Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, risenseven сказал:

Блять, в Азовському морі наші кораблі захоплюють, а тут з тим євролайном не заспокоються!!! Все таки правий був один відомий сатирик, який казав, що у торгашів немає вітчизни, а є лише вигода. Результат в наявності.

Вот ради таких настроений и послали пацанов под танки (корабли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
9 часов назад, yu2007 сказал:

 

Законний власник євробляхи і "пересічник" із Закарпаття пише, що в Ужгороді з'їжджаються протестувальники. Я запитав, чи багато вже людей зібралося. Цікаво, де тут зрада? Але ж ні, терти так терти))) 

 

Возле облрады вечером было человек 300, машины близко не подгоняли.под утро чел 15 и полиция. Приезжал в 6-30 Г. Москаль, удивился, что приняли закон о бляхах.

На Чопском КПП в 9 собирает митинг политический.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Бачу...

"погане зрєніє", якщо видає бажане за дійсне. Хоч і дивного в цьому нічого немає. Може, до окуліста варто звернутися?

10 годин тому, yu2007 сказано:

Цікаво, де тут зрада? Але ж ні, терти так терти

"порох-гівно, грося-мудак" в зовсім іншому розділі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, yu2007 сказано:
13 годин тому, jack74 сказано:

в мене, нажаль, нема на то ні часу, ні фінансів

Твоя позиція мені незрозуміла. Коли з'явилася можливість задешево покращити свій автопарк, ти цим скористався, коли ж "податкові канікули" скінчилися і свідомі євробляхопобратими вступили в нерівний бій з державою, ти лишаєшся осторонь цієї боротьби, прикриваючись нестачею коштів і вільного часу. :( 

"Коли з'явилася можливість задешево покращити свій автопарк, ти цим скористався" - така можливість "задешево покращити свій автопарк", як ти кажеш, була завжди, а не "з'явилась (принаймні, доручення на прибалтів я друкував ще в далеких 2000-х), так що ти трохи не "в темі". А мене тепер просто вже життя змусило. Я свій "автопарк" не покращував, а просто придбав те, що мені конче необхідне було і за ті гроші, які зміг нашкрібти.

"свідомі євробляхопобратими вступили в нерівний бій з державою" - для чого ця іронія? Тобі весело? Є теми з гумором, там можеш повправлятись.

"ти лишаєшся осторонь цієї боротьби, прикриваючись нестачею коштів і вільного часу" - блокування митних переходів і доріг загального користування рахую повною дурістю і злом, і в такому я ніколи брати участь не буду. А ті придурки лише налаштовують народ проти себе.

А от осторонь я чи ні - ти звідки знаєш? Чи ти думаєш, що "боротьба" - це лише блокування митниці і спалювання шин?

 

Тепер про гроші. Багато "щирих українців" радіє з прийнятих законів (типу "нарешті наведуть порядок", "нарешті їх приструнять", "нарешті на дорогах стане спокійніше" і т.д.) і не розуміють, чому ж "бляхарі" ще недовольні... "Тож вже дали вам можливість, розтаможуйте!"

Я порахую просто на своїй машині. 

Формула Южаніної: 

Цитувати

Акциз = базова ставка * (об’єм двигуна см3/1000) * вік (років)

Базова ставка для бензинових двигунів дорівнює 50 євро, для дизелів 75.

Вік розраховується за принципом «кількість років від випуску авто, мінус 1», але всі, що старше 15-ти років рахують за 15.

В мене 2.0 (1998см3), бензин, 1999 року. Куплена там за ціною 1100€ (мені, звичайно, дорожче це обійшлося)

Рахуємо.

Акциз=50*2*15=1500€

З пільгою 50% акциз=750€, 75% акциз=1125€

Тепер порахуємо ще суми обов'язкових платежів:

Мито (10% вартості) = 110€

ПДВ (20% від вартості+мито+акциз) =392€ (для 50%акциз), =467€ (для 75%акциз); =542€ (для 100% акциз) 

Митне оформлення 15€

-----------------------------------------

Отже, зсумую самий "дешевший" варіант, тобто якщо якимось чудом вдасться все провернути і вписатись в 50%

750(акциз)+110€(мито)+392€(ПДВ)+15(м/оф)=1267

Більше 100% накрутки! За 20-річну машину! 

Уявляєте, якби вам, коли ви купували свою машину в салоні, чи беушну на авторинку (ну оту вашу, на укробляхах) заявила державонька, що ви винні їй сплатити ще 100% вартості вашої обраної "ластівки"??? Теж, певно, запищали б...

І це ще тут не враховані приховані платежі (напр., ще в пенс.фонд 3%), не враховано постановку (першу!) на облік, не враховано в скільки мені обійдеться оформлення потрібних паперів в Литві... Як ви думаєте, я буду її розтаможувати??? Звичайно НІ! І ніякий бюджет, ніякий пенсійний фонд, ніякі садочки і поліклініки з мене нічого не отримають! Бо я не годен платити такі гроші за ту машину!

То як ви думаєте, КОМУ добре зробила "Южаніна у По"???

В результаті мало того, що ніякий бюджет не отримає тих нафантазованих ними сум (начеб-то бляхарі масово ринуться розтаможувати), моя сім'я теж перестане отримувати заробіток (бо машиною я допомагав "бізнесу" дружини), відповідно доходи моєї сім'ї падають ще далі, купівлеспроможність моєї сім'ї (яка і так нижче плінтуса) теж падає... - КОМУ СТАЛО ДОБРЕ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, jack74 сказал:

Уявляєте, якби вам, коли ви купували свою машину в салоні, чи беушну на авторинку (ну оту вашу, на укробляхах) заявила державонька, що ви винні їй сплатити ще 100% вартості вашої обраної "ластівки"???

ну але за машину 5-річної давнини це вже не 100%, а  суттєво менше, тому не потрібно маніпулювати цифрами

а ви хотіли б як в Італії, наприклад, мати машину за 1000 Є, але платити 1500 Є в рік стаховку, теж ні? 

 

34 минуты назад, jack74 сказал:

КОМУ СТАЛО ДОБРЕ????

власникам машин на укр. реєстрації (вільніші дороги, місце для парковки / в мене під офісом через ті бляхи вже немає як стати), маршрутчикам - пасажиропотік, природі - не буде, можливо, тих мерсів і бмв, які за собою лишали хмари чорного диму (я також проти тих зламків, що їздять на маршрутах, але, що вдієш).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Arden сказано:

ну але за машину 5-річної давнини це вже не 100%, а  суттєво менше,

якби я мав можливість купити машину 5-річного віку, то я б бляху не брав! Про що ти?

І яка маніпуляція цифрами? Де я що зманіпулював?

Я пояснив, що держава не зробила НІЧОГО, щоб вирішити прооблему, не зробила НІЯКОГО полегшення для тих, хто й так не має грошей.

 

За остальне - просто смішно з твоєї найвності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

За остальне - просто смішно з твоєї найвності.

 

можливо, ще малий відносно))

але я вважаю, що жити потрібно по можливостях і справедливості потрібно було добиватися перед тим як ввозити машини по сірим схемам.

 

а чому через Ваших друзів бляхарів мають страждати законослухняні громадяни? чому мої знайомі вже добу стоять на кордоні, мерзнуть в машині і не можуть його перетнути? чому ми не можемо поїхати за товаром в Польщу (машину просто вернули вчора ввечері з Краковця) і підприємство несе репутаційні втрати, а інші підприємства України несуть грошові втрати, оскільки не отримають необхідних запчастин у встановлений строк. Невже це правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитувати

 

ЗАЗ продавав українцям «Ланоси» в два рази дорожче, ніж росіянам,

пише bn24.biz.ua.

Результати порівняльного аналізу цін на базові комплектації найпопулярніших моделей машин в Україні і Росії показали, що для наших громадян автомобілі коштували і коштують значно дорожче.

Ось, що говорить статистика.

За результатами періоду 2016 року, а також першої половини 2017 року середня вартість автомобіля ZAZ Lanos в Українській державі склала 9 тисяч 600 доларів, в той час як в Російській Федерації та за таку ж збірку просили всього 5 тисяч 100 доларів. У глобальній павутині розміщені результати порівняльного аналізу розцінок на автомобільну продукцію.

Цікаво виходить, що згідно з опублікованими даними порівняльного аналізу, ЗАЗ для жителів України підвищував ціни на автомобілі моделі Lanos.

Російські ж автолюбителі могли придбати ці ж авто за значно меншими розцінками.

Таким чином, українські автолюбителі віддавали за автомобілі близько 9 600 доларів. Для російського ринку автомобіль продавали за 5,1 тис. Доларів.

Фахівці не змогли відшукати причину подібного розбіжності вартості.

75031bb8d822fdf5f6a468335c887b07.jpg

З’ясувалося, що покупка транспорту від українського виробника для громадян України виходила дорожче, ніж водіям з РФ.

Чітко видно, що наші громадяни змушені помітно переплачувати за більшість популярних машин в порівнянні з громадянами Росії.

 

 


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

а чому через Ваших друзів бляхарів мають страждати законослухняні громадяни?

якщо ти не читаєш мої відповіді, то для чого запитуєш?

5 годин тому, jack74 сказано:

- блокування митних переходів і доріг загального користування рахую повною дурістю і злом, і в такому я ніколи брати участь не буду. А ті придурки лише налаштовують народ проти себе.

 

 

да, і хто це тут такий законослухняний є? Може першим кине камінь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

якщо ти не читаєш мої відповіді, то для чого запитуєш?

 

зрозумів, сорі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо реально по факту хтось знає що робити? Я сьогодні знову розпитав всіх кого міг - митниця каже ще невідомо як все має оформлятись буде і яка процедура. Можливо з‘явились ще якісь приховані платежі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось для чого безмитний ввіз  кузовів . http://mmr.net.ua/autoworld/news/82538

Походу і в нас вирішили складати електрокари з китайоз.

А щоб купували їх- рішили заборонити бляхи.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

Ось для чого безмитний ввіз  кузовів . http://mmr.net.ua/autoworld/news/82538

Походу і в нас вирішили складати електрокари з китайоз.

А щоб купували їх- рішили заборонити бляхи.

 

Добрий ранок )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Arden сказал:

 

можливо, ще малий відносно))

але я вважаю, що жити потрібно по можливостях і справедливості потрібно було добиватися перед тим як ввозити машини по сірим схемам.

 

а чому через Ваших друзів бляхарів мають страждати законослухняні громадяни? чому мої знайомі вже добу стоять на кордоні, мерзнуть в машині і не можуть його перетнути? чому ми не можемо поїхати за товаром в Польщу (машину просто вернули вчора ввечері з Краковця) і підприємство несе репутаційні втрати, а інші підприємства України несуть грошові втрати, оскільки не отримають необхідних запчастин у встановлений строк. Невже це правильно?

а тому,що держава плює на громадян

а громадяни - на ваших друзів

 

є питання блях,яке депутати та президент вирішили - радуйтеся

а що маємо по факту?

прийняли закон,що моментально вступає в дію - нюансів ніхто не знає,навіть митники 

людина на такій машині виіхала за кордон-а повернутися не може,бо ій треба відразу розмитнювати або вносити якийсь залог,що не повертається

ви це серйозно? думаєте кожен їде через кордон і в кишені везе кілька тисяч євро чи доларів? 

а чому треба розмитнювати вже,можливо хтось хоче через місяць

я не розумію,як може закон вступити в дію ,якщо ніхто не має інструкцій як його виконувати?!

ось в тих законах весь цинізм та недолугість влади ,що так відірвані від реалій

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нічого не буде. Особливо уміляють "активісти", які в фейсбуці роблять прямі трансляції, а в них ім'я - Пригон Авто Польша Литва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, seolutsk said:

Та нічого не буде. Особливо уміляють "активісти", які в фейсбуці роблять прямі трансляції, а в них ім'я - Пригон Авто Польша Литва.

Ну не знаю, не знаю. Ти відосік з мирною акцією дивився на попередній сторінці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Ну не знаю, не знаю. Ти відосік з мирною акцією дивився на попередній сторінці?

Да я ще вчора здається дивився чуток, позєвав і далі пішов різати олівєшку. А далі не сильно слідкую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, seolutsk said:

Да я ще вчора здається дивився чуток, позєвав і далі пішов різати олівєшку. А далі не сильно слідкую.

Нічосє, ти прям Мартін Макфлай якийсь. А сьогодні ще не дивився, що там завтра буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

Нічосє, ти прям Мартін Макфлай якийсь. А сьогодні ще не дивився, що там завтра буде?

Нє, сьодні нє. Я лінивий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, yu2007 сказал:

Ну не знаю, не знаю. Ти відосік з мирною акцією дивився на попередній сторінці?

Кароче подивився. Нічого нового. Думаю далі, що так і буде. А в чому питання до мене було? Сумніви, що розсосеться питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, tenfoxx сказал:

Зробили б у нас таке, поважав би весь народ.       

В нас те ж таке було - закидали МВС камінням. Як думаєте, за чий рахунок його потім ремонтували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, volks сказано:

В нас те ж таке було - закидали МВС камінням. Як думаєте, за чий рахунок його потім ремонтували?

Ммм... Дай вгадаю.... За твій?!?!

бо я точно не скидався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, halcogen сказано:

При введені військового стану - мітинги і протести поза законом! Так що бляхарі 30 днів віддихають.

ти з Місяця впав? Воєнний стан ні в Волинській, ні у Львівській, ні в Закарпатській, ні в Києвській області не оголошували. Лише в 10 областях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...