Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

якщо коротко 1 євро =  32 гривні, а не 1 гривня = 32 євро, різниця між рівнями економіки - прірва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, WebTraveller сказал:

10 раз вже тут говорилось)) Тому що європейці мають змогу купити НОВЕ авто

Якшо вони всі купують на 2 класи нижче, то де ж беруться ті всі б/у авто на 2 класи вище?

Та лохі полюбому. Німці можуть нормальне авто за 2000 євро купити, а купляють 634 калини і гранти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Та лохі полюбому. Можуть нормальне авто за 2000 євро купити, а купляють 634 калини і гранти.

Я тобі одне а ти зациклився зовсім на другому. Причом тут лохи.

Німець може купити за 30000 євро і більше. Тому логічно шо він продає старе і купляє нове, тому що на новому їздити комфортніше. Так роблять всі нормальні люди в будь-якій країні.

Чи ти думаєш якби українець міг купити шось за 20-30 тис. євро він купляв би за 2?

В даному випадку в українця стоїть вибір, купити ланос новий чи 10-ти річного європейця. І більшість вибере 10-річного європейця

Кум мій вже натішився новим ланосом, машині АЖ 4 роки. А болячок стільки навилазило, шо незнає як від нього здихатись і купити шось б/у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Кум мій вже натішився новим ланосом, машині АЖ 4 роки. А болячок стільки навилазило, шо незнає як від нього здихатись і купити шось б/у.

«Надійний як танк»: таксист розповів про переваги Daewoo Lanos :0016:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, WebTraveller сказал:

на новому їздити комфортніше. Так роблять всі нормальні люди в будь-якій країні.

 

37 минут назад, WebTraveller сказал:

 

В даному випадку в українця стоїть вибір, купити ланос новий чи 10-ти річного європейця. І більшість вибере 10-річного європейця

Ну значить в нас ненормальні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Ну значить в нас ненормальні люди.

В нас бідні люди, які не мають можливості купити НОВЕ. А бідні не значить ненормальні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, WebTraveller сказал:

які не мають можливості купити НОВЕ. 

Ти ж писав, що вибираючи між НОВИМ  Ланосом і 10-річним німцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Ти ж писав, що вибираючи між НОВИМ  Ланосом і 10-річним німцем.

 

І шо? В чому твоє питання?

Я б теж вибрав 10річного німця. Тому що при однаковій ціні німець набагато надійніший і безпечніший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, volks сказано:

Та лохі полюбому. Німці можуть нормальне авто за 2000 євро купити, а купляють 634 калини і гранти.

В одному Берліні 500000 людей розмовляють російською.

Що тут дивного,що надивившись руського  міра деякі одинаки підтримали свого ідола?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нормальному розмитненю в Нас в одну ціну має бути новий Ланос і 5-7 річний німець.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, WebTraveller сказал:

 

І шо? В чому твоє питання?

Я б теж вибрав 10річного німця. Тому що при однаковій ціні німець набагато надійніший і безпечніший

А нове Кліо чи Поло надійніше і безпечніше за 10-річну єшку чи пасата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

А нове Кліо чи Поло надійніше і безпечніше за 10-річну єшку чи пасата?

А скільки в нас коштує нове Поло?

Я подивився заради інтересу. ВІД 16.5 тищ у.є.: b329f2ce4b.png

 

Багато людей можуть собі дозволити потратити стільки? думаю шо ні. Це вже зовсім інша категорія. Ну і маючи від 16 тищ у.є. можна купити нормальне б/у авто на укр. номерах. Тому що на авто до 5-ти років різниця "тут" і "там" невелика.

Чому б/у, тому що я зараз купляв би тільки б/у до 5-ти років.

Зараз катаюсь на машині, яку брав нову за 27 тищ. Теж дуже хотів нову і все, ніхто мене не міг переконати взяти б/у

Поїздивши 10 років зрозумів шо б/у на так і погано. Якшо за машиною дивитись нормально, то в 5-ти річному віці вона буде в дуже хорошому стані. А ціна мого колись нового авто зараз тищ 7 максиум 8

Тому на теперішній розум краще брати шось до 5-ти років, їздити 2-3 роки і міняти

Отака математика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Дійсно хохма :D 

Цитувати

Водій зазначив, що автомобіль ламається рідше за інші машини того ж класу, а запчастини до нього доступні і завжди є в наявності.

Так рідше ламається, що водій аж в курсі, що запчастини до нього завжди є в наявності :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, WebTraveller сказал:

А скільки в нас коштує нове Поло?

А якщо не відповідати питанням на питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, volks сказал:

А якщо не відповідати питанням на питання?

Так читай до кінця. Я зразу на нього й відповів

Причому дуже детально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, WebTraveller сказал:

Так читай до кінця. Я зразу на цього й відповів

Причому дуже детально

Виходить, що ти і себе ненормальним вважаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Виходить, що ти і себе ненормальним вважаєш.

Я дуже детально тобі розписав шо і чому я так думаю. А ти або не хочеш читати або придурюєшся))

Я не куплю ніколи собі нове кліо чи поло

Хоча б того, шо при зрості 2 метра і вазі 130 кг я в нього не влізу.

А нового великого німця не куплю, бо не вважаю за потрібне витрачати таку купу грошей

Тому краще візьму 5-ти річного німця. 

 

Це те, шо особисто мене стосується.

Якшо брати в загальгому, то кліо чи поло, це та машина, якою потрібно возити свою дупу по місту.

А попробуй в таку машину погрузити всю сім"ю, речі і поїхати тищу км десь на море.

Я пробував  в ланосі 400 км їхати (до Києва). При повній загрузці в 4 пасажира + водій. То це була дупа

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Nokian said:

В одному Берліні 500000 людей розмовляють російською.

Що тут дивного,що надивившись руського  міра деякі одинаки підтримали свого ідола?

 

в тебе зимове загострення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, WebTraveller сказал:

. А ти або не хочеш читати або придурюєшся))

Ну да. В одному випадку в тебе нормальні люди купують нове авто, хоч і менш комфортне і безпечне, а в іншому - навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Ну да. В одному випадку в тебе нормальні люди купують нове авто, хоч і менш комфортне і безпечне, а в іншому - навпаки.

Значить все-таки не розумієш. Чи розумієш і просто придираєшся до слів, бо аргументів вже немає.

Є люди які можуть собі дозволити новий пасат/мерс/бмв

А є люди які не можуть собі дозволити (чи скоріш за все не хочуть) нового ланоса.

Якщо у людини є можливості, вона купить новий автомобіль. І саме це я мав на увазі коли говорив "нормальні". І я не мав на увазі новий ланос. Бо це не автомобіль.

З цього виходить, що "нормальний" українець купить б/у (чи бляху чи на укр. номерах), а не нове чудо нашого автопрому по тій же ціні. Тому що безпеки і комфорту в ланосі як в коробці з під холодильника

Так зрозуміліше?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@WebTraveller ти ше досі кормиш цього блаженного троля? :) Мені вже давно набридло :) Він з розряду "ти йому сци в очі, а він буде повторювати "божа роса"".Там шлемофон натягнутий на всю голову по самі ноги :) Він тут пише так, наче не в Україні живе :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, jack74 сказал:

@WebTraveller ти ше досі кормиш цього блаженного троля? :) Мені вже давно набридло :) Він з розряду "ти йому сци в очі, а він буде повторювати "божа роса"".Там шлемофон натягнутий на всю голову по самі ноги :) Він тут пише так, не в Україні живе :) 

Та думав дойде все-таки

Бачу шо без толку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

В одному Берліні 500000 людей розмовляють російською.

Що тут дивного,що надивившись руського  міра деякі одинаки підтримали свого ідола?

 

звідки такі дані, що аж 15% населення Берліна рускоговорящі ? мабуть з рашатудей ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, WebTraveller сказал:

Та думав дойде все-таки

Бачу шо без толку

То до вас обох не може дійти, що в Європі авто дешеві, бо вони обходяться сильно дорого. Он @Davids вже цифри написав , а вам всеодно роса.

Бо коли в нас в 2008 році доходи дозволяли купувати нові авто, то капейкі за 2000 продавали. Хоча по вашій логіці вони б мали до 200 знецінитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...