Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Пропоную всім зацікавленим на хвилину вернутись в реальність

Закон підписаний, вета не буде.

Механізм прописаний, мито знижено в РАЗИ, ввезти машину старше 5ти років офіційно тепер можливо, 50% пільговий період встановлено.

Як думаєте, будуть черги в МРЕВ? вангую що ні, адже те вони і відстоювали - просто зареєструйте, без мит і перевірок. Бо в більшої половини тих машин липові доки, видумані нотаріуси, фальшиві підписи і неіснуючи особи чи фірми власники.

 

зрозумійте, я (і надіюсь більшість таких як я) НЕ проти дешевої розтаможки - та хай хоч по $100 буде - але піди і зареєструй! не шукай способу усіх перехитрити. в тебе має бути офіційний номер , ти не можеш плювати на ПДР  чи кинути авто на місці дтп. всі бачили як бляха валялась на Карпенка-карого? скільки стояла? а чому її кинули не задумувались?

 

ps не душить мене жаба (оце кстаті ващє єдина мантра у них коли спір заходить в глухий кут), в мене авто з салону не економ класу, і попередня була з салону - і наступна теж буде з салону,  певно вже на батарейках ). а ще попередніх три - б/у з гейропи, але я їх реєстрував тут, офіційно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь

от всі слова що Ви написали - зрозумів, але що сказати хотіли - ні :)

при чому тут будинки, як склалося життя, зразу перекос в бариги по пару машин і т.д.???  що за моветон весь час?

я ж написав - я не проти дешевої розтаможки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, jack74 сказал:

ЛИШЕ для легалізаці, бо на машини, ввезені вжі після вступу в дію Закону, воно вже не діє)

Знов по діагоналі читаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, b0rg сказано:

Пропоную всім зацікавленим на хвилину вернутись в реальність

Закон підписаний, вета не буде.

Механізм прописаний

ти тему взагалі читаєш? Механізм, якраз НЕ прописаний!

А "вета" бувають різні. При наявності "політичної волі" будь-які тверді закони можна анулювати, перекроїти, і т.д. Є конституційні суди, заперечення від профільних установ (напр., від митників чи податківців), є можливість введення поправок і різних піднормативних актів і т.д.

Але повторюю, поки що це - ПРО-ФА-НА-ЦІЯ. Механізму нема, а часікі Порох вже запустив (ні, він зовсім не прі чьом!)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, b0rg сказано:

мито знижено в РАЗИ

акциз. не МИТО. не плутай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто вийде 180 днів і всі бляхи будуть зупиняти і штрафувати?

Чи типу як зараз - хай собі катаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Arden сказано:

Тобто вийде 180 днів і всі бляхи будуть зупиняти і штрафувати?

по цих законах так. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Ha3aP сказал:

Так, стоп. Одні кажуть 90 днів, другі 180. На ділі то скільки?

Гортай на декілька сторінок визе. Я там розписував, на що 90, а на що 180.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Ha3aP сказал:

Так, стоп. Одні кажуть 90 днів, другі 180. На ділі то скільки?

період розмитнення 180 днів

якщо встигаєш за 90, то буде -50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, tenfoxx сказал:

Законів навіть ніде неможна почитати полюдські

 

10 минут назад, tenfoxx сказал:

ніхто законів з поправками в очі небачив, 

Шо ви гаварітє. А сайт ВРУ вам навіщо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Arden сказано:

період розмитнення 180 днів

якщо встигаєш за 90, то буде -50% 

А якщо я не встигну бляху купити за 90 днів, то чому я маю платити більше , хоч нічого не порушую?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як символічно Президент підписав закон у Чорну П'ятницю. Ще й знижку зробив 50% на акциз. Все як має бути в цей день. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, tenfoxx сказано:

Нічого воно не дасть тичасовий закон на 90 днів, , а механізмів як його застосовувати немає. і пдв не відмінене відповідно  те авто яке коштує 1000 євро розтаможка буде як ціна 2-ох таких авто. Законів навіть ніде неможна почитати полюдські. лише інформаційний наплив змі, і 90% не бачили тих законів в очі. Взагалі українські закони то якесь законодавче Сомалі, кому, що в голову встрелить, то і робить свої закон.

30 хвилин тому, tenfoxx сказано:

ніхто законів з поправками в очі небачив, це все профанація, і механізмів як це застосувати неіснує, приймалося це лише аби припинити мітинги і накал євробляхарів, щоб потім всіх під прес покласти.

16 хвилин тому, tenfoxx сказано:

 скиньте сюди будьласка ссилочку

якщо не читати, то прочитатии дійсно не вдасться ;)  Навіть в цій темі я викладав і прямі посилання і копіпастив тексти цих законів

а от механізмів дійсно нема

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, alexvvv сказал:

А якщо я не встигну бляху купити за 90 днів, то чому я маю платити більше ,

Тому що не встиг.

6 минут назад, Serpent сказал:

Як символічно Президент підписав закон у Чорну П'ятницю. Ще й знижку зробив 50% на акциз. Все як має бути в цей день. :)

Ну це ж не канхвети, можна й знижечку зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Arden said:

період розмитнення 180 днів

якщо встигаєш за 90, то буде -50%

 

Це точно? Бо на сайті ВРУ я находжу лише проект закону до другого читання, а в тому проекті таке:

Quote

доповнити  пунктом 20 такого змісту:

“20. Тимчасово, з першого дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» по тридцятий календарний день (включно) з дня набрання чинності тимчасовим порядком, затвердженим на виконання пункту 92 розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України, але не пізніше 60 календарних днів з дня набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів”, ставки податку для транспортних засобів, зазначених у підпункті 215.3.51 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу (крім транспортних засобів, зазначених у товарних підкатегоріях  8703 10 18 00, 8703 90 10 10, 8703 90 10 90, 8703 90 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,5;

 

з тридцять першого дня набрання чинності тимчасовим порядком, затвердженим на виконання пункту 92 розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України, але не пізніше 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом України “Про внесення змін до Податкового кодекс України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів” ставки податку для транспортних засобів, зазначених у підпункті 215.3.51 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу (крім транспортних засобів, зазначених у товарних підкатегоріях  8703 10 18 00, 8703 90 10 10, 8703 90 10 90, 8703 90 90 00 згідно з УКТ ЗЕД), визначаються із застосуванням коефіцієнта 0,75.

 

Встановлені цим пунктом коефіцієнти застосовуються для легкових транспортних засобів, що використовувалися, які ввозяться на митну територію України особою для власного використання в кількості один легковий транспортний засіб на таку особу”;

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самого закону ще немає, на сайті врунів є законопроект, а Ви ж самі знаєте що закон може відрізнятися від законопроекту, тому треба чекати закону а тоді щось говорити, бо основне ми чуємо те що нам хочуть (і впарюють) розказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Словакии растаможка 200-600 евро, поставить на номера 33 евро.

Интересно, а почему деньги в Пенсионный, а не на дороги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romanc сказал:

В Словакии растаможка 200-600 евро, поставить на номера 33 евро.

Интересно, а почему деньги в Пенсионный, а не на дороги?

Пенсійний електорат кількісно більший ніж євробляшаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, romanc сказал:

В Словакии растаможка 200-600 евро, поставить на номера 33 евро.

Интересно, а почему деньги в Пенсионный, а не на дороги?

А еще круче- на коммунальный транспорт)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Vikvik Mawr said:

Самого закону ще немає, на сайті врунів є законопроект, а Ви ж самі знаєте що закон може відрізнятися від законопроекту, тому треба чекати закону а тоді щось говорити, бо основне ми чуємо те що нам хочуть (і впарюють) розказати.

Так отож)

Але чомусь люди з впевненістю ретранслюють інфу про 50% знижку впродовж 90 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людям кинули кістку і вони обговорюють з'їсти її зараз,чи за три місяці,замість того,аби жбурнути її назад,щоб ті кнопкодави вдавилися..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

замість того,аби жбурнути її назад,

та не можна так, путін нападе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть іншого варіанту у євробляхарів,як здати свою бляху або спалити як Ярошевич немає. Цікаво, що буде, коли закіньчиться пільговий період? Невже почнуть "отжимать" бляшки? Багатьом бляхарям немає сенсу їх розмитнювати: або банально немає грошей на розмитнення, або вона крадена, або розмитнювати її не доцільно.

Є такі люди, які говорять: "а для чого її розмитнювати? Мені і так добре...

Я думаю, що платити за розмитнення ціну авто, то перебор. Вони розповідають байки про Пенсійний фонд і тд і тп. блаблабла... Але люди бачать шо це пиз**ож...Це просто, щоб певним людям капало на кармани не меньше ніж цього вимагає їхня "хотєлка"

Забрати приблизно 2 мільйони блях в державного апарату хватить духу? Кішка не лопне?  Адже яснаріч, що, люди будуть чинити опір...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...