Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

On 01.12.2018 at 20:27, volks сказано:

Ну да. Набагато приємніше і безпечніше їздити на новому Кліо чи Поло, ніж на дешевшому в рази Пасаті, w210, e39 у фулі.

2 годин тому, volks сказано:

Я б краще купив Гранту за 8-9 тис, ніж б/ушну іномарку.

шо ти з блаженного візьмеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
27 минут назад, jack74 сказал:

шо ти з блаженного візьмеш...

Це ти про себе?

Я вже декілька років вважаю, що краще бюджетне авто, але нове.

А та перша цитата, то була не моя думка, а думка більшості наших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

А та перша цитата, то була не моя думка, а думка більшості наших людей.

та ти шо?! Ти вже й опитування встиг провести, аналітєг-статистик?! Я вже тобі колись казав - не видавай своє бажане за дісне. І тим більше не асоціюй себе з більшістю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, MANJAK11 сказал:

бажаю тобі, щоб твоя мрія збулась,

Дякую.

48 минут назад, MANJAK11 сказал:

бажано, років на 5-10, 

На менше й не планую.

48 минут назад, MANJAK11 сказал:

повністю відчув всю глубіну глубін ))

В знайомого Калина. Пробіг за 10 років більше 150 тис. Мінялись лише розхідники. Їздить майже щодня і зимою, і літом. Тому крила вже почали лізти.

Я проїжджаю не більше 5000 в рік. Взимку майже не їжджу. Запитання: яку ж таку глибину я відчую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам скажу що сьогоднішні машини то все відра з болтами. І на дорогих іномарках провертає вкладиши, клинять кпп і т.д. І не менш смішно коли захищають б/у машини ))) Тема для дуже довгого, але безтолкового спору (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, jack74 сказал:

І тим більше не асоціюй себе з більшістю. 

Де таке було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

Це ти про себе?

Я вже декілька років вважаю, що краще бюджетне авто, але нове.

А та перша цитата, то була не моя думка, а думка більшості наших людей.

Послухай розумних людей із досвідом, щоб не наступати на ті ж граблі. Є автомобілі лайно не залежно від їх віку. Є автомобілі, що довгий час зберігають гарні характеристики та надійні. Не купуй лайно - нехай такі виробники краще обанкротяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, volks сказал:

Дякую.

На менше й не планую.

В знайомого Калина. Пробіг за 10 років більше 150 тис. Мінялись лише розхідники. Їздить майже щодня і зимою, і літом. Тому крила вже почали лізти.

Я проїжджаю не більше 5000 в рік. Взимку майже не їжджу. Запитання: яку ж таку глибину я відчую.

бреше або він , або ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, volks сказал:

Взимку майже не їжджу. 

Хочеться запитати- чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, volks said:

ПиСи. І при умові наявності коштів. Я б краще купив Гранту за 8-9 тис, ніж б/ушну іномарку.

Колись дивився відео-підбірку на ютюбі, запими з відеореєстраторів про аварії на дорогах.

Там в титрах було вказано де відбулася аварія, хто загинув і т.д...

Так от. гинули водії вазів/тазів. а водії всяких там поло і шкод - лишалися живі.

якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, volks сказано:

Я проїжджаю не більше 5000 в рік. Взимку майже не їжджу.

і ти ще щось тут комусь розповідаєш!?! Читай уважно, що пишуть досвідчені  і не встрягай в розмову дорослих :)

Бляха, на який я зара їжджу, пробігла вже 460 тис, їй 21 рік і в неї ще "крила не полізли", як в твого знайомого! Я їжджу вже більше 25 років, майже щодня (неважливо яка пора доби і року), їжджу на різних машинах, і старих "тазах", і нових "євро-5", на УАЗі-пеналі, і на бусах, і т.д. (навіть на 66-му було) - будь добрий, не розповідай тут байки людям про "більшість вважає", ок?! Хочеш собі "калину" - флаг тобі в руки, ок? Але багато людей хоче машину, а не путіновозку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

Але багато людей хоче машину, а не путіновозку.

Ну так купляйте. Я що вас заставляю Тазікі купляти? Я просто висловив свою думку. Для мене краще новий Тазік або Сенс за 8 тис, ніж б/ушна іномарка. На цьому спор можна закінчити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volks сказал:

Хатітє вєрьтє, хатітє нєт.

це не питання віри. Колись, для бізнеса думав купити Газєль, чи чуть дешевший Соболь. Стояли такі за Загсом. Пішов, подивився, в нових машинах все болталось, маталялось й не трималось купи. Це ж якщо ззовні все маталяєтся, то що ж там в моторі й ходовій  ? Кинув цю дурну думку (і не дарма) й купив б/у шного течика :) Потім знову в голову влізла дурна думка купити Уаз Патріот, з вигляду нічо такий получився. Зайшов на профільний форум, почав читати, які проблеми після перших десяти тисяч вилазять, прифігів, й закрив для себе це питання назавжди. Про які 150 тис може йти мова, тільки на одних розхідниках (хоча для такого авто й вся ходова, разом з стартером і генератором можуть бути розхідниками :) ) , якщо кацапи навіть для путлєра одну єдину машину *вилизати* не можуть, щоб той 5хв проїхався 

 

 

чи ручки прикрутити нормально не можуть до військового  уаза

 

А тут анекдоти про 150 тис  ))))))) які доречі, на розхідниках, далеко не любе з нині існуючих авто проїде ))))) Сказочнікі вони такі сказочнікі :)  Ще такі самі шанси он Опель Астру 2002го року купити з реальним пробігом 90тис км :) В лотозабаву більше шансів виграти :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

Це ти про себе?

Я вже декілька років вважаю, що краще бюджетне авто, але нове.

А та перша цитата, то була не моя думка, а думка більшості наших людей.

Кожен день розбираючи ( і розбираючись) бюджетний телефон,  кожен раз переконуюсь, що в бюджетний телефон(  автомобіль , будь який інший товар) вкладено  стільки зусиль, часу та матеріалу, щоб він  був одноразовим.

Тобто ремонт його не доцільний, тривала експлуатація неможлива.

Хоча є деякі телефони  точно недооцінені свого часу, котрі служать і служать.

Я так думаю, що мають бути і такі ж АВТО, на котрі мало звертають увагу, а зроблені вони ДУЖЕ якісно і ВІДЧУТНО дешевші від розпіарених марок.

Хто за такі знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.12.2018 в 15:42, Davids сказал:

Видно що людина європи не бачила, а лише калькулятор)

 

Питання, що тобі не подобається? Чого ти хочеш добитись? Ввіз авто за 100у.о і при цьому щей мінєт отримати?

 

Європу я бачив і немало. І  калькулятор  в даному випадку якраз доречний.

Я ніде не писав шо я хочу  лічно для себе чогось добитись. Я можу дозволити собі й нове авто.

А більшість населення не може. І не може розмитнення коштувати дорожче як саме а вто

 

Більше того, в мене там родичі живуть

Брат двоюрідний після 5-го курсу ВДУ поїхав в Польщу ще рік на навчання. Там і залишився

Ще під час навчання купив собі опеля 2002-го року. І його влаштовують і податки на нього і все. При цьому знімав житло. І це ще коли студентом був. І міг на свої підробітки дозволити це собі, батьки нічим не допомагали бо не мали.

І ти будеш розказувати як там хреново і всіх давлять податками. Всі знають шо там дорожче і житло і багато іншого. Але й доходи там на порядок вищі

Мало хто звідти вертається додому.  А привези поляка на нашу зарплату і наші "низькі" ціни. Довго він  тут буде жити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.12.2018 в 15:55, volks сказал:

Почитаєш наших. Такі класні надійні машини 20-річні. А європейці лохі замість них купують бляшанки в 10 разів дорожчі і класом нижче.

Напевно   надійніші  ніж 30-річні жигулі чи 10річний ланос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, WebTraveller сказал:

Напевно   надійніші  ніж 30-річні жигулі 

Не напевно, а точно. Тільки причому 30-річні жигулі до європейців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

Не напевно, а точно. Тільки причому 30-річні жигулі до європейців?

При тому шо  за ті гроші, за які в нас продають зламка, якого тільки на металобрухт, там можна купити більш-менш пристойне авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.11.2018 в 17:09, Ha3aP сказал:

...., так шей добастуються до опалати за користування авто, ТО і т.д.

А цього вже не уникнути...

Ще на початку 2018 го року Южаніна не раз заявляла що в Україну дозволять офіційно імпортувати авто нижче стандарту євро 5 лише у випадку введення обов'язкового техогляду. Плюс є ще якась угода між Україною і  ЄС про це що не пізніше 2020 року введуть точно.

Тому, зараз за 3 місяці, всі обзаведуться легальними старенькими авто і я думаю що в середині 2019 нам "вліплять" і обов'язковий платний техогляд і екологічнний податок - все, як в Європі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, WebTraveller сказал:

При тому шо  за ті гроші, за які в нас продають зламка, якого тільки на металобрухт, там можна купити більш-менш пристойне авто

Тільки чомусь європейці не купують за безцінь більш менш пистойне авто, а купують в десять раз дорожче і на два класи нижче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, volks сказал:

Тільки чомусь європейці не купують за безцінь більш менш пистойне авто, а купують в десять раз дорожче і на два класи нижче.

10 раз вже тут говорилось)) Тому що європейці мають змогу купити НОВЕ авто

Якшо вони всі купують на 2 класи нижче, то де ж беруться ті всі б/у авто на 2 класи вище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще можна подивитись під який процент німець може взяти авто в кредит, а під який в нас

В нас за час користування кредитом можна ще 2 авто купити за переплачену суму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...