Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

6 часов назад, jack74 сказал:

Ммм... Дай вгадаю.... За твій?!?!

бо я точно не скидався

За твій також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, volks сказано:

За твій також.

та ти що?! Серйозно?! Може ти ще й чеки зберіг?

Нафіга ото ліпити ту туфту про "за наші податки"?! Ми податки платимо однаково, кидали каміння в МВС чи ні. І їм виділяють бюджет на ремонт теж незалежно від того. Максимум, що від того сталося - купили собі в кабінети менш круті крісла і дивани! Замість шкіряних їм, МОЖЕ, довелось обійтися шкірзамінником

Ти оту популістику вже викинь з голови! Ми в Україні живемо, а не в Бельгії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, jack74 сказал:

Нафіга ото ліпити ту туфту про "за наші податки"?!

Того що за наші податки. І верховну раду відмивати будуть за наші податки. Не подобається хтось з мвс чи з депутатів, хай піздують їм хати гімном обливають, закидують камінням, палять. Нахуя нищити державне майно, яке потім буде ремонтуватися і купуватися за наші ж гроші, які могли б використати на щось корисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, volks сказано:

за наші ж гроші, які могли б використати на щось корисне.

НА ЩО, дитино в рожевих окулярах, НА ЩО??? На фонди Порошенка і Ко?, На дотації Ахмєткам і Ко?! Прокинься вже, нарешті!

З моєї кишені ні більше, ні менше не вийде незалежно від того, чи стоїть те МВС з ВР чисті, чи їх залили гівном і бетон, а чи вони надумали набудувати собі ще десять корпусів і санаторіїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, paksivatova сказал:

а тому,що держава плює на громадян

а громадяни - на ваших друзів

 

після цих слів як ніколи актуальна фраза - народ має таку державу на яку заслуговує... бо чим тоді такі громадяни кращі за ту державу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Amor сказал:

Якщо реально по факту хтось знає що робити? Я сьогодні знову розпитав всіх кого міг - митниця каже ще невідомо як все має оформлятись буде і яка процедура. Можливо з‘явились ще якісь приховані платежі?

Версія ДФСУ озвучена на вчорашньому брифінгу (відео):

Про нові умови ввезення транспортних засобів для громадян-резидентів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, jack74 сказал:

НА ЩО, дитино в рожевих окулярах, НА ЩО??? На фонди Порошенка і Ко?, На дотації Ахмєткам і Ко?! Прокинься вже, нарешті!

З моєї кишені ні більше, ні менше не вийде незалежно від того, чи стоїть те МВС з ВР чисті, чи їх залили гівном і бетон, а чи вони надумали набудувати собі ще десять корпусів і санаторіїв

Да да да як в анекдоті.

-Тато, горілка подорожчала. Тепер ти будеш менше пити?

-Ні синку, тепер ти будеш менше їсти.

Так само і тут. Те, що потрібно для ремонту, вони вріжуть не в себе, а в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

Так само і тут. Те, що потрібно для ремонту, вони вріжуть не в себе, а в нас.

О господи... НУ не так само! Ну поясни мені, ДЕ і ЩО вони вріжуть в нас??? Тільки не загальними водяними словами, а конкретно, і бажано з реальними прикладами

 

21 хвилин тому, Arden сказано:

після цих слів як ніколи актуальна фраза - народ має таку державу на яку заслуговує... бо чим тоді такі громадяни кращі за ту державу?

о, ще один в окулярах і заюложеними фразами для баранів... Ти знаєш, я державу не обирав, я в ній, прикро це чи ні, народився. Вірніше навіть не в ній, а ще в іншій. І при владі в цій державі досі не ті, хто цього достойний. Пояснити тобі як це сталося в нас? Ок. Коли розвалювали Радянський Союз (саме розвалювали, бо вирішили, що пора ділити "закрома" і шикувати відкрито, бо в квартири вже не влазить), кожен, хто був біля кормушки, рвав собі до чого міг дотягнутись.Партійні, комсомольські "діячі" і т.д. Потім вступили "в бій" "спортсмени" - рекет і ОЗ. Теж пройшов переділ майна, ресурсів і влади. І воно оце все "устаканюється" і досі! Досі ділять, досі рвуть! А "народ" - ти, я і мільйони отих простих звичайних людей, пливуть майже по течії, бо їм ніколи не вистачить сил змінити русло цієї потужної ріки. Дехто пробує, намагається, і або тоне, або догрібає до берега і йде подалі від цієї смердючої річки.

Хіба що якби ми ВСІ стали по один бік барикад, але ж це нереально! Он навіть ця тема доводить, що ми завжди шукаємо розбрату посеред себе, копирсаємося в тому лайні, кидаємось тими какахами один в одного, топимо в те гівно того, хто поруч, а голову підняти наверх і побачити, хто ж нам на голову сере, не хочемо...

 

Так зрозуміло?

 

Вибачайте за емоції та офтоп. Я більше доводити блаженним нічого не буду, нема часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, jack74 сказал:

Ну поясни мені, ДЕ і ЩО вони вріжуть в нас??? Тільки не загальними водяними словами, а конкретно, і бажано з реальними прикладами

Відкрий держбюджет. І вибери собі якусь статтю витрат.

33 минуты назад, jack74 сказал:

Досі ділять, досі рвуть! А "народ" - ти, я і мільйони отих простих звичайних людей, 

Також рвуть. Тільки в них кормушка поменше. Хтось солярку зливає, хтось будматеріали суне, хтось замість дороги асфальт в себе вдома кладе, хтось контрабас соває і т.д. Так що не треба ля ля. Та гнила влада з такого гнилого нородєцу, яких мільйони, і вилізла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Ромко сказано:

х...ня якась на відео... Тримають якого напівп'яного чувирла і невідомо шо за гроші хочуть... Якщо бачили, шо збирає, то тра було взяти і відп..ти, а не оте-во "витягуй гроші, шоб всі бачили". Ну витягне він якісь гроші, і шо далі?

Дитячий садочок... Якийсь мудак, можливо, вирішив під шумок скосити з лохів, які поведуться, пару гривень, а його зловили... Та й "зловили" - то теж умовно. Поліцаї йому нічого пред'явити не можуть, посадять в машину та й вивезуть від гріха подалі, щоб натовп не начовп, і випустять...

Головне - гарний допис потім: "Деталі інциденту 30146ясовуються" :) То треба спочатку з'ясувати, а тоді "СЄНСАЦИЮ!" постити

До речі, сьогодні вже обід 27-го - досі "30146ясовують"?

 

"затримали власника автомобіля на єврономерах" - впевнені, що він дійсно "власник"? Чи хоча б що він "бляхар"? В нього так на шапці написано? А якщо дійсно це відомо, то постіть і прізвище козла.

"Про це повідомляють у соціальних мережах, пише видання “Вголос”" - розповіла сусідка, кумі якої розповів знайомий, якому... А посилання на першоджерело не вчили "журналістів-сєнсационщиків" прикріпляти?

 

ПиСи: Знайшов я ту "сєнсацию" і на тому "виданню Вголос" - такі самі "журналісти" - "Деталі інциденту встановлюють" і "Про це повідомляють у соціальних мережах" - в ЯКИХ соцмережах? ДЕ те першоджерело? "істочнік нєізвєстен" БіБіСі - баба бабі сказала. Пох хто де, ви головне передруковуйте "зраду"

 

Короче, да, СЄНСАЦИЯ на ПЯЦЬ балов! Всі бляхарі - хапуги і мудаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Ромко сказано:

І це зрозуміло. І це правильно. Але ХТО створив цю ситуацію?! Ота, саме та Державонька, яка так печеться за щастя своїх громадян. Вони що, не знали, що станеться коллапс, якщо отак без пояснень процедури взяти і за два дні ввести в дію незрозумілий Закон?! - знали. Добре розуміли про наслідки. Але ж в нас як в нас - все через жопу! А тут ще й така нагода - отими недалекими "бляхарями", що як барани товчуться зара на митницях і тупо блокують рух іншим, налаштувати інших проти них, мол "дивіться, народ! Ми хороші, зробили все, що змогли, а ото все вони - бляхарі!"

 

Бл.. гондурас... чи зімбабве якесь, а не європейська країна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То він мав на камеру гроші збирати? :huh: Почали знімати вже по факту. Не знаю як там всі бляхарі, але отой мужик з відео навряд чи зразок для наслідування, чим би він там не роздратував людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, jack74 сказал:

Вони що, не знали, що станеться коллапс, якщо отак без пояснень процедури взяти і за два дні ввести в дію незрозумілий Закон?! - знали. Добре розуміли про наслідки. Але ж в нас як в нас - все через жопу!

А бляхарі що не знали, що вони незаконно ввозять автомобілі - знали! Добре розуміли, що рано чи пізно халява прикриється. Але ж в нас як в нас....))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Selbeor сказал:

А бляхарі що не знали, що вони незаконно ввозять автомобілі - знали! Добре розуміли, що рано чи пізно халява прикриється. Але ж в нас як в нас....))))

наприклад,я купила собі авто в Польщі

страховка,техогляд всі дєла 

і по транзиту кожні 5-10 днів катаюсь

закон це дозволяв

в чому тут незаконність?

 

поїхала я значить в Польщу чи гуляти по Європі 20 листопада

витратила всі гроші,що брала

повертаюся в Україну 25 чи 26 листопада,а на границі мені кажуть : розмитнюйте або лишайте залог тих пару тисяч доларів,що не повернуться

а взагалі, ми самі ще не маємо інструкцій як що робити і в нічну зміну нема людини,що розмитнює

 

і ти такий розумієш,як можновладці через закони показують своє відношення до людей

і що там не стояла мета вирішити питання євроблях - бо таким чином це не вирішується,а лише ускладнює ситуацію

 

але мене це не дивує,бо таких циніків при владі ще не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, paksivatova сказал:

поїхала я значить в Польщу чи гуляти по Європі 20 листопада

витратила всі гроші,що брала

повертаюся в Україну 25 чи 26 листопада,а на границі мені кажуть : розмитнюйте або лишайте залог тих пару тисяч доларів,що не повернуться

а взагалі, ми самі ще не маємо інструкцій як що робити і в нічну зміну нема людини,що розмитнює

Так ви ж не в Польщу транзитом їздите, а в Україну. Виходить, що повертались ви не в Україну, а в Польщу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, paksivatova сказано:

і ти такий розумієш,як можновладці через закони показують своє відношення до людей 

і що там не стояла мета вирішити питання євроблях - бо таким чином це не вирішується,а лише ускладнює ситуацію

 

але мене це не дивує,бо таких циніків при владі ще не було

То ви ще не пробували на катері через керченську протоку пропливти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, alexvvv сказал:

То ви ще не пробували на катері через керченську протоку пропливти

рекомендуєте спробувати? :g07:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

Всі бляхарі - хапуги і мудаки.

нє не всі, але халява як наркотик, просто так не відпускає. Он живе один такий недалеко. Їздив на корчику, на бляхах, на задньому склі *автоєвросила* всє дєла. Влаштувався на нормальну роботу, думєш корчика продав й купив щось луччіше на укр номерах ? Хєр там. Купив собі ще джипа Педжеро на тих же бляхах і на корчику наклейка кудись вже поділась. То ще до цих двіжняків з законами було. Ну але згідний :) хапуги й мудаки не всі :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден з тобою, хохли такі хохли. Для того їм і потрібен батіг, бо без нього вони ну ніяк "європою" не стануть. Але справа в тому, що коли той батіг в руках таких самих хохлів, то й робиться все так само - через жопу. Нормально зробити нічого не можуть, все якось якимись мутками, викручуваннями, схемами, "многоходовочками"... І це ДЕржава себе так веде! То якщо сама влада так поводиться, то чому чекати, що оті "хохли" ні з того, ні з сього стануть "законопослушними європейцями"... З-за самосвідомості?! - та ну нафіг, звідки вона візьметься зненацька в того стада...

Короче, "замкнутий круг"... Не дарма наші бабки казали "треба на них німця з батогом"... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пишуть що АЄС всьо :)

як почали вручати і відкривати впровадження - то не ми, ми не блокуємо кордони, кордони блокують тіко мудні і олєні, а не АЄС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bsv сказал:

Тут все простіше ! Просто жаба давить тих оленів котрі віддали за жестянку на наших номерах  котра вже догниває ( квартиру чи хату бабушкіну 15-20 к $ ) а  адекат купив для жоповозки чи бізнесу за 1-3 к $ ! і тепер їм усі заважають на дорогах їздити , і мов вони усі неадеквати !!! мов усі на бляхах це порушники на дорогах , а вони мов  не Гандони  а ангели ! :) 

 

все правельно)) тільки бажано тіх хто їздить на бляхав)) позбавити субсидій, пенсій та всіх пільг які дає йому Україна) нехай йому закордоний соцпакет дають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, СОАД сказал:

все правельно)) тільки бажано тіх хто їздить на бляхав)) позбавити субсидій, пенсій та всіх пільг які дає йому Україна) нехай йому закордоний соцпакет дають)

Опа, грохнув коментар? Чи то у мене борда заглючила?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bsv сказал:

так вони сплачують налоги !!!

не тут або бляха або хер)

все зразу тільки в Європі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bsv сказал:

так вони сплачують налоги !!!

Кому? Перегонщикам? Вони це так називають?? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...