зятю в жопу без мила лізе, не там став, не там сів, не туди пішов

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

Не дуже -то й смішно.  Помпео з Лавровим без перекладачів вже  пару разів зустрічався якраз по питанню України. Це не дуже добре для нас.

  А на місці Лєщенка,я б замовив би цілодобову держохорону.

Але погодьтесь, для людини такого рівня, казати:"Виходячи з того, що я чув від двох дуже надійних людей сьогодні ввечері...." якось трохи не солідно... А відносно цілодобової охорони.. Один, нині покійний дядько казав:" Кількість охоронців, не врятує від маленької кулі, яду, чи іншого способу прибрати людину". Історичних прикладів багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.05.2019 в 18:50, bublik007 сказал:

Але погодьтесь, для людини такого рівня, казати:"Виходячи з того, що я чув від двох дуже надійних людей сьогодні ввечері...." якось трохи не солідно... А відносно цілодобової охорони.. Один, нині покійний дядько казав:" Кількість охоронців, не врятує від маленької кулі, яду, чи іншого способу прибрати людину". Історичних прикладів багато.

Людина такого рівня ніколи не скаже публічно того,в чому не має 100% впевненості. І не буде називати призвіщ Лєщенка,Ситника,Шабуніна і т.д. 

  • Дякую! 1
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.05.2019 в 17:13, MANJAK11 сказал:

Ви як та теща, коли дочка вийшла заміж не за того, за кого мама хотіла й теща тепер нелюбимому зятю в жопу без мила лізе, не там став, не там сів, не туди пішов

СвÑÑлина вÑд ÐлекÑандÑа ÐаÑÑалÑÑкого.

  • Дякую! 3
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

Назначили нарешті дату інавгурації.

20 травня. Початок о 10.00.

"В День памяти жертв политических репрессий в этом году приходятся Фестиваль крафтового сыра, четвертый Kyiv Beer Festival, где обещают "винтажный цирк" с конкурсами и интерактивами и Второй международный фестиваль света и медиа-искусства Kyiv Lights Festival, Moto Open Fest, где гостей "порадуют легендарные британские рокеры Nazareth, не менее рок-н-рольный Pianoбой и драйвовые ТНМК". Кроме того, праздник уличной музыки на Пейзажной аллее и Чемпионат мира по средневековому бою в парке "Киевская Русь". Ни одно из этих событий не оскорбляет память погибших в 1937-38 годах по всей территории СССР. Только инаугурация украинского президента способна на подобное."(с)

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel , депутати просто в неділю на роботу не хочуть виходити.:)

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Назначили нарешті дату інавгурації.

20 травня. Початок о 10.00.

У Зеленського прокоментували дату інавгурації

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

Назначили нарешті дату інавгурації.

20 травня. Початок о 10.00.

То це розцінювати як затягування чи нє? По закону могли б і в червні призначити. 

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, zaHARE сказал:

То це розцінювати як затягування чи нє? По закону могли б і в червні призначити. 

Це розцінювати як зроблю на зло )

Всім привіт,давно вас не бачила )

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...