Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Саня як завжди все розклав по поличкам. Дивіться як - 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, paksivatova сказал:

viber im595age.jpg

В 26.11.2018 в 00:36, yu2007 сказал:

 

В Словакии очереди на контроль оригинальности(для снятия с учета) уже на нескооько недель расписаны, а в полиции Михайловцев (на номерах этого округа большинство ездит) закончились транзитные номера.

Сегодня подвисли декларации на нашей внутренней таможне, шт 20 машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, romanc сказал:

В Словакии очереди на контроль оригинальности(для снятия с учета) уже на нескооько недель расписаны, а в полиции Михайловцев (на номерах этого округа большинство ездит) закончились транзитные номера.

Сегодня подвисли декларации на нашей внутренней таможне, шт 20 машин.

в понеділок знайомий іздив в Хелм,йому теж сказали що закінчилися транзитні номери - приіжджайте через тиждень

але після обіду номера вже були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польские машины на растаможке у нас стоят на обычных номерах. Треть словаки, остальные из "дорогих" стран- Германия, Австрия, Швейцария, Франция.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romanc сказал:

Польские машины на растаможке у нас стоят на обычных номерах. Треть словаки, остальные из "дорогих" стран- Германия, Австрия, Швейцария, Франция.

 

Продублюю пост ще тут

Машину зняли з обліку в Польщі

122 злотих

Машина на транзитних номерах ...

... далі буде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шах і мат

Цитата

Власники авто на єврономерах знайшли спосіб оминути необхідність розмитнення.
«Євробляхарі» масово стають на тимчасовий консульський облік при генконсульствах України за кордоном, що дає право на багаторазовий перетин кордону без розмитнення авто, – повідомляє «Укрінформ».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Зате довбні голосувати не будуть ))

якби на дорозі бикувати перестали - не було б їм ціни....

але хір там :(

то в них в крові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Шах і мат

 

Ну это касается заробитчан официальных, которые живут в Европе, имеют там машины, а в Украину приезжают на большие праздники и в отпуск. Они не стояли на учете, многие не имели прописки, многие и работали не в стране, выдавшей рабочую визу и побут, а теперь они не могут съездить домой на своей машине, нужно вносить залог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romanc said:

Ну это касается заробитчан официальных, 

 

Ну не тільки. Ще є студенти, безробітні домогосподарки, що повиходили заміж за іноземців, та інші "громадяни України". Тобто всі ті, хто має право перебувати за кордоном більше 3 місяців за півроку, а отже вони мають візи. Підозрюю, що по біометричному такий фокус не вдасться.

Моя сестра років з 5-6 тому купила на себе свою першу "бляху" і після того спеціально ставала на тимчасовий консульський облік, щоб підстрахуватися при перетині кордону (за кермом був майже завжди нерезидент, але техпаспорт на її ім'я, мало що там наша доблесна митниця могла придумати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.12.2018 в 23:04, yu2007 сказал:

Тобто всі ті, хто має право перебувати за кордоном більше 3 місяців за півроку, а отже вони мають візи. Підозрюю, що по біометричному такий фокус не вдасться.

 

"За бажанням громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування, ЗДУ здійснюється їх облік шляхом внесення відповідних даних до журналу обліку громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування. При цьому ніяких відміток у проїзному документі дитини або паспортному документі цих громадян не проставляється."

Міністерство закордонних справ України 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, natalka) сказал:

 

"За бажанням громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування, ЗДУ здійснюється їх облік шляхом внесення відповідних даних до журналу обліку громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування. При цьому ніяких відміток у проїзному документі дитини або паспортному документі цих громадян не проставляється."

Міністерство закордонних справ України 

Что такое зду? И без бумажки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, romanc said:

Что такое зду? И без бумажки...

Закордонні дипломатичні установи.

 

17 hours ago, natalka) said:

 

"За бажанням громадян

 

Цікаво, як без відмітки в паспорті це можна довести на митниці?

Quote

Консульський облік полягає в реєстрації в ЗДУ громадянина України, який постійно проживає або тимчасово перебуває за кордоном, шляхом внесення даних про громадянина України до облікової картки та електронного реєстру громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають за кордоном, що ведеться в ЗДУ за встановленою формою, проставленні в дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон (далі – паспортний документ), проїзний документ дитини відповідної відмітки (штампу).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, volks сказано:

"Самі на своїх Ланосах їздіть."

 

 

 

доречі, Калина 1.6 8кл. по розходу палива залишає Ланоса далеко позаду, на рахунок комфоту і безпеки - незнаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Раді заявили про саботаж розмитнення «євроблях»

Цитувати

Телеканал ZIK

Опубліковано 17 груд. 2018 р.

Тетяна Острікова поінформувала про перебіг розмитнення авто на «єврономерах». З її слів, станом на 9 ранку сьогодні було оформлено 3513 автомобілів, власники яких сплатили 236 мільйонів гривень до бюджету. Таку кількість розмитнених транспортних засобів Тетяна Острікова вважає дуже малою. Вона пояснила, у чому проблема. «Причини такого малого прогресу добре відомі – це штучні перешкоди і саботаж процесу їх митного оформлення з боку регіональних митниць ДФС, штучне завищення митної вартості таких транспортних засобів за верхньою межею якихось невідомих електронних каталогів, натомість, не виконується сьогодні пряма норма Митного кодексу про оформлення транспортних засобів громадян за їх фактичною власністю. Вирішити цю ситуацію покликана урядова постанова про тимчасовий порядок митного оформлення транспортних засобів, яку ніяк, із середи прийнявши, не можуть опублікувати», – заявила Тетяна Острікова.

Спойлер

 

 

 

Рада подовжить пільгу "євробляхерам"? Відверто з Остріковою про гроші, Шваке, схеми і ДФС

Цитувати

Василь Климчук

Опубліковано 14 груд. 2018 р.

Якщо шукають євробляхи новини сьогодні, то їх у мене вдосьаль, особливо в частині знань, що їх я отримав від Народного депутата України Тетяни Острікової. Але відзначте, що пані Острікова не простий депутат - вона Голова Митного Підкомітету славнозвісного Комітету Ніни Южініної. Шановні друзі, це посилання на віртуальний кабінет Національної страхової компанії ІНГО. Це мої друзі. Ви тут можете замовити собі Обов"язкове страхування цивільної відповідальності за цінами, що встановлені по державі. А от всі добровільні (наприклад КАСКО) страхування по коду підписника мого каналу будуть зі знижкою 10 відсотків. https://cabinet.ingo.ua/webcenter/sys...

Успіхів нам усім

Спойлер

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, St@S_ сказал:

, на рахунок комфоту

Я зі своїми 1.95 сідаю за собою і можу звести ноги докупи, а в Ланосі сидіння між ногами.

Але суть в тому, що бляхарі борються за нормальні авто. А тут на тобі - Жигуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, volks сказал:

Я зі своїми 1.95 сідаю за собою і можу звести ноги докупи, а в Ланосі сидіння між ногами.

Але суть в тому, що бляхарі борються за нормальні авто. А тут на тобі - Жигуль.

На вкус и цвет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, volks сказано:

"Самі на своїх Ланосах їздіть."

Я і ланосів таких бачив кілька штук. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, St@S_ сказано:

Калина 1.6 8кл. по розходу палива залишає Ланоса далеко позаду

Аж цікаво,  який же у неї розхід? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...