Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Значить від сьогодні.

Я за Пороха НЕ ГОЛОСУЮ.

Бо Держави в найпершу чергу не буває без СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Кислосолодкий Педро пішов у відрив від народу.

Ну скатертю дорога.

На білому катері до .бені  матері.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, Nokian сказал:

Значить від сьогодні.

Я за Пороха НЕ ГОЛОСУЮ.

Бо Держави в найпершу чергу не буває без СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Кислосолодкий Педро пішов у відрив від народу.

Ну скатертю дорога.

На білому катері до .бені  матері.

 

я ще під час минулих президентських виборів вмовила подругу не голосувати за нього

то вона до сих пір згадую це і дякує )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

Значить від сьогодні.

Я за Пороха НЕ ГОЛОСУЮ.

Бо Держави в найпершу чергу не буває без СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Кислосолодкий Педро пішов у відрив від народу.

Ну скатертю дорога.

На білому катері до .бені  матері.

 

Чекаю на тему "ПОП - здохни". :)

Ти ніколи не признавався, але я так розумію їздиш на блясі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, alexvvv сказано:

Завдяки рішенню президента євробляхери наповнять дежбюджет України. А це пенсії, сильна армія і тд.

АГА! :) Це нафантазовані Южаніною і кабміном грош, які начеб-то мають прийти в бюджет, а в дійсності їх не існує і не з'явиться. Бо цими законами не вирішилося ніяке питання блях. Лише вигляд зробили, щоб включити таку "дохідну частину бюджету" в бюджет, щоб зробити видимість його збалансованості.

"Чтобы продать что-нибудь ненужное, нужно сначала купить что-нибудь ненужное" ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається те що спочатку приймають закон про розмитнення і тільки потім думають як реалізувати те розмитнення. А пільговий період тікає. Все через ж@пу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, jack74 сказал:

Це нафантазовані Южаніною і кабміном грош, які начеб-то мають прийти в бюджет, а в дійсності їх не існує і не з'явиться.

Ну або наповниться бюджет, або наповниться скупка металобрухту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, paksivatova сказано:

я ще під час минулих президентських виборів вмовила подругу не голосувати за нього

то вона до сих пір згадую це і дякує )

чудово, тільки вихлоп від цього - "0"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порох спалився.

Всі ці коефіцієнти лише для туману та несправедливості.

Можна просто поставити одне єдине мито (як єдиний податок),30 відсотків від вартості наприклад ,і все.

А далі хай уряд ділить ці кошти сам.

Кому в першу чергу.

Не вміє поділити- значить непрофесіоналізм, уйобен зі біттен.

Якщо Южаніна така патріотка,хай в бюджет країни перечислить міліон.

А якщо в неї його нема- хай візьме кредит.

Вона ж нам  так радить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Найкраз я і не втюхую людям преміум Самсунг,антивіруси та іншу непотрібну хрєнь.

Налаштування в мене безкоштовно.

Ти мене явно путаєш з Алло,Комфі, Ельдорадо.

Мої покупці найкраз ті,хто вміє рахувати гроші.

Є і любителі найдорожчих Самсунгів та Айфонів,але в мене вони купують з найменшими націнками, тому що вміють рахувати гроші.

 

і оправдався, і прорекламувався :D

Спойлер

screenshot-1510.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Amor сказано:

Мені подобається те що спочатку приймають закон про розмитнення і тільки потім думають як реалізувати те розмитнення. А пільговий період тікає. Все через ж@пу

Взагалі навіщо пільговий період? Повинна бути справедлива ціна розмитнення для всіх, а не оверпрайс для старого барахла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так, купить поляк авто за 500 , П'ятсот, розумєш, євро - і їздить.

І не ламається.

Я сам МАЮ право вибору, яке мені авто купувати.

А не довбані Ротшильди будуть мені вказувати, на що брати кредит.

Досить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, tenfoxx сказано:

корінь всіх проблем в доходах населення цього ніхто нерозуміє,  бляхі це машини які уже в предсмертному   стані, з вигляду можуть бути гарні але механічніну вузли завжди зношені, краще щоб люди змогли собі дозволити нові авта, щоб нормально заробляли чи кредити  нормальні були і страховка людська, а не копійки. Купить українець бляху за  2000 розмитнить за 1500, а ще до пуття довести, зробити, підвіску, а якщо ще щось з мотором чи коробкою, і потім знову на авторіа на продаж виставлятиме по космічних цінах.

 

Щоб доходи населення виросли- треба дати цьому населенню трохи вибратися в пір'я, а не обирати,як липку.

Ще й насміхатися.

Хай заплатять його Розенблати спочатку.

Діло йде до крові.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Діло йде до крові. 

 

 

100%, так ті бляхарі вже дістали що палити їх скоро почнуть

 

ПОП молодець що підписав таки, бо я переживав що отрута популізму може пересилити і заветує тіпа "назустріч зубожілим бляхарям". нахєр!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, tenfoxx сказал:

Це треба ідеально знати Польщу, і Польську щоб знайти в польщі авто за 500долларів яке не ламається,   хоча так для них авто як велосипед , у їхніх селах у дворах буває автопарки цілі, як їдеш видно.  Але старіші авто 93 по 2005 рокі це ще міцні машини , а от ті бідові французи економ класу з одноразовим мотором і коробкою палкою, хоч вона може бути і 2014 року, може на себе більше затрат  вимагати ніж старе корито, засилля французів цих одноразових , просто вражає,  в кожному сервісі вони стоять, і машини купували  людини не за 2000 долларів а набагато дорожче.

 

саме так )

наші люди взагалі дуже часто знатоки по всім сферам ,а як до суті доходить - то вони десь щось чули краєм вуха та бачили краєм ока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Nokian сказано:

Не так, купить поляк авто за 500 , П'ятсот, розумєш, євро - і їздить.

І не ламається.

5 топ автівок - в студію, бо попахує пі...пулізмом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, tenfoxx сказано:

Це треба ідеально знати Польщу, і Польську щоб знайти в польщі авто за 500долларів яке не ламається,   хоча так для них авто як велосипед , у їхніх селах у дворах буває автопарки цілі, як їдеш видно.  Але старіші авто 93 по 2005 рокі це ще міцні машини , а от ті бідові французи економ класу з одноразовим мотором і коробкою палкою, хоч вона може бути і 2014 року, може на себе більше затрат  вимагати ніж старе корито, засилля французів цих одноразових , просто вражає,  в кожному сервісі вони стоять, і машини купували  людини не за 2000 долларів а набагато дорожче.

 

Отож, це просто велика схема всунути людям різний непотріб, а щоб вони не пручались- забрати право вибору.

Люди вийшли на перший та другий майдан не за асоціацію, не за НАТО, не за Пороха- а коли побачили,що їх позбавляють права вибору.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, volks сказано:

... або наповниться скупка металобрухту.

то кому від цього добре стане? Пенсійному фонду? Садочкам дитячим? Чи для кого там ще ті віртуальні гроші фантазувались?

Звичайним людям як було туго, так і стало тугіше... Все як завжди, все по плану...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

політика в іншій темі, і про Пороха і про бабу юлю і решту шоблуйоблу пишіть там, попередження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, tenfoxx сказал:

 Мені особисто шкода тих людей які нерозуміються ну ніяк в авто покупляли тих новеньких намазаних плаком одноразових корить супер економ класу, і їх через пару років просто нестане, це буде гірше за тих бмв і мерседесів на бляхах, в плані тому що вони розсипаються, мотор працює на межі, а дорогші якісні моделі відповідно не купують навіть б/у, бо люди наприклад бояться коробки автомат як чорт ладану, бо хтось сказав що ламаються, але от рено меганів і лагун 2011 років по сервісах з розібраними  моторами на капремонтах то не страшно, або американських машин бояться,  А француза одноразового купувати за 10-12 тис то нормально, а потім жалітися на весь світ, коли за 3 роки в ціні француз падає на 30-40%.

ви правду пишете

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, b0rg сказано:

політика в іншій темі, і про Пороха ... пишіть там, попередження

Вибач, але ти Пороха звідси не викидай. Від пороха напряму залежало підписання цих законів, а тому "із пєсні слов нє..."

А от "політика" - це вже дійсно не сюди

 

А по суті ситуація - це чергова профанація від "влади", так як ці закони написали типу для "легалізація" (ЛИШЕ для легалізаці, бо на машини, ввезені вжі після вступу в дію Закону, воно вже не діє), але реально механізмів не написали, а тому реально ніхтоо цим скористатись не зможе.

А от карати на основі цих Законів вони зможуть реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, jack74 сказано:

Вибач, але ти Пороха звідси не викидай. Від пороха напряму залежало підписання цих законів, а тому "із пєсні слов нє..."

А от "політика" - це вже дійсно не сюди

Ні не вибачу, тут не політика, і не до Пороха. Хоча б прийміть той факт що куйова і дорога розтаможка в цій країні була завжди, і задовго до Пороха. Тому може ще в тему втягнемо Бджоляра, Фєдирича, Жулю і гоп-компанію? Ні, далі по політикам - попередження і в хату-читальню на пару днів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуйте Деу і Богдани в кредит і майте спокій :) нема чого халопам рассікати на іномарках нехай старих, але це за жирно для них. 

ЗАЗ 1103 Славута 2003 1 100 $ - мега круте та сучасне авто, поряд на стояла біля Мерсів та Фольців, будьте патріотами.

«Славута» 2018 рік до $10 000 - це не якийсь там вам старий Мерс на бляхах, налітай поки ціна не виросла.

 

PS: це все сарказм якщо хто може не зрозумів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там по розмитненню кузовів прийняли? Хто в темі? в двох словах пояснить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...