Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Basil сказано:

якщо Україна самостійна, незалежна держава, то в ній мають бути тільки українські номери... імхо

мо накінець наведуть трохи лад на українських дорогах, а то їздять хто хоче, як хоче і на чому хоче...

ну не скажи....

юро і бакси в нас ходять? ходять ....

чому б і іноземним номерам не їздити?

головне щоб не фальшифі були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

чому б і іноземним номерам не їздити?

тільки дипломатичним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Basil сказано:

тільки дипломатичним...

мм, дипломатичні це ж українській просто іншого типу, як міліцейські

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

На пункті пропуску "Краковець - Корчова" на кордоні з Польщею учасники акції протесту - "євробляхарі"- повністю заблокували рух транспорту, запалили шини біля в’їзду на пункт пропуску і встановили намети. 

Про це ввечері 25 листопада повідомляє видання Zaxid.net.

За даними ЗМІ, на пункті пропуску перебувало понад 500 осіб, які заперечують приналежність до якоїсь громадської чи політичної організації.

"Учасники акції стверджують, що їхня акція безсторокова. Вони запалили шини біля в’їзду на пункт пропуску і встановили перші намети. Загасити запалені шини спробували пожежники, однак учасники акції заблокували машину вогнеборців і змусили їх поїхати геть", - йдеться у повідомленні. 

Також мітингарі не пустили на територію України автобус з Німеччини, який виконував рейс Росток - Київ, автобус залишився на території пункту пропуску

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для пєті-юлі-ботів-філів є свої теми. 

Тут - бляхи. І не треба відхилятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, fedot said:

Для пєті-юлі-ботів-філів є свої теми. 

Тут - бляхи. І не треба відхилятися.

Тобто коли я запитую в @romanc, чи багато людей зібралось на майдані в Ужгороді, або ж запитую, чи потрібна якась допомога @paksivatova, бо вона чи хтось з її близьких/знайомих бере участь в блокуванні, це не стосується цієї теми, і ти треш мої пости?

 

Ех, Федя, Федя, поганенький з тебе модер))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

ну не скажи....

юро і бакси в нас ходять? ходять ....

чому б і іноземним номерам не їздити?

головне щоб не фальшифі були

Де долари ходять? Скажіть будь ласка в якому магазині України резиденту можливо розрахуватись валютою :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Sloop сказано:

Де долари ходять? Скажіть будь ласка в якому магазині можливо розрахуватись валютою :rolleyes:

а ви пане офіцер в якому званні зараз?

щоб знати як звертатися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

а ви пане офіцер в якому званні зараз?

щоб знати як звертатися

не переводь його реальне запитання у сарказм....от де, можна ЛЕГАЛЬНО розплатитись за товари чи послуги у іноземній валюті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

не переводь його реальне запитання у сарказм....от де, можна ЛЕГАЛЬНО розплатитись за послу у іноземній валюті?

по курсу говерли - будь де

якщо погони не виглядають з під верхнього одягу

 

P.S. навіть і в цій темі ціни за розмитнення в юрах називають ..... то не є дивно?

 

P.P.S. мм, я схожий на людину яка борді здасть точки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver  - наголос був, на слові "ЛЕГАЛЬНО", без обміну, з чеком і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

@Zevs_Isver  - наголос був, на слові "ЛЕГАЛЬНО", без обміну, з чеком і т.п.

наголос був на слово реальне, воно і виділене жирним

 

а в Україні багато чого робиться напівлегально..... через "лазєйки"

та от ці ж самі бляхи.....

вони завезені з легально з чеком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 для тебе можу стати зовсім-зовсім поганим.  Сподіваюсь, дійде словами....щоб не читати потім словоблудного поносу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

та от ці ж самі бляхи.....

вони завезені з легально з чеком?

це питання - не до мене, а от що я мав на увазі - ти добре знаєш, але, намагаєшся спригнути і не хочеш визнати, що ти не правий. Повторюсь, де в Україні, в якій конкретно установі (магазині і т.п.) можливо легально розрахуватись готівковою іноземною валютою? 

P.S. Вибачаюсь, я знаю що тема про бляхи, але Зевс трохи дістав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

це питання - не до мене, а от що я мав на увазі - ти добре знаєш, але, намагаєшся спригнути і не хочеш визнати, що ти не правий. Повторюсь, де в Україні, в якій конкретно установі (магазині і т.п.) можливо легально розрахуватись готівковою іноземною валютою?

ніде-ніде.

тільки гривнею

в Україні все тільки по закону робиться

 

 

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

P.S. Вибачаюсь, я знаю що тема про бляхи, але Зевс трохи дістав.

зрозумів, замовкаю,

бляхи наше усе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, fedot said:

@yu2007 для тебе можу стати зовсім-зовсім поганим. 

 

В мене є тільки один коментар з приводу твоїх погроз щодо можливих санкцій:

)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блять, в Азовському морі наші кораблі захоплюють, а тут з тим євролайном не заспокоються!!! Все таки правий був один відомий сатирик, який казав, що у торгашів немає вітчизни, а є лише вигода. Результат в наявності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знов засрали тему своїми морально-політичними висерами... Ну вже ж в минулій це все і цими ж словами писали-переписували, ну нафіга знов те саме?!?!? Ну, блін, потім серед цього вашого поносу знайти потрібне важко!

 

7 годин тому, yu2007 сказано:

@jack74 , це не ти часом шини на Ягодині палиш?

4 годин тому, paksivatova сказано:

бере)

в мене, нажаль, нема на то ні часу, ні фінансів

 

3 годин тому, volks сказано:

Вони ж за європейське. А у всіх європейців машина 3 л і не менше.

в мене 2.0

 

3 годин тому, Basil сказано:

якщо Україна самостійна, незалежна держава, то в ній мають бути тільки українські номери... імхо

мо накінець наведуть трохи лад на українських дорогах, а то їздять хто хоче, як хоче і на чому хоче...

ти часом не помітив, що то вони не лад наводять, а твоїх сусідів, знайомих, просто земляків чавлять, ні? Радіємо з того, що сусіду держава корову труїть? Чи що до сусіда більшовики прийшли і розкулачили? Якби вони хтіли просто прядок навести, то це все робиться іншими методами: повернули б обов'язковий техогляд, ввели б обов'язкову тимчасову реєстрацію водія, ввели б дорожню поліцію, дозволили б зупинку транспортних засобів просто для перевірки на алкоголь і т.д.. А вони просто душать.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, tenfoxx сказано:

Питання вирішується все дуже просто , зняти транспортні засоби з підакцизної групи товарів

навіщо ці напів-міри, давайте ще заодно з бухла і курева знімемо акциз...

то ж також влясного використання ...

 

сорі, не стримався....

ухожу-ухожу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, jack74 said:

в мене, нажаль, нема на то ні часу, ні фінансів

 

Твоя позиція мені незрозуміла. Коли з'явилася можливість задешево покращити свій автопарк, ти цим скористався, коли ж "податкові канікули" скінчилися і свідомі євробляхопобратими вступили в нерівний бій з державою, ти лишаєшся осторонь цієї боротьби, прикриваючись нестачею коштів і вільного часу. :( 

 

4 minutes ago, Zevs_Isver said:

сорі, не стримався....

Тут карамба під трьома чи чотирма ніками пише, а ветерани борди продовжують вестися на його вкидання і вступають з ним в діалог. Ці дискусії часом веселять, але потім приходять недосвідчені модератори і труть все підряд, в тому числі і інформативні пости... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

труть все підряд, в тому числі і інформативні пости... 

хій піше

інформативні пости труться тільки тоді коли тема розпочата "спамєром"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver хіба можна побороти натуру справжнього хохла, який за самоціль має засрати все навкруги "зрадонькою"? Щоправда, вона гівнецем попахує, але то таке...це ж його природнє середовище)) Ніякого недосвідченого модера не вистачить))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу, в декого на темі зради вже з'явилися певні розлади. То нещодавно банити збирався за уявні "фотожопи" з рекламою йулі на Борді, то сьогодні потер купу постів.

Законний власник євробляхи і "пересічник" із Закарпаття пише, що в Ужгороді з'їжджаються протестувальники. Я запитав, чи багато вже людей зібралося. Цікаво, де тут зрада? Але ж ні, терти так терти))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Sloop сказал:

Де долари ходять? Скажіть будь ласка в якому магазині України резиденту можливо розрахуватись валютою :rolleyes:

Приезжайте в Малые Селменцы. И Дутифри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...