Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Unknown сказал:

Аж цікаво,  який же у неї розхід? 

Місто -9, траса - 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Серега89 сказано:

Місто -9, траса - 7

в знайомого 1117 1.6 8 кл, сердній біля 6 вкладалися, влітку біля 5 - сам невірив, доки не проїхав разом, але я б на ній не їздив, якесь воно таке...

в моєму бувшому  Авео я себе безпечніше і комфортніше почував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, volks сказал:

Можна не сплачувати. Присунути верблюда, заплатити всі штрафи за порушення митного законодавства і вивозити закордон

 

10 часов назад, jack74 сказал:

@volks от ти вже й сюди вліз... Ти вже розмитнив свою бляху?

Якби в мене була протермінована бляха, то заплатив би "добровільні" 8500 і не морочив би собі голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, volks сказано:

Якби в мене була протермінована бляха

ЯКБИ ("в роті росли гриби") - от "якби", "тойби" писав би й ти тоді.

Якби ж то лише все в тих "8500" все впиралося! А тих по "8500" знаєш скільки набігає! З повітря! А "8500" - ще не в кожного зарплата МІСЯЧНА така є. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Якби ж то лише все в тих "8500" все впиралося! 

Ну да. Як мед то й ложкою. Дали можливість для просрочок лише мін штраф заплатити без зайвого геморою і їм все одно не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8500-максимальный  штраф за просрочку, больше 10 дней, а вот потом его увеличат.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лоханувся. Мін штраф 850 до 3 днів, а макс 17000 більше 10 днів.

Спойлер

ерез митний кордон України з метою переробки, та/або продуктів їх переробки після закінчення строку переробки, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 481. Перевищення строку тимчасового ввезення або тимчасового вивезення товарів

1. Перевищення встановленого відповідно до цього Кодексу строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України не більше ніж на три доби -

тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Вчинення правопорушення, передбаченого частиною першою цієї статті, особою, яка протягом року притягалася до відповідальності за вчинення такого правопорушення, а так само перевищення строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більше ніж на три доби, але не більше ніж на десять діб -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Перевищення строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України або строку тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більше ніж на десять діб -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, AppMark сказал:

кому цікаво розмитнив авто з ПЛ, яке було на транзиті 5-10 днів, сузкуі гранд вітара хл7 2004 рік 2.0 ТДІ 3300 бакс, з постановою в мрео

дякую

нам все влетіло в таку копієчку,що навіть згадувати не хочу :g13:

все,забула ту цифру :g12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, paksivatova сказал:

дякую

нам все влетіло в таку копієчку,що навіть згадувати не хочу :g13:

все,забула ту цифру :g12:

Нам ще скажіть.

Ми будемо нагадувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, AppMark сказано:

Мав заплатити 2700, потім якогось фіга брокер сказав доплатити 500

То за що саме і у якій валюті?  Ну і коли? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

6. Разом з електронною митною декларацією органу доходів і зборів подаються рахунок або інший документ, що підтверджує вартість транспортного засобу, реєстраційний документ на транспортний засіб, виданий реєстраційним органом країни реєстрації, та документ, що підтверджує право власності на транспортний засіб або право розпоряджатися та декларувати такий транспортний засіб для вільного обігу на митній території України.

Це виходить, що бляхи можна не знімати з обліку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, halmer сказал:

Думаю тут таке розміщати можна.

NVLs8mDxr10.jpg

при бажанні таких фото можна наробити і з українськими номерами

 

от сьогодні на червоне світло світлофору проіхало 2 автомобілі,на українських номерах

 

ну особисто мені не цікаво такі речі знімати і тим більше десь викладати 

 

але те,що рівень культури у українців низький -у всіх відношеннях-це так

але й коли той рівень піднімати,якщо треба з роботи на роботу бігти,щоб не позоритися з отриманням субсидіі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, paksivatova сказано:

при бажанні таких фото можна наробити і з українськими номерами

 

от сьогодні на червоне світло світлофору проіхало 2 автомобілі,на українських номерах

І?

Ну була б це машина на укр номерах, фотка була б в іншій темі.

10 хвилин тому, paksivatova сказано:

ну особисто мені не цікаво такі речі знімати

 

Фотка не моя, але як би я таке побачив то обов"язково сфоткав би.

25 хвилин тому, paksivatova сказано:

але те,що рівень культури у українців низький

На тому фото не рівень культури, а наявність ізвілін, точніше їх відсутність. Чи теза про рівень культури адресувалась мені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

осталось вияснити марку і модель шин, бо в наш час це подвиг, щоб шина зносилась до такого стану й ще їздила :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

осталось вияснити марку і модель шин, бо в наш час це подвиг, щоб шина зносилась до такого стану й ще їздила :) 

судячи з "мэталліческого" стилю лого колись давно то були 

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

осталось вияснити марку і модель шин, бо в наш час це подвиг, щоб шина зносилась до такого стану й ще їздила :) 

Це можна за день зробити.

Банально немає розвалу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке скажіть: якщо я зараз привезу з Польші машину на блясі, з чеком про купівлю. Я можу її сміливо розмитнити протягом 3-х місяців від дати в'їзду за новими тарифами??

І така машина лише в Україні матиме право їздити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

І така машина лише в Україні матиме право їздити?

з якого х...я  тобто, чому? в тебе будуть - українські номери, техпаспорт - їдь собі куди захочеш, якщо машина не в розшуку в ЕС...^_^

 

1 година тому, Zheny@ сказано:

Я можу її сміливо розмитнити протягом 3-х місяців від дати в'їзду за новими тарифами??

а тут - ніфіга, ЗАКОН (чи як вони там його назвали) - діє протягом 3-х місяців з дати прийняття (набуття чинності), тобто - залишилось вже менше часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

з чеком про купівлю

ну, і про "чек" тобі розкажуть, прямо на митниці )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zheny@ сказал:

таке скажіть: якщо я зараз привезу з Польші машину на блясі, з чеком про купівлю. Я можу її сміливо розмитнити протягом 3-х місяців від дати в'їзду за новими тарифами??

Якщо ввезе верблюд. Але потім треба буде, щоб він її назад вивіз або заплатити добровільно 8500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

таке скажіть: якщо я зараз привезу з Польші машину на блясі, з чеком про купівлю. Я можу її сміливо розмитнити протягом 3-х місяців від дати в'їзду за новими тарифами??

І така машина лише в Україні матиме право їздити?

до 25 лютого можна розмитнити, але якщо везти зараз то треба зняти з обліку відразу і заїжати в режимі "імпорт", так як нема сенсу шукати нерезидента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Zheny@ сказал:

таке скажіть: якщо я зараз привезу з Польші машину на блясі, з чеком про купівлю. Я можу її сміливо розмитнити протягом 3-х місяців від дати в'їзду за новими тарифами??

І така машина лише в Україні матиме право їздити?

Запустят на растаможку, после внесения аванса, можешь 5 дней кататься до внутренней таможни. Если на фирме купишь, можешь ндс в Польше вернуть. 50%скидка на акциз еще 2 мес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...