Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

32 minutes ago, jack74 said:

да, написали... декількома постами вище ;) 

 

Тобто ти ще майже півроку можеш безкарно дулі крутити поліцаям?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь

ну да, поки, схоже, так

 

але це поки... Наприклад, я не виключаю, що за якийсь час з'явиться "прецедент" - хтось виграє суд по стамбульській конвенції, і знову пророблять дірку, напр., для їзди резидентом без нерезидента

Проблему "блях", вірніше дешевого доступного авта для нашого бідного народу так же ш і не вирішили, а знач вчергове "на кожен хитрозроблений замок знайдеться хитрозроблена відмичка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, jack74 said:

але це поки... Наприклад, я не виключаю, що за якийсь час з'явиться "прецедент" - хтось виграє суд по стамбульській конвенції, і знову пророблять дірку, напр., для їзди резидентом без нерезидента

Проблему "блях", вірніше дешевого доступного авта для нашого бідного народу так же ш і не вирішили, а знач вчергове "на кожен хитрозроблений замок знайдеться хитрозроблена відмичка"

 

Конвенція, он воно шо...

Ти знову за старе. До останнього часу "їздити резидентом без нерезидента" на загнаній на рік машині так само було заборонено українським законодавством. А дірка була лише в тому, що кара за це порушення ніде не була прописана, та був відсутній "механізм взаємодії" між митницею і поліцією. Тепер все це є/буде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра 30.11.18 в м.Луцьку о 18.00 відбудеться відкрита зустріч на тему Порядок розмитнення автомобілів по новоприйнятому законодавству. Реєстрація в сервісних центрах. Відповідальність за порушення. За участю представників: Волинської митниці ДФС, сервісного центру УМВС у Волинській області, Патрульної поліції.
30.11.2018 р., о 18:00 Палац Учнівської Молоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

кара за це порушення ніде не була прописана, та був відсутній "механізм взаємодії" між митницею і поліцією. Тепер все це є/буде. 

В нас , за умови воєнного  часу, ніде не прописана кара за набуття українцями чужого громадянства, тобто  фактично зраду національних інтересів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Конвенція, он воно шо...

Ти знову за старе. До останнього часу "їздити резидентом без нерезидента" на загнаній на рік машині так само було заборонено українським законодавством. А дірка була лише в тому, що кара за це порушення ніде не була прописана, та був відсутній "механізм взаємодії" між митницею і поліцією. Тепер все це є/буде. 

та це ти знову за старе. 

"До останнього часу "їздити резидентом без нерезидента" на загнаній на рік машині так само було заборонено українським законодавством." - статтю закону, котра забороняла українцю їздити на загнаній машини в студію! А інакше не будь балаболом і не лий своїх фантазій.

"А дірка була лише в тому, що кара за це порушення ніде не була прописана, та був відсутній "механізм взаємодії" між митницею і поліцією." -  а дірка була якраз в тому, що українцю НІЯКИЙ ЗАКОН не забороняв їздити НА БУДЬ-ЯКІЙ машині! І взаємодія була тут ні до чого. Конвенція лише робила "дірку" для терміну перезаїзду в 1 рік.

Тобто, порушником був лише НЕРЕЗИДЕНТ, котрий в'їхав і передав керування машиною українцю. Не машина! Не українець, а нерезидент. Буль-ласка - карай його! Якщо зможеш. В принципі, навіть і карати його можна було б - поліцаям дають дозвіл фіксувати факт наявності за кермом "євробляхи" українця, його (українця) не чіпають (бо не мають законних підстав), а ці протоколи (фіксації фактів керування автомобілем українцем) передають на митницю. І от коли машина виїжджає з України (а виїжджає, якраз, той нерезидент-порушник) от в той момент і пред'являти йому "рахунок". Ну але ж нафіг кому потрібні ці складності, правда?! Каса ж і так поповнювалась...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, jack74 сказал:

статтю закону, котра забороняла українцю їздити на загнаній машини в студію!

Ст 380 мку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну?! То ХТО ПОРУШНИК???

Стаття називається "Стаття 380. Особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України" - ВВЕЗЕННЯ! І стосується того, хто ВВОЗИТЬ! Я не ввозив, не ввожу - вона мене не стосується!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, volks said:

 Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.

І шо!? Ти читати вмієш!?! Написано ж "можуть"!! Не написано ж "зобов'язані" "змушені" і т.д. Ти розумієш різницю???????????????????? Ні???? То йджи почитай про семантику дієслів в сучасній українській мові!!!!!!!!!

 

П.С. Хотів ще стрілки перевести на верблюдів, але бачу Джек вже мене "апіріділ"))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, jack74 сказал:

Ну?! То ХТО ПОРУШНИК???

Стаття називається "Стаття 380. Особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України" - ВВЕЗЕННЯ! І стосується того, хто ВВОЗИТЬ! Я не ввозив, не ввожу - вона мене не стосується!

 

Бл.. зарікався я в же не спепечатися на цю тему і ось знов. Якщо користуватись може виключно іноземець, то яке право має на ній їздити українець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, volks said:

Якщо користуватись може виключно іноземець, то яке право має на ній їздити українець?

Ну як ти не можеш зрозуміти?!? Ну дивись, наприклад є стаття: "Громадянам заборонено скуповувати крадене майно". Але чи заборонено продавати крадене майно? Ні!!! Це проблеми того, хто скуповує. А той, хто продає, ніяких законів не порушує!!! Так зрозуміліше?!?!? Той хто продає не обов'язково сам його крав, може йому його подарували)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, yu2007 сказал:

Ну як ти не можеш зрозуміти?!? Ну дивись, наприклад є стаття: "Громадянам заборонено скуповувати крадене майно". Але чи заборонено продавати крадене майно? Ні!!! Це проблеми того, хто скуповує. А той, хто продає, ніяких законів не порушує!!! Так зрозуміліше?!?!? Той хто продає не обов'язково сам його крав, може йому його подарували)))

Я тобі більше скажу. Закон забороняє мені вкрасти авто, але потім їздити на ньому мені нічого не забороняє. В мене ж є техпаспорт і страховка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74, ти вже в курсі?

Quote

Стаття 35. Зупинення транспортного засобу

1. Поліцейський може зупиняти транспортні засоби у разі:

...

10) якщо зупинка транспортного засобу, який зареєстрований в іншій країні, здійснюється з метою виявлення його передачі у володіння, користування або розпорядження особам, які не ввозили такий транспортний засіб на митну територію України або не поміщували в митний режим транзиту.

{Частину першу статті 35 доповнено пунктом 10 згідно із Законом № 2612-VIII від 08.11.2018}

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, yu2007 сказано:

@jack74, ти вже в курсі?

 

Та ні, ти що?! 

 

ПиСи: слухай, ну тобі не пофіг, га? Шо ж ти так переживаєш за мене :) Чи тобі так моя бляха спати і жити не дає? :) та якось виживу... А якщо мене посадять, як самого більшого злочинця України, то я тобі першому напишу, шоб ти вже знав, що в Україні нарешті стало все добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, volks сказал:

 Тимчасово ввезені транспортні засоби особистого користування можуть використовуватися на митній території України виключно громадянами, які ввезли зазначені транспортні засоби в Україну, для їхніх особистих потреб.

Доречі, доручення - зрозуміло, що не можна, а от як бути в ситуації, коли той, хто загнав, сидить трішечки бухнутий на пасажирському, а за кермом тверезий товариш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нерезидентом в салоні можна. І пофіг який він, аби живий хоч трохи :) Це ж не "учбова", що інструктор поруч теж має бути тверезий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці питання.

От приїдуть до мене родичі з закордону на бляхах Польських або Італійських.

 

Я можу їхати за кермом такої машини за умови присутності власника на пасажирському сидінні (ну наприклад від випив 100 грам) чи за це теж штраф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тож можеш, я ж написав

... хоча... в нас же ш чітко і недвозначно ніколи не пишуть :) Стаття 16 ЗУ "Про дорожній рух" тепер має такий абзац:

Цитувати

Стаття 16. Основні права та обов'язки водія транспортного засобу

Водій зобов'язаний:

не допускати випадків керування транспортним засобом, щодо якого порушено обмеження, встановлені Митним кодексом України, а саме: порушено строки його тимчасового ввезення та/або переміщення в митному режимі транзиту; транспортний засіб використовується для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні; транспортний засіб передано у володіння, користування або розпорядження особі, яка не ввозила його на митну територію України або не поміщувала в митний режим транзиту;

{Частину другу статті 16 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 2612-VIII від 08.11.2018}

Тобто той нерезидент вроді ж як і не передав нікому, бо ж сам знаходиться в салоні, сам користується, так би мовити, але ж якщо поліцаям буде скинуте "роз'яснення", що це порушення, то вони будуть штрафувати, а ти потім доводь, що ти не верблюд...

Та й така трактовка суперечить Стамбульській конвенції, а тому, я думаю, якщо НЕРЕЗИДЕНТ, котрий ввозив це авто в Україну, буде в салоні, то поліцаї не будуть доковирюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, певно, в такому разі машина ще на митниці стає в режим розмитнення, а не тимчасового ввозу чи транзиту

А в якому вона режимі, поліцаї повинні будуть бачити, коли їм дадуть доступ до бази митників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, jack74 said:

ну, певно, в такому разі машина ще на митниці стає в режим розмитнення, а не тимчасового ввозу чи транзиту

А в якому вона режимі, поліцаї повинні будуть бачити, коли їм дадуть доступ до бази митників

 

Окрім випадку, коли цей резидент стоїть на тимчасовому обліку в консульській установі України. Тобто ситуація аналогічна "аби трохи живому резиденту в салоні авто", про якого ти написав вище.

 

Мене пинили в Луцьку за кермом на німецьких бляхах з нерезидентом-власником авто на пасажирському сидінні. Все б нічого, якби зелена карта не лишилась в сумочці дружини того тевтонця, яка в той момент гостювала в мене вдома)))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...