Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, ForZa сказал:

Дивлюсь вам що не скажи - все фейк, хто б і що не сказав, не надрукував... :)

Саме головне: "тут Пороха не має в чому звинувачувати" від цього і танцюємо, а все решта - то фейк :) Продовжуйте далі... :)

Но послухайте ще і цей "фейк", дуже пізнавальний і наштовхує на багато роздумів!

 

Ви для мене більший авторитет ніж Дубинський.

В тексті йде мова про заходи, які невирішиш за день, рік, ще під час війни.

В мене до Пороха можливо даже більше претензій, чем у Вас, але вони існують реально.

Напишіть, щось про наше оточення в Луцьку, яке поставлено Порошенком, або не було усунуто від державної кормушки. Якщо таких в Луцьку не має то тоді у нас все добре?

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Отак і в нас. Соціалізм те саме,шо капіталізм,тіко все бесплатно.

Смішний ти чувак. От лише кого цікавлять твої домисли?

ПС Для тих кому цікаво що таке капіталізм/соціалізм/соціальний капіталізм і тд. Берем книжку і читаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, S30 сказал:

Смішний ти чувак. От лише кого цікавлять твої домисли?

Аналогічно.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

то ти, все ж, засланий козачок?

То ж зразу було видно))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А декларація шостого вже є в загальному доступі? Тицніть,бо шось не можу знайти.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

А декларація шостого вже є в загальному доступі? Тицніть,бо шось не можу знайти.

Є, там багато цікавого, отримав його довідку про сплату податків, .... я  даже бездельнік заплатив податку більше. Але ша, інформація конфеденційна!

Ви хоть знаєте кого обрали Президентом, це не Голобородько, не Нарік, не блазень, це та дам ... ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, так і шукайте, там все і написано і про Крим, теж є.

  • +1 1
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, jack74 сказал:

то ти, все ж, засланий козачок?

В Україні з 1991 року, на борді з 2012 року. 

Ким та коли засланий, а ви що з себе уявляєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Liontiger said:

В Україні з 1991 року, на борді з 2012 року. 

Ким та коли засланий, а ви що з себе уявляєте?

 

translate1.thumb.jpg.f67bb6cc00e21e7a8e2af932cfe79669.jpg

 

З приходом нового президента борошна народу скінчаться і всім нам усміхнеться частка

))))))))))))

  • Ха-ха 7
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Liontiger сказано:

Є, там багато цікавого, отримав його довідку про сплату податків, .... я  даже бездельнік заплатив податку більше. Але ша, інформація конфеденційна!

Ви хоть знаєте кого обрали Президентом, це не Голобородько, не Нарік, не блазень, це та дам ... ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, так і шукайте, там все і написано і про Крим, теж є.

:blink:

Тобто ти весь час вважав що це Голобородько/Нарік/блазень, а виявилось та дам...Зеленський ВО? Це реально жесть. Мені тебе навіть якось шкода стало.

Щодо декларації. Декларація як декларація. Криміналу не увидів (нічим не гірша за декларацію Порошенка ПО). Але , судячи з  доходів Зе, з котрих як не крути платить податки, ти "бєззьдєльнік" ухітрився заплатити податку більше, то ти кучеряво живеш, навіть дуже. Я за тебе радий.

 

ПС Наперід проінформую. Закидати мені прихильність чи зеботство марна трата часу і сил - прошпаньдьорите мимо. :D Просто заходиш на борду глянути чи хто що цікаве написав, а тут ти зі своїми черговими лозунгами і вентилятором:) в кожній темі. "Шура, Ви скучни", втомило вже.

Все, вибрали, поїзд пішов. Або змирись і чекай реваншу (якщо настане), або застрелься. Коротше закінчуй цей цирк, а то  набриднеш комусь і ще не дай Бог зурочать, доведеться на базар за яйками ходити;).

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, yu2007 сказал:

 

translate1.thumb.jpg.f67bb6cc00e21e7a8e2af932cfe79669.jpg

 

З приходом нового президента борошна народу скінчаться і всім нам усміхнеться частка

))))))))))))

А я то думаю, що у нього постійно такі фрази пластмасові і не завжди зрозумілі, а вот ано чьо Міхалич.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, S30 сказал:

змирись і чекай реваншу (якщо настане).

Ви коли обрали Яника тоже чекали?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D А ти мені дивився через плече, навпроти кого я галочку ставив?

І щось не пригадую твоїх гнівних спітчів проти Фєдирича.:D

Ще до орфографії доколупайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, S30 сказал:

:D А ти мені дивився через плече, навпроти кого я галочку ставив?

І щось не пригадую твоїх гнівних спітчів проти Фєдирича.:D

Ще до орфографії доколупайся.

Соррі.

Я мав наувазі, коли вибрали Яника, Ви тоже змірились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Liontiger сказано:

Соррі.

Я мав наувазі, коли вибрали Яника, Ви тоже змірились.

Змірились, змірились.:DНа увазі теж невірно написано - пишеться роздільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, nickel сказал:

А я то думаю, що у нього постійно такі фрази пластмасові і не завжди зрозумілі, а вот ано чьо Міхалич.

То був Nokian, то засланий, тепер пишу 7 років за допомогою гугл перекладача. Наступне буде з зоряної системи Альфа Центавра?

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, S30 сказал:

Змірились, змірились.:DНа увазі теж невірно написано - пишеться роздільно.

Гугл перекладач підвів, напишу їм скаргу.

Дякую. Тепер буду знати, постараюсь більше не робити помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.04.2019 в 13:50, volks сказал:

Ну так давай конкретно по пунктах де зараз той анус, порівняно з весною 2014.

Ну, певно, перший пункт - війна, яка мала закінчитись за декілька днів. Другий пункт - взірвані склади, за які ніхто не сів і не поніс відповідальності. Третій - втрата двох бойових літаків не у зні АТО, за які теж сука ніхто не сів! Четвертий - хєрова туча бабла боргу по кредитам МФВ. П'ятий - зруйновані дороги країни, які протягом 5-ти останніх років навіть не намагаються латати (включаючи вже порепані траси Київ-Чоп, Київ-Харків і т.д.). Шостий - сплошні родичі і друзі порошенка при владі і їх повна безкарність. Сьомий - тотальна корупція на усіх рівнях, навіть сука в оборонці у час війни! Далі не хочеться продовжувати, дописуй сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, risenseven сказал:

Ну, певно...

перший пункт - війна, яка мала закінчитись за декілька днів - війни по декілька днів не бувають. АТО проводилось дуже успішно, мокшани ввели регулярні війська, а це одна з найпотужніших армій світу.  

 

Другий пункт - взірвані склади, за які ніхто не сів і не поніс відповідальності - закінчаться розслідування посадять бойца, що стояв на посту, можливо даже строковика, а якщо діяла підготовлена ДРГ, чим би боєць протидіяв.  

 

Третій - втрата двох бойових літаків не у зоні АТО, за які теж сука ніхто не сів! - тут взагалі нічого не зрозуміло, врахуйте бойова техніка це дуже складно, на полігонах під час навчань, гинуть солдати під гусеницями танків, колесами БТР і це не тільки у нас, а по всьому світу, до цього не можна звикнути, але воно так є. 

 

Четвертий - хєрова туча бабла боргу по кредитам МФВ. - за це не хвилюйтесь, Ви віддавати їх не будете, вони знаходяться в резервах нацбанку. 

 

П'ятий - зруйновані дороги країни, які протягом 5-ти останніх років навіть не намагаються латати (включаючи вже порепані траси Київ-Чоп, Київ-Харків і т.д.) - за минулий рік проїхав приблизно 6 000 км, не було такої області де б не було ремонту доріг (Рівненська, Тернопільська, Львівська, Хмельницька, Івано-Франківська, Житомирська, Київська, Харківська, Донецька, Сумська, Луганська).

 

Шостий - сплошні родичі і друзі порошенка при владі і їх повна безкарність. - тощо при владі багато бариг з Вами згідний, але ми теж не св'яті і на це дивились, чого не міняли їх, досвід вжє є. Я би повернув смертну кару: за корупцію, несплату податків, вбивство людини, згвалтування, наркотики, ухилення від військової служби.   Це вже я погнав, але років так на 25 років би виносив вирок, але не суддя, потрібні зміни в кодекс.

 

Сьомий - тотальна корупція на усіх рівнях, навіть сука в оборонці у час війни! Далі не хочеться продовжувати, дописуй сам. Корупція вже була шостий пункт, тут я згідний, просто не можу зрозуміти за кого голосують корупціонери, а їх у нас дуже багато.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, zaHARE сказал:

Відлік пішов.

D5nqwtFWwAAhwpF.jpg

 

Куда той відлік у вас вічно йде? Пригальмуй трохи і дочекайся інавгурації. Стартуєш вічно не по сигналу....

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Юріч сказал:

 

Куда той відлік у вас вічно йде? Пригальмуй трохи і дочекайся інавгурації. Стартуєш вічно не по сигналу....

Це добре, коли є кому сказати фальстарт. Але хочеться вже і почути НА СТАРТ  - МАРШ!!!

Розминка має бути, щоб не допустити травм, але в межах розумного, бо можна до старту не дойти.

Може краще порційно по прошки, бо потім як начнуть всі писати, аби друг друга почули? 

 

  • Збентежений 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Liontiger сказал:

потім як начнуть всі писати

 

Да тут і не переставали. Вже аж тошнить читати.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Юріч сказал:

 

Да тут і не переставали. Вже аж тошнить читати.

А для чого форум існує?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же ж складно доходить(((((

@Liontiger пробую пояснити ще раз. Фактично, всі або переважна більшість саме твоїх "гарячих та актуальних" постів - баян в квадраті, якщо не в кубі. Це все ще перед виборами було детально обсмоктано, розкладено на молєкули, гівно розмазано нанотонким шаром по всіх, вся і все і задрало більшість дописувачів тут - за виключенням певної кількості осіб, в яких, можливо, це увійшло в сегмент особистого мазохізму. Для чого починати знову? Або чекаємо промахів Зеленського на посту Президента України - тоді гнівно тикаємо дулі його прихильникам та кидаємо в них какашками, в той час як вони посипають голову попелом, або отримуємо "перемогу" та топимо в заслуженому гівні прихильників Порошенко. 

  • Подобається 2
  • Дякую! 4
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...