Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

ну я хз, у свою бляху вклав біля 1.5к у.е. на ремонт, раніше розмитнення коштувало в межаш 3,5к,а зараз вийде +/- 1,5к, мені цей закон норм.

хоча вангую, будуть якісь доповнення до закону щодо полегшення розмитнення та введуть додаткові пільги тільки вже від партії самого Пороха, і буде це десь через 2неділі-місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене це не справедливо. Самі обкрадають той Пенсійний Фонд і виводять гроші в оффшори і хочуть залатати всі діри за допомогою бляхарів...

Як казав Кузьма Скрябін: "вся та пиз*д*о*та має бути стріляна і пи*джана."

Золотиє слова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

 

Бо Держави в найпершу чергу не буває без СПРАВЕДЛИВОСТІ.

 

5 часов назад, Nokian сказал:

Можна просто поставити одне єдине мито (як єдиний податок),30 відсотків від вартості наприклад ,і все.

О. Про справедливість заспівав. Ок. 30 % від вартості. Але ніяких 180 днів і ніякої легалізації. Сьогодні вступив в дію закон і сьогодні ж  почали штурмити всі бляхи, які порушують закон. Ось це буде справедливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как там с некогда налаженным бизнесом па Волыни по завозу разобранных авто? Акциз на кузова отменили вроде как.

А еще теперь подымутся цены на техпаспорта с разбитых авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

О. Про справедливість заспівав. Ок. 30 % від вартості. Але ніяких 180 днів і ніякої легалізації. Сьогодні вступив в дію закон і сьогодні ж  почали штурмити всі бляхи, які порушують закон. Ось це буде справедливо.

1. Погано бляхарам та добре іншим це добре.

2. Добре бляхарам та добре іншим це погано.

3. Погано бляхарам і погано іншим це як тоді?

Прислів'я на цю тему загальновідоме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бл..ь, так закрутили, що без пляшки хєр розберешся!

От що я напробував розібратись... 

Для спрощення пояснення і розуміння тексту умовно прийму скорочення:

- "Закон України «Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» - назвем його умовно "Закон про Акциз", скоротим "ЗА";

- "тимчасовий порядок, затверджений на виконання пункту 92 розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України," - назвем його умовно "Тимчасовий Порядок", скоротим "ТП".

 

Давайте спочатку про "поблажку" по грошах - профанація зниження ставки Акцизу

Уривок з оригінального тексту Закону 8487 (вносить зміни до Податкового кодексу по Акцизу

Спойлер

7. У розділі ХХ «Перехідні положення»:

1) у підрозділі 5

пункт 15 виключити;

доповнити пунктом 20 такого змісту:

“20. Тимчасово, з першого дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» по тридцятий календарний день (включно) з дня набрання чинності тимчасовим порядком, затвердженим на виконання пункту 92 розділу XXI“Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України, але не пізніше 60 календарних днів з дня набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів”, ставки податку для транспортних засобів, зазначених у підпункті 215.3.51 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу (крім транспортних засобів, зазначених у товарних підкатегоріях 8703 10 18 00, 8703 90 10 10, 8703 90 10 90, 8703 90 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,5;

з тридцять першого дня набрання чинності тимчасовим порядком, затвердженим на виконання пункту 92 розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України, але не пізніше 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів” ставки податку для транспортних засобів, зазначених у підпункті 215.3.51 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу (крім транспортних засобів, зазначених у товарних підкатегоріях 8703 10 18 00, 8703 90 10 10, 8703 90 10 90, 8703 90 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,75.

Встановлені цим пунктом коефіцієнти застосовуються для легкових транспортних засобів, що використовувалися, які ввозяться на митну територію України особою для власного використання в кількості один легковий транспортний засіб на таку особу”;

Спростимо його текст:

Цитувати

Тимчасово, з першого дня набрання чинності ЗА

по тридцятий календарний день (включно) з дня набрання чинності ТП, затвердженим на виконання пункту 92 (котрий з'являється завдяки 8488),

але не пізніше 60 календарних днів з дня набрання чинності ЗА,

ставки податку ..., визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,5;

 

з тридцять першого дня набрання чинності ТП-м, затвердженим на виконання пункту 92 (котрий з'являється завдяки 8488),

але не пізніше 90 календарних днів з дня набрання чинності ЗА

ставки податку ..., визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,75.

Тут починаєш дивуватись винахідливості команди "Южаніна і По" заплутувати прості речі... 

Що бачимо з тексту? - 100% явно видно - це лише крайні терміни можливої "поблажки" по грошах: 60 днів з моменту друку підписаного сьогодні Порохом закону 8487 для можливої дії ставки 0,5 і ще 30 днів для можливої дії ставки 0,75.
Але коли починається та "поблажака"? - це залежить від того загадкового "гройсманівського Тимчасового Порядку".

Отже, що маємо на виході -

- видасть Гройсман нагора отой ТП на 2-й день, знач ставка 0,5 діятиме 30 днів, і ще два місяці подіє ставка 0,75. 

- видасть Гройсман нагора отой ТП через місяць, знач ставка 0,5 діятиме місяць, і ще місяць подіє ставка 0,75. 

- видасть Гройсман нагора отой ТП на 59-й день, знач ставка 0,5 діятиме лише день, і ще місяць подіє ставка 0,75. 

- видасть Гройсман нагора отой ТП на 61-й день, знач ставки 0,5 взагалі не буде, а місяць "попрацює" ставка 0,75...

- а видасть Гройсман нагора отой ТП на 89-й день, знач лише 1 день порадіємо ставці 0,75

 

Профанація? - 100% профанація.

 

Це було стосовно твердження деяких про "назавжди"

On 13.11.2018 at 10:18, volks сказано:

Для всіх і назавжди. А 180 днів - це лише для вже ввезених.

 

Далі, тепер що стосується отого загадкового Тимчасового Порядку Кабміну "Гройсмана і По", на який весь час посилаються в Законі 8487 і котрий впливає на періоди... А про нього згадують вже в Законі 8488

Спочатку, знову ж, уривок з оригінального тексту Закону 8488 (вносить зміни до Митного кодексу):

Спойлер

13. У розділі ХХІ “Прикінцеві та перехідні положення”:

доповнити пунктами 92 та 93 такого змісту:

“92 ) Тимчасово, протягом 180 днів з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (гарно написано :) то а яких конкретно "інших"?!) щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України", митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД та ввезені на митну територію України в період з 1 січня 2015 року до дня набрання чинності цим Законом і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється з виконанням митних формальностей відповідно до тимчасового порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

До набрання чинності тимчасовим порядком, визначеним абзацом першим цього пункту, митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД, здійснюється в порядку, передбаченому законодавством.

Також спростимо його текст:

Цитувати

Тимчасово, протягом 180 днів з дня набрання чинності Закону 8488, митне оформлення ..., здійснюється з виконанням митних формальностей відповідно до ТП, затвердженого КабМіном.

До набрання чинності ТП-м, ..., митне оформлення ... здійснюється в порядку, передбаченому законодавством.

Тобто, цей пункт каже про те, що з дня набрання ним чинності (Порох вже підписав, а знач лишилось його лише надрукувати у "Віснику" і це буде той день), протягом отих 180 днів, процедура митного оформлення буде (може!) здійснювастись по загадковому Тимчасовому Порядку, який невідомо коли має затвердити Кабмін (читаєм - Гройсман і По). (Затвердити.... а ще ж хтось розробити має... ?)

А до того моменту митне оформлення здійснюється як і здійснювалось до цього "щастя" - (тобто для "блях" не здійснюється)

От оце оті 180 днів, протягом яких може діяти процедура митного оформлення по не стандартній схемі, а по "Гройсмановській тимчасовій". Але який сенс з тих 180 днів, якщо вище Закон 8487 ставить межу в 90?!?!

 

А ще в цьому ж доповненні 92 є хитира обумовка, стосовно яких же автомобілів буде стосуватись отой ТП 

Цитувати

“92 ) Тимчасово, протягом 180 днів з дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України", митне оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, що класифікуються за кодом товарної позиції 8703 згідно з УКТ ЗЕД та ввезені на митну територію України в період з 1 січня 2015 року до дня набрання чинності цим Законом і перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється з виконанням митних формальностей відповідно до тимчасового порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

... це щодо твердження, що ця "поблажка" профанація "для всіх"

 

ПиСи:

Мушу звернути увагу ще, що в Законі 8487 є ще такі речення:

Цитувати

ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон (ЗА) набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, але не раніше набрання чинності Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" (8488).

2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом (ЗА):

прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

пункт 2 яких, можна було б подумати, якраз і змушує Кабмін прийняти у двомісячний термін отой загадковий ТП!, Але ж ні, бо в пункті 1 чітко написали, що цей 8487, і, відповідно, його оцей "змушувальний" пункт 2 почне діяти лише після початку дії 8488, а в 8488 вже говорять про ТП...

 

Короче, "так надо умєть пісать Закони"...

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, jack74 сказал:

Короче, "так надо умєть пісать Закони"...

Нє. Це так нада "умєть чітать". ТП згідно Прикінцевих положень 8488 має бути прийнятий на протязі 30 днів.

Поблажка для всіх - це відміна євро 5 і зниження акцизів. А на протязі 180 днів - це поблажка для бляхарів і невідомо ще що це за поблажка буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, jack74 said:

 

От що я напробував розібратись... Короче, "так надо умєть пісать Закони"...

 

Ну я звернув увагу на це ще на першій сторінці теми. А попереду ще й "п'яний" місяць, реально "робочого" часу на ці всі процедури буде обмаль (якщо терміни не подовжать).

 

Питання ж до тебе полягає в іншому: нахолєри воно тобі тра? Невже ти зібрався розмитнювати свою ластівку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Получится, что офицально нельзя растаможить авто, если оно загнано в Украину. Для растаможки нужно снять его с учета в стране регистации, получить транзиные номера, а для этого нужно выехать, и новый заезд не будет подпадать под закон о льготном периоде. 

Похоже все растаможки будут через решение суда в исполнение закона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде збиратися чорний нал на вибори,от для чого так все заплутано 

Але вони перехитрили самі себе,кляті чиновнички.

А відповість за все Порох.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

1. Погано бляхарам та добре іншим це добре.

2. Добре бляхарам та добре іншим це погано.

3. Погано бляхарам і погано іншим це як тоді?

Прислів'я на цю тему загальновідоме...

Мова була про справедливість. Справедливо, коли порушник несе відповідальність, а не коли його амністують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, volks сказано:

Мова була про справедливість. Справедливо, коли порушник несе відповідальність, а не коли його амністують.

Чому порушників зараз не виловлюють? Чому довели до такого стану речей? Чи не значить це, що і серед влади є порушники? Вони коли почнуть нести відповідальність за свої дії?

Ну і домагатись справедливості при наявності стартової несправедливості трохи не розумно. Нам зробили наддороге мито та акциз на автомобілі для збагачення кількох людей коли? В 90-х? Це було справедливе рішення чи все ж корупція?

То з якого моменту потрібно шукати справедливості?

 

П.С. У мене авто на українській реєстрації, блях не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romanc сказал:

Получится, что офицально нельзя растаможить авто, если оно загнано в Украину. Для растаможки нужно снять его с учета в стране регистации, получить транзиные номера, а для этого нужно выехать, и новый заезд не будет подпадать под закон о льготном периоде. 

Похоже все растаможки будут через решение суда в исполнение закона.

  А як  по іншому це б мало бути ? Ти ж авто не купив, а  ввіз по дорученню.От і треба поїхати і зняти з обліку, а тоді ввезти і далі розмитнення і постановка на облік.

 Я не маю нічого про ти блях, хай їздять хоч  без розмитнення, аби мали страхову і була можливість  знайти водія в разі дтп(  хоч якась  тимчасова реєстрація ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

Буде збиратися чорний нал на вибори,от для чого так все заплутано 

Але вони перехитрили самі себе,кляті чиновнички.

А відповість за все Порох.

 

 

Цар хороший, то все бояри - я правильно зрозумів твій посил?:)

Якось так?

Тут у вигляді тексту - http://pora-valit.com/путин-хороший-бояре-плохие/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який піп,такий і його прихід.

Акєла промахнувся,на цей раз крупно.

Бляхерам не треба нічого перекривати, кожен з них кожен день їздить,спілкується з багатьма людьми.

Хай кожному розкаже, на чиїй стороні наш гарант,народу,чи олігархів.

Як він залазить в кишені кожного.

На кого розраховані ці казочки про пенсійний фонд?

Три місяці значить бляхери його наповнюватимуть, а потім хто?

Це просто так завуальовано він хоче натравити пенсів на бляхерів.

Це вже просто підлість.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, yu2007 сказал:

А попереду ще й "п'яний" місяць, реально "робочого" часу на ці всі процедури буде обмаль (якщо терміни не подовжать). 

 

Хаха, шикарна схема. До січня будуть роздуплятись «як то розмитненнювати», потім місяць вихідних і все, пільговий період кінчився :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, yu2007 сказал:

А попереду ще й "п'яний" місяць, реально "робочого" часу на ці всі процедури буде обмаль (якщо терміни не подовжать). 

 

Хаха, шикарна схема. До січня будуть роздуплятись «як то розмитненнювати», потім місяць вихідних і все, пільговий період кінчився :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, sergkots сказал:

Чому порушників зараз не виловлюють? Чому довели до такого стану речей? Чи не значить це, що і серед влади є порушники? Вони коли почнуть нести відповідальність за свої дії?

Ну і домагатись справедливості при наявності стартової несправедливості трохи не розумно. Нам зробили наддороге мито та акциз на автомобілі для збагачення кількох людей коли? В 90-х? Це було справедливе рішення чи все ж корупція?

То з якого моменту потрібно шукати справедливості?

Якщо брати раніше, то все-одно несправедливо. Бо виходить, що спочатку власникам укроблях довелось переплатити, а тепер ще й попасти на гроші. Так що по справедливості, всі незаконні бляшки мали б поїхати на шрот. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автоевросила сказала, что это их победа и их брокеры готовы оказывать услуги по растаможке, а на вырученные средства они будут идти в политику, где "порешают".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Kiolan сказал:

  А як  по іншому це б мало бути ? Ти ж авто не купив, а  ввіз по дорученню.От і треба поїхати і зняти з обліку, а тоді ввезти і далі розмитнення і постановка на облік.

 Я не маю нічого про ти блях, хай їздять хоч  без розмитнення, аби мали страхову і була можливість  знайти водія в разі дтп(  хоч якась  тимчасова реєстрація ).

Я из вторых- пересечник, машина моя, техосмотр, страховка, зеленая карта, адрес проживания в базе таможни. Но под закон я не попадаю, я вывожу тс каждые 5 дней и завожу.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Який піп,такий і його прихід.

Акєла промахнувся,на цей раз крупно.

Бляхерам не треба нічого перекривати, кожен з них кожен день їздить,спілкується з багатьма людьми.

Хай кожному розкаже, на чиїй стороні наш гарант,народу,чи олігархів.

Як він залазить в кишені кожного.

На кого розраховані ці казочки про пенсійний фонд?

Три місяці значить бляхери його наповнюватимуть, а потім хто?

Це просто так завуальовано він хоче натравити пенсів на бляхерів.

Це вже просто підлість.

 

я спочатку багато іншого написав, потім стер. Над тобою вже навіть стібатись не хочется. Не можна сміятись з хворих людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кого цікавить твоя  особиста неприязнь до мене?

Якщо ще п'ять людей ( відомих,а не клонів,чи схований за ніками) підтримають тебе- я перестану писати в розділі Політика, 

Ані слова,поки хтось мене щось не спитає.

Якщо ж ні- то ти перестанеш звертатись до мене відкрито

В приват можеш 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

По тобі це видно неозброєним оком.

Те,що я тобі досить часто не відповвдаю, це не того,що мені нема чого сказати, а просто не хочу розводити срач..

Пора втрутитись модерам,бо коли кожен почне тут свої особисті образи та різну манячню нести- на що форум перетвориться?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Якщо брати раніше, то все-одно несправедливо. Бо виходить, що спочатку власникам укроблях довелось переплатити, а тепер ще й попасти на гроші. Так що по справедливості, всі незаконні бляшки мали б поїхати на шрот. 

Так нас кинули і на нас добряче заробляли і заробляють. І справедливість в тому, щоб були покарані люди які це зробили і досі роблять.

Чи виникла б ситуація з бляхами, якби у нас була вартість розтаможки така як у Європі?

Чи виграли люди від такої дорогої розтаможки? Не думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...