Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, MANJAK11 сказал:

в цілому згідний, але машина машині рознь )) Лінь на автоюа шукати показову історію, як сімейство довбнів, на останні 25к уо купило мерседес S класу й там полетіла пневмосистема, в ітозі *чемодан без ручки*

Бо треба авто купувати таке, яке буде змога обслуговувати. І тому абсурдно виглядає, коли розповідають про доступне авто для бідних українців, які заробляють по 200-300 доларів, і при цьому купують автомобілі бізнес класу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, volks сказал:

Бо треба авто купувати таке, яке буде змога обслуговувати. І тому абсурдно виглядає, коли розповідають про доступне авто для бідних українців, які заробляють по 200-300 доларів, і при цьому купують автомобілі бізнес класу.

а для того, щоб купити авто, яке буде змога обслуговувати, треба : по перше зкурити надцять тем на форумах про ймовірний обьєкт придбання, а по друге мати *пару рублів* на виправлення ймовірних серйозних косяків, про які взнав й попереджений з тих надцяти прочитаних тем :) Але кому воно треба, коли машина коштує штуку баксів, а більш меньш серозний ремонт - півтори :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, paksivatova сказано:

різні класи,але й ,перепрошую, 15-20 років різниця у віці

по ціні не знаю яка з цих машин дешевша,а яка дорожча -  думаю приблизно в одну ціну вийдуть

не заробивши на новий мерседес - краще купити старіший ,ніж нове чудо ,яке буде кращим для екологіі - але гіршим для водія та пасажирів

Краще на коня пересісти... Про ресурс не чула?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, EleKtrik сказал:

Краще на коня пересісти... Про ресурс не чула?

 

знаєш як краще - зроби для себе

:g03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, volks сказано:

Бо треба авто купувати таке, яке буде змога обслуговувати.

Понт - один з наріжних каменів типового українця, тому з прагматизмом та практичністю дещо туго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який, сцуко, вумний оратор! Не маєш на "в целофані" - смокчи чупа-чупс. В польщі СТУДЕНТ може авто купити, в нас працюєш-працюєш, і маєш БОЛТ. Давайте і далі таку ситуацію підтримувати. Менше аварій буде ж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

 

"ввоз автомобилей с истекшим гарантийним сроком експлуатации в Украину, должен бить запрещен!"

 бред-бредовий :rotate:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка правда? Ти про що? Несе якусь ахінею, написану Южаніною і підюжаніними. Навіть не буду тезувати сюди по пунктах той брєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно чувак на відео (вірніше на аудіо) вміє *шнуркі завьязувати*. Впринципі всю суть відео можна однією відомою *совєцкою* фразою підітожити : *Сегодня он играет джаз,а завтра Родину продаст!* :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Deemon сказано:

Понт - один з наріжних каменів типового українця, тому з прагматизмом та практичністю дещо туго...

Ну по понтам українцям до латиносів,чи афроамериканців ще ой як далеко.

А по практичному і ,що можна назвати раціональним купити в кредит нове авто ,і через рік воно вже коштує на 30 відсотків  дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Nokian said:

А по практичному і ,що можна назвати раціональним купити в кредит нове авто ,і через рік воно вже коштує на 30 відсотків  дешевше?

Через два - на 60% дешевше, через три - на 90%, а через чотири - на 120 % )))

 

Родич купив нове авто за 130 тисяч. Покатався 10+ років і недавно продав за 140 000. Як на мене, то цілком раціонально)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, AgentSmith13 said:

Марка авто? пробіг?

 

Та я не дуже розбираюсь в авто, якась така маленька, сіренька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, yu2007 сказано:

Родич купив нове авто за 130 тисяч. Покатався 10+ років і недавно продав за 140 000. Як на мене, то цілком раціонально)))

Це вроді як ще і заробив? ))) От тільки 10+ років тому долар був по 5, і авто коштувало 130,000/5= $26,000, а продав він його коли долар по 28, тобто за 140,000/28= $5000. Раціонально чи ні - тут вже кожен вирішує сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, Serpent said:

Це вроді як ще і заробив? ))) От тільки 10+ років тому долар був по 5, і авто коштувало 130,000/5= $26,000, а продав він його коли долар по 28, тобто за 140,000/28= $5000. Раціонально чи ні - тут вже кожен вирішує сам.

Звичайно, що заробив. Наша країна унікальна, тут діють інші закони всесвіту і математика не відноситься до точних наук)  Ситуація схожа з тією, коли наш уряд у 2014-2015 роках умудрився скоротити внутрішній державний борг на кілька мільярдів доларів. При цьому в гривневому еквіваленті він чомусь став набагато більшим)))

 

Ні для кого тут не секрет, чим заробляє на життя пан раціоналізатор.

Серед іншого, він продає новенькі телекомунікаційні пристрої, які, за аналогією з авто, за рік втрачають не менше 30% вартості, а за два - всі 50%. При цьому вартість деяких "преміальних" гаджетів невиправдано висока. Тобто він і є тим продавцем "понтів" кінцевим споживачам. Але при цьому чомусь не пише: "Не купуйте в мене новенькі айфони і самсунги, бо це дуже нераціонально!". Навпаки, він пише: "Приходьте до мене за новеньким телефоном! Немає стільки грошей? Я оформлю вам кредит!".

Чи немає тут якогось протиріччя?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраз я і не втюхую людям преміум Самсунг,антивіруси та іншу непотрібну хрєнь.

Налаштування в мене безкоштовно.

Ти мене явно путаєш з Алло,Комфі, Ельдорадо.

Мої покупці найкраз ті,хто вміє рахувати гроші.

Є і любителі найдорожчих Самсунгів та Айфонів,але в мене вони купують з найменшими націнками, тому що вміють рахувати гроші.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Петро Порошенко

48 хв. · 

Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко й недвозначно передбачено законом.

Це – непростий компроміс між державою та фактичними власниками авто. Між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто лише отримав шанс стати сумлінним платником податків. І от щоби останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші ідуть на добру справу, їх і вирішили в цільовий спосіб направити на допомогу пенсіонерам. Від Пенсійного фонду вимагатиму регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто.

Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку. Дякую усім за розуміння і здатність до компромісу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.11.2018 в 13:47, Nokian сказал:

Пєґі я випишуть, якщо не заветує здирницький закон.

Якщо чесно то я нічого не зрозумів. Петро не заветував, що будеш робити? Петю на вила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки рішенню президента євробляхери наповнять дежбюджет України. А це пенсії, сильна армія і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...