Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, volks сказано:

Так що по справедливості, всі незаконні бляшки мали б поїхати на шрот. 

по справедливості всі олігархи і лобісти мали б бути посажені на кіл, а їхні холопи розкріпачені. Але хохли такі хохли, їм "гетьмана" треба, пофіг якого, а вони один одному срати в борщ будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь

Авто Евро Сила! 23.11.18 Оглашаю наше общее решение !!! Что будем делать дальше ....

Спойлер

 

 

Так, він не оратор, так, він коряво висловлює думку, але говорить! Народ, включаймо мізки, врешті-решт

 

ми вже допересралися між собою до того, що вже Бойки-Вілкули-Добкіни балотуються в президенти, Шуфричі виступають вчителями майбутніх депутатів, Льовочкіни дають інтерв'ю не червоніючи і т.д. А ми між собою серемось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romanc сказал:

они будут идти в политику, где "порешают"

українська реальність ... якщо за таких будуть голосувати, то потім нехай не жаліються...! А взагалі в Україні політика, це бізнес, де особливо не треба напружуватись, головне попасти в "ту" грошовиту партію і язиком вміти плескати і ніяких вкладань (Гусь, Лапін у приклад) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

по справедливості всі олігархи і лобісти мали б бути посажені на кіл, а їхні холопи розкріпачені

Щось схоже ,на рахунок розкріпачення  вже було,тільки про жінок.:D

https://beloedelo-spb.livejournal.com/312961.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.11.2018 at 18:37, ig_rok сказано:

Читаю вас і дивуюся,невже ви нічого не бачите?В країні не має грошей,від слова ЗОВСІМ(вкрали дуже багато)Та гляньте ролік в цій темі на 2 сторінці.І вони сидять зараз з калькуляторами і рахують виборців-кого більше.Чи пенсіонерів,бюджетників,субсидіантів і т.д.,чи *бляхарів*.Від того що нарахують,буде залежати чи підпише,чи не підпише.А ви тут хочите резолюцію *сходняка*відгадати-вони ще самі не знають.

Що я був не правий?Чи ви не бачите,що гроші всі вже вкрали?А тут вибори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

по справедливості всі олігархи і лобісти мали б бути посажені на кіл, а їхні холопи розкріпачені. Але хохли такі хохли, їм "гетьмана" треба, пофіг якого, а вони один одному срати в борщ будуть

Таке вже було в 1917 році. Все як замовляли: олігархів розстріляли, холопів розкріпачили. І червоного гетьмана поставили на 70 років без права вибору. Розбирає ностальгія по тих часах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше, це було не у нас, а у них (в дикунів, так би мовити), а по-друге політику в політику, а тут зів'язуєм сратися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, yu2007 сказано:

Питання ж до тебе полягає в іншому: нахолєри воно тобі тра? Невже ти зібрався розмитнювати свою ластівку?  

А мені вже хтось дав можливість її розмитнити?

А якщо дасть, то так. В мене вибору нема, авто в мене не лише як сраковозка, і Ануси з Авеами мені замаленькі по потребам, а на нову машину такого формату я не заробляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, jack74 сказано:

(Порох вже підписав, а знач лишилось його лише надрукувати у "Віснику" і це буде той день),

Вже навіть швиденько надрукували! В "Голосі України".

"атсчьот пашол"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

Іншу виняткову зміну пропонується внести до Митного кодексу. Згідно з нею протягом 180 днів з дати набрання чинності відповідного закону митне оформлення транспортних засобів, що були ввезені на митну територію України в останні 4 роки в митних режимах транзиту та тимчасового ввезення, здійснюватиметься відповідно до тимчасового порядку, де будуть чітко прописані всі процедури та митні формальності.

При цьому митне оформлення авто, щодо яких не були дотримані строки та вимоги митних режимів, здійснюватиметься після сплати належних митних платежів, а також добровільної сплати власниками таких авто коштів в розмірі 8 500 грн, що звільнить від адміністративної відповідальності осіб, які ввезли зазначені автомобілі на територію України.

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між тим через рік-два введуть обов'язковий техогляд ,а за ним і екологічний податок,

От тоді  старе авто стане невигідним зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Nokian said:

Між тим через рік-два введуть обов'язковий техогляд ,а за ним і екологічний податок,

От тоді  старе авто стане невигідним зовсім.

 

Думаєш, новий президент (точніше президентша :D ), зважиться на такий крок? І це після того, як нинішнього керманича протестуючі бляхери скоро виженуть з Грушевського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, jack74 сказал:

Вже навіть швиденько надрукували! В "Голосі України".

"атсчьот пашол"

Ждьомс ТП.

 

14 минут назад, Nokian сказал:

Між тим через рік-два введуть обов'язковий техогляд ,а за ним і екологічний податок,

І буде вам щастя. Старі корчі будуть продавати за копійки. Все як ви хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.10.2018 в 23:58, Nokian сказал:

Це я привів Пороха до влади.

І поки що він робить те, що я і хотів.

А враховуючи Томос, то навіть і більше.

І треба буде= ще раз приведу.

Бо саме в ньому  я бачу НА СЬОГОДНІ здатного захищати та розбудовувати державу Україна.

В кого когнитивний дисонанс- може далі очікувати, очкувати  та розчраовуватись.

І хто облажався  -буде видно вже за півроку.

 

5 тижнів між постами.

В 23.11.2018 в 10:15, Nokian сказал:

Значить від сьогодні.

Я за Пороха НЕ ГОЛОСУЮ.

Бо Держави в найпершу чергу не буває без СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Кислосолодкий Педро пішов у відрив від народу.

Ну скатертю дорога.

На білому катері до .бені  матері.

 

П - послідовність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, nickel сказано:

5 тижнів між постами.

От чого ти знущаєшся? А?

Осінь на дворі, депресняк в чоловєка.

Он сніг піде, картинка за вікном зміниться і попустить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

П - послідовність.

Так на вазі на одній чаші рідна *бляха*,а на іншій якийсь порох.І вже про Томос забуто і про добрі діла..Ось ,що означає словосполучення-*своя сорочка*.І хочу підкреслити,я Nokian  не осуждую,бо все давно знав,що то за барига при владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, и пересечку придавливают. Только через залог в сумме растаможки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, и пересечку придавливают. Только через залог в сумме растаможки. Или наиностранный паспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.11.2018 в 18:01, jack74 сказал:

Тимчасово, з першого дня набрання чинності ЗА

по тридцятий календарний день (включно) з дня набрання чинності ТП, затвердженим на виконання пункту 92 (котрий з'являється завдяки 8488),

але не пізніше 60 календарних днів з дня набрання чинності ЗА,

ставки податку ..., визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,5;

 

з тридцять першого дня набрання чинності ТП-м, затвердженим на виконання пункту 92 (котрий з'являється завдяки 8488),

але не пізніше 90 календарних днів з дня набрання чинності ЗА

ставки податку ..., визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,75.

Походу цю всю лабуду викинули, а зробили 90 днів від набрання чинності ставка 0.5. Тобто вже завтра можна сунути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, tenfoxx сказал:

 крадуть дуже сильно, витрати на вибори, і все це має покрити  народ, такий у них план.

 

 

Ну теперь за ПОПа в Закарпатьтье нет шансов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, tenfoxx сказано:

крадуть

 

1 година тому, tenfoxx сказано:

е має покрити  народ

 

3 годин тому, tenfoxx сказано:

корупційна годівниця

 

3 годин тому, tenfoxx сказано:

вкрасти собі

 

7 годин тому, tenfoxx сказано:

народ все біднішає, а чиновники все багатшають.

Це я тільки з останніх постів зацитував.Вам за це платять,тіпа з Ольгіно?Ну ,про *все пропало*?Я би не платив,сильно палитесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серйозно взялись... Запасаємось попкорном!

 

https://www.volynnews.com/news/society/na-ustyluzi-kilometrovi-cherhy-z-avtomobiliv-mist-cherez-buh-zablo/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Походу цю всю лабуду викинули, а зробили 90 днів від набрання чинності ставка 0.5. Тобто вже завтра можна сунути.

з чого ти взяв? Знов фантазуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, jack74 сказал:

з чого ти взяв? Знов фантазуєш?

Це ти постійно щось собі фантазуєш і перекручуєш. 

46750703_983957341813365_777782083397982

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

Серйозно взялись... Запасаємось попкорном!

 

https://www.volynnews.com/news/society/na-ustyluzi-kilometrovi-cherhy-z-avtomobiliv-mist-cherez-buh-zablo/

Це все наслідки нічної події

https://www.volyn24.com/news/116289-kontrabandysty-namagalysia-prorvatysia-cherez-ustylug

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...